Interiér

Interiér v pastelových barvách venkovského domu v Německu

Pro všechny milovníky světlé palety v interiéru, klidných a neutrálních barev pro domácí zařízení, uvádíme následující foto-prohlídku vnitřní prohlídky prostor soukromého domu v Německu. Vzdušný, lehký, lehký, mírumilovný – o tomto designu můžete mluvit dlouho, ale je lepší ho jednou vidět a třeba se nechat inspirovat činy při rekonstrukci vašeho domova. Navzdory možným očekáváním není fasáda tohoto venkovského domu vyzdobena ve stylu hrázděného domu nebo chaty, ale jedna věc je jistá – je neuvěřitelně originální, atraktivní a jedinečná..

Fasáda venkovského domu a úprava dvora

Mnoho lidí, kteří vidí fasádu tohoto německého domu poprvé, má asociace s tajemným domem z pohádky. Neobvyklý design střechy a originální výběr krytiny působí jako ohnisko, které přitahuje všechny oči a účinně odlišuje celou strukturu od ostatních na ulici. Sněhově bílá malba cihlových zdí slouží jako neutrální pozadí původní střešní krytiny a vytváří slavnostní, velkolepý kontrast nejen v barvě, ale i v textuře.

Venkovský dům v Německu

Neobvyklá fasáda doplňuje původní design oken – kombinace šestidílných obdélníkových okenních otvorů ve francouzském stylu, proložených klenutými horními okny a kulatými rozetami. Šedé okenice efektivně doplňují vzhled příměstského vlastnictví domu.

Originální design střechy

Dekorace hranic a okrajů záhonů pomocí velkých balvanitých kamenů přináší do krajinného designu místní oblasti nejen pořádek, ale také poznámky o blízkosti přírody. Drsnost kamenů umožňuje trochu přirozeného prvenství mezi úhledně upraveným trávníkem a rostlinami vysazenými v přísném pořadí. Sněhově bílý plot a branka, která odpovídá designu fasády venkovského domu, efektivně dotváří celý vnější obraz německého vlastnictví domu.

Sněhobílá fasáda

Interiér německé soukromé domácnosti ve světlých barvách

Chodba a chodby v bílém

Lehké inkluze námořního stylu ve světle a svěžím obrazu venkovského domu jsou cítit již u vchodu do obydlí. Sněhobílá úprava prostoru, světelný nábytek, kulatá okénka u vchodu, mořské scenérie ve výzdobě stěn – vše v nastavení chodby, jako charakteristický znak budovy, pracuje na vytvoření světelného a světelného obrazu německého předměstského bydlení.

Světlá chodba

Ve všech dalších místnostech soukromého domu byla použita výhradně sněhově bílá paleta povrchových úprav a dokonce i vybavení. A nejen proto, že bílá dává pocit čistoty a svěžesti, vizuálně rozšiřuje prostor, ale také proto, že slouží jako vynikající zázemí pro interiérové ​​předměty i ve světlých barvách, pastelových, jemných barvách.

Návrh prostoru poblíž schodiště

Prostorný obývací pokoj-jídelna-kuchyň se sněhově bílým povrchem a lehkým nábytkem

Když projdeme chodbou, okamžitě se ocitneme v prostorné a světlé místnosti, která nese velmi vážné funkční zatížení a zároveň působí jako obývací pokoj, jídelna a kuchyně. Otevřené uspořádání prostor pomáhá udržovat pocit prostornosti, vytváří volnou atmosféru pro lehký provoz a zároveň neohrožuje zónování prostoru..

Interiér obývacího pokoje

Není divu, že v největší a nejdůležitější, z hlediska funkcí, místnosti soukromé domácnosti, se sněhově bílá dekorace stala nedílnou součástí návrhu prostoru. Pouze světlá dřevěná podlaha a některé interiérové ​​prvky, pastelové barvy čalounění a zrcadlové povrchy ředí bílou paletu interiéru společenské místnosti.

Pastelové barvy ve sněhově bílém prostředí

Měkká pohodlná pohovka a křeslo s lněným čalouněním v neutrálních tónech tvořily posezení v obývacím pokoji. Nízký stůl s originálním designem se stal efektivním funkčním doplňkem vzhledu. Značkové provedení nohou stolu s nitkovým křížem ve sněhobílém provedení vypadá na pozadí dřevěných podlah kontrastně.

Originální stůl

Velká pozornost byla věnována osvětlovacímu systému multifunkční místnosti. Kromě hlavních světelných zdrojů – svítidel zabudovaných do podhledu – byla instalována ještě dvojice stojacích lamp pro vytvoření intimnější atmosféry. Originální design svítidel, stylizovaných jako pouliční lampy, přináší do interiéru obývacího pokoje tóny romantismu a určité výstřednosti.

