חדרים

סקיצה ישנה בלבן

אם אתם חולמים על חדר שינה בו תמשוך תחושת הטריות, הניקיון והמרווח – בחרו לבן לקישוט ללא היסוס. ניתן לעצב את חדר השינה הלבן שלך בכל סגנון, החל מקלאסיקה ועד סגנונות אולטרה מודרניים, מפרובנס בעיירה קטנה ועד למינימליזם יפני. גוונים לבנים כשלג לא רק רלוונטיים בכל עת, אלא גם משתלבים בקלות עם גוונים אחרים, מתאפיינים בחופשיות עם מגוון רחב של עיצוב, מצייתים לכל החלטות עיצוביות.

חדר שינה שלג לבן

ממלכת הגוונים הלבנים

חדר שינה בגוונים לבנים נראה מתוחכם ואלגנטי. כל מי שקורא לבן כעניים בגוונים טועה עמוקות, הוא רבגוני להפליא ומגוון. הצבע הלבן יכול להיות אפרפר, כחלחל או להעביר צהבהב קל, ואין צורך לדבר על הניגודיות עם צבעים אחרים – העובדה ברורה. כדי ליצור פנים מנוגדות, אחד הצבעים חייב להיות בהיר, לבן. אם בחרת לבן כצבע הדומיננטי לחדר השינה שלך, אז הפנים לא יהיה משעמם..

חדר שינה מרווח

דגש על טקסטיל

מגמות מודרניות בעיצוב החדרים הפרטיים נמשכות יותר ויותר לחלל ורעננות. אולי רק הלבן יכול ליצור אווירה כה קלילה ונקייה שאפילו חדר צנוע ייראה מרווח..

פנים מודרני

בצבעי פסטל

קירות ורצפה בחדר שינה לבן

על ידי יצירת פנים לבנה לחלוטין לחדר שינה, בהחלט אכפת לך מסביבה רגועה ומרגיעה שיכולה להרגיע אותך לאחר יום קשה, להכין אותך למנוחה ושינה רגועה ועמוקה. בחדר לבן כשלג, אפילו סטרילי, תחושת הרעננות לא תעזוב אותך גם לאחר תום שעות היום. עם תאורה בהירה, אתה יכול להשיג אווירה דומה לבילוי בערב..

חדר לבן לגמרי

סה

עיצוב מיטה מקורי

חדר שינה מלכותי

אבל הלובן המוחלט של החדר לשינה ומנוחה לא מתאים לכולם. זה נכון במיוחד לגבי הנחות הממוקמות בצד הצפוני. בהיעדר אור שמש, חדר לבן לגמרי יכול להיראות קר ולא נוח. כמובן, עבור אקלים חם, תכונה כזו תשחק רק לידיים, אך בתנאי ארצנו כמעט בלתי אפשרי למצוא אזור שבו לא יהיה חורף קר או מחוץ לעונה דלוחה וקודרת..

תפאורה מסורתית

ראש מיטה רך

לשהייה נוחה בחדר, שעיצובו נשלט על ידי לבן, העיניים שלנו צריכות מבטאים. הדרך הטובה והקלה ביותר במצב זה היא להפוך את כיסוי הרצפה בגוון כהה יותר. רצפת העץ משתלבת היטב עם הקירות והתקרה הלבנים. קומבינטוריקה כזו מגדילה ויזואלית את החלל ומעניקה לחדר הקפדה רבה יותר על הגיאומטריה, ומאפשרת לך להתוות קווים ברורים של גבולות החדר..

רצפת עץ

רצפות כהות

לבן ועצי

גם אם הרצפה היא הנקודה הכהה או הבהירה היחידה בחדר השינה הלבן שלך, זה יספיק ליצירת אווירה חמימה ונעימה. גווני וודי תמיד מביאים חמימות טבעית לפנים.

עיצוב שלג לבן

דגש על ריצוף

שידה כפולה

אופציה נוספת לשילוב חמימות ורעננות בתוך אותו חדר שינה היא חיפוי הקירות בלוחות עץ, ובחירת גוונים לבנים כשלג לטקסטיל ולריהוט..

