Nápady

DIY poličky na boty. Moderní, originální věšáky na boty svépomocí

Bez ohledu na velikost chodby by mělo být vše v této místnosti organizováno co nejpohodlněji. Samozřejmě byste si určitě měli pořídit speciální šatník na svrchní oděvy. Polička by byla zároveň nejlepší volbou pro boty. S jeho pomocí můžete nejen správně uspořádat prostor na chodbě, ale také ušetřit místo potřebné pro skladování..25 21 dvacet 1729 24 5923jedenáctosm48

DIY regály na boty: hlavní výhody

Samozřejmě existuje mnoho možností pro uložení obuvi, ale přesto jsou klasické police stále relevantní. To proto, že mají řadu výhod. V první řadě jde o náklady na takové produkty. Designová sestava může samozřejmě mít i značnou cenu. Ale nezapomeňte, že stojan na boty si můžete vyrobit vlastními rukama. Toto je skvělá alternativa v prostředí šetřícím rozpočet..324 12 22 33 36

Je třeba poznamenat, že v interiérovém designu je velmi důležité vybrat detaily, které jsou svým stylem podobné. Pouze v tomto případě bude místnost jako celek vypadat harmonicky. Totéž platí pro stojan na boty. Pokud máte v plánu to udělat sami, pak bude možné vzít v úvahu všechny nuance, včetně barevného schématu a dokonce i tvaru struktury. Například fanoušci stylu Provence by měli věnovat pozornost dřevu jako hlavnímu materiálu. V minimalistické nebo high-tech místnosti budou stavby z moderních materiálů mnohem vhodnější..49 34 137 devět desettřicet38 45Pokud je to žádoucí, během procesu vytváření můžete používat pouze materiály šetrné k životnímu prostředí a bezpečné. Koneckonců, sami si je koupíte ve specializovaném obchodě. Polici lze navíc vyrobit nejen klasickou, dřevěnou, ale také kovovou nebo dokonce lepenkovou. Vše závisí na vašich osobních preferencích a finančních možnostech..čtrnáct 15 16 osmnáct 37 52 56 70

Nepochybnou výhodou nezávislé práce je schopnost pečlivě promyslet všechny detaily. Například stojan na boty bude otevřený nebo zavřený. Můžete také vytvořit méně nebo více dalších pozic. To vše je velmi důležité, zvláště pokud chodba není příliš velká..543 42 19 31

Neobvyklý kartonový stojan na boty

Standardní boxy zabírají hodně místa. Proto navrhujeme je trochu transformovat a vytvořit neobvyklou polici pro boty vlastními rukama. Na rozdíl od klasické verze bude v tomto případě možné uložit mnohem více párů..

71

Krabice nejprve nakrájíme na stejně velké čtverce. Na každém obrobku také děláme dva záhyby ve stejné vzdálenosti..

72

Na přední stranu přilepíme kousek skotské pásky jasné barvy.

73

Přeložíme lepenkový polotovar podél záhybů a upevníme ho páskou nahoře.

74 75

Stejným způsobem vytvoříme několik trojúhelníkových polotovarů a dáme je do řady. Slepíme lepicí páskou a navrch položíme list kartonu vhodné velikosti. Na vrchol položíme další řadu polotovarů a list lepenky. Počet řádků závisí pouze na požadované výšce regálu na boty.

76

V této verzi lze do každého trojúhelníku umístit jednu botu. Pokud si přejete, můžete vytvořit větší polotovary, aby se do nich vešel celý pár..

77

V každém případě tento stojan na boty vypadá svěží, jasný a neobvyklý. Proto rozhodně nezůstane bez pozornosti vašich hostů..

78

Paletový regál na boty

Neobvyklý nábytek a dekorační předměty vyrobené z palet si každým rokem získávají na oblibě. Zdálo by se to jako jednoduchý přepravní materiál, ale přesto se toho dá hodně udělat, dokonce i stojan na boty.

65

Potřebné materiály:

 • paleta ze dřeva;
 • Sander;
 • smirkový papír;
 • respirátor;
 • vodotěsný základní nátěr na dřevo;
 • rukavice;
 • skvrna nebo barva;
 • štětec;
 • měkké hadry;
 • Matný lak;
 • štětec.

V případě potřeby paletu očistíme od prachu a nečistot. Poté jej zpracujeme brusným papírem, abychom odstranili nesrovnalosti. Kartáčem setřeme veškerý prach a paletu otřeme vlhkým hadříkem.

66

Na celý povrch palety naneste základní nátěr. To je nezbytné k ochraně před vlhkostí a k přípravě na malování. Po úplném zaschnutí naneste tenkou vrstvu barvy a nechte několik hodin.

67

Paletu pokryjeme matným lakem. Po zaschnutí můžete použít kresbu nebo text pomocí šablony, barvy a štětce.

68

Pokud je to žádoucí, horní část police může být ozdobena kameny, rostlinami nebo jinými dekorativními prvky..

69

Lavice na boty

Pokud je to žádoucí, lze i staré věci proměnit a dát jim druhý život. V tomto případě navrhujeme převést jednoduchou lavici na modernější design pro chodbu..

79

V tomto procesu budete potřebovat následující:

 • lavice s policí;
 • barvivo;
 • štětec;
 • odpalování;
 • pěnová guma;
 • nůž;
 • sešívačka nábytku;
 • potahová tkanina;
 • tlačítka (volitelně);
 • kladivo.

Povrch lavičky natřeme černou barvou a necháme několik hodin, než úplně zaschne..

80

Odřízněte kus pěny podle velikosti lavičky. Vezměte prosím na vědomí, že velikost se musí dokonale shodovat.

81

Na pracovní plochu jsme položili poměrně velký kus vatelínu. Navrch položte pěnovou gumu a položte na ni lavičku. Vatelín napneme a zafixujeme stavební sešívačkou. 82

To je třeba provést obzvláště opatrně, aby na povrchu nebyly žádné zbytečné záhyby..

83 84

Na pracovní plochu jsme položili potahovou látku a na ni lavičku. V této fázi nespěchejte, aby byla hlavní tkanina co nejrovnoměrnější, bez záhybů a dobře natažená. Opravíme to sešívačkou.

85

Rohy vypadají nejlépe zabalené v obálce. Policovou lavici lze na přání ozdobit černými knoflíky.

86 87 88

Výsledkem je originální a funkční lavice..

89

DIY stojany na boty: nejlepší nápady

53 51 47 44 4163 62 61 6058 57 5435 39324055Díky široké škále nápadů si každý bude moci vybrat nejvhodnější možnost pro sebe. Navíc není vůbec nutné to úplně opakovat. Přidejte své vlastní detaily a experimentujte s dekorem.