Interiér

Interiér ve světlých barvách, zdůrazňující majestátnost “ stalinského ” byty

Domy stalinistické stavby jsou považovány za ty, které se objevily v intervalu mezi 30. a 50. lety. Hlavním úsilím architektů té doby bylo zdůraznit okázalost a majestátnost stavby. Tento přístup předpokládal demonstraci monolitické povahy sovětského systému..

K vytvoření obrazu budovy byly použity následující nástroje:

  • jednotný styl všech prostor;
  • pevnost a spolehlivost budov;
  • vysoce kvalitní materiály;
  • velká plocha bytů;
  • vysoké stropy.

To vše poskytlo šik empírového stylu, který se používal hlavně u takových budov..

Vnitřní vybavení bytu v takovém domě by mělo odpovídat celkové náladě. Rovnoměrné rozložení nábytku a dekorativních prvků zdůrazňuje prostornost místnosti.

Obývací pokoj a kuchyň v jedné místnosti

Široké měkké pohovky vám umožní cítit veškerý komfort pobytu v obývacím pokoji. Vysoký strop umožňuje použití velkého závěsného lustru, který kombinuje projevy různých stylů jako hlavní zdroj světla. Prvky klasiky, vyjádřené basreliéfy a imitací svíček, jsou kombinovány s moderní technologií, kterou je místnost vybavena..

Originální lustr do obývacího pokoje

Trámy, osvětlené výklenky a široké dvoukřídlé dveře poskytují pocit vznešenosti. Přírodní parkety na podlaze demonstrují kvalitu renovace a dodávají obývacímu pokoji lesk.

Neobvyklý čalouněný nábytek do obývacího pokoje

Prostornost místnosti vám umožňuje použít zónové techniky a samostatný prostor pro kuchyň. K podmíněnému rozdělení místnosti v zásadě dochází použitím velkých kusů nábytku. Jejich bílá barva vám umožní necítit pocit přetížení nábytkem..

Sněhobílý kuchyňský nábytek

Pracovní plocha je kombinována s barovým pultem, což nám umožňuje nazývat takový nábytek multifunkčním. Díky kompaktním vestavěným spotřebičům a dobře navrženým úložným systémům bude tato oblast velmi praktická a elegantní..

Kuchyňský kout v bílých tónech

Přechod z obývacího pokoje do kuchyně vypadá velmi organicky a vhodně..

Barový pult pro rozdělení místnosti

Originální barové židle

Kombinace chromových povlaků s bílým nábytkem dodává konstrukci lehkost a půvab.

Chromované designové prvky

Jedna ze stěn kuchyňského prostoru vypadá surově. Tato metoda dekoru je charakteristická pro styl podkroví. Navzdory vnější jednoduchosti prvku je poměrně obtížné dosáhnout takové velkoleposti..

Prvek dekoru ve stylu podkroví

Světlá ložnice v «stalinka»

Široké dvoukřídlé dveře z obývacího pokoje vedou přímo do útulné ložnice. Dekorace této místnosti je také vyrobena v obecném stylu, který je charakteristický pro celý byt..

Velké dvoukřídlé dveře

Ložnice v takovém bytě je také prostorná a plná světla. Velká okna v kombinaci se světlými barvami vytvářejí v místnosti pocit velkého množství vzduchu.

Ložnice s minimálním vybavením

Velká postel v modrobílých tónech vám umožní relaxovat v pohodlí po náročném dni. Kompaktní noční stolky vám umožní uložit správné množství nejnutnějších věcí, aniž byste zabírali spoustu místa.

Velká postel v prostorné ložnici

Neobvyklé noční lampy a dekorativní svítidla vytvářejí v místnosti útulnost a fungují jako skvělý doplněk k hlavnímu zdroji světla.

Lakonický design ložnice

Originální žárovky do ložnice

Koupelna a chodba, vyrobené v bílých barvách

Zdá se, že chodba s koupelnou není o nic méně prostorná. Předsíň vypadá díky velkým šatníkům velmi prakticky. Jejich bílá barva jim umožňuje zůstat v interiéru co neviditelní, aniž by zaplnili místnost..

Chodba v bílé barvě

Originální závěsné lampy vyrobené ve formě průhledných kostek jsou perfektně kombinovány s přímými liniemi, které jsou aktivně zdůrazňovány v dekoraci chodby.

Systémy pro ukládání chodeb

Koupelna je rozdělena do několika oblastí. Sprchový kout je oddělen průhlednou přepážkou ze skel. Je to skvělý způsob, jak udržet pokoj prostorný. Přispívají k tomu velká zrcadla a jasné světlo..

Sprchový prostor ohraničený skleněnou přepážkou

Pro tuto místnost je také charakteristické lakonické zařízení. Malá skříňka pod umyvadlo a kompaktní skříňky dělají koupelnu funkčnější. Elegantní lampy bizarních tvarů zároveň dodávají místnosti eleganci..

Závěsný koupelnový nábytek

Toaletu zdobí šedá keramická dlažba, která na pozadí sněhově bílých stěn vypadá velmi zajímavě. Zde také můžete vidět velké množství chromových povrchů, což jsou přídavné reflektory světla..

Toaleta ve světlých barvách

Zvláštností tohoto bytu je, že malý počet dekorativních prvků je kompenzován jejich přísným dodržováním stylu a stanovených cílů. Každý kus nábytku je pečlivě vybrán a nainstalován na své místo.

Originální dekorativní nádobí

Tento přístup k organizaci obytného prostoru zaručuje vytvoření optimální kombinace praktických kusů nábytku a dekorativních prvků..