חדרים

חידושים ממש בעיצוב וילונות לחדר השינה

אנו מבלים שליש מחיינו בזרועות מורפיאוס. קמים מהמיטה, אנו ניגשים לחלון, מסיטים את הווילונות ואפשרים עוד יום לחיים. מזווית עינינו המנומנמות, אנו מבחינים בעיצוב הבדים, אנו נהנים ממגע מישוש עם הבד, ונהנים מהתרשמות הנעימות של הבוקר החדש, אנו נודדים למטבח. הרגשות הראשונים פגיעים והם צריכים להיות מוגנים בעדינות מרגעים מעצבנים, ולכן עדיף לבחור את לוח הצבעים האהוב עליכם בעיצוב חדר השינה, לקחת בחשבון את מידת חדירת שטפי האור ולווסת במיומנות את עוצמתם..

בכל עונה מוצעים לנו רעיונות לווילונות מעניינים. זה חל על קומפוזיציות בד חדשות, הדפסים מקוריים וניגודיות צבע. יחד עם זאת, הצבעים הדומיננטיים, הכיוונים בעיצוב, עקרונות המבטאים נבחרים. השנה יש לנו לשירותנו טקסטיל מפואר, מצבעיו העיניים זורמות. נציגים, משי, טול, טפטה ומגוון בדים עם דוגמאות מענגות מרתקים מיופי. מרקמים מובלטים וחלקים, ציורים מודפסים, קנבס עם צבעי מים ומספר עלילות פנטזיה נועדו לקשט את החדר בצורה יוצאת דופן..

פתרון בשלושה צבעים חדר שינה מסוגנן

בתוך קשת צבעים וים של יצירתיות

מומלץ משטחים מבריקים ועיצובים אקזוטיים. מניעים אפריקאים והודיים, בלתי צפויות של שילובים, דגמים שנעשו בטכניקת השיק המעופש הם ציוני דרך אופנתיים באמנות וילון. בסיסים צפופים למחצה עם צמרת מבריקה הם בעד. ברוקד, בדי ריפוד עם פסים בוהקים, דפוסים מבניים אקספרסיביים מתקבלים בברכה גם בטיפולים בחלונות. ההערה היחידה: אנסמבל אלגנטי יתאים רק לפנים המקביל.

הדפסי טקסטיל יפים

הטנדם של ויסקוזה עם כותנה הוא גרסה פרקטית המשמשת לעתים קרובות קומפוזיציות וילונות. טקסטיל עם בסיס טבעי ולבסאן, שברי רקמת מכונה מדהימים עם מורכבות התבנית. ויסקוזה בחברת כותנה ופשתן עם לורקס מפתיעה עם דגשים עדינים, ואינה מאבדת את המראה היצירתי שלה במשך שנים רבות. קומפוזיציות עם פוליאסטר מוצגות בגלריית המוצרים בקשת. קולקציות חדשות מאירופה מאפשרות לטעון כי עיצוב בדי וילונות דומה לאמנות. יצרנים ידועים מנצלים באופן פעיל סיבים טבעיים ומוצרים טכנולוגיים ומשלבים בהצלחה בסיסים שונים. לדוגמה, בד וילון «מַעֲשֵׂה טְלָאִים» היא תופעה ייחודית השנה. צבעים אופטימיים בסגנונות שונים ושילובים מעניינים יהוו תוספת יוקרתית לחדר השינה.

בד וילון מגוון

אוסף «Retra» מוצג בווריאציות יפות להפליא ובעל בסיס כמעט טבעי (80% כותנה). בבוקר, השרטוטים עם מונוגרמות גדולות על רקע חיוור, פסים משולבים, הדפסי פרחים המיושמים על ידי הדפסה יעוררו השראה. יש גם מבחר של בדים נלווים לאורגנזה בצבעים שונים.

חדר שינה בצבעים חמים

פריטים חדשים מאמנות. שיק היא ערכת צבעים יפה שמשתלבת היטב ויכולה לספק הרפיה בערב. החום של לילך וצבעי אחו הקיץ ציירו את פני השטח של מרקמים צפופים ובסולידריות של האורגנזה החיוורת מוכנים להתאחד להרכב יפהפה..

חדר שינה לילך פתרון אלגנטי

לילך, לילך, יין, שזיף, חרדל וכל הגוונים הירוקים במיקום מיוחד. חול רגוע וגווני שמנת מבוקשים בכל עונה..

פתח חלונות קישוט עדין לחדר השינה

יופי ופונקציונליות

הסגנון הקלאסי של חדר השינה מודגש על ידי וילונות כבדים שחזרו לאופנה מהעבר האחרון. קטיפה מובלטת וקטיפה עדינה, זמש, טוויד ושטיח עטופים בעדינות. בד צפוף מעניק צפיפות ומשקל לווילון, קיפולים – נפח. קנבס ישר מצופה משי מלמטה נראה יקר ואלגנטי. תערובת של מרקמים נפחים, כמו קטיפה עם תחרת תחרה, בטעם חרוזים, מותירה תחושה של חגיגה. משחק הצבעים של מרקמים שונים הוא ציוני דרך אופנתיים באמנות התפירה. פשתן וטפטה משי נחשבים לפופולריים ביותר בחדר השינה..

לא רק סוג הווילונות תלוי בציפוי, אלא גם במידת התאורה של החדר. בנוסף, הציפוי המעורבב, בעל חלק עליון מבריק חד צדדי, יגן על הצבע מפני דהייה. וילונות עם גיבוי סינתטי נבחרים לספוג רעשי רחוב ומזג אוויר. להשפעה רבה יותר, עדיף להעדיף ביצועים מנוגדים. הצד הבהיר והתפור על רקע הצד הקדמי הכהה ייראה מסוגנן ובעזרת דשים צבעוניות יתברר שהוא מצביע על הדומיננטי של הפנים.

הדפסים בהירים על רקע בהיר

בקשת צבעים

פסים זורמים חופשיים הם זוג אלגנטי וקלאסיקה בלתי נשכחת. אם אתה מונח על ידי הרצון להדגיש את היופי המרקם של טקסטיל או הדפסים, אתה לא צריך להיות חכם עם מודלים מורכבים, אלא להעדיף את הדמוקרטיה של קנבס אפילו. אגב, וותרו על הדואט עם וילונות אור אם אתם בהשראת הנוף שמאחורי הזכוכית. חלקה פנורמית תתמודד עם תפקיד העיצוב, ומסגרת וילון דו צדדית תשמש כמסגרת עבורה. קישוט קנבס עם סרטים, תפסות, שרשראות יוסיף קסם לווילון המקורי.

פנורמה מהחלון

במקום וילונות שקופים, הגיוני לפנות לתריסים.הם אינם נושאים עומס דקורטיבי מובהק ונוכחותם על החלונות מסומנת רק על ידי משימה פונקציונלית. מבנים אנכיים ואופקיים יוצרים אווירה משרדית וכדי לשמור על מצב רוח ביתי, עליך לפנות לטקסטיל. וילונות, וילונות, וילון שקוף לילה מראים את החומרה הרשמית.

פתרון אופנתי אזור מנוחה

תריסי גלילה היו ונותרו בעמדות מובילות בשל הרבגוניות שלהם. הם מתחרזים בקלות עם כל עיצוב חלון, אינם תלויים בקונספט הסגנוני ומאפשרים וריאציות שונות. הגרסאות המוגמרות מוצגות במרקמים בצפיפות שונה ואינן מוגבלות בעיצוב. לטובת רישומי פנטזיה וצבעים עזים.

חדר שינה בצבעים עדינים

וילונות שקופים של קיארוסקורו

טול קל תמיד במגמה. הוא נאסף יפה בקפלים שונים ומוכן לשילוב וילונות. אורגנזה שקופה אלסטית עם ציור אמנותי ואפקט זיקית לא הולכת לוותר על העמדות הראשונות. מיקרו-רעלה עדין מוצג בצבעים אחידים עם רקמה במרקם. רשתות מיקרו נטולות משקל עם אפליקציות, ניילון עם מעטפת תחרה מעוטרות יפה ואלגנטיות בחדר השינה. טקסטורות שקופות המחזיקות את צורתן הן הכרחיות לחדרי שינה חשוכים. למרות חוסר המשקל שלהם, ניתן להשתמש בהם להתאמת ניגודיות האור בקלות.

טול אוורירי לאור היום

תופעה חדשה היא שיפון צבעוני. הקרניים העוברות דרך הבד הצהוב או האדום מוסיפות חום נוסף ותחושת קיץ. חדר שינה הפונה דרומה טובע פנימה «ארנבות», עדיף לסדר בצבע כחול קר, גוונים אפורים, על מנת לתקן את פעילות השמש.

וילון יפה

נושא הקיץ ממשיך על ידי וילונות עם חתכים מתולתלים. המינימליזם המתחקה עובר לעיצובים אקולוגיים. בד בבד עם בסיסים ארוגים מחוספסים, קישוטים מקישוטים רקומים או חיתוכים, וילונות כאלה מתאימים לחדר שינה כפרי, פנים יפני, סקנדינבי ויפני. הם נוטים לסגנן בצורה כפרית והם רחוקים מקישוט עירוני. ציפות מעוצבות עם עניבות, כפתורים ענקיים בכוונה, מפיות בעבודת יד, ווים פתוחים, טבעות גדולות על כרכוב עץ, שרוכים או סרטי סאטן רחבים המתוחים על מוט יוצרים פורמט אחר לתפיסה.

במסורת הפרובאנס

בחדר קטן עם גישה מוגבלת לשמש, עדיף לבחור במרקמים שקופים. אורגנזה או טול שנאספו על סרט מספיקים כדי להפוך את חדר השינה לחכם. אם אתה מעדיף חושך גובה בלילה, השתמש במערכות הרמה. אחר הצהריים, וילונות הגליל יתגלגלו על התוף ויפתחו באופן מלא את הפנורמה בשעות היום.

הרבה אור ומעט צבע

קנבס ציורי

מעצבים צרפתים מציעים ליהנות מגווני הכסף והזהב של חוטים מתכתיים ומציעים אותם להייטק הפופולרי. למושגים מינימליסטיים יש מספיק מרקמים מבריקים בהירים כדי לתת לחדר השינה מראה שלם. אתה יכול גם לקשור וילונות נימה לבנים וגווניו לרעיון סגנוני זה. מחרוזות חינניות מעוטרות בגבישים שקופים, אבני חן, חרוזי פנינה. עם עיצוב זה, הם מתחרזים בצורה מושלמת עם החלל הבהיר של החדר. בחדר השינה, בו מתכת וזכוכית שולטים: בעיצוב ראש המיטה, ברגלי השידות ליד המיטה ובצינורות המנורות, הברק הקר של האורגנזה מתאים למדי. שיקוף הדדי של הדגשים מוסיף עומק ונפח לקפלים, שנראים מרשימים בעיצובים לא פולשניים.

מניעים כחולים יְצִירָתִיוּת

אל תתבלבלו ביצירתיות עיצובית שנלכדה על בסיס זול. ריפוד משי מלאכותי או מרקם פשתן מחוספס בגימור גיפורה ופרימיטיביות של הדגם – הפגנת מודעות לטרנדים האחרונים. ציור בצבעי מים על בד הוא אותה תכונה עיצובית אופנתית. פסים מונוכרום שקופים והפשטות צבעים נראים מסוגננים ומקוריים.

לא ניתן לתלות ערכות וילון על מוט הווילון ללא אביזרי עזר. טבעות, ווים, מחזיקים יחד עם עצות מוטות וילון יפים הופכים לכלי עיצוב. בעזרתם הקנבס מעוצבים לקפלים קטנים ובעלי נפח או אפילו על ידי מתח מפרסמים את יתרונות התבנית. צור לעצמך מרחב נוח על ידי מילוי האזור הפרטי שלך בצבעים ואור.

רקע שקוף עיצוב קלאסי על רקע קיר כהה חדר שינה עם מבטא דינאמי הדפסי טקסטיל בהירים