Interiér

Teplý interiér: dekorace s pletenými prvky

Zdobení pletenými kousky v současné výzdobě interiéru lze vidět jen občas. Vážný úplet je zde ještě vzácnější. Nicméně taková ručně vyráběná dekorace neustále rozšiřuje svou přítomnost v designu vnitřních obytných a pracovních prostor. Pozornost potenciálních kupujících je nyní nabízena ručně pleteným vzorem v rozšiřujícím se sortimentu: deky, ubrousky, stínítka, ozdobné polštáře zde doplňují panely, originální hračky-suvenýry a dokonce i prvky nábytku.

Hravý dětský interiér

Ručně pletený žerzej přiláká jak vlněné, tak vlasové příze a jeho jemnou bavlnu. Vytvoření pleteného designu se může stát jedním z prostředků vyjádření jejich kreativity pro ty, kteří vlastní techniky takového vyšívání. Ti, kteří nejsou obeznámeni s technikami pletení a háčkování, si nyní mohou vybrat věci, které se jim líbí, z těch, které návrháři nabízejí na trhu. Můžete si také objednat něco pro profesionální jehlice.

Barevné pletení v interiéru dětského pokoje

Pro nezkušeného spotřebitele je v této záležitosti někdy obtížné si vůbec představit celou škálu takových věcí. Některé druhy položek tohoto směru návrhu budou stručně uvedeny níže..

Nábytek

Před několika lety se pozornost k prvkům pleteného nábytku opět zvýšila, a to především díky úsilí italské návrhářky Patricie Urquioly. Do módy zavedla nadměrné pufy s vlněným topem. Téma se zdálo zajímavé a v roce 2012 bylo díky úsilí různých designérů vyvinuto mnoho variant takového nábytku. Nejvíce harmonicky podobné designové inkluze korelují s minimalismem nebo venkovským stylem v celkové výzdobě místnosti..

Originalita a bezprostřednost designu

Mezi barvami, nejčastěji bílou, béžovou, jsou vybrány všechny odstíny hnědé, červené, modré. Klasické ozdoby ve formě pruhů, copánků, rámečků jsou žádané.

Teplo a pohodlí interiéru domova

Unikátní dekorace

Zvláštní atmosféra v ložnici

Pokud je obydlí provedeno v high-tech stylu, pak budou vhodné jasné barevné kombinace a mimořádné vzorované vzory. Sedací kostky v obývacím pokoji a mini židle ve školce mohou být pokryty jasnými pletenými potahy.

Exkluzivní interiér

Zdobené hrubé pletené pufy

Záclony, koberečky, polštáře, deky

Masivní úplet je praktičtější použít v malých závěsech na části okna. Tyto závěsy lze velmi snadno odstranit a vyměnit. Pokud je velikost závěsu velká, pak by bylo rozumnější omezit se na pletené lemování a vložky. Do atmosféry se tedy zavádí určitý tradicionalismus a zvyšuje se životnost samotných produktů..

Koberce mají obvykle kulatý oválný nebo čtvercový tvar a jsou relativně malé velikosti. Mohou vypadat jako kus vlny nebo být úplným uměleckým dílem. Milovníci venkovského designu rozhodně upřednostní podlahové koberce ve stylu koberců s tradičním pruhovaným vzorem. Noční stolky a stolky lze umístit na kobercové prvky s velkou reliéfní texturou a okrajovými okraji.

Ručně pletené polštáře a deky jsou vhodné téměř pro jakýkoli dekor a designový směr. Zde můžete nekonečně experimentovat s kombinacemi velikostí, barev, materiálů a textur pleteného povrchu. Toto příslušenství vždy přináší ještě větší pohodlí a pohodu pro domácí dekoraci..

Pletená deka - jasný přízvuk v interiéru

Maximální barvy

Exkluzivní ruční práce

Kouzlo pletené «malé věci»

Jakýkoli kompletní konstrukční výkon je dosažen kompetentním a vyváženým výběrem základních prvků, jejich kombinací. Někdy stačí pár velmi nepodstatných detailů, aby byla atmosféra kompletní..

Dekorativní hodiny - nezničitelná originalita

Zájem o pletená stínítka roste. Takové malé věci samy o sobě jsou příjemné pro oko. Když je lampa zapnutá, jejich schopnost jedinečně transformovat světelný tok může zásadně změnit akcenty ve vnímání celého interiéru. Měkké rozptýlené světlo jednoho nebo druhého odstínu může uklidnit, tónovat, naladit se na koncentraci..

Jasné akcenty ve školce

Pletené předměty se dobře hodí k nádobí. Ubrousky, rozety, ozdobné vlněné misky mohou obohatit prostředí kuchyně. A držáky hrnců, kryty a čepice pro konvice mají také velmi specifický užitný účel..

Macrame nebo vlněné pletení úspěšně zdobí vysoké vázy, mísy s cukrovinkami, stylizované nádoby na nápoje. Květináče a květináče mohou změnit vaši domácí zahradu nebo malý skleník.

Obecně pletené «cetky» mohou být umístěny v různých částech domu. Můžete tedy ozdobit rámečky na obrázky a fotografie, různé krabice atd. Známé předměty získají novost, osobitost a výraznost.

Vznešená milost