Nápady

Nejkrásnější nápady na výzdobu svatební síně

Pro každý pár je svatební den speciální, očekávanou událostí, která musí proběhnout perfektně. To platí nejen pro krásné oblečení, výběr prstenů, výzdobu auta, ale také pro výzdobu restaurace nebo jakéhokoli jiného místa, kde bude oslava organizována. Pravděpodobně víte, že existují společnosti, které pomáhají vyzdobit halu v jednom barevném schématu a implementovat jakékoli vaše nápady. Ale pokud si přejete, můžete to udělat sami. Samozřejmě to bude trvat mnohem více času, protože zdobení haly je poměrně obtížný a zodpovědný úkol..

23 28 34 48 78 81 82

Dekorace svatební síně: základní doporučení

Ve snaze o dokonalost používá mnoho párů příliš mnoho triků, aby vytvořilo výzdobu haly. Často to vypadá ohromeně a někdy dokonce směšně. Proto navrhujeme ukázat individualitu a vybrat si jen to, co se vám líbí..

4 7 osmnáct 19 24 32 44

Všimněte si, že jedním z hlavních bodů je výběr haly pro tak důležitou událost. Zkuste mít na paměti, že jeho styl by měl odpovídat stylu, který chcete vidět na vlastní svatbě. Jinak to nebude vypadat příliš atraktivní. Totéž platí pro barevné schéma. Zkuste si vybrat možnost, která nebude v rozporu s barevným schématem interiéru..

13 274236 33 3138 39Pokud jde o výzdobu haly, měla by jí být věnována zvláštní pozornost. Koneckonců právě zde pár tančí svůj první tanec a rodiče je doprovázejí ke šťastnému společnému životu. Sál by proto měl budit dojem zvláštního místa, které si každý host navždy zapamatuje. K dekoraci se nejčastěji používá textil, girlandy, mnoho balónků a také krásná květinová aranžmá..

1 2 osm čtrnáct 16 22 26 29 třicet 40 41 47 89

Doporučujeme věnovat pozornost textiliím. S jeho pomocí můžete proměnit naprosto jakýkoli pokoj, dát mu lehkost, romantiku nebo vážnost..

3 6 devět deset 15 17 dvacet 21 35 37 43 84 85 86 88

Balónky a girlandy postupně ztrácejí svůj význam. Pokud je však použijete originálním způsobem, bude takové řešení čerstvé a docela zajímavé..

5 jedenáct 12 25 77 79 80 83 87

Žádná svatba se samozřejmě neobejde bez květin. Používají se doslova všude k vytvoření atmosféry oslav a romantiky. I stoly musí mít stylové květinové úpravy. Zvláštní pozornost je proto vždy věnována jejich výzdobě. Koneckonců je velmi důležité, aby každý prvek byl ideálně vzájemně kombinován. Současně musíte vybrat vše, aby kompozice nebyly příliš objemné. Nejvhodnější možností jsou kompozice malé velikosti, které se ideálně hodí pro barevné schéma..

52

Chcete -li vytvořit stylové květinové uspořádání, připravte si následující:

 • držák na ubrousky;
 • nůž;
 • floristická houba;
 • zahradnické nůžky;
 • přírodní mech;
 • sušené květy hortenzie;
 • měsíčky a pryskyřníky;
 • listy vavřínu, eukalyptu a thujy (lze použít i jiné možnosti).

53

Prvním krokem je ořezání floristické houby na velikost držáku na ubrousky. Mějte na paměti, že vložení by mělo být snadné, bez dalšího úsilí..

54

V případě potřeby ořízněte okraje tak, aby nepřesahovaly držák ubrousků.

55

Umístěte houbu do nádoby s vodou a nechte ji absorbovat co nejvíce. Do spodní části držáku ubrousků vložte trochu mechu. To je nutné, aby houba nebyla vidět..

56

Různé výřezy také plníme mechem, aby kompozice vypadala přirozeněji..

57

Odřízněte okraje větví eukalyptu a šikmo je vložte do houby.

5859

Uprostřed umístěte největší květinu. Bude působit jako přízvuk a hlavní prvek skladby..60

Menší květiny aranžujeme pod úhlem, aniž bychom dodržovali speciální schéma.

61

Také do otvorů v držáku na ubrousky vložíme malé pupeny. Díky tomu bude kompozice vypadat ještě atraktivnější a přirozenější..62

Otočíme držák na ubrousky na druhou stranu a ozdobíme podle stejného principu.

63

V případě potřeby ozdobte kompozici různými sušenými květinami.

64 65

Úžasně krásná, originální kompozice je připravena! Rozhodně nezůstane bez dozoru a na svatbě ozdobí sváteční stůl. Pokud je to žádoucí, mohou být pro každý stůl vyrobeny stejné výrobky. To pomůže při vytváření jednotného stylu..

66 67

Krása je v detailech

Velmi důležitou roli v celkovém vnímání oslavy samozřejmě hraje výzdoba sálu. Nezapomeňte však na malé detaily, jako jsou brýle, bonboniéry a pozvánky. Absolutně každý je může vyrobit vlastníma rukama, stačí sledovat mistrovskou třídu krok za krokem.

68

Práce bude vyžadovat následující:

 • tiskárna;
 • bílý a barevný papír, také lepenka;
 • lehčí;
 • krajka;
 • děrovačka;
 • saténové stuhy;
 • kudrnaté nůžky;
 • nůžky;
 • horké lepidlo.

69

Nejprve pečlivě promyslíme velikost pozvánky, text a celkový vzhled. Poté text v dokumentu vytiskneme. V tomto případě jsou z jednoho listu formátu A4 získány dvě pozvánky. Na druhou stranu bude z jednoho listu lepenky získána pouze jedna obálka. Pokud jde o barvu, můžete si vybrat naprosto libovolnou možnost. Nejčastěji si páry vybírají klasický bílý nebo béžový odstín. Pro fanoušky experimentování doporučujeme věnovat pozornost jasnějším barvám. Teprve poté text vytiskneme na listy papíru a kudrnaté nůžky vystřihneme pozvánky..

70

V horní části ve středu vytvoříme otvor s děrovačkou.

71

Vystřihněte obálku na pozvání z listu lepenky, jako na fotografii.

72

Každou obálku ozdobíme krajkovými stužkami a zevnitř je zafixujeme horkým lepidlem.

73

Teprve poté přeložíme okraje a slepíme polotovar tak, abychom získali obálku.

74

V horní části uděláme malou dírku s děrovačkou. Vložte pozvánku do obálky a zajistěte ji malou mašlí na stužce.

75

Ze široké stužky vyrobíme větší mašličku na ozdobení obálky. Okraje zpracováváme zapalovačem, aby nekvetly. Přilepíme ho k obálce, jako na fotografii. Opakujte všechny stejné k vytvoření každé pozvánky.

76

Jak vidíte, proces zdobení haly je opravdu velmi komplikovaný a časově náročný. Ale nebuďte naštvaní, protože tímto způsobem můžete prokázat všechny své dovednosti, vkus a dokonce i organizační schopnosti..