Interiér

Pistáciový obývací pokoj: něha a absolutní harmonie v designu

Obývací pokoj je místnost, ve které jsou přijímáni hosté. Ale přesto, na rozdíl od svého přímého účelu, majitelé dávají přednost relaxaci v obývacím pokoji po náročném dni, sledování zajímavých filmů s celou rodinou. Interiér obývacího pokoje může být vyzdoben v různých stylech, ale takový pokoj by měl být pohodlný, ergonomický, krásný. Moderní design obývacího pokoje je často jasný a jedinečný. Pro pohodlí někteří lidé kombinují obývací pokoj s kuchyní nebo balkonem, což vám umožní učinit váš interiér atraktivnějším a funkčnějším..

Obývací pokoj v pistáciové barvě

Pistáciová barva už několik let nevychází z módy. Jeho světlé odstíny nás jednoduše uchvacují svou nádherou a ušlechtilostí a vytvářejí zvláštní náladu. Obývací pokoj v pistáciové barvě je plný energie a dobré nálady. Pistáciová barva ladí se studenými a teplými odstíny. Chcete-li změnit hlavní barvu vašeho obývacího pokoje na pistáciovou, není vůbec nutné tapetu znovu lepit, stačí místnost naplnit několika prvky této barvy, polštáři, měkkým koberečkem, závěsy a vaším pokojem bude okamžitě naplněno jasným světlem a pozitivními emocemi.

Interiér obývacího pokoje v pistáciové barvě

Pistáciová barva je běžná v mnoha klasických stylech. Design obývacího pokoje v této barvě podporuje relaxaci a dokonce úlevu od stresu. Pistáciový odstín ladí s bílou, šedou, červenou, hnědou, fialovou. Až vás omrzí bílá barva tapety, můžete ji bezpečně nahradit pistácií, a to nejen na stěnách, ale i na stropě.

Pohovka v pistáciové barvě ozdobí obývací pokoj. V této barvě vypadají závěsy stejně dobře. Přesto byste při zdobení obývacího pokoje neměli navrhovat pouze pistáciovou barvu, zastavit se u určitých prvků, například u pistáciových stěn a záclon a šedého nábytku nebo naopak.

Pistáciová kuchyň-obývací pokoj

Kombinovaný obývací pokoj s kuchyní, ideální pro moderní byty. Jedná se o hledání prostoru a pohodlí. Kombinovaná kuchyně s obývacím pokojem navíc umožňuje aktualizovat design a realizovat vaše touhy v interiéru. Pistáciová barva je ideální pro tmavé místnosti s okny obrácenými do stinné strany. V kuchyni se pistáciová barva obvykle používá ve formě obkladů, v jídelně a rekreační oblasti jsou stěny přelepeny nebo natřeny stejnou barvou.

U nábytku můžete částečně použít pistácie, například jídelní stůl bude hnědý nebo šedý a židle jsou pistáciové. Je také nutné vyzdobit obývací část: pistáciové polštáře na pohovce, malé dekorativní prvky v této barvě, pokojové rostliny budou v takovém interiéru také vypadat velmi krásně. Toto řešení je vhodné pro klasiku, Provence a dokonce i moderní styl..

Pistáciové závěsy v obývacím pokoji

Bez neobvyklých a krásných záclon nebude interiér obývacího pokoje nikdy úplný. Atmosféru pohodlí a tepla v obývacím pokoji vytvoří závěsy v barvě pistácie. Pro jasný obývací pokoj můžete zařídit okenní otvor se silnými pistáciovými závěsy, ale pro tmavé místnosti jsou ideální závěsy z přírodního lehkého materiálu, který snadno propouští světlo do místnosti.

Záclony můžete doplnit drapáky nebo lambrequiny. K pistáciovým závěsům v obývacím pokoji se doporučuje přidat jemný bílý tyl. Díky harmonické kombinaci získáte ze správné kombinace estetické potěšení. Ale sólové pistáciové závěsy také vypadají perfektně..

Pistáciová tapeta v obývacím pokoji

Moderní výběr tapet je velmi velký a zdá se, že vybrat tu správnou nebude těžké. Ale není tomu tak. Při výběru tapety musíte vzít v úvahu jejich kvalitu, typ a samozřejmě barvu. Většina návrhářů doporučuje do obývacího pokoje tapetu v barvě pistácie. Tato barva v člověku vyvolává pozitivní emoce a uklidňuje. Pistáciovou tapetu v klasickém stylu je vhodné kombinovat se stříbrnými pruhy.

Ve stylu Provence je oblíbené pistácie v kombinaci s květinovým vzorem. Tyto tapety dokonale zapadnou do jakéhokoli stylu vašeho obývacího pokoje. Pouze jedna stěna obývacího pokoje může být ozdobena jasným povlakem, například v oblasti, kde je umístěna pohovka. Tento odstín je v dokonalé harmonii s dřevěným nábytkem. V takové atmosféře je příjemné trávit volný čas a setkávat se s hosty..

Zřeďte pistácie, vnitřní předměty pomohou. Bílý tyl a hnědý dekor.

Béžový a pistáciový obývací pokoj

Kombinace béžové a pistáciové je dobrá do malých obývacích pokojů. Jedná se o svěží, jemné barvy. Interiér v kombinaci béžové a pistácie by měl být klidný a nenápadný a přitom velmi elegantní..

Pokud nechcete tapetu znovu lepit, a chcete změnit interiér obývacího pokoje, umístěte do místnosti pistáciovou pohovku s béžovými polštáři, na okna zavěste dvojité béžové a pistáciové závěsy. Na podlahu lze položit pohodlný koberec v béžové a pistáciové barvě. Tyto akcenty naplní váš obývací pokoj světlem a svěžestí..

Kombinace pistácie a dalších barev pro design obývacího pokoje

Pistáciová barva je spíše neutrální odstín, ale přesto je nejlepší kombinace dosaženo pomocí následujících barev: bílá, dokáže vnést do interiéru obývacího pokoje klidnou a příjemnou atmosféru.

Chytrá oranžová v kombinaci s pistáciemi vytvoří hřejivou a veselou náladu.

Kombinace šedé s pistácií vnese do interiéru obývacího pokoje zvláštní eleganci a propracovanost.

Červená s pistáciemi okouzlí svou bohatostí a hloubkou.

Nedoporučuje se kombinovat jemné pistácie se sytě zelenou barvou, jasná barva se ztratí na pozadí ponurého bažinatého odstínu.

Pistácie jsou jemným odstínem zelené, který vytváří jemné kontrastní kombinace. Kombinace pistáciové barvy v interiéru obývacího pokoje vytváří příjemnou energii, připomíná svěžest časného rána. Přírodní krása této barvy přitahuje designéry a jsou inspirováni ztělesněním této barvy ve svých kreativních projektech..