רְהִיטִים

פינת מטבח – מיני סלון

המטבח, המוכר בדרך כלל, נחשב לחדר השני בחשיבותו לאחר הסלון בדירה. ואם נדבר על פעילות השימוש, אז אולי המקום הראשון. מכאן עולה המסקנה – החדר צריך להיות בעל הטופס המתאים לדירוג זה.

במאמר זה נכיר לכם את האפשרויות הפנימיות של אזור האכילה, העיצוב שלה.

אם מוקדם יותר אזור האוכל היה שולחן אוכל עם ספסלים, שרפרפים שעומדים מסביב, ומאוחר יותר – כסאות, היום הפנים הזה, אפשר לומר, שקע לשכחה. מטבח מודרני הוא בלתי נתפס ללא מטבחון. זה הפך לתכונה חובה עבור פנים המטבח, אם כי במקרים מסוימים אותו שולחן וכיסאות מתאימים יותר..

מטבח מודרני הוא בלתי נתפס ללא מטבחון מטבח מודרני הוא בלתי נתפס ללא מטבחון

מהי הפינה הזו, האפשרויות הפנימיות שלה, מה היתרונות והחסרונות, תוכלו לגלות על ידי קריאת מאמר זה.

לפני שנכיר לכם את האפשרויות הפנימיות של הפינה, העיצוב שלה, יהיה הגיוני יותר להניח שאתם מתעניינים ביתרונות ובחסרונות של פינת המטבח, ככזו, ומדוע היא עדיפה על שולחן מסורתי ו כִּיסְאוֹת.

פינת מטבח: יתרונות וחסרונות

היתרון ללא ספק בבחירת פנים למטבח עם פינת אוכל הוא ש:

  • עכשיו יהיה לכם מקום נוח לחלוטין לא רק לארוחה משפחתית, אלא גם לחגיגה, אם כי עם מספר קטן של אורחים, מעין סלון מיני. זה מאוד נוח, מכיוון שבמקרה זה אין צורך להשתמש בחלל הסלון. כל מארחת תעריך את זה מאוד..
  • בדרך כלל המטבחון מורכב משתי ספות. לכן, אפשר להתקין ספות בזווית, בשורה, זו מול זו, ואפילו במקומות שונים, כלומר, יש לכם אפשרות להתקין פינה בתצורה המקובלת למטבח. עבור תומך באלתור מתמיד עם פנים החדר, זו תהיה מתנה נפלאה..

אפשרויות פינת מטבח אפשריות אפשרויות פינת מטבח אפשריות

  • מופיע מקום נוסף לאחסון כלים וכלי מטבח אחרים. כל עקרת בית יודעת כיצד המחסור בשטח המטבח מקלקל את העצבים, כי שכיבה, עמידה, תליה בפריטים ומוצרים למטבח נראים לעין כלל אינם מקשטים את החדר. עם הופעת פינת המטבח, כל הבעיות האלה נעלמות מעצמן..

מופיע שטח אחסון נוסף לכלים

  • כמה עיצובים של פינת המטבח מאפשרים לך להשתמש בה כמקום מנוחה. שוב, מארחות שאוהבות או נאלצות במשך זמן רב «לְהַעֲלוֹת» במטבח ערב חג כלשהו, ​​הם ישמחו מאוד עם פינה כזו. אפשרות זו היא לא יסולא בפז בדירת חדר-מקום שינה מלא מופיע כמובן אם הספה של הפינה רכה. נוח ופונקציונלי.
  • מאפשר לך לנצל את שטח המטבח בצורה מיטבית. במקום בו כיסאות יכולים להכיל שני אנשים, הספה בפינת המטבח תספק מקום לשלושה אנשים. החיסכון במקום ברור.

כמובן, ישנם גם חסרונות בשימוש במטבחון, כלומר:

  • לא תמיד ניתן למצוא פינה בחנות התואמת את סגנון הפנים שנבחר למטבח. לכן, אין זה נדיר שתצטרך לעצב אותו בעצמך, שעם זאת היא עבודה מעניינת למדי עבור אדם שאוהב להתעסק. כלומר, אפילו במינוס, אם תרצה, תוכל למצוא פלוס.
  • יש אי נוחות מסוימות לאדם היושב במרכז הספה. אם הוא צריך לעזוב את מקומו מסיבה כלשהי, כשהאחרים ממשיכים לאכול, הוא צריך להטריד את שכניו. מסכים, חסרון די משמעותי. אך ניתן להפחית אותו באופן משמעותי על ידי ארגון לפי שעה «עשן נשבר», מה שיפחית משמעותית «דחוף» יוצא מהשולחן.

