Interiér

Krásná tapeta v moderních verzích

Starověcí Asyřané se svého času snažili co nejvíce vyzdobit své domovy. Nebudeme porovnávat první exempláře patchworkových tapisérií v primitivním designu s moderními variacemi, protože důležitá je myšlenka, nikoli technologie. Dnešní kolekce tapet tomu neodpovídají «prarodiče», a úžasně bohatý sortiment paradoxně vede při výběru do slepé uličky.

Textil, sádra, hedvábí, papír, rohlíky ze slámy, netkané textilie, vinyl, dýhy a tisíce nádherných vzorů aplikovaných na hladké povrchy vedou k estetické extázi. Dekorativní doteky v podobě potisků s peřím, kamínky, korálkovými vzory nebo drobnými drobky potěší barevnými odlesky ve tmě i na slunci. Panoramatické fotopanely 3D formátu, vytvářející na stěnách neobvyklý objem, vytvářející optické klamy a proměňující místnost v něco úžasného.

Prolistujte si katalogy a budete se vzrušovat pohledem na starověké hroby nebo návštěvou výstavy umění. Ještě lépe, zajděte do blízkého obchodu s tapetami a inspirujte se krásou a oblečte stěny domu do vhodného oblečení. Koneckonců jsou to oni, kdo udává tón celému designu. Jsou pro ně vybrány skupiny interiérů, textil a atributy.

Citrusové klíny Geometrie na stěnách Fantasy kresba

Přednostně exkluzivní

Pokud zvolíte jedinečnost a luxus, obraťte se na autorské sbírky, které jsou podobné umění. Fantasy skici slavných návrhářů jsou zhmotněny na papírových pásech a nejsou označeny pořadovým číslem. Exkluziv se objevuje i v podpoře technologických metod a kvalitních barev. Představte si, jak neobvykle vypadají stěny se zápletkami obrazů velkých mistrů nebo aranžování květin s ručním stínováním.

Malá tajemství a speciální techniky dávají zděným stěnám jinou strukturu a objem. Například anglické společnosti «Porodit& Míč» a Sanderson nezklame příznivce klasických nápadů na venkovský dům. Moderní interpretace mistrovských děl, floristických motivů, zvláštních kombinací ozdob, abstrakce a geometrie, verze gobelínových kompozic dostatečně ozdobí domov. Přesto je příjemné vědět, že gobelíny od společnosti Sanderson jsou dodávány nejen na královský dvůr, ale určily koncepci vašeho interiéru..

Luxusní dekorace

Umělecká díla v našich obchodech zastupuje Jocelyn Warner, která získala nominaci na nejlepší produkt roku. Někdo bude milovat návrhy od Niny Campbell nebo Paper Boy, zachycující nápady, které se objevily inovativním návrhářům během jejich vlastních rekonstrukcí. Milovníci kreativity si zamilují skici na papíře od Miss Prin. Rodinná značka vydává příběhy z 50. let minulého století v moderní interpretaci.

Graham Designers & Brown představuje svou vizi tématu hranolem fantazie. Umělkyně Georgia Horton je vtlačena do svého umění vzpomínkami na její cesty v Jižní Africe. Symbióza sester Yashchuk pod značkou Meystyle se vyznačuje zcela novou technikou provedení a netriviálním designem. Na tapetě jsou krystaly Swarovski integrovány spolu s LED diodami. Co nejsou moderní mistrovská díla?

Netriviální řešení Solidní kreativa Jemné doteky zlacení

Přesně to samé

Módní trendy v dekoraci nelze nazvat triviální. Ohromují svými kreativními poznatky a překvapují řešením. Tapeta podle návrhářů dokonale napodobuje různé struktury: kůži, omítnutý povrch, jutu, štípaný bambus. «Counterfacts» přesně kopíruje originály a věrně odráží vnější nuance.

Jak se vám líbí doškové stěny nebo řasy nebo rákosové prádlo? Kreativita stojí slušné peníze, ale náklady jsou kompenzovány šetrností k životnímu prostředí, dlouhodobým provozem a elegancí. Pokud nelepíte přes celé svislé čáry, ale pouze dekorativní akcenty, vzhled interiéru vůbec neutrpí. Koneckonců, zajímavé kombinace vždy tvrdí, že jsou jedinečné. Mezi společnostmi vyrábějícími exotické kolekce byla zaznamenána holandská značka Eijffinger, belgické Omexco, americké výrobky Omexco a německé TEKKO..

Duhové povrchy vytvoří neobvyklou atmosféru. Městský styl bude úspěšně doplněn metalizovanou verzí založenou na tenké fólii s hravým třpytivým odleskem připomínajícím noční světla města. Efekt bude znásoben podsvícením. V čele jsou továrny v Belgii (Arte) a Německu (TEKKO).

Základny ze lnu, hedvábí, sametu, veluru nebo viskózy, bavlny, krajkové dekorace vypadají bohatě a jsou zvláště dobré pro anglické a orientální styly. Tkaniny ošetřené antiseptickou a antialergenní kompozicí jsou motivovány k dlouhodobému potěšení jasem vzorů. Pro palácový luxus stáhněte stěny gobelínem nebo reliéfní tkaninou. Věnujte pozornost výrobkům francouzské značky «Мarmet», kolekce belgického výrobce «Století textil», italština «Frantelli sangiorgio» a «Kolonie».

Obklopen květinami Floristická kompozice

Praktické a levné

Slovo «tapeta na zeď» obvykle nejsou spojeny s módními variacemi, ale s klasikou papíru minulého století. Zdálo by se, že jemná textura a nechráněný povrch by měly časem klesnout, ale překvapivě jsou stále žádané a zároveň získávají bonusové body.