Neobvyklá svítidla

Malé doplňky, dekorativní detaily a maličkosti, které nejsou hned zřejmé, přesto ovlivňují vytváření celkového dojmu z designu místnosti. Nejen konferenční stolek, ale s dřevěnými podnosy, potiskem textilií polštářů na pohovku nebo svíček v elegantním designu – každý detail vytváří atmosféru místnosti.

Dekor a detaily

Jídelní skupinu představuje sněhobílý jídelní stůl se zakřivenými nohami s dřevěnou deskou a pohodlná mini křesla s měkkým lněným čalouněním v pastelových barvách. Originální lustr s bohatou výzdobou dotváří image pohodlné a elegantní jídelny..

Design jídelního koutu

Prostor kuchyně je vyzdoben sadou úhlového uspořádání ve světlých barvách. Kontrastní kombinace světlých čel kuchyňských skříněk a tmavého provedení desek a domácích spotřebičů přináší do interiéru kuchyňské části určitou dynamiku.

Kuchyňský kout

Ložnice ve světlých odstínech

Ve druhém patře soukromého domu v Německu jsou soukromé pokoje – ložnice a přilehlé koupelny. U podkrovních pokojů s asymetrickými místnostmi a velkými zkosenými stropy je sněhově bílá povrchová úprava nejúspěšnější možností designu. Bílá barva nejen skrývá rysy architektury, umožňuje vám zachovat pocit prostornosti, ale také přináší do interiéru efekt čistoty a lehkosti.

Podkrovní ložnice

Vybavení ložnice je velmi minimalistické – v rekreační oblasti je pouze velká postel a stojací lampy originálního designu. Sněhově bílá idyla je zředěna podlahou dřevěné desky světlých druhů a tmavými rámy pro dekoraci stěn.

Prostorná ložnice

V prostorné místnosti ložnice bylo snadno nalezeno místo pro uspořádání malé kanceláře. Pracoviště je zastoupeno psacím stolem se zásuvkami ze světlého dřeva a pohodlnou židlí, jejíž design je nám již známý z jídelního koutu. A dokonce i v pracovním prostoru ložnice vidíme ochrannou známku německého domu – kříže nohou u stolu. Dokončení obrazu ministudie umístěné v ložnici, pár elegantních stojanových svícnů-interiérových předmětů, které lze často nalézt v moderních domácnostech. Ale jsou to oni, kdo dodávají interiéru ložnice nějakou romantiku, tajemství..

Mini-skříň v ložnici

Ve druhé ložnici vidíme stejný prostor, světlé a minimalistické zařízení. Velká postel s vyřezávanými nohami a měkké čelo v pastelových barvách, nic nebrání tomu, aby byla nejen ohniskem místnosti pro spánek a relaxaci, ale také nejtemnějším místem v této sněhově bílé místnosti. Malý pouf a elegantní lustr završují skromný, ale elegantní design ložnice..

Ložnice s velkou postelí

Design v pastelových barvách pro koupelny a další užitkové prostory

Koupelny se nacházejí v blízkosti ložnic, jejichž světlý interiér a velikost prostor ohromí ne méně než osobní prostory. Sněhově bílá povrchová úprava se světlými skvrnami pastelových odstínů vládne také designu užitkových místností. Přítomnost skleněných a zrcadlových ploch vám umožňuje vytvořit ještě větší efekt světlé a světlé místnosti, což přispívá k vizuálnímu rozšíření prostoru.

Design koupelny

Pastelový tón keramických dlaždic, které se používají k obkládání podlah a backsplash v koupelně, jako povrchy s největším vystavením vlhkosti, dobře ladí se sněhově bílým povrchem většiny povrchů místnosti. Pouze zrcadlový a ocelový lesk doplňků zředí klidnou matnost interiéru koupelny.

Světlá paleta interiéru

Lakonický nábytek, lehká paleta povrchových úprav a instalatérství, přísná geometrie ve všem – interiér druhé koupelny zároveň přispívá k relaxaci, odpočinku a pomáhá udržovat se v dobré kondici, sbírat myšlenky a sílu.

Neobvyklé vyhřívané věšáky na ručníky

Smysl pro detail je základem zajímavého designu. Jemné námořní vlivy v koupelně jistě prospějí klidnému a mírumilovnému prostředí utilitárního prostoru. Světle modrý odstín textilu a světelných prvků, mušlí a hvězdic jako dekor – roztomilý a originální akcent v neutrálním designu.

Námořní motivy v dekoru

Koupelny se nacházejí ve druhém patře, vedle ložnic a v první úrovni soukromého domu je malá koupelna s důsledně sněhově bílým povrchem. Konzolový záchod se skrytou cisternou nejen šetří využitelný prostor v užitkové místnosti, ale také vypadá esteticky. Malé umyvadlo s otočným mixérem také zabírá málo místa. Výsledkem je, že úzká, ale dlouhá koupelna nepůsobí přeplněně, zachovává si pocit určité prostornosti..

Design koupelny