Interiér

Moderní klasika na příkladu designu venkovského domu

Z módní klasiky. Tradiční styl dekorace interiéru bude vždy vypadat nejen slušný, ale také relevantní. Ve své soukromé domácnosti je možné doplnit kanonické motivy a zároveň neobětovat pohodlí a moderní materiály pro dokončování a zařizování. Upozorňujeme na malou fotografickou prohlídku pokojů venkovského domu, jehož design lze nazvat novou interpretací klasického stylu.

Při zdobení soukromého domu věnujte pozornost detailům

Útulná kuchyně s klasickými prvky

Díky otevřenému plánu v prostorném obývacím pokoji bylo možné uspořádat funkční, ale draze vypadající kuchyňský kout s potřebnou sadou úložných systémů, pracovních ploch a míst pro jídlo. Základ obrazu funkčního segmentu soukromého obydlí tvoří nábytek v tmavé, ušlechtilé barvě, povrchová úprava ve světlých, neutrálních barvách působí pouze jako pozadí a neupozorňuje na sebe. Tradiční fasády kuchyňských skříněk a podobný design lišty v rohové dispozici se staly základem kuchyňského segmentu.

Moderní kuchyňský interiér s klasickými prvky

Designéři se rozhodli nepoužívat horní vrstvu kuchyňských skříněk, aby nezatěžovali obraz kuchyňského prostoru, který využívá fasády spíše tmavých, barevných odstínů. Malé otevřené police na koření a další položky, které je třeba uchovávat «po ruce», se staly efektivní alternativou. Toto uspořádání umožnilo soustředit se na dokončení velké zástěry nad pracovními plochami – stěnové panely s imitací přírodního kamene vypadají luxusně.

Použití stěnových panelů s kamenným vzhledem

Ústředními prvky kuchyňského prostoru jsou luxusní taburety v klasickém stylu – nejen ušlechtilá barva dřeva a složité řezby, ale také kožené čalounění se staly vrcholem celého obrazu funkční, ale zároveň pohodlné kuchyně.

Luxusní barové židle-židle

Pohodlné ložnice s tradičním dekorem

Klasický styl je proslulý především výběrem barevné palety a kvalitou provedení pevného a drahého nábytku. Barevná řešení přijatá v designu ložnic uklidňují a naladí na zdravý a zdravý spánek – odstíny béžové a jemný pastelově modrý tón jsou neuvěřitelně harmonicky kombinovány v klasickém prostředí.

Klasický interiér ložnice

Navzdory použití vysoce kvalitního nábytku z masivního dřeva a přírodních tkanin na čalounění je vybavení ložnice poměrně moderní – není nic nadbytečného a prioritou je pohodlí majitelů místnosti. Tradiční sada nábytku vám umožňuje nejen cítit se pohodlně v místnosti na spaní a odpočinek, ale také si užít atmosféru, cítit se úctyhodně.

Pastelové odstíny pro klidnou atmosféru

Kombinace tepla a chladu je přítomna ve všech prvcích interiéru soukromého domu. Nejen výběr odstínů pro provedení interiérové ​​dekorace, ale také v rámci fasád skříňového nábytku vidíme originální, ale zároveň harmonickou barevnou kombinaci. Jemné modré žilky prosvítají teplými odstíny přírodního původu a odrážejí skleněné desky nočních stolků.

Originální fasády nočních stolků

Další ložnice v soukromé domácnosti je také vyzdobena v neutrální barevné paletě – jemné béžové odstíny se staly základem pro vytvoření klidné a relaxační atmosféry. Je těžké najít majitele domu, který by odmítl relaxovat v takové místnosti – lehnout si na luxusní postel s měkkým čelem, ponořit se do náruče přírodních textilií za měkkého osvětlení vytvořeného pomocí svítidel klasických modelů.

Interiér ložnice v pastelových barvách

Originální noční stolky a neméně zajímavý design stolních lamp vytvořily neuvěřitelně harmonické spojení. Světlé odstíny dřeva, příjemný na pohled tón textilu, lesk skleněných ploch a zlacené prvky vytvářejí exkluzivní, ale zároveň pohodlný obraz funkčního segmentu ložnice.

Originální interpretace klasiky

Klasické koupelny

Co by mohlo být klasičtější než výběr pastelových barev pro vaši koupelnu? Snad jen použití neméně tradičních dlaždic «podzemí» v jemných, světle béžových barvách. Teplé odstíny keramických obkladů a jejich matných povrchů vytvářejí útulnou relaxační atmosféru.

Design koupelny v béžových barvách

Další koupelna s prostorným sprchovým koutem je také vyzdobena světle béžovou barvou. Jemné odstíny povrchových úprav a množství skleněných povrchů vizuálně rozšiřují již tak prostornou místnost. Design tohoto užitného prostoru je ukázkou toho, jak lze harmonicky kombinovat tradiční modely úložných systémů s moderními povrchovými úpravami a progresivním příslušenstvím pro instalatéry..

Koupelna s prostorným sprchovým koutem

Zdobení prostoru pod umyvadlem formou klasické komody je běžnou technikou pro vytvoření designu koupelny v tradičním stylu. Moderní vzhled závěsných světel je neuvěřitelně harmonický s rámem vintage zrcadla.

Klasické koupelnové úložné systémy

Vystavené skříně se skleněnými vložkami, které lze často nalézt v klasických interiérech kuchyňských prostor nebo jídelen, našly uplatnění v prostorné koupelně. Ukládání ručníků a různých vanových doplňků přímo v technické místnosti je velmi výhodné, pokud je k dispozici volné místo.

Vitrína pro užitkový prostor