Bílošedé pozadí a nekvalitní textura nahradily v moderní analogii «dohoda» a nyní jsou klasifikovány jako simplexní a duplexní. První jsou jednovrstvé papíry; druhý – jejich dvouvrstvý design. V obou verzích jsou kvalitou výrazně nižší «současníci», ale přesto jsou aktivně žádáni o děti a byty, kde jsou zvířata.

Levné tapiserie lze měnit alespoň každou sezónu, aniž by byl ohrožen rozpočet. Tam, kde chybí standardy kvality, by měl být uznán jejich vynikající design. Zvláště organické vypadají floristické zápletky, detailní obrázky rostlin, pruhy nebo kresby ze série obkladů «zdivo», «mramorovaný» atd.

Zajímavý design mřížoviny Jemné složení Přísné výtisky

Konkurují jim mřížoviny s viskózovým základem, které jsou nám známé jako netkané. Vzhledem k možnosti vícenásobného barvení jsou trvale registrováni v domácích interiérech a je nepravděpodobné, že by se vzdali své vedoucí pozice. Verze s vinylovým nástřikem vytváří mikroskopické póry a je dána výhodou bíle vařené barvy, která poskytne expresivitu barvy, která je základem.

Monopol na papírové gobelíny tlačila řada vinylových pásků s dekorativními texturami – reliéfní nebo hladké, pěnové nebo hedvábné. A přestože je vinyl obviněn ze vzduchotěsnosti, nelze za to vinit upravené druhy, které mají mikropóry. Náklady jsou mnohem vyšší než obvykle, ale pokud jde o šetrnost k životnímu prostředí, na emisní cenu se dívá optikou kvality a designu. Vedoucí pozice zaujímá koncern Rasch (Německo) a Rus «Mosstroyplastmassa».

S jantarovým odstínem Na téma flóra Omezení barvy a vzoru Lila-růžová harmonie

Čas na kreativitu

Texturovaný rys ploch pro malování, který se dnes počítá v desítkách typů, je redukován na reliéf: tuberkuly, reliéfní tvary, konvexní vzory. Tato kvalita poskytuje vysoké rozlišení pro vytváření vícebarevných kompozic. K ilustraci se používají různé techniky a malované stěny, ať už zlaté, bronzové, průhledné akvarel, olej nebo tužka, vám řeknou o vašem vkusu a preferencích..

Kontrastní řešení

Pokud nejste rozený designér, šablony vám pomohou s návrhovým úkolem. Zde je důležité zvolit správný tisk a barvu. Nebudou dráždit oči a pruhy, stručnost trojúhelníků a čtverců jsou vždy ve prospěch módy. Barevné cikcaky, kosočtverce a další figury přísné geometrie, jednoduché abstrakce a krása kytic nejen lahodí oku, ale také psychicky zpacifikují. Kombinace návrhářů, zahrnující různé konfigurace a ozdobné vzory, vypadají netriviální a stylové.

Světlo-tmavé duo

Neobvyklý pohled na stěny s heterogenními texturami. Kolekce tapet jsou uvážlivě sestavovány podle principu, díky kterému je přípustné zvolit několik doplňkových odstínových verzí. Současně je povoleno kombinovat nejen gamut, ale také textury. Je kombinován s panely, dlaždicemi, kamennou nebo benátskou omítkou. Takové experimenty vám umožní získat zajímavý efekt a vytvořit interiér podle chuti..

Kompetentní rozhodnutí Důraz na tisky

U mistrovských kombinací se držte pravidla – kombinujte nejen optický kontrast, ale zkuste najít dvojici spojovacích článků. Možná to budou otisky nebo reliéfní povrch.

V odrazu světla

Při výběru mříží podle barevné shody okolností, ale odlišných v odstínech, dbejte na stejně nakreslený okraj nebo ozdobu. Nebo vytvořte kombinaci, které dominuje květinový vzor orámovaný opakujícími se liniemi. Abyste se vyhnuli chybám, vyhněte se složitým schématům se zahrnutím tří tónů – a uspějete..

Dokonalá kombinace Na zeleninovém pozadí

Měli byste vědět

A přesto, abychom se neutápěli v rozmanitosti barev a vzorů, pár tipů přijde vhod, aby se potvrdily dnešní trendy. Máte rádi parcely s květinami? Vyberte jednoslabičné pozadí s tmavě bílým kontrastem s květinovými motivy.

Nasycení barvou

Formátujte prostor manipulací s lesklými pruhy a umístěte je vodorovně nebo svisle, v závislosti na požadované korekci obvodu. Přítomnost jasných pruhů v dekoru vytváří uvolněnou atmosféru, kterou nelze říci o černobílém duetu, zdůrazňující závažnost, obrysy a vlastní vkus..

V malém obývacím pokoji nebude předepsána velká kresba nebo malá stupnice ornamentu. V první verzi bude kresba vnímána samostatně a bude vypadat nevhodně, ve druhé – místnost bude bez tváře. Opatrní byste měli být i u pestrobarevných barev. V možnosti, kdy nemůžete zcela opustit intenzitu barev, nalepte papír pouze na jednu svislou část a další tři uspořádejte do jednoho z odstínů vzoru nebo manévru mezi jemnou škálu světelných tónů.

Kombinace textur V harmonii barev V růžové

Použití návrhářské kolekce předurčuje stylistický směr. Proto etnické motivy, historické epizody, originální vzorce ne vždy koexistují na stejném území s daným konceptem..

Světlá zeď

Trochu znalostí, ale jinak důvěřujte svým vnitřním pocitům.

Pestrá kombinace stěn a podlah Světlá ložnice