חיפוי עץ

אם חדר השינה הלבן שלך עשוי בסגנון כפרי או באמצעות אלמנטים בסגנון זה, תוכל להוסיף לרצפת העץ ספסל או כיסאות מחומר דומה, פריטי עיצוב או אלמנטים של חיים כפריים..

סגנון קאנטרי

עם אלמנטים ארציים

קישוט קיר מבטא בחדר שינה לבן כשלג

במסגרת הפנים הלבנה כשלג, יש גם מקום לדמיון ולהדגשת מבטאים, אם לא בעזרת צבע, אז בשל ההבדל במרקמים. לדוגמה, צביעת קיר לבנים בלבן לא תבלוט אותו מבחינת הצבע, אלא תהפוך למאפיין מרקם..

קיר לבנים לבנים

אפילו סטיות קלות מהחלק הלבן-שלג, כאשר מקשטים את הקיר סביב ראש המיטה, יגרמו לו להתבלט. טפט בהיר, אך עם דוגמה, תבליט או הדפס משעמם, יכול לא רק להחיות את פנים חדר השינה הלבן, אלא גם להוסיף תענוג לעיצוב, להוסיף תחכום וסגנון לחדר..

קיר מבטא

חדר שינה בעליית הגג

טפט למבטא

אתה יכול גם להשתמש בגוונים כהים או בהירים יותר כדי להדגיש את קיר המבטא. פנים חדר השינה יהיה הרמוני יותר אם ניתן להשתמש בגוון המבטא בריהוט אחר של החדר לשינה ומנוחה..

גוונים כהים לקיר

חדר שינה וחדר עבודה

אתה יכול להדגיש את הקיר ליד ראש המיטה באמצעות תמונות משפחתיות ממוסגרות או גלריה לאמנות. אפילו ציור אחד גדול ידלל את הפנים ויביא ייחודיות והתאמה אישית לחדר..

ציורי מבטא

עיצוב בהיר

פנים לבן ושחור – בשיא המודרניות

פנים חדר השינה, הנשלט על ידי גוון לבן, אך יחד עם זאת יש גוונים כהים עמוקים, כולל שחור, לעולם לא יהיה משעמם. הניגודיות נותנת לאווירה דינמיות ואפילו דרמה. הכל תלוי באיזו פעילות אתה משתמש בגוונים שחורים – האם הם יהיו קיימים רק באלמנטים של עיצוב בינוני או בקירות שלמות יהפכו להתגלמות של מבטא שחור.

קירות שחורים

פרטים אפלים

מסגרות שחורות

אלמנטים פנימיים כהים

לקשט את ראש המיטה או את החלל סביבו בשחור היא דרך מצוינת להדגיש את מרכזי הריהוט בחדר השינה שלך. לאחר שהפך למוקד, נקודה שחורה תצטרך לפחות חזרה קלה בריהוט אחר, קישוטי טקסטיל או אלמנטים דקורטיביים, אביזרים.

ראש מיטה שחור

קיר מבטא שחור

טפט טקסטיל שחור

שילוב מעניין של שחור לחדר שינה לבן כשלג יכול להיות רצועה, כלוב או כל קישוט אחר המשמש בטקסטיל, ריפוד או פריטי עיצוב..

פס שחור ולבן

פנים לבן ושחור

שטיח מפוספס

רצועה על הרצפה

עיטור בהיר של חדר שינה לבן

מיטה שחורה מברזל מחושל על רקע הריהוט הלבן השלג של חדר השינה תיראה יוקרתית ותהפוך למוקד תשומת הלב.

מיטה מברזל מחושל שחור

מבטאים בהירים בפנים לבן כשלג

על רקע לבן, אפילו פרטים של צבעי פסטל בולטים, הופכים למבטאים, ואפילו טקסטיל בהיר, שטיחים או ריהוט ותפאורה יהיו ראויים לