Nábytek

Kuchyňský stůl: módní a praktické modely pro uspořádání stylového interiéru

Kuchyňský stůl je místem, které velmi často spojuje lidi. V mnoha rodinách se za ním projednávají důležité otázky, koná se jídlo a přijímají se hosté. Přestože byt má často mnoho pokojů, kuchyně zůstává srdcem domu. Nezáleží na tom, zda je večírek s přáteli, setkání s matkou, dětmi nebo dovolená, stůl v kuchyni je nepostradatelným místem. Použijte tedy průvodce výběrem kuchyňského stolu a zjistěte, na co si dát při nákupu pozor, abyste svého rozhodnutí nelitovali..

Jak správně koupit kuchyňský stůl?

Vybraný stůl by měl záviset nejen na typických problémech s designem, ale především na velikosti povrchu, kuchyně a jeho umístění. Je známo, že čím více členů domácnosti, tím prostornější stůl je potřeba, ale co dělat, když bydlíte v bytovém domě a kuchyň je velmi malá? Pak musíte vsadit na praktická řešení..

Při výběru stolu stojí na začátku změřit kuchyň a vzít v úvahu pohodlí a volnost pohybu. Výpočty by měly vzít v úvahu prostor obsazený židlemi. Pokud je kuchyň velká, můžete si vybrat větší model, protože takový design nebude praktický s malou plochou..

Typy kuchyňských stolů

Kuchyňské stoly lze rozdělit do několika kategorií:

  • Velikost – pro 2-4 osoby, pro 6 a 12 osob. Mezi nimi jsou ty, které lze rozložit, takže zpočátku mohou ubytovat například 4 osoby a po rozložení dokonce 10.
  • Tvar – na trhu jsou k dispozici čtvercové, obdélníkové, kulaté, oválné a asymetrické stoly.
  • Způsob montáže. Klasické modely jsou k dispozici na jedné noze (kulaté), dvou, třech nebo čtyřech, stejně jako výrobky umístěné na zdi pomocí podpěry nebo dalších nohou.
  • Výrobní materiál: dřevo, plast, MDF, kov a sklo.

Jakou velikost zvolit?

Výběr stolu pro 2, 4 nebo 6 osob je velmi rozsáhlý. Nejlepší je dodržovat zásadu, že každý člověk sedící u stolu by měl mít k dispozici plochu 60 cm x 40 cm. Tento výpočet vám umožní koupit model, díky kterému je interiér kuchyně, jídelny popř. obývací pokoj nebude vymačkaný. Pokud jde o výšku, je nejlepší zvolit možnost 70–75 cm, abyste našli pohodlné židle. Pokud máte malé děti a nechcete, aby seděly u stolu, pořiďte si vyšší model, ale pamatujte, že pohodlí je na prvním místě. Pokud je stůl příliš vysoký, nebude jídlo u něj pohodlné..

Tvar kuchyňského stolu

Upravte tvar stolu tak, aby vyhovoval stylu kuchyně a dostupnému prostoru. Za úvahu stojí také fakt, že zaoblená verze je pro ty nejmenší prostornější a bezpečnější. Navíc je ideální pro rodinné oslavy. Moderní jsou však obdélníkové a čtvercové modely. V případě velmi malé kuchyně, kde není místo ani na stůl, stojí za to vybrat si nástěnnou a skládací desku stolu. Slouží k vaření, a když není potřeba, nezabere místo v kuchyni.

Materiál

Dalším problémem je výběr materiálu. Měla by odpovídat zbytku místnosti. Pokud jsou vaše kuchyňské desky dřevěné ve světlých barvách, vyberte si stůl v podobném stylu. Těžký stůl z tmavého dřeva není vhodný pro moderní nábytek, ale pro prosklenou kuchyň v retro stylu. Samotný design však není všechno. Důležitá je také funkčnost a snadná údržba. Na trhu jsou k dispozici modely z následujících materiálů:

  • Dřevo je nejklasičtějším návrhem, barevně sladěným, vhodné pro všechny interiéry. Takový materiál by měl být chráněn a pravidelně aktualizován. Dřevo je bohužel náchylné na skvrny a škrábance..
  • Kov – vhodný do drsných interiérů. Je solidní, ale není bez nevýhod. Jakékoli škrábance jsou viditelné velmi rychle,
  • Sklo je elegantní, pohodlné a snadno se čistí. Vysoce kvalitní sklo není poškrábané. Navzdory svému vzhledu je tato verze stolu velmi odolná proti rozbití. Nebude to však fungovat v kuchyni, která nemá kuchyňské desky, a bude provádět všechny procesy, jako je šlehání masa pomocí domácích spotřebičů..
  • Plast – snadno se čistí, moderní a praktický. Pokud jde o interiérový design, materiál je docela vybíravý..

