Nápady

Originální nápady pro zdobení dárků vlastními rukama

Každý jistě miluje nejen přijímat dárky, ale také dávat. Koneckonců jsou to nepopsatelné emoce, když koupíte dárek se strachem, vyberete si perfektní papír na balení a vyrobíte si mašličku nebo originální dekoraci sami. Ve skutečnosti je to velmi důležitá fáze, kterou mnoho lidí přeskočí a koupí si další dárkovou tašku. Pokud to stále děláte, čtěte dále, protože vám řekneme, jak si vlastními rukama vyrobit stylový, stručný nebo jasný obal..

85 88

45

93

94 104 105 108 114

Stylové dárkové balení: jak vybrat papír?

Zdaleka nejjednodušší způsob, jak ozdobit dárky, je použít speciální balicí papír. Jeho sortiment je velmi rozmanitý. Proto si buďte jisti, že pro jakoukoli osobu bez problémů najdete tu správnou možnost. Toto je však druh papíru, který si mnozí vybírají v předvečer prázdnin. Nenechte se tedy překvapit, pokud si se svým přítelem vyměníte dárky ve stejném balení..

84

16 32 33 36 37

Pokud jde o balení na láhev pro příbuzného nebo kolegu, zde by také neměly být žádné potíže. Chcete -li to provést, zakupte si svůj oblíbený papír a dekorační materiály..

Nejprve musíte vyříznout obdélník podle velikosti samotné lahve. Poté jednoduše papír zafixujte páskou. Dno lahve lze také zabalit jiným materiálem. Jako dekor se nejlépe hodí stuha, cop nebo motouz. Buďte si jisti, že tento design ocení každý muž.

38 39

V poslední době je obzvláště populární použití neobvyklého materiálu jako obalu. Máte doma mapu světa z doby, kdy jste skončili střední školu? Skvělé, tato možnost je ideální pro malé prezentace. Věřte mi, vaši přátelé a příbuzní budou mít z dárků z výletu velkou radost, a dokonce i v takovém balíčku! Navíc, pokud si přejete, můžete je doplnit malým příslušenstvím v podobě stuh, korálků nebo mušlí..

97

Také místo balení můžete bezpečně použít staré černobílé noviny. Můžete dokonce vyzvednout stránku s přáním nebo jen s dobrými slovy. Tento design vypadá úžasně krásně. Zvláště v kombinaci s objemnou mašlí na stužku nebo s lakonickou ozdobou v podobě tenké stužky nebo provázku.

34 78 87 113

Jako obal můžete dokonce použít látku nebo šály. Tato technika je považována za japonskou a je populární už nějakou dobu. Ale abyste krásně zabalili svůj dárek, musíte trochu cvičit. Každopádně výsledek stojí za to.

47 70 80 109

Dekor a neobvyklá dekorace

Kromě krásných obalů byste si měli dát pozor i na výběr zajímavého dekoru a doplňků. Nejprve vám doporučujeme věnovat pozornost různým stužkám. Existuje jen neuvěřitelné množství velmi odlišných typů. Ale nejoblíbenější jsou stále ty saténové a papírové. S jejich pomocí můžete ozdobit i ten nejjednodušší a nejvýstižnější dárek..

46 51

77 111

64 58

Místo stuh můžete použít doslova vše, co je po ruce. Například nastříhejte papír na dlouhé proužky a vytvořte z něj mašli. Skvělým řešením by také bylo použít pytlovinu nebo dokonce motouz. Takové jednoduché možnosti jsou v poslední době obzvláště důležité..

4086

48 49 50 53 57 59 73 75Pokud jde o další dekor, může to být vše, co je v domě. Pokud tedy máte krabici s nepotřebnými, ale velmi zajímavými věcmi, pak si je určitě prohlédněte. Snad mezi vším je přesně to, co potřebujete. Například různé novinové výstřižky, knoflíky, pohlednice, vykrajovátka a další..

55

72 79 82 89 90

41

třicet 60 92 98 99 100 102 103

Dovolená, pro kterou si vyberete dárek, má velký význam. Na Nový rok nebo Vánoce je rozmanitost dekorů vždy poměrně velká. Kromě toho můžete bezpečně používat domácí sněhové vločky, ozdoby na vánoční stromky, tyčinky skořice nebo dokonce smrkové větvičky. Vypadá to úžasně krásně.

31 42 52 56 63 65 66 67 68 74 95 96 106

K narozeninám můžete malý dárek ozdobit mini kytičkou, pestrobarevnými barvami, visačkou s přáním a mnoha dalšími. Ukažte svou představivost a pak bude obal opravdu krásný.

91 83 81

1 29 35 43 44 62 71

101 107 110

Balení dárků: nápady a workshopy

Ti, kteří se poprvé rozhodli zabalit dárky originálním způsobem vlastníma rukama, by měli sledovat několik mistrovských kurzů. S jejich pomocí pochopíte, jak nejlépe kombinovat detaily. Na začátek doporučujeme věnovat pozornost novoročnímu dekoru..

5

15

K ozdobení prvního dárku budete potřebovat papír, skotskou pásku, provázek nebo barevnou přízi a různé ozdobné větvičky.

6

Dárek zabalíme do obyčejného papíru a svážeme provázkem. Přidejte větvičky a přivažte je k samotnému dárku.

7

Pro druhou možnost budete potřebovat stejný papír a skotskou pásku, stejně jako látku, provaz, krajkovou stuhu a smrkové větvičky.

osm

Dárek zabalíme papírem a přes něj uvážeme látku. Poté připojíme krajkovou stuhu..

devět

Místo jednoduché stužky ozdobíme dárek provazem a přivážeme smrkovou větvičku.

deset

Třetí dárek v novoročním stylu zdobíme pomocí šišek, lana a aplikací.

jedenáct

Chcete -li to provést, svážeme kužely lanem a připevníme je k daru. Pod ně jsme dali malou aplikaci nebo několik..

12

Díky tomu dary vypadají velmi krásně, ale zároveň lakonicky..

13

čtrnáct

Na Valentýna se vyplatí pořídit si jiný obal. V tomto případě navrhujeme navrhnout jednoduchý box v tematickém stylu..

23 24

Chcete -li to provést, připravte si:

  • Dárková krabička;
  • nit červená;
  • tužka;
  • jehla.

25

Na přední stranu víka nakreslete tužkou srdce. Teprve poté propíchneme jehlou otvory podél okraje obrázku. To musí být provedeno velmi opatrně..

26

Jakmile je vše připraveno, vymažeme řádek. Navlečeme jehlu a krabičku sešijeme jednoduchým stehem zvaným «vpřed jehla».

27

Na vnitřní straně můžete udělat uzel. Pokud je to žádoucí, do středu pole můžete napsat slova lásky nebo jméno osoby, pro kterou chystáte překvapení.

28

Vlastně úplně každý může udělat krásné dárkové balení. Jen se zamyslete nad tím, co preferuje člověk, pro kterého dárek připravujete. Mohou to být jasné akcenty nebo naopak jednoduché a lakonické barvy. Jakmile pochopíte, co přesně je potřeba, okamžitě pokračujte v registraci..

onlydecolove5