חדרים

מטבחי פינות – ניצול שטח עד למקסימום

תיקון או שחזור של חדר מטבח הוא תמיד הרבה החלטות קשות, הרבה זמן ותקציב ניכר ליישום. אולי קשה למצוא מקום בבתינו שיהיה ניחן במגוון פונקציות שכזה. ולעתים קרובות יש צורך למקם משטחים, אזורים וציוד לביצוע יעיל של כל הפונקציות שהוקצו בחדר קטן מאוד. אך לעתים קרובות המטבח בבתים ובדירות שלנו משמש כחדר אוכל. זה מקשה על בחירת סט מטבח, שבתוכו ניתן יהיה למקם מערכות אחסון, מכשירי חשמל ביתיים, פינות אוכל וארגון מבחינה ארגונומית. בעת בחירת רהיטים, עליך לבנות על צורת החדר שקיבלת כדי לארגן את שטח המטבח. לשימוש היעיל ביותר בכל השטח המסופק, מומלץ לבצע ערכות מטבח בגרסה פינתית על מנת להפיק את המרב מהחלל..

מטבח פינתי

סט מטבח פינתי

בפרסום זה אנו מזמינים את כל מי שמתכנן שיפוץ מטבח או שפשוט החליט להחליף מערכות ארונות מטבח להכיר מבחר מרשים של פרויקטים עיצוביים לכל טעם וסגנון. בעזרת דוגמאות ספציפיות של מיקום, תצורה, ערכות צבעים וקומבינטוריקה עם לוח החדר כולו, תוכלו להסיק מסקנות לגבי שיפוץ חלל המטבח שלכם ואולי לקבל השראה לשינוי התפאורה..

מבריק שלג לבן

אַר נוּבוֹ

סט פינתי למטבח קטן

בתוך חלל קטן, לא קל למקם את כל פלחי העבודה החשובים של חלל המטבח. בנה סט ניכר של מכשירי חשמל ביתיים בכמה מטרים רבועים ואל תשכח משטחי עבודה ומקום לאכילה. מעצבים בכל רחבי העולם מפתחים דרכים חדשות לחסוך מקום, מיקום רציונלי של פלחים מסוימים, שילוב פונקציות בתוך אזור אחד, יצירת גאדג’טים רב תכליתיים לעבודה שוטפת במטבח.

מטבח צר וארוך

גוונים בהירים למטבח קטן

מינימליזם לבן לחדר קטן

הדרך הפשוטה ביותר, אך יחד עם זאת, היעילה ביותר לקשט מטבח קטן היא שימוש ברהיטי מטבח לבנים וגימורים בשילוב כתמים בהירים קטנים. מבטאים בהירים על רקע לבן כשלג יכולים להיות עיצוב של סינר מטבח, מכשירי חשמל ביתיים בגוונים יוצאי דופן, או סתם כלים צבעוניים המוצגים לכולם..

שילוב ניגודיות בחדר קטן

ארונות מטבח קלאסיים בפלטת צבעים בהירים, עם שוליים מאבן כהה הם אופציה מצוינת למטבח קטן. כל סנטימטר מרובע משמש באופן רציונלי וארגונומי. בפרט, ארונות פיניים מאפשרים להשתמש במספר גדול מספיק של מקומות אחסון, הדלתות במגירות כאלה מתקפלות כמו אקורדיון או מדף לאחסון כלים, מכסים, צנצנות עם תבלינים או בקבוקים נשלפים יחד עם הדלת..

מטבח פינתי מואר

למה לא להוסיף קצת בהירות לחלל מטבח קטן? השילוב של הדשא הלבן, השחור והצעיר במטבח הזה יוצר רושם עז ובלתי נשכח. והעיצוב המקורי של השיש למטבח משלים את המראה יוצא הדופן.

עיצוב שחור ולבן

מטבח קטן הוא לא תמיד לוח בהיר של גימורים ומערכות אחסון כשלג. ערכות צבע מנוגדות יכולות להיראות לא פחות יתרון ופרזנטטיבי. משטחים שחורים ומכשירי חשמל ביתיים על רקע ארונות מטבח לבנים כשלג עושים רושם עז..

כחול לבן וכסף

לוח אור לארונות מטבח במראה קלאסי, עיטור קיר דיסקרטי אך מקורי, שפע של אור טבעי ומטבח צנוע נראה יוקרתי.

מטבח צר מאוד

אפילו שטח קטן של הבית שלך יכול להיות מצויד באופן רציונלי עם אזור עבודה של חדר המטבח. סידור הפינה של השכבה התחתונה של ארונות מטבח ומערכות אחסון תלויות, המוצבות בכל מקום אפשרי, היווה קמפיין מרווח וארגונומי. גימור קל של החלל ובחירה בגוון לבן לרהיטי מטבח, מילאו כמובן תפקיד חשוב בהרחבה החזותית של החלל..

מינימליזם בביצועי ארונות מטבח

הסגנון המודרני של הפנים חותר יותר ויותר לכיוון מינימליזם, לעבר שימוש מעשי בחלל, ריהוט ואביזרים. ארגונומיה ופונקציונליות של פריטי פנים באים לידי ביטוי, ומשאירים אחריהם תפאורה ואלמנטים נוספים. חומרת הצורות והביצועים הלקוניים, ככלל, מתקיימים בד בבד עם לוח צבעים ניטרלי, הנוטה להרגיע ואף להרגיע את החלל. מינימליזם בביצועי מערכות המטבח הוביל לעיצוב קפדני לחלוטין של ארונות ומערכות אחסון, היעדר ידיות ואביזרים נוספים..

מינימליזם במטבח

מראה קפדני של ארונות מטבח

ריהוט מינימליסטי

חומרת הקווים והצורות, לוח מונוכרומטי, העדפה לגוונים בהירים המרחיבים את החלל – כל זה מינימליזם בפנים מודרני.

מינימליזם לבן שלג

חומרת הקווים והצורות

השימוש במשטחים מבריקים ברהיטי מטבח מודרניים הוא טריק עיצובי נפוץ. משטחי הלמינציה הבהירים הם הקלים ביותר לטיפול, ולכל עקרת בית ויכוח כזה יכול להיות מכריע בבחירת סט מטבח..

סגנון לופט

לופט מינימליזם

מינימליזם במטבח מושלם לחדרים בסגנון לופט. משטחים מבריקים של מערכות אחסון קפדניות נראים נהדר על רקע של לבנים.

לוח אור לאוזניות מינימליסטיות

ריהוט לבן, סינר כחול

גווני פסטל למטבח פינתי

מטבח פינתי בסגנון מודרני

אם אתה אוהב שילובים מנוגדים, גוונים טבעיים, קווים וצורות חלקים, שפע של משטחים מבריקים, מראה וזכוכית, קצת אומץ בעיצוב החלל, אז למבחר של חללי פנים מודרניים למטבח יכולה להיות השפעה מעוררת השראה..

מודרני ולופט

קשה שלא להבחין במטבח פינתי עם משטחי נירוסטה, תאורה אולטרה-מרינה, מקרר שחור מבריק וכל זה על רקע פנים אקלקטי של המטבח-סלון, ששילב אורגנית אלמנטים של מודרניות וסגנון לופט. שפע המשטחים המבריקים, המראה והמבריקים כנגד גימורי העץ והלבנים האכזריים יוצר אפקט מהמם.

גוון סגול כהה של ארונות

מטבח פינתי בגוון סגול עמוק, עמוק בגימור מבריק הוא אופציה נדירה בפרויקטים של עיצוב מטבחים. פנים המטבח והניגודיות של המטבח נראה לא רק מקורי, אלא מהמם. קשה לשכוח מטבח כזה, אבל אתה יכול לחזור על זה בתוך הבית שלך..

סגנון מודרני למטבח

בצבעים כהים

סינר בהיר

מטבח מודרני

סט פינתי קלאסי – נצחי ואופנתי

יותר ממחצית מבעלי הבית שמזמינים פרויקט עיצוב מטבחים יעדיפו את עיצוב הרהיטים הקלאסי, על פי הסטטיסטיקה העולמית. אין זה מפתיע שארונות מטבח קלאסיים מעץ צבוע, לא נטולי עיצוב, אך גם אינם עמוסים בו, פופולריים גם בארצנו..

מטבח קלאסי

קלאסי למטבח פינתי

קלאסיקות בביצועים לבנים כשלג

כל בעלי הבית מודעים היטב לכך שלבן לא רק דוחף את הקירות ומעלה את התקרות, אלא גם מרענן את הפנים, הופך אותו לקל, נקי ואוורירי. לכן, יותר ממחצית ערכות המטבח מיוצרות בגווני לבן..

קלאסיקה שלגיה

מטבח פינתי קלאסי

ארונות מטבח קלאסיים לבנים מקבלים מראה שונה עם ברק הנירוסטה של ​​מכשירים מודרניים. טכנולוגיות חדשות מרעננות את הקלאסיקה, מביאות אותה לרמה אחרת לגמרי.

ארונות לבנים על רקע כהה

סט המטבח הלבן והפריך נראה מסנוור עוד יותר מול עיטור הקיר הכהה. הברק של אלמנטים הגמר של מכשירי החשמל ומערכת התאורה מוסיף יוקרה וזוהר למטבח..

מטבח פינתי עם מדפים פתוחים

קלאסיקות מז'אנר המטבח

השילוב של ריהוט מטבח לבן ומשטחי שיש, עיצוב משטח אחורי למטבח, השימוש בפלדה מבריקה לא רק למכשירי חשמל ביתיים, אלא גם עיצוב ריהוט וייצור מדפים פתוחים – משקל זה הוביל ליצירת פנים מעניינים בתוך הבית. מסגרת של מסגרת מסורתית..

סינר מודפס

סינר צבעוני

קלאסיקות לבנות וקירות צבעוניים

ארונות קלאסיים וקירות בהירים

אריחים בהירים ואוזניות לבנות

ארונות המטבח הלבנים והפריכים בסגנון קלאסי והעיצוב המדהים של הגב הם קמפיין נהדר לחלל פנים מודרני המכבד את המסגרת המסורתית של החדר לבישול ואכילה. סינר בהיר יכול להיות מעוטר באריחי קרמיקה עם קישוטים, אריחי זכוכית פסיפס או מראה, לוחות פלסטיק או טפטים רחיצים עם הדפס מעניין..

מטבח לבן מסורתי

מה יכול להיות יותר מסורתי מסט פינתי לבן כשלג, קירות ותקרות בצבע בהיר, משטח שיש אחורי, אי מטבח מרווח ומרווח במרכז ורצפת עץ כהה? רק תוספת של נברשת קלאסית עם אלמנטים מזכוכית כאלמנט התאורה העיקרי.

סגנון קאנטרי

מערכות אחסון מטבח קלאסיות עם ידיות עץ במקום אלמנטים מפלדה יכולות להיות אופציה מצוינת לריהוט מטבח בסגנון כפרי..

אידיליה לבנה כשלג

ברק לבן ופלדה

פנים מטבח קלאסי

מטבח לבן ושלג ומרווח

מערכות מטבח קלאסיות בצבע

אם המטבח שלכם כבר סיים בגוונים לבנים שלג או בגוונים הקרובים ללבן, אז למה שלא תוסיפו מעט צבע לחלל המטבח? גווני פסטל או גוונים כהים עמוקים לא רק יביאו לגוון ערכת הצבעים של החדר, אלא גם יעלו את הרמה, יתנו דינמיות.

חלק עליון לבן, תחתית כהה

נדבך עליון של ארונות מטבח, שורה תחתונה כהה של מערכות אחסון וביניהם «פיוס» חיפוי באריחים לבנים «תת קרקעי» עם דיס כהה – קלאסיקה מהז’אנר.

בגוון כחול פסטלי

הגוון הכחול הפסטלי של ארונות המטבח הקלאסיים והגימור הלבן והפריך שינו את חלל המטבח הקטן, בעוד האלמנטים המבריקים והכהים של מכשירי החשמל הביתיים הם תוספת מנוגדת. מיקומן של מערכות אחסון מסביב לכל שטח המשטחים הנגישים איפשר להציב מכלול ריהוט מרווח.

בקנה מידה אפור

למטבח עם תקרות נמוכות, אתה יכול להשתמש בגרסת הפינות של ארונות קלאסיים ללא רובד עליון של מערכות אחסון. ולשלב את המגירות והמדפים החסרים בבסיס אי המטבח, דלפק הבר או שולחן אוכל מרווח.

לוח אפור

גוון כחול-אפור

בצבעים כהים

עץ לא צבוע בחלל המטבח

לא משנה אילו טכנולוגיות חדשות מופיעות, לא משנה כמה מהפכות הופכת האופנה לחללי פנים למטבח, והשימוש בעץ טבעי או חיקוי שלו לייצור רהיטים לא יאבדו את הפופולריות שלו. גווני עץ של ארונות מטבח לא רק מביאים צבע וחום לפנים המודרניות, אלא גם מקרבים אותנו קצת יותר לטבע, לצבעים ולמרקם שלו..

עץ לא צבוע

החום של גווני העץ והברק של הנירוסטה מפצים זה את זה ויוצרים איחוד הרמוני ומושך את העין..

אוזניות משולבות

עיצוב מטבח בהיר

שילוב חומר לארונות מטבח יכול להיות ניסוי מעניין למטבח קטן. עיצוב בהיר, עשיר וצבעוני של ריהוט למטבח נתמך בגימור לא טריוויאלי. מטבח מודרני, אך בו זמנית ייחודי להפליא מעורר תחושה של נעימות ונוחות בבית.

גוונים לבנים-עץ

אוזניות ניגודיות

דוגמא נוספת לשילוב מוצלח של גוונים עציים, אך הפעם עם המשטחים המבריקים לבני השלג של אחד משכבות ארונות המטבח. פנים ניגודי אך רענן ממש זורח באור טבעי.

ארונות עץ ומכשירי רטרו

ארונות מטבח מעץ על רקע קישוט קיר צבעוני, יחד עם מכשירי חשמל ביתיים בסגנון רטרו, נראים נהדר. גישה לא טריוויאלית לעיצוב חלל המטבח נושאת פרי.

עץ במטבח הפינתי