Interiér

Design interiéru venkovského domu

Moderní svět je plný shonu. A často se chceme skrývat před tímto hlukem a prudkým životním rytmem. Mnoho lidí si proto vybírá vlastní bydlení někde mimo město, kupuje si venkovské domy a chaty. Můžete zde relaxovat a užívat si klidného proudu života.

Všichni si pamatujeme, že za starých časů byly venkovské domy jen dočasným útočištěm, kam přicházeli na léto, odpočívat, opalovat se atd. Tyto domy ale nyní prošly výraznou proměnou. Nyní ve venkovských domech vybavených nejnovější technologií můžete žít po celý rok a dokonce s radostí.

Vlastnosti interiéru venkovského domu

Uspořádání takového osamoceného ticha «ostrůvek»  vyžaduje trochu více úsilí než městský byt. Požadavky na interiérový design venkovského domu jsou o něco vyšší, protože je nutné promyslet a vymodelovat obecný projekt, který bude zahrnovat návrh vnitřního obytného prostoru a fasády a celkový design místa a dům, stejně jako návrh dalších budov a dokonce i typ pozemku.

V takovém designu je věnována pozornost každému detailu, je důležité odrážet charakter členů rodiny, jejich individualitu a tradice. Útulnost a pohodlí domova pomůže vytvořit položky, které jsou pro rodinu cenné a drahé. Takovými interiérovými předměty mohou být rodinné portréty nebo jen fotografie, které lze umístit na polici nebo nad krb. Ozdobnými předměty mohou být starožitné porcelánové nebo keramické figurky babičky nebo prababičky. Pokud žádné nejsou, použijte jakýkoli dekor, který bude laskavý vašemu srdci a poskytne vám pohodlí v domě..

Vynikající designové řešení ve venkovském domě bude krb, který v poslední době zaujal silné místo v předměstském životě. Je příjemné číst za chladných zimních večerů u krbu, vyhřívat se v jeho teple a šálku voňavého čaje, nebo jen tak ležet a sledovat plameny. Krb samozřejmě nemusí být skutečný, ale jen imitace nebo umělý.

Krb v interiéru venkovského domu Elektrický krb v interiéru Design interiéru venkovského domu Styl designu venkovského domu na fotografii Krb v interiéru Zajímavý nápad na umístění krbu Obývací pokoj s krbem Velmi krásný krb Neobvyklý krb na fotografii Návrh obývacího pokoje s krbem na fotografii Útulný design interiéru venkovského domu

Existuje možnost vytvoření samostatné místnosti s krbem, která se nazývá krb. Zde se můžete zcela uvolnit, odhodit všechny nepotřebné myšlenky a odpoutat se od každodenních starostí..

Velká okna od stropu k podlaze mohou být také skvělým designovým řešením pro venkovský dům..

Interiér velkých oken Interiér obývacího pokoje s velkými okny Velká okna v interiéru venkovského domu Neobvyklý design venkovského domu Skvělý výhled z velkých oken venkovského domu Útulný interiér venkovského domu

Dodatečně můžete postavit plavecký bazén, ruskou lázeň nebo tureckou lázeň – hammam, kulečníkovou místnost, dětskou zábavní místnost, kde bude mnoho hrazd, houpaček a všeho, co je pro děti nezbytné k relaxaci a hraní. A hlavní a výraznou výhodou je, že si můžete nejen naplánovat všechny místnosti podle svého vkusu a uvážení, ale také každému z nich dát vlastní velikost, která vám vyhovuje. Takže například můžete udělat kuchyň, jídelnu tak, abyste se v nich nemuseli choulit, jako v bytě, ale cítili se tam pohodlně a pohodlně. Umístěte obrovský stůl do jídelny, kam můžete s radostí pozvat mnoho hostů, nebo tolik domácích spotřebičů do kuchyně, kolik potřebujete, bez obav, zda se vejde nebo ne..

Pohodlný interiér kuchyně a obývacího pokoje Prostorný interiér venkovského domu Pohodlný interiér na fotografii

Schodiště – knihovna – se stalo moderním a velmi pohodlným designovým řešením. Na jedné straně je schodiště a na straně jsou vestavěné police, kde knihy vypadají velmi harmonicky a stylově..

Design schodiště - knihovny

Nebo lze knihovnu zabudovat do skříně.

Knihovna - šatník v interiéru venkovského domu

Měkké pohovky a křesla doplní útulnost a pohodlí vašeho předměstského domova. V obývacím pokoji je můžete umístit poblíž krbu a přijímat hosty, kteří vás vždy rádi přijdou navštívit. Takový dům bude vždy pamatován a milován.

Vnitřní dekorace

Pokud máte rádi klasický styl interiérového designu venkovského domu, pak je lepší zvolit světlé barvy stěn a materiály: barvy, tapety, dlaždice. U nábytku budou stačit tmavé, ale ne jasné barvy. Nábytkové materiály mohou být kovové, dřevěné nebo skleněné.

Upřednostňujete -li moderní styl interiéru, neměli byste se omezovat ve výběru barevných odstínů pomocí techniky kontrastu. Při výběru materiálu můžete bezpečně použít syntetické: plast, různé druhy skla, polyuretan. Návrhářům se doporučuje použít vytváření rovných i přísných čar. Plynulé přechody jsou ale také vhodné, zejména pro aktivní lidi..

Pro ty, kteří milují originalitu v designu a lidový styl, je skandinávský styl interiéru venkovského domu perfektní. Charakteristickým rysem tohoto stylu je přirozenost. To platí pro interiér celého domu: vzhled všech místností, barevné schéma a zvolené materiály. Jak již bylo jasné, měly by být použity přírodní materiály: kámen, dřevo, dokonce i textilie. Na přání mohou být drobné dekorační předměty vyrobeny z plastu. Ale kov, zejména ve velkých množstvích, se v tomto stylu nejlépe nepoužívá. Barvy by měly být zvoleny světlé nebo studené světlo, například světle zelená, světle modrá, béžová, bílá, světle žlutá.

Existuje mnoho nápadů na design venkovského domu a každý je svým způsobem nádherný a jedinečný, pro každou osobu si můžete vybrat a vytvořit svůj vlastní styl, který odráží jeho osobnost a vkus. Když si vytvoříte vlastní dům na venkově nebo na chatě, můžete ztělesnit jakoukoli svoji představivost, jakékoli sny.

 Interiér venkovského domu Dekor v interiéru venkovského domu Pohodlí a útulnost v interiéru venkovského domu Interiér v klasickém stylu Klasický designový styl Moderní styl interiéru venkovského domu Dřevo v interiéru venkovského domu Zajímavý design na fotografii