Interiér

Interiér s originální tapetou ve francouzském venkovském domě

Je těžké překvapit moderního majitele domu pastelovými interiéry s nábytkem z obchodů Ikea a standardní sadou dekorativních prvků. Mnoho lidí chce vyzdobit svůj domov nejen pohodlím, krásou a funkčností, ale také vnést do designu prostor originalitu, osobní pohled na estetiku a možná i nějakou výstřednost, kreativitu, odvahu a výraz. Upozorňujeme na interiér francouzské domácnosti, jejíž design neuvěřitelně kombinuje moderní styl, klasické motivy, prvky pop artu, eklekticismu a luxusu barokního stylu..

Originální povrchová úprava a zrcátka

Tapeta s neobvyklým tiskem fotografií se stala vrcholem interiéru francouzského domu. Tisk zobrazující štukové lišty, lišty, rozety a další svícny, které jsou často jednou ze součástí barokního stylu, je harmonicky integrován do interiéru moderní místnosti. V kombinaci se zrcadlenými a lesklými povrchy, osvětlením na několika úrovních a originálním vybavením vypadá taková kombinace dob, stylů a designových nápadů neuvěřitelně zajímavě, jedinečně, ale zároveň pohodlně a funkčně..

Zrcátka, lesk a osvětlení

Pokud je ozdobou místnosti tapeta, která zobrazuje krb obklopený bohatým štukem, je obtížné nevytvořit interiér, který bude připomínat muzejní místnost. Koneckonců, opravdu chcete instalovat křesla a židle na ohnuté nohy, dát pohovku s velurovým čalouněním a vyřezávanými područkami, instalovat svícny na elegantní stolek v barokním stylu. Použití moderního designového vybavení v místnosti s podobnou povrchovou úpravou však působí dramatičtěji. Toto je okamžik, kdy se eklekticismus stává základem konceptu vesmírného designu..

Neobvyklý design

Je to neuvěřitelné, ale designové židle, jako by se skládaly z prvků voštiny s dřevěným rámem a pletivem jako základem, jsou velmi harmonicky kombinovány s kusy nábytku se zakřivenými nohami, se psacím stolem se skleněnou deskou, která je také úložný systém.

Odpočívárna a studovna

Zařízení v prostorách francouzské domácnosti lze nazvat barokně-minimalistickým. Nábytek je neobvyklý, originální, poutavý, ale není ho mnoho, v důsledku toho je prostor i malé místnosti naplněn pocitem prostornosti, lehkosti a svobody.

Tapeta s tiskem fotografií

Ve své lásce k eklekticismu překročili designéři použití designového nábytku v moderním barokním stylu interiéru. Neobvyklé stojací a stolní lampy s podstavcem v podobě lahví šampaňského se staly vrcholem interiéru, nezapomenutelné prvky v originálním designu.

Originální stojací lampy

Ve francouzském vlastnictví domů je spousta úžasných, nezapomenutelných a neobvyklých. Například bílý salonek je ostrý bílý prostor s oslnivými stěnami a nábytkem, neuvěřitelným osvětlovacím systémem a zrcadlovými tácky. Dokonalý, bílý, futuristický – takový interiér působí velmi silným dojmem.

Sněhově bílý design

Neobvyklý fotografický tisk tapet našel uplatnění ve výzdobě ložnice. Prostorný pokoj pojal nejen místo na spaní s šatnou, ale také část odpočinku, budoár a mini skříňku, kterou lze také použít jako toaletní stolek. «Barokní» tisk na tapetu, bíle natřené stropní trámy, množství zrcadlových ploch a část stěny z polštářů – zdá se, že takový mix může vést k úplnému zmatku v interiéru, ale překvapivě všechny tyto prvky excentrické hádanky vytvořily harmonický obraz místnosti pro spánek a odpočinek.

Původní ložnice

Neobvyklé, sněhově bílé, eklektické, kreativní – existuje mnoho epitet, které popisují design této postele. Je důležité, aby se návrhářům podařilo mít na paměti nejdůležitější vlastnosti, které majitelé domů obvykle prezentují do interiéru ložnice, přičemž se nezapomnělo na let představivosti, výstřednosti a personalizace prostoru – uklidňující prostředí, které podporuje zvuk a klidný spánek, pohodlí a útulnost v kombinaci s vnější atraktivitou..

Neobvyklé povrchové úpravy čela postele

Neobvyklá výzdoba stěn a stropů, množství zrcadlových povrchů a originální čelo postele nejsou jediné «rozinka», které návrháři připravili pro ložnici. Světlá pohovka vyrobená ve formě dámských rtů s barevnou rtěnkou se stala ústředním centrem rekreační oblasti. Koupelna, umístěná za závěsy, udeří s neméně kreativním designem. Pro naše krajany je umístění vany ve středu místnosti samo o sobě zdokonalením designu; ve standardních koupelnách bytových domů pro takové uspořádání prostě není dost místa. Elegantní vana s vyřezávanými nohami si zaslouží ústřední bod.

Jasný přízvuk

Použití bílé podšívky k dekoraci stěn koupelny, stejně jako použití starých zrcadel, přináší do moderního interiéru místnosti pro vodní procedury nádech venkovského života a retro stylu. Zatímco progresivní potrubí a příslušenství s ocelovým leskem «táhnout» design v moderní době.

Design koupelny