רְהִיטִים

איך בוחרים נשף במסדרון?

בתהליך קישוט הבית שלהם, לא כולם חושבים על פריטי פנים קטנים, אבל כאלו נחוצים. במקרה זה, אנו מדברים על נשף למסדרון, אשר תמיד יוסיף תחושת נוחות ונעימות לחדר. כדי לעשות את הבחירה הנכונה, עליך להכיר את הזנים העיקריים שלה. בנוסף, חשוב לשקול עיצוב פנים והרבה יותר. לכן, אנו מציעים כעת להבין את כל הניואנסים של הבחירה..

נשף במסדרון: קצת היסטוריה

לא הרבה אנשים יודעים כי נשפים קיימים כבר רחוק מהמאה הראשונה. בפעם הראשונה זה נודע עליהם במאה השמונה עשרה. באותם ימים, נשפים היו סטים שלמים עם אותו עיצוב. הם שימשו בעיקר באולמות גדולים. הדגמים הראשונים מאוד דמו חזותית לספסל עם מושב רך וללא גב..

היום הם השתנו מאוד במראה ואפילו במטרה. הם משמשים בעיקר במסדרון, אך לא רק כספסל, אלא גם לאחסון נעליים וזוטות אחרות. יחד עם זאת, זה חייב בהכרח להיראות טוב עם ריהוט ובאופן כללי להתאים את סגנון הפנים. הודות לגישה זו, המסדרון ייראה הרמוני ונעים..

סוגי הנשפים העיקריים

כפי שצוין לעיל, בעולם המודרני ישנם סוגים רבים ושונים של נשפים לכל טעם. לכל אחד מהם יש מאפיינים משלו שיש לקחת בחשבון. זה יאפשר לך לבחור את האפשרות האידיאלית לסלון, ללא קשר לסגנון העיטור שלו..

ספסל עם גב

אולי הנוח ביותר הוא הספסל עם הגב. זה אידיאלי למסדרון, במיוחד למסדרון צר. רק פרט קטן בצורת משענת גב מספק נוחות מירבית במהלך ההתכנסות, וגם מוסיף נופך של נוחות ביתית לחדר. בנוסף, עיצובים כאלה יכולים להיות בעלי משענת בצורות שונות לחלוטין, כמו גם גב קשה או רך. יש לקחת בחשבון את כל הפרטים הללו בבחירתכם בכדי לקבל את האפשרות המושלמת למסדרון שלכם..

ספסל עם מגירות

בעלי מסדרון קטן בוחרים לרוב לעצמם ספסל עם מגירות. זהו פתרון מצוין המאפשר לארגן את החלל בצורה נכונה ולהפיק ממנו את המרב. לעתים קרובות מונחים בקופסאות נעליים, נעלי בית או מוצרי טיפוח לנעליים ודברים קטנים אחרים..

ספסל מזויף

נשפים מזויפים נראים ממש מפוארים. הרגליים המעוקלות ממתכת, כמו גם הגב והמשענות, מאופיינות ביציבות ובאיכות מרבית. עיצובים כאלה לא יתדרדרו עם הזמן ובדרך כלל מיועדים לשימוש ארוך טווח. עם זאת, עדיף לבחור אותם לחדרים בסגנון האימפריה, הבארוק או פרובנס..

יש לציין כי רהיטים מזויפים מכוסים ברובם מבד רך לנוחות בישיבה. לרוב זה קטיפה, קטיפה או שטיח. למרות הערעור החזותי של עיצוב זה, זכור כי הוא אינו מרמז על הימצאות מדפים או מגירות לנעליים. היוצא מן הכלל היחיד הוא המדף התחתון בצורת סריג לנעלי בית.

ספסל מעץ

חובבי הפנים הקלאסי, כמו גם הסגנון והארץ הסקנדינבית, בוחרים בעצמם בעיקר נשפי עץ. יש להם טווח מחירים רחב, תלוי בחומר המשמש לעבודה. בנוסף, מבחינה ויזואלית, הם יכולים להיראות אחרת לגמרי: עם מדפים, מגירות קטנות או כלום. ראוי לציין כי ניתן לבצע עיצובים כאלה אפילו במו ידיך. לשם כך מספיק לרכוש מוט עץ, ריפוד רך למושבים, אחרת תוכל להשתמש באמצעים מאולתרים.

ספסל מתקפל

לאחרונה, ספסל מתקפל הפך להיות יותר ויותר פופולרי. הוא מורכב ממסגרת פלדה מכוסה בד או עור אקולוגי. ניתן לחבר חלקים נוספים בעצמך באמצעות ברגים. זהו יתרון משמעותי שבזכותו תוכלו לשנות רהיט זה על ידי הוספה או הסרה של אלמנטים מבניים שונים. וכמובן, ספסל כזה קל מאוד לניקוי ועמיד מאוד..

מה לחפש בעת בחירת אירוע במסדרון?

לפני שאתה הולך לחפש אחר המשתה המושלם, אנו ממליצים לך לנתח היטב את המסדרון. ראשית, החליטו איזה סגנון גובר. זה כבר יעזור לצמצם מעט את מגוון האפשרויות המתאימות. שקול גם אם יש חיות וילדים בבית. ואכן, במקרה זה, עדיף להסתכל מקרוב על מבנים עם חומרים עמידים בפני שחיקה. כלומר, עדיף לבחור מקום ישיבה עשוי עור או עור אקולוגי..

ישנן המלצות לחדרים קומפקטיים. קודם כל, הספסל צריך להיות קטן. זה ינצל את החלל הזמין בצורה מיטבית. בנוסף, עדיף לרכוש עיצובים עם שטח אחסון נוסף. כלומר, עם ארון, מגירות או לפחות מדפים.

כמובן שבתהליך הבחירה חשוב מאוד לקחת בחשבון את החומר המשמש לריפוד הספסל. בדים כגון עדר או קטיפה נראים אטרקטיביים מאוד, בעלי דהייה מועטה וקלים לניקוי. בתורו, ריפודי עור הם פופולריים לא פחות. הוא משמש בעיקר ליצירת מודלים תקציביים. הודות לחומר זה, הספסל מנקה היטב ויחד עם זאת נראה אטרקטיבי. עם זאת, אין לסמוך על חיי שירות ארוכים מדי. באשר לעיצובים המשתמשים בעור אמיתי, יש להם עלות גבוהה למדי. אבל זה מוצדק, מכיוון שחומר זה עמיד בפני שחיקה ויחד עם זאת קל לניקוי..

ברכישת ספסל במסדרון, חשוב מאוד לוודא שהוא מעשי ונוח. אלה התנאים הבסיסיים שיש ליישם על כל רהיט. וכמובן, אל תשכח מההעדפות שלך. ואכן, במידה רבה יותר, הם אלו שקובעים בדיוק מה יהיה המסדרון..