חדרים

יותר טוב לקשט את התקרה בחדר הילדים

מה צריך להיות עיצוב התקרה בחדר ילדים – כנראה שכל הורה חושב על השאלה הזו. אך האפשרות הנפוצה ביותר היא מבנים מושעים בשל היתרונות הרבים הקיימים..

עיטור תקרה קלאסי יפה בחדר הילדיםהעיצוב המקורי של התקרה מתחת לזברהגרסה בלעדית עם בד על התקרהעיצוב מרהיב של השמיים בתקרת חדר הילדיםפסים מתחלפים בתקרת חדר הילדיםהעיצוב המקורי של התקרה עם בד

תקרות מתיחה הן פתרון מצוין

הבחירה לטובת תקרות מתיחה היא פתרון מצוין, כי עבור חדר ילדים, הם יהפכו למבנים מאוד פונקציונליים. ראשית, הם בטוחים לחלוטין מבחינה סביבתית, וזה יתרון עצום במקרה זה. בנוסף, הם מאפשרים לך ליצור כל עיצוב, תוך התחשבות בגיל הילד, כמו גם בהעדפותיו. באופן עקרוני, תקרת גבס מספקת גם שפע של אפשרויות עיצוב, שאי אפשר לומר על שיטות קישוט מסורתיות..

תקרת מתיחה בפנים של חדר ילדים 19_ דקה

עכשיו על איך עיצוב התקרה בחדר הילדים צריך להיות בעצם

אם אינך יכול להתמודד עם משימה זו בעצמך, תוכל תמיד לפנות למעצבים מקצועיים מנוסים אשר יכולים לבחור בקלות אופציה בלעדית בדיוק עבורך. הכל תלוי במאפייני הטעם, ברצונות האישיים של הילד עצמו וביכולות הכלכליות של ההורים..

עיצוב תקרה מעץתקרה שקרית לבנה בחדר הילדיםקישוט התקרה מתחת לעץעיצוב יוצא דופן עם תקרה וקירות לבנים

תקרות חד-מפלסיות

למשל, למי שמחפש אופציה זולה יותר, מתאים מבנה תקרה תלוי במפלס אחד שנראה פשוט אך בטוב טעם בו זמנית. אתה יכול גם לבחור את סוג הציפוי הנכון, למשל, אם אתה מייצר משטח מבריק, זה ייתן לאווירה תחושה של חגיגה, והגימור המאט ייצור נוחות יוצאת דופן עבור התינוק, בעוד שהחדר ייראה רך מבחינה ויזואלית, כפי שחדר ילדים צריך להיראות, במיוחד אם הוא מיועד לילדים בגיל הרך. אגב, יש הרבה אפשרויות לעיצוב זרם מאט. בין היתר, שיטה זו חוסכת זמן באופן משמעותי, מכיוון נוח ופשוט. החומר מאפשר לך ליצור תקרה עם נושא ספציפי, כולל אנימציה תלת מימדית, אפשר גם להשתמש בתמונה על התקרה.

עיצוב תקרה מפוספס חד-מפלסיאפשרות עיצוב תקרה חד-מפלסיתעיצוב תקרה חד-מפלסית בצבע עזתקרה וקירות עשויים פסים מתחלפים בניגודיות נמוכה 30 דק התקרה במפלס היחיד עולה בקנה אחד עם עיצוב החדרהמראה המקורי של גימור תקרה חד-מפלסיתעיצוב תקרה חד-מפלסית בהירה בחדר ילדים

לפיכך, בחירה בשיטה תקציבית של גימור התקרה, כלומר מבנה חד-מפלסי, כל מה שצריך לעשות הוא לבחור צבע, לחשוב על מרקם התקרה, ולהחליט גם על סדר מיקום התאורה. אביזרים. כדי ליצור תאורה רכה, עדיף לתת עדיפות לספות עם זכוכית חלבית, כי תאורה בהירה מדי בצורת מנורות ונברשות תסנוור את תינוקך.