חסרונות פינת המטבח - קשה ליושב באמצע הספה לצאת

  • קצת שמרנות של הרהיטים הכלולים בסט הפינות למטבח. בדרך כלל הרהיטים הפינתיים מורכבים בצורה מסוימת. כל שינוי בה פוגע בהרמוניה של הפינה, שלא ניתן לומר במקרה של פינה מסורתית עם כיסאות..

עכשיו, אם לאחר שהכרת את כל היתרונות והחסרונות, לא עזבת את המחשבה להציב פינה במטבח, נכיר את האפשרויות לביצוע ועיצובו..

פינת מטבח: בחירה ומיקום

בעת בחירת פינה, עליך להחליט על מיקומה. סוג הפינה הפופולרי ביותר הוא פינת הפינה. הודות לסידור זה של ספות פינתיות, אתה חוסך מקום במטבח, או ליתר דיוק, השתמש בו באופן רציונלי. בעזרת סידור זה של ספות, תוכלו להכיל אורחים נוספים, שכן גם כאן פינת החדר מעורבת, שלרוב היא קשה לשימוש..

תצורת פינת המטבח הפופולרית ביותר תצורת פינת המטבח הפופולרית ביותר

ספות לרוב מסודרות בתצורה אחרת. כאן אתה צריך להתמקד ברציונליות ובנוחות של המיקום שלהם. יחד עם זאת, נוחות המיקום שלה ממלאת תפקיד חשוב גם בפנים המטבח. לא סביר שתהיה מרוצה מפינה שתפריע כל הזמן. «מִתַחַת לְרַגלַיִם». כלומר, יש לקחת בחשבון גם את נושא הנוחות בבחירת מקום לפינת מטבח..

בעת התקנת פינה, עליך להתמקד ברציונליות ובנוחות המיקום שלהן

באמצעות הפינה, אתה יכול לייעד את שטח המטבח הגדול. יחד עם זאת, אין להתעלם מהרציונליות ונוחות המיקום..

פינת המטבח תעזור לכם לייעד את החדר פינת המטבח תעזור לכם לייעד את החדר פינת המטבח תעזור לכם לייעד את החדר

לאחר שהחלטנו על תצורת הפינה ומיקומה, אנו פונים לאפשרויות האפשריות של הרהיטים הכלולים בסט שלה.

ריהוט פינתי למטבח

ריהוט מטבחון מורכב בדרך כלל משתי ספות או יותר, שולחן אוכל ושני כסאות או נשפים. כולם צריכים להיות משולבים בהרמוניה הן בצבע והן במרקם..

ספות פינתיות מוצגות במגוון עשיר. יש להם מגוון אפשרויות ייצור, כולל העיצוב והתכונות הדקורטיביות שלהם. כמעט בכל ספה יש מקום לאחסון כלי מטבח ומזון, הממוקם מתחת למושבו או מאחור..

ספות פינתיות מוצגות במגוון עשיר ספות פינתיות מוצגות במגוון עשיר ספות פינתיות מוצגות במגוון עשיר ספות פינתיות מוצגות במגוון עשיר

בדרך כלל מדובר בספות עם ריפודי עור או בד, שיש בהם הרבה צבעים, דוגמאות וטקסטורות. הבחירה שלך, כמובן, צריכה להיות תלויה בסגנון הכללי של חדר המטבח..

ספות פינתיות בדרך כלל בעלות ריפודי עור או בד. ספות פינתיות בדרך כלל בעלות ריפודי עור או בד. ספות פינתיות בדרך כלל בעלות ריפודי עור או בד.

כסאות ליד שולחן האוכל לא מומלצים מכיוון שעומק הישיבה שלהם בדרך כלל יקשה עליכם ועל האורחים שלכם לשבת בנוחות ולאכול. לכן הכיסאות יהיו הרבה יותר נוחים. אגב, ניתן להחליף את הכיסאות בכל עת באחרים שאתה אוהב. אתה יכול גם «לְדַלֵל» כסאות מסוג אחר, שיוסיפו קצת מקוריות לפנים הפינה.

גם שרפרפים לא נשכחים. צורתם, כמובן, מוגבלת במסגרת הקלאסיקה, אך הרעיון העיצובי המודרני שואב ומגלם בו את החידושים שלו, והופך את הכיסאות למקוריים ופונקציונאליים יותר. לעתים קרובות, שרפרפים מודרניים יש מקום מוסתר לאחסון כלים, מזון.

לכסאות יתרונות מסוימים לכסאות יש יתרונות מסוימים לכסאות יתרונות מסוימים

שולחן האוכל תופס את מרכז הבמה בחלק הפנימי של הפינה, תרתי משמע ופיגורטיבית. צורתו וצבעו יכולים להיות מגוונים לאין שיעור, אך משולבים בהרמוניה עם החלל שמסביב. מקום ללא הגבלה לדמיון שלך. זה יכול להיות שולחן קלאסי, מלבני רגיל, והעיצוב, הצורה והחומר המורכב ביותר של הייצור..

