Interiér

Neobvyklý interiér jednoho skotského bytu

Každá etnická kultura má venkovský styl v interiéru má své vlastní vlastnosti, své vlastní individuální prvky a nuance prostorového designu. V této publikaci bychom vás chtěli seznámit s vybavením bytu nacházejícího se ve Skotsku a je ukázkovým příkladem toho, jak si můžete vyzdobit moderní domov pomocí designových řešení ve venkovském stylu. Tento malý byt vyzařující světlo, čistotu a útulnost může být inspirací pro majitele domů, kteří hledají nové a svěží nápady pro uspořádání prostoru netradičním způsobem, ale s pohodlím..

Obývací pokoj

Krátkou prohlídku skotského obydlí zahájíme nejprostornější, hlavní a centrální místností – obývacím pokojem. Mnoho prostorů v bytě je asymetrických, s částečně šikmými stropy, takže by nemělo být překvapením, že majitelé domů zvolili pro dokončení povrchů prostorovou paletu barev. Sněhově bílé stěny a strop spolu s béžovou podlahou skvěle odvádějí prostor a dodávají mu svěžest a lehkost. V interiéru obývacího pokoje, stejně jako v ostatních místnostech, uvidíme spoustu venkovských prvků a kusů nábytku vyrobeného ze dřeva, vyřezávaného, ​​starožitného, ​​opravdu starožitného nebo uměle stárnutého.

Starožitné křeslo

Harmonická kombinace moderního dekoru a zařízení se starožitnými prvky vám umožňuje vytvořit jedinečný, ale neuvěřitelně útulný interiér místnosti..

Originální textilie

Na pozadí světelné dekorace obývacího pokoje vypadají nejvýhodnější vyřezávané židle z tmavého dřeva. Zvláštní pozornost je věnována textiliím, díky nimž je možné vytvořit skutečně domáckou, hřejivou atmosféru.

Kuchyně

Obývací pokoj je propojen s kuchyňským koutem, který představuje jednořadé uspořádání pracovních ploch a úložných systémů. Díky vestavěnému systému skříněk, do jejichž prostoru jsou úspěšně integrovány všechny potřebné domácí spotřebiče, zabírá kuchyňský prostor velmi málo místa. Pokud je prostor obývacího pokoje osvětlen lustrem originálního designu, pak je pro kuchyňské pracovní plochy k dispozici vestavěný osvětlovací systém.

Kožené rukojeti Kuchyňská pracovní deska

V moderních kuchyních jsou kamna často nahrazována varnou deskou, čímž se uvolňuje spousta místa pro úložné systémy ve spodní vrstvě kuchyňských skříněk. Vzhledem k přítomnosti trouby může být rodina vybavena všemi potřebnými domácími spotřebiči pro přípravu různých pokrmů, s výraznými úsporami v prostoru kuchyňského prostoru.

Jídelna

Jídelní kout se nachází v oddělené místnosti od kuchyně a obývacího pokoje. Zde také vidíme světlé povrchy potřebné pro malou místnost a dřevěný nábytek, který se stal symbolem skotských bytů. Originální dekorativní prvky nejen zpestří interiér jídelny, ale také vytvoří individuální a osobní atmosféru.

Starožitný nábytek

Přírodní materiály – bavlna a len – se používají jako přehozy, čalounění nábytku a textilie do polštářů. Je zřejmé, že právě tyto látky nejvíce korespondují s venkovským stylem, dřevěným nábytkem a duchem starověku, umístěným v moderním domě..

Ložnice

Dále přejdeme do soukromých pokojů a navštívíme ložnici. Není překvapením, že v této skromné ​​místnosti byla na všechny povrchy použita lehká povrchová úprava. Dokonce i vybavení ložnice je buď světlé dřevo, nebo natřené na bílo..

Palanda

Díky dvouúrovňovému uspořádání míst na spaní bylo možné ušetřit značné množství prostoru v ložnici, aniž by byla narušena estetika místnosti..

Výklenek v čele Polštáře

V čele postele jsou mělké výklenky, které vám umožňují umístit to, čemu se říká «po ruce» potřebné položky. Díky nástěnnému světlu. Před spaním si můžete přečíst knihu, aniž byste museli vstávat.

Odpočinková zóna

Malé posezení a v kombinaci čtecí koutek představuje lehký nábytek – malý stůl a židle, oblečený do vtipných potahů s malovaným rámem těchto kusů nábytku.

Koupelna

Vedle ložnice je malá koupelna. Pomocí lehkých povrchových úprav, použití skleněných a zrcadlových ploch bylo možné vizuálně rozšířit prostor místnosti pro vodní procedury. Kombinovaná úprava s keramickými obklady «pod kamenem» a omítka odolná proti vlhkosti, vytváří zajímavý vzhled koupelny.

Mramorová deska

Mramorová deska a malá polička na příslušenství ladící s barvou obkladů dokonale dotváří vzhled koupelny.

Sprcha

Lesk vlastností moderní koupelny nezbytných pro úpravu vody vypadá skvěle na pozadí dlaždic napodobujících přírodní kámen.