Kuchyňský stůl do kuchyně: módní modely v roce 2020

Moderní kuchyňský stůl je středobodem a ozdobou hlavní místnosti domu. Chcete -li najít ten pravý, zvažte oblíbené kuchyňské linky. Na co si tedy dát pozor při výběru tohoto důležitého kusu nábytku do vašeho interiéru. Nejprve určete velikost jídelny a poté vyberte jídelní stůl, který odpovídá vašemu stylu..

Jídelní stůl o rozměrech 80 × 80 cm, 70 × 70 cm nebo 100 × 60 cm se hodí do malého interiéru. Místo židlí lze použít tradiční stoličky. Zabírají méně místa a lze je snadno zasunout pod stojan. Do jídelny se vejde velký tradiční stůl, takže se zde může předvést mnoho krásných nápadů, protože předávaný nábytek přichází v různých provedeních: obdélníkový, kulatý, se zaoblenými stranami, s nestandardními nohami, v různých styly. Mějte na paměti, že kulatý stůl bude vyhovovat více lidem než klasický obdélník.

Už víte, jak velký by měl být kuchyňský stůl. Pokud ano, pak se nyní stačí podívat na dostupné styly a barvy a vybrat si dokonalé jídelní židle, aby kus nábytku ladil se zbytkem oblečení. Měli byste si koupit bílý jídelní stůl nebo světlou barvu dřeva, která vytvoří doma útulnou atmosféru??

Zde je výběr na vás, i když musíme uznat, že bílá je nesmírně zajímavá a odpovídá skandinávskému stylu. Můžete si také vybrat dřevěný jídelní stůl, pamatujte, že stoly v obývacím pokoji a v jídelně jsou rozkládací. Můžete tedy vsadit na malý rozkládací model, který pojme celou rodinu, pokud ji budete potřebovat. Tabulky jsou vhodné i do originálních interiérů.

Skleněný kuchyňský stůl

Jídelní stoly mohou být mnohem větší, aby pojaly rodinu na večeři nebo recepce. Velikosti, styly a funkce se liší, takže výběr bude často obtížný, ale také příjemný. Při výběru kuchyňské linky dbejte na to, aby ladila se stylem ostatního nábytku. Dnes je sortiment tak široký, že snadno najdete ten správný model. Zajímavou možností je kulatý skládací stůl. Jedná se o kus nábytku v moderním stylu, který dokonale ladí s interiérem, zdobený inovativními aranžmá. Bílá deska stolu a lehké nohy dodávají interiéru jas.

Kulatý kuchyňský stůl

Skleněné stoly vám poskytnou spoustu možností interiérového designu při zachování jejich funkčnosti. Výběr správné desky a její výběr je úkol, který vyžaduje určité zamyšlení, je však třeba mít na paměti několik důležitých otázek. Je důležité rozhodnout, kde a jak bude stůl použit, a také nezapomenout na tvar a velikost kuchyně..

Kuchyňské stoly a židle

Většina stolů je k dispozici s vyhrazenými židlemi. Pokud dáváte přednost rovnováze, oceňte tradiční přístup, toto řešení si určitě zamilujete. Dnes existuje obrovské množství sad stolů a židlí..

Židle musí být správně vybrány ke stolu, vedle kterého budou stát: v kuchyni, obývacím pokoji nebo jídelně. Proto je nejlepší kupovat stoly a židle v sadách. Díky tomu bude vše provedeno ve stejném stylu, ze stejného materiálu (například umístíte bílý borovicový stůl se židlemi stejné barvy a surovin). Důležitá je také výška židlí. Pokud si koupíte sadu stolů a židlí v sadě, budete si jisti, že se ideálně hodí k výšce desky stolu, a je velmi příjemné se na ně posadit.