שולחן האוכל תופס את מרכז הבמה בחלק הפנימי של הפינה שולחן האוכל תופס את מרכז הבמה בחלק הפנימי של הפינה שולחן האוכל תופס את מרכז הבמה בחלק הפנימי של הפינה שולחן האוכל תופס את מרכז הבמה בחלק הפנימי של הפינה

עיטור פינת מטבח

כמובן שפינת המטבח תיראה הרבה יותר אטרקטיבית אם היא משלימה תפאורה מסוימת..

קודם כל, אלה יכולים להיות כריות ספה. הם יהפכו את הפינה שלכם לנעימה ונוחה מאוד, וזה חשוב ליצירת אווירה ידידותית ליד השולחן..

כריות יהפכו את הפינה שלכם לנעימה ונוחה מאוד כריות יהפכו את הפינה שלכם לנעימה ונוחה מאוד כריות יהפכו את הפינה שלכם לנעימה ונוחה מאוד כריות יהפכו את הפינה שלכם לנעימה ונוחה מאוד

שילובי בדים מסוימים בפנים יכול לשמש תפאורה מצוינת לפינה. על ידי התנסות, אתה יכול להשיג אפקטים ויזואליים נפלאים בחלל המקיף את הפינה..

שילובי בדים מסוימים יכולים לשמש תפאורה מצוינת לפינה. שילובי בדים מסוימים יכולים לשמש תפאורה מצוינת לפינה.

הקישוט העתיק ביותר כנראה הוא זר פרחים במרכז השולחן או צמח נוי כלשהו, ​​אם שטח השולחן מאפשר זאת. הצמחים יתאימו לא רק על השולחן, אלא גם על הקירות שמסביב. האפקט של הוספת פרחים לעיצוב הפינה יהיה מדהים. פירות על השולחן משפיעים לא פחות..

העיטור העתיק ביותר הוא זר פרחים או פירות במרכז השולחן. העיטור העתיק ביותר הוא זר פרחים או פירות במרכז השולחן. העיטור העתיק ביותר הוא זר פרחים או פירות במרכז השולחן. העיטור העתיק ביותר הוא זר פרחים או פירות במרכז השולחן.

תאורה מתוכננת כראוי ממלאת תפקיד משמעותי בעיצוב ויצירת אווירה נוחה ליד שולחן הפינה במטבח..

כידוע, יעילות התאורה של חדר עולה במידה ניכרת אם אתה משלב אותו, כלומר, חלל המטבח יהיה מצויד במנורות כלליות ומקומיות מקומיות. מעצבים אינם ממליצים על מנורות בהירות מדי. לפעמים תוספת אפשרית בצורה של תאורה דקורטיבית. אך במקרה של תאורה דקורטיבית, כדאי להיזהר, מכיוון שהיא עלולה לקלקל את מראה האוכל המוגש על השולחן..

כמובן שהאפשרות הטובה ביותר תהיה נברשת יפהפייה התלויה מעל מרכז שולחן האוכל. טעם טוב ובחירה יאפשרו לכם לקשט את החלל מעבר לפינה בצורה זו..

תאורה מתוכננת כראוי ממלאת תפקיד משמעותי בעיצוב ויצירת אווירה נוחה ליד שולחן הפינה במטבח. תאורה מתוכננת כראוי ממלאת תפקיד משמעותי בעיצוב ויצירת אווירה נוחה ליד שולחן הפינה במטבח. תאורה מתוכננת כראוי ממלאת תפקיד משמעותי בעיצוב ויצירת אווירה נוחה ליד שולחן הפינה במטבח. תאורה מתוכננת כראוי ממלאת תפקיד משמעותי בעיצוב ויצירת אווירה נוחה ליד שולחן הפינה במטבח.

סוף כל סוף

אנו מקווים שקיבלת מספיק מידע לבחירת פינת מטבח המשלימה באופן מושלם את פנים המטבח שלך. פינת המטבח היא לא רק מחווה לאופנה, אלא גם סט ריהוט נוח ופונקציונאלי שיקשט את המטבח שלכם וישמח את בעליה. כמובן, סוגיית פינת המטבח אינה מוגבלת למידע המופיע במאמר זה. אדם יצירתי תמיד ימצא הזדמנות לתרום לעיצובו. לכו על זה, הפכו את הפינה שלכם לפונקציונלית וייחודית יותר, ותשתלבו בהרמוניה «מְקוֹמִי» תנאים שאתה יכול להשוויץ בפני האורחים.