Interiér

Moderní moderní: objektivní realita

Moderní v moderní verzi tíhne k minimalismu, jednoduchým liniím, jasným formám, neutrálnímu pozadí s akcenty. Ve směru je trend k maximální funkčnosti a pohodlí. Při dodržování principu integrace environmentálních objektů je v jednotě syntetizovaných myšlenek vypůjčených ze současných návrhů snadné dosáhnout jedinečných výsledků. Realizovaný projekt jasně ukazuje schopnosti a vlastnosti populárního směru.

Univerzální design je způsoben monopolem klidných tónů s jasnými skvrnami. Se vší rozmanitostí šedé stupnice, čítající více než 50 odstínů, se stále neobejde bez konsolidační podpory bílé, černé, hnědé a řady jejích teplých nuancí . Manipulací s tímto zdrojem je možné co nejvíce vyrovnat monotónnost kanceláře.

Zeď s Praktické řešení

Je vhodné se vzdálit od stereotypního dekoru a moudře využívat možnosti formátovaných tapet, které vám umožní mimořádně vyzdobit zeď a zároveň osvěžit znalosti zeměpisu. Fanouškům exaktních věd pomohou vzorce algebry zapamatovat si. Geometrické tvary jsou oblíbené v každém moderním designu a celkový dojem z interiéru závisí na jejich kombinacích ve stejné rovině. Ale nikdy nevíš co «taháky» můžete lepit zeď, s odkazem na domácí tiskárnu nebo technologie tisku fotografií.Výhled na město

Zaměřte se na nábytek

Styl je v zásadě vytvořen z konfigurací, přímek, objemu a nekomplikovaných atributů. Základní interiér místnosti s modulárním nábytkem doplňují textilie, a to kontrastní polštáře na pohovce, které dodávají pohodlí. Městský pozemek za sklem v šířce stěny, jasný plakát, několik suvenýrů na polici sekce se žlutými záblesky oživit bledé pozadí.

Přednosti Odpočinkový roh

Skromný dekor je kompenzován strukturovanou rozmanitostí dokončovacích materiálů fasád nábytku a obkladů, které závisí výhradně na materiálových možnostech. Dominuje dřevo, matné sklo, stříbřitý kov. Na podlahu používají mramor, dlažbu, laminát, korek, dřevo. V tomto projektu se za světla výkonných lamp v tmavých kovových pouzdrech pozornost přesouvá na centrální displej krbu v podobném rámu..

Obývací pokoj s krbem Žlutá bliká

Komplexní kompozice nejsou přijatelné. Dekor je dodáván ve 4 barvách: černá, šedá a žlutá jsou vidět na bílém pozadí. Vázy v horní části portálu se slunečními skvrnami «Hlavu vzhůru» pokoj, místnost. Příslušenství v duchu rané moderny nebo pop -artu 60. let má právo zaujmout své místo na otevřených policích. Čerstvé květiny, krásné zátiší vytvářejí domácí atmosféru.

Roztomilé drobnosti Květináč

Prostor je komplexně otevřený přírodním tokům. Večerní scénář předpokládá intenzivní umělé osvětlení, které vyžaduje propracované technické vybavení. Spolu s bodovými halogenovými žárovkami a lineárním systémem jsou žádaná podsvícení segmentů a nábytku. A není vůbec nutné držet se klasické kombinace tvarů, barev a materiálů. Průhledné sklo tvarovaných lustrů, vestavěné stropní lampy jsou vítány pro podmíněné zónování. Vizuální rozdělení světla zvyšuje dojem z designu.

V šedé barvě Dlouhá chodba Lakonická kuchyně

Hladké stěny na chodbě s plastovými ramínky-knoflíky ne horší než police zvládají funkční úkol a po cestě řeší problém stylového dekoru. Otázka skladování věcí není naléhavá. Prostorné skříně podél prázdné stěny vám umožní zefektivnit váš život.

Kreativní věšáky Dlouhý šatník Závěsné tlačítko

V ložnici «knoflíky na nohou» tvar odráží lampy v čele široké postele. Stěny, stejně jako na chodbě, jsou namalovány ve dvou barvách. Tmavě šedé vysoké panely rámují celý obvod a zdůrazňují bělost horního prostoru. Ocelově modrý prošívaný přehoz a povlečení se téměř mísí do pozadí. Lakonické nastavení je dáno pouze funkční nezbytností a vylučuje položky sekundárního významu. Charakteristickým rysem minimalistického designu je nedostatek všestranného příslušenství.

Správné věci Dlouhá chodba Skromný design ložnice

Barevné schéma kuchyně se neliší od obývacího pokoje a ložnice. Manévrování v měřítku bílá perleť, absence drobností a textilních souprav vytváří dojem tichého prostoru. S praktičností perimetru ale nelze polemizovat. A přesto, v odrazu prázdných letadel, chromovaných instalatérských zařízení a skleněných dveří, demokratický prostor vypadá zajímavě a moderně. Modré a žluté vázy s kyticemi, ovoce na talířích rafinovaně zpestřovaly jednotvárnost cíle.

Žluté ovoce

Pohodlná kuchyně Kuchyň s

Za posuvnými skleněnými panely na vybaveném balkoně bylo místo pro čajové stolky a křesla. Malý obvod je navržen v kontextu s jinými místnostmi. Kulaté průhledné odstíny lustru odrážejí panorama města. Na plastových židlích jasně chybí žluté polštáře, nicméně to je věc pána. Všestranná viditelnost, letní zátiší a lahodný čaj vytvářejí dokonalý obraz pro relaxaci..

Živý kontrast Skvělá obsluha Balkonová idyla

Koupelna je nemyslitelná bez světle šedého mramoru, bílých instalatérských instalací, velkých zrcadel. Konstrukce soukromé oblasti je podřízena obecné myšlence. Skříně pod umyvadlo vám umožní uspořádat si toaletní potřeby, aby nedošlo ke zničení iluze prostornosti. Měkké doplňky se mísí s perleťovým pozadím. A jako symbol slunce – neměnné žluté květy, které zdobí každou z místností. Sprchový kout je oplocen skleněnými dveřmi.

Zachycené snímky ztělesněného projektu zanechávají jen příjemné dojmy. Díky podpoře vlastní fantazie a hotových řešení pravděpodobně dosáhnete neuvěřitelných výsledků..

Mramor a sklo v koupelně Monochromatický obvodMinimální funkčnost