Kuchyňský stůl se židlemi – stylová sada

Stůl a židle jsou sada, kterou najdete v každé domácnosti. Tyto sady jsou umístěny v kuchyni, jídelně nebo obývacím pokoji. Velikost desky závisí na potřebách domácnosti a parametrech místnosti, ve které byl tento kus nábytku instalován. Počet židlí zahrnutých v sadě by měl být přizpůsoben velikosti stolu.

Stoly pro 2, 4 nebo 6 osob

Nejoblíbenější sady stolů a židlí jsou stůl a 2 židle, stůl a 4 židle a stůl a 6 židlí. Existují také sestavy s posuvným stolem, vedle kterého jsou ve skládané verzi 2 nebo 4 židle a po rozložení je lze dát již 6. Při nákupu sady stolu se židlemi však musíte zajistit místo v domě nebo bytě k uložení dalšího nábytku k sezení, když tento nábytek nebude použit.

Jak vybrat perfektní jídelní set?

Stůl je víc než kus nábytku. Je to symbol smíření, vzájemného porozumění a rodinného krbu. Život kolem stolu je vždy rychlý a intenzivní, proto musí být tento typ nábytku odolný a hlavně velmi pohodlný. Může to být úžasná dekorace do vašeho obývacího pokoje nebo jídelny. Velkolepé židle úspěšně nahradí křesla a stylový stůl vše doplní.

Při výběru stolu byste se měli řídit nejen designem nebo stylem. Za prvé, stůl by měl být pohodlný. Výška by měla být asi 75 centimetrů. Při výběru židlí na desku dbejte na to, aby každá sedící osoba měla dostatek prostoru (asi 65 cm) k volnému sezení. Pokud se stůl rozkládá, můžete být v pokušení koupit si další židle. V případě potřeby lze další každodenní nábytek schovat do podkroví nebo do skříně, aniž by zabíral potřebný prostor.

Tvar stolu by měl být přizpůsoben velikosti místnosti. V malých místnostech je ideální kulatý nebo oválný stůl, který opticky zvětší interiér. Velké, čtvercové nebo obdélníkové stoly se nejlépe hodí do prostorného obývacího pokoje nebo jídelny. Malá obdélníková verze umístěná u zdi v kuchyni může sloužit jako další pracovní deska.

Barevné židle

Židle s barevným čalouněním jsou jednoduchým a okouzlujícím způsobem, jak dodat interiérům chuť a charakter. Ve snaze okořenit místnosti barvami se podívejte na okouzlující doplňky, jako jsou koberečky nebo polštáře. Zkuste barevné židle. Je to docela extrémní volba, ale rozhodně originální..

Při výběru židlí stojí za zvážení nejen jejich funkčnost, ale i estetiku. Na trhu je široká škála barev a vzorů, mnoho řešení a také doplňkové funkce, které jsou alternativou ke klasickým dřevěným židlím. V tomto okamžiku již židle není výjimečně pohodlným místem k sezení. Stále více hraje roli dekorace. Je to perfektní doplněk k vybavení stylových prostor.

Běžně se říká, že stůl je srdcem domu, u kterého lidé tráví čas s rodinou a přáteli. Tento kus nábytku má skutečně magické schopnosti a schopnost kombinovat. Nezáleží na tom, z jakých materiálů a v jaké formě je vyroben. Je důležité, aby to prostě bylo.

Posuvné kuchyňské stoly

Stůl je ústředním bodem kuchyně. Proto je tak důležité, aby plnil všechny své úkoly, včetně dekorativních. Ne každý si může dovolit velký stůl, protože prostor je často omezením. Roztažitelné kuchyňské stoly jsou proto skvělou volbou. Nezabírají každý den mnoho centimetrů a v případě potřeby je lze rychle a efektivně přizpůsobit většímu počtu hostů..

Skládací stoly do kuchyně jsou vyrobeny z různých materiálů. Můžete tak úspěšně najít model, který splňuje všechna očekávání. Musíte si však vybrat stůl tak, aby se pohodlně používal za jakýchkoli podmínek. Skládací kuchyňské stoly ze dřeva ladí s moderními i klasickými kompozicemi. Levnější alternativou jsou pevné desky, jako je MDF. Můžete si vybrat stůl v přírodním odstínu dřeva, bílý, barevný nebo nádherně lakovaný do vysokého lesku. Výsuvné kuchyňské stoly se skleněnou deskou jsou dobrou volbou pro moderní a okouzlující úpravy.

Rozkládací stůl pojme až 10 osob, samozřejmě pokud to prostor v kuchyni dovolí. Místnost by proto měla být před nákupem pečlivě změřena. Stůl by měl být vzdálen asi 60 cm od stěn. Rozložení stolu se liší v závislosti na modelu. Posuvná část je obvykle umístěna na vodítkách, aby fungovala efektivně a snadno. Měli byste věnovat pozornost synchronizovaným průvodcům. Když se jedna strana roztáhne, druhá se automaticky zvětší. Vložky pro rozložení stolu lze chytře schovat dovnitř.

Malý kuchyňský stůl

Malé kuchyňské stoly mohou být vyrobeny z různých materiálů: dřevo, kov, sklo. Volba závisí na stylu místnosti. Moderní stoly mohou mít také mramorové, nerezové nebo hliníkové desky..

Malý kuchyňský stůl vám umožní jíst rodinnou snídani i ve velmi malé kuchyni. Může také dobře vypadat a vykonávat všechny ostatní funkce, které mu byly přiděleny. Inspirujte se nápady na malý kuchyňský stůl.

Malý kuchyňský stůl vám ušetří místo, protože celé tajemství spočívá ve správném umístění nábytku a výběru velikosti konstrukce. Inspirujte se tipy a fotografiemi na zřízení malé kuchyně se stolem.

Malý kuchyňský stůl do kuchyně-obývací pokoj

Ať už máte kuchyň otevřenou do obývacího pokoje nebo elegantní mini-pokoj, malý stůl by měl být stylově v souladu s ostatními oblastmi. Kromě tlumených barev stojí za zvážení i některé variace. Například tenký a malý kuchyňský stůl, který se mírně zvedá do výšky barových židlí. Umístěný na okraji zdi, který nastiňuje obvyklou hranici kuchyně a obývacího pokoje, opticky a funkčně pokryje organizaci prostoru v bytě. Tato možnost je navíc ideální jako náhrada pracovní desky nebo další pracovní prostor v kuchyni. Malý stůl s kolečky můžete obohatit o blokátory (pro kuchyňské práce). Mobilita drobného nábytku vám pak umožní vybavit oba interiéry – kuchyň i obývací pokoj, a získat tak zajímavý vzhled.

Malý kuchyňský stůl: alternativy

Skládací desky klasické, půlkruhové nebo obdélníkové jsou stále velmi praktickým řešením, protože jsou náhradou stolu pro malou kuchyň. Jejich povrchová úprava ze dřeva nikdy nevyjde z módy, protože jde o nadčasovou klasiku, kterou lze použít téměř v každém stylu kuchyňské výzdoby. Tato skládací deska stolu je ideální jako malý stůl, kde můžete snadno snídat..

Malý kuchyňský stůl: výsuvné desky

Moderní malé varny vyžadují inovativní řešení malých kuchyňských linek. Výsuvné panely a pohyblivé desky stolu ukryté ve spodní části nástěnné skříně nabízejí neomezené možnosti použití. Ideální pro rodinná jídla, další hosté v kuchyni.

Pokud jste již pokryli všechny architektonické triky pro uspořádání vaší kuchyně a navzdory namáhavým zkouškám a kombinacím jste nenašli místo pro klasický čtyřnohý stůl, nezlobte se! Východiskem z této situace může být úhledný bufet. Po vzoru kreativních návrhů používaných ve stísněných prostorách bistra. Okenní desky s vysokými stoličkami, které jsou k ní připevněny, dokonale slouží jako rodinný stůl v malé kuchyni a rozsáhlý výhled na snídani je k nezaplacení..

Ikea: kuchyňský stůl

Nákup jídelního stolu je velmi důležitá a časově náročná volba, protože je často centrem rodinného života. Nábytek by měl být dostatečně velký, aby se za ním pohodlně usadili všichni členové rodiny a hosté. Ale zároveň musíte upravit velikost stolu, aby se vešel do místnosti. Nemůže ovládnout celý prostor a ztěžovat navigaci v kuchyni. Deska stolu by měla být pevná a nohy stabilní. Takový stůl v IKEA určitě najdete. Vybírejte mezi tradičním a moderním designem. V IKEA najdete také pohodlné židle, které se hodí ke stolu.

I majitelé malého bytu někdy přijímají hosty a potřebují stůl, u kterého by se pohodlně sedělo. Nejlepším řešením by byl skládací stůl. Ve složeném stavu může každý den sloužit hostitelům a o prázdninách po rozložení budou hosté sedět u jídla. Navštivte IKEA a objevte naši nabídku výsuvných stolů. 

Dřevěný kuchyňský stůl do jídelny

Klasický dřevěný jídelní stůl bude skvěle vypadat v tradičně zařízeném interiéru. V IKEA najdete stoly s kulatými, obdélníkovými nebo čtvercovými deskami. Vyberte si typ nábytku, který nejlépe odpovídá tvaru místnosti a jejímu dekoru. Ozdobou každého jídelního stolu jsou jeho nohy, které mohou být rovné nebo otočené. IKEA nabízí klasické dřevěné jídelní stoly z různých druhů dřeva – dubu, borovice a jasanu. Pro slavnostní atmosféru přikryjte stůl ubrusem..

V kuchyni a jídelně je velmi důležité efektivně využít dostupný prostor. Stůl by měl odpovídat tvaru místnosti. Obdélníkový skládací dlouhý stůl bude stačit. Mělo by se však pamatovat na to, že kulaté modely by měly mít velké rozložené desky, aby se všichni uživatelé mohli pohodlně usadit..

Současné tabulky

Kombinace kovu se sklem nebo dřevem v moderním jídelním stole je skvělým řešením pro inovativní interiéry. Může to být kulatý, obdélníkový, čtvercový nebo nepravidelný stůl. Do malé místnosti můžete umístit malou, nízkou skleněnou nebo dřevěnou lavici. Dobrou volbou jsou také skládací jídelní stoly..

Kulaté stoly

Kulaté stoly postrádají ostré hrany, takže vnášejí do interiéru harmonii a starají se o útulnou atmosféru. Tím však jejich výhody nekončí. Důležitým plusem je možnost ubytovat více hostů vedle sebe, aniž by hrozilo, že někdo bude muset sedět v rohu. Kulatá deska stolu také znamená, že každý, kdo sedí za ní, má volný přístup ke všem pokrmům. Kulatý stůl také umožňuje zahájit konverzaci s každým u stolu. To usnadňuje konverzaci, zvláště když je v okolí hodně lidí..

U tradičního stolu máte přístup pouze k nejbližším sousedům vlevo a vpravo a k lidem na opačné straně. U kulatého stolu vidíte tváře všech shromážděných.

Kulaté stoly jsou také o bezpečnosti. Když v domě žijí malé děti, není pro pobíhající děti těžké trefit se do nábytku. Kulatý stůl bez ostrých hran a hran je proto pro děti mnohem bezpečnější, protože na rozdíl od tradičních modelů nepředstavují hrozbu. Kulatý stůl také řeší problémy s osvětlením. K rozsvícení stačí jedna lampa.

Moderní nabídka nabízí široký výběr kulatých stolů různých velikostí. Pro lidi, kteří mají malou instalační plochu, by měly být brány v úvahu malé konstrukce, které se snadno vejdou. Pokud však potřebujete stůl pro velký počet lidí, pak existují takové, které lze rozšířit pro 12 osob. Pro lidi, kteří hledají ještě praktičtější nábytek, bude doporučen rozkládací kulatý stůl..

Nabídka zahrnuje moderní kulaté stoly, které mají jednoduchý i jedinečný tvar. Lidé, kteří si cení elegance v místnosti, možná budou chtít zvážit skleněnou desku. Zajímavým příkladem, díky kterému interiér získá chuť, je kulatý stůl na jedné noze měděné barvy nebo s mramorovou deskou. Pokud oceňujete skandinávský minimalismus a krásu přírodního dřeva, pak se doporučuje kulatý stůl s bílou deskou a dřevěnými nohami. Pokud však sníte o industriálním dekoru ve svém bytě, vyberte si model s kovovou základnou a dřevěnou deskou. Toto je řešení, které vás určitě uspokojí.

Pokud se vám již podařilo najít svůj dokonalý stůl, nezapomeňte na správné židle. Dnes si můžete vybírat z široké nabídky možností, takže svůj byt můžete vybavit unikátním kulatým stolem se židlemi, který vytvoří ideální místo pro trávení času s rodinou, společné jídlo a oslavu důležitých životních okamžiků..

Kulaté stoly jsou vynikající volbou pro zasedací místnosti. Díky svým jedinečným tvarům a krásným designům jsou dokonalým prostředím pro společenské akce, večírky nebo jen tak k jídlu. Stejně tak tyto modely budou fungovat v jídelně. Kulaté stoly jsou také velmi dobrou volbou pro kuchyň, kde si můžete dát šálek ranní kávy nebo jednoduše použít další desku při přípravě jídel. Kulaté stoly jsou skvělou nabídkou nejen pro domy a byty. Jsou vhodné také do kaváren, restaurací nebo barů. Jejich módní design zajišťuje, že uživatel bude nejen spokojen s lahodným menu, ale také si užije aranžmá. Široká dostupnost zajímavých modelů a barev – od neutrální šedé až po zajímavou zelenou – umožní každému najít správný stůl pro svůj interiér.

Oválný kuchyňský stůl

Volba tvaru stolu nezávisí vždy na osobních preferencích. Lidé jsou často omezeni velikostí a dalšími problémy. Může se stát, že máte rádi kulaté stoly, ale bohužel vnitřní parametry neumožňují velké modely. Oválné stoly se zdají být dokonalým kompromisem. Snadno se vejdou do menšího prostoru a zároveň nabízejí dostatek místa k sezení..

Zvažte oválné stoly v různých velikostech. Díky tomu si vyberete možnost, která nejlépe odpovídá potřebám interiéru. Oválné stoly postrádají ostré hrany, díky kterým dodají lehkost a harmonii. Skvělé jsou také v bytech a domech, kde žijí děti. Díky tomu si malé domácnosti budou moci volně hrát v jídelně nebo v obývacím pokoji bez obav, že narazí na ostrou hranu..

Mnoho lidí věnuje pozornost jednoduchým, minimalistickým designům. Jedná se o velmi univerzální kus nábytku, který bude vypadat skvěle v každém interiéru. Skvělou volbou jsou také stoly s dřevěnými deskami a kovovými podstavci. Toto řešení bude fungovat v každé domácnosti, kde chcete vnést trochu industriálního charakteru. Mnozí si samozřejmě užijí klasický stůl. Pro milovníky elegance se rozhodněte pro stylový skleněný stůl.

Oválné tabulky často způsobují nejistotu, jaký ubrus zvolit. Nebojte se však, protože na něm budou dobře vypadat jak tradiční ubrusy, tak speciální možnosti ve tvaru oválu..

Ubrus na kuchyňském stole – jedinečná dekorace do domácnosti

Ubrusy jsou jedinečnou ozdobou jídelny, kuchyně nebo obývacího pokoje. Vhodná volba pro interiér místnosti upoutá pozornost, zpříjemní jídlo a dodá mu správný charakter. Ubrusy vybírejte podle velikosti a stylu stolu i příležitosti. Ubrus vyrobený z kvalitního materiálu vydrží mnoho let.

Druhy ubrusů

Ubrusy mohou být různé. Pokud máte děti nebo nejmenší hosty, vyplatí se investovat do ubrusů odolných proti skvrnám, které dokonale imitují bavlnu. Nezamačkávají se ani nezanechávají skvrny, takže jsou ideální také pro příležitostnější setkání nebo jako alternativa k tradičním možnostem bavlny. Pokud chcete, aby váš interiér působil útulně, měli byste zvážit nákup barevného ubrusu, který si můžete vybrat na základě kontrastu, který v interiéru převládá..

Klasické ubrusy – lněné nebo bavlněné. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny, obvykle bílé nebo tlumené, ale mohou být ozdobeny ozdobným lemováním, jemnými květinovými vzory nebo jemnou a nadčasovou krajkou. Elegantní ubrusy do obývacího pokoje jsou nedílnou součástí svátků a oslav, umožňují vystavit vaše oblíbená jídla a umožňují vybírat dekorace bez efektu přesycení. Moderní kuchyňské ubrusy se naopak dobře hodí do kuchyně zdobené okouzlujícím stylem, protože jsou často prošité stříbrnou nití, mají trojrozměrný vzor nebo zdobené krystaly..

Tabulky jsou ústředním bodem každé kuchyně. Je těžké si představit, že dům nemá tento typ nábytku. Procházejte širokou škálu stolů, od klasických dřevěných designů po modernější možnosti se skleněnými nebo kovovými deskami..