Interiér

Na dohled: půdní vestavba dvouúrovňového studia

Kdo mohl tušit, že nekomplikovaný design s «průmyslový» minulost se stane jednou z nejpopulárnějších dnes. Touha po racionalismu, stylistický potenciál, možnost zařídit si dům podle nálady s následnou perspektivou nápravy, zařadilo loft jako konkurenční směr. Na konkrétním příkladu uspořádání dvouúrovňového garsoniéry se podrobně seznámíme s možnostmi řešení každodenního života, soukromí a metodami podmíněného zónování. Projekt vznikl na principu eklektického mixu, funkčnosti, někdy asketického a může působit nudně. Všechno je však v pořádku.

Nedostatek vnitřních stěn v duplexním obvodu zvýhodňuje oblast. Označení pomocí barevného schématu, segmentové umístění nábytku stačí k vymezení hranic každé zóny a dosažení obecné konzistence. Na rozdíl od typických projektů je v otevřeném studiu přípustné schovat se pouze za dveřmi koupelny a toalety. A pokud jste spokojeni s otevřenou ukázkou každodenního života, připravte se na skládání pohovky každý den nebo pečlivě usaďte postel po spánku..

Panoramatický výhled

Na dohled od obývacího pokoje

Skupinu interiérů představuje jednoduchá kompletní sada obsahující potřebné položky. V kompromisní kombinaci drsného povrchu stolu, uzavřeného v hliníkovém rámu a umístěného na načechraném koberci; kovové trubice lamp, dřevěné područky s heterogenitou textury představují zajímavou kompozici.

Obývací pokoj - výtah

Toto uspořádání je v souladu se stylovými trendy, takže neočekávané kombinace jsou vždy vítány. A pokud je rekreační oblast skromně vyzdobená, je vhodné vyvážit zážitek uvedením avantgardního předmětu nebo, jako v tomto případě, oslnivě jasného duetu křesel. S podporou identických polštářů v obvodu to šlo «inhalovat» život.

Žluté křeslo

Atributy odpovídají měřítku prostoru a vnímání z malého obývacího pokoje je vyrovnáno amorfními liniemi výrazných předmětů a jejich texturou. V designu jsou akcenty nastaveny velkými tahy. Jedná se o velkou napodobeninu jeleního parohu nad rozkládací pohovkou. Je duplikován v zrcadle s objemným černým rámečkem naproti, což vizuálně vytváří symetrii. Nástěnná lampa ve tvaru kužele s příběhem a osamělou siluetovou projekcí v tonální konzistenci zdůrazňují barevnost jednoslabičné.

Expozice černé

Tmavé jednobarevné stěny a schodiště jsou neutralizovány přítomností bílé stěny, z jejíž hloubky jsou vidět bílé police s několika průhlednými doplňky. Vysoká, stmívatelná černá lampa vyniká na světlém pozadí a slouží jako praktické podsvícení pro večerní čtení. Textil, tlusté koberce v celém bytě, množství polštářů ve skutečnosti zbavuje objemový prostor polyfonního zvuku. A přesto, pokud ozvěna ruší, přijdou na pomoc akustické panely. Korkové podlahy v kobercové společnosti vytvoří jedno znějící vibrace.

Ve výklenku zdi

V objektivu pozornosti – školka a kuchyně

Je povoleno izolovat pomocí výklenku, výklenku, mobilních příček, žaluzií. V případě posuvných panelů je po cestě řešen také dekorativní úkol – barevné obrazovky jsou vnímány jako plátno obrazu. V tomto projektu má kudrnatý statický panel za pohovkou průchozí průchod. Oplocený roh se sparťanskou postelí a zvířecími obrázky na zdi je v nedohlednu. Soudě podle malé velikosti stolu, měkkých hraček, zde žije dítě.

Asketická postel

Nebýt bílého nadýchaného koberce u postele, barevných polštářů a roztomilých pruhovaných záclon, prostor na pozadí retro designových ocelových konstrukcí a bezpečného komody by vypadal depresivně. Police zabudované do výklenku organicky pokračovaly ve zdi a obsahovaly potřebnou funkčnost. Světlé knižní ostny se sytostí barev dodaly tmavé místnosti pozitivní dojem a zmírnily zdrženlivost situace..

Bezpečná komoda

Obývací pokoj «přelévá se» do světlé kuchyně, oplocené vysokým pultem s párem barových židlí. Kromě mléčně bílé dominanty je zachováno propojení s designem stěn obývacího pokoje. Modravě modrá jedna ze stěn opakuje hlavní barvu první úrovně. Funkční segment se prakticky neliší od moderního designu v minimalistické tradici. Hrubé polokoule, namontované paralelně, jsou zodpovědné za synchronní osvětlení. Povrchy modulární kuchyně jsou téměř prázdné. Ve skutečnosti není interiér absolutně proti otevřené vitríně s gadgety, sklenicemi koření, pokrmy s ovocem, krásnými lahvemi a dalšími maličkostmi, které se harmonicky rýmují s obvodem.

Moderní kuchyně

V segmentu jídelny je to mnohem zábavnější, a to vše proto, že černobílé duo je doprovázeno červenou barvou a design vypadá stylově proti dynamickému kontrastu. Prevalence tmavých doplňků na pozadí malebné zdi byla rozjasněna zavedením jemné tyrkysové barvy. Shoda tvarů a textur, úspěšné kombinace, nuance v povrchové úpravě nábytku přesvědčují v barevném dekoru.

Jídelna

Posuňte zaostření nahoru

Když vystoupáte po schodech, ocitnete se přímo v kanceláři pod obloženým stropem. Masivní paprsky, administrativní způsob organizace pracovního volna «plácnutí» průmyslový. Potvrzením jsou kovové trezory, identická sada polic a stůl. Síťované tělo židle ladí se sadou a je v souladu s hezkým dřevěným stolem a skříňkou v moderním designu. Protože se jedná o podkroví, je to běžné řešení. Veselé kresby, nádherný strom a malba v zelených tónech se staly ozdobnými kousky a částečně integrují design. Vestavěné skříně poblíž řeší problém s ukládáním.

Podkrovní skříň

Pocit měkkosti domácí atmosféry však vyžaduje více kreativity. Malé věci vždy vytvářejí jiný dojem a zdůrazňují individualitu. Sada lesklých kotoučů, velké hodiny s velkým ciferníkem, plechovky naplněné až po okraj zátkami na víno, exotické ikebany, rámečky dokonale rozjasní vnitřní lakonicismus. S takovým pozadím se dokonale rýmuje koláž černobílých fotografií..

V patře je také ložnice. Typický design je výlučně kvůli funkčnosti a nepřijímá zbytečné dekory. Kompoziční zápletku tvoří elegantní obrubník, figurální lampa, pár drobností a zrcadlo v krásném rámu..

V ložnici

Černobílá koupelna se v duchu blíží jednomu z minimalistických stylů. K obkladům je sladěn černý plastový nábytek. Velké zrcadlo, chromové instalatéry vypadají krásně na pozadí bílého umyvadla.

Život a nálada jsou proměnlivé. Když berete myšlenku jako vodítko k akci, nezapomeňte dát najevo svou náladu a zachovat si individualitu..

V černobílé koupelně