תקרות מרובות שכבות

למי שזקוק לפתרון עיצובי לא סטנדרטי באמת לתקרה בחדר ילדים, עליך לפנות למבנים תלויים מרבדים שיעזרו לממש אפילו את הפנטזיות והרעיונות היצירתיים הנועזים ביותר. כיום, יש מבחר עצום של כל מיני פתרונות לגימור התקרה. עם זאת, אל תמהר כי אתה צריך להתמקד בעיקר בפונקציונליות, כמו גם בהרמוניה שלה עם עיצוב החדר בכללותו. ועוד רגע – הרצונות של ההורים לא תמיד חופפים לרצונות הילד. יש לקחת זאת בחשבון, במיוחד אם הילד כבר למד לדבר, פשוט יש להקשיב לדעתו. אחרי הכל, הוא נמצא שם רוב הזמן, כך שפשוט אי אפשר שלא להתחשב איתו..

עיצובים מרובי רמות מסוגלים להגשים כמעט כל חלום ילדות. בהקשר זה, האפשרויות הן אינסופיות: פרחים, צורות שונות או עיצובים מופשטים, קשת, שמיים זרועי כוכבים וכו ‘. ניתן להשיג את האפקט הגדול ביותר אם תתקין תאורה מיוחדת על התקרה, שיכולה להפוך את הפנים להפליא. אגב, על שמי הכוכבים. דרך מעניינת מאוד, אך לא זולה, תהיה להשתמש במבנים מושעים עם מנורות הלוגן, מחקות כוכבים. בנוסף למראה המרהיב בצורה יוצאת דופן, עיצוב כזה של התקרה יתרום לאיזון הנפשי והרוגע של הילד, ובכך יפטר אותו מפחדי לילה רבים..

עיצוב שמיים זרועי כוכבים פשוט יותר ללא תאורה אחורית עיצוב שמי לילה מדהים עם כוכבים על התקרה

וכמובן, אל תשכחו את ייעוד החדר באמצעות תקרה מרובת מפלסים. אזורי שינה ומשחק חייבים להיות נוכחים. יחד עם זאת, עבור אזור השינה, עדיף להפוך את התקרה נמוכה, ולאזור המשחק, להיפך, להגדיל את גובהו על מנת להרחיב את החלל באופן ויזואלי..

תקרות לוח גבס

עוד דרך זולה, אך בו זמנית פרקטית לקשט את התקרה בחדר ילדים. כשלעצמו, קיר גבס כחומר הוא עמיד, ידידותי לסביבה, כלומר אלטרנטיבה ראויה למבנים מושעים. היתרון הגדול שלה הוא היכולת לעשות זאת בעצמך, בניגוד לטכנולוגיית המתח, הדורשת התקנה מורכבת יותר. כמו כן, קיר גבס כולל בידוד רעש מעולה. וכדי לשטוף את התקרה, יש להדביק אותה בעזרת פיברגלס דק, ולכסות אותה בצבע אקרילי עמיד למים..

קיר גבס עם צבע אקרילי על התקרהבאשר לבחירת הצבע, הגוונים הבאים מתאימים ביותר: ירוק בהיר, כחול, ורוד, וכמובן לבן. צבעים בהירים, על פי מומחים, משפיעים לרעה על הנפש הלא מעוצבת של הילד..

הגרסה הקלאסית של תקרה לבנה חד-מפלסיתאופציה לתקרה ורודה בחדר הילדיםתקרת אור אצילית בפנים הלבן של חדר הילדיםעיטור תקרה ורוד בהיר בחדר הילדים

אגב, ניתן לשלב תקרות גבס גם עם מבני מתח, כלומר ראשית, יישר תקרה רגילה עם לוח גבס, שלימים יהפוך לקנבס מעולה לעיצוב בלעדי.

עוד נגיעה חשובה

עיטור תקרה מרהיב מאוד עם פנסי תליון צבעונייםפסלונים וצמחים חמודים התלויים מהתקרה בחדר הילדיםפרטים מופשטים מקוריים המצורפים לתקרה הלבנה בחדר הילדים

כדי לקשט את התקרה בחדר ילדים, כדאי לצרף אליה צעצועים גדולים מספיק או פשוט תמונות נפחיות של דמויות. הילד תמיד נמשך לפרטים כאלה, זה תורם להתפתחותו, בין היתר, ניתן לשנות אותם מדי פעם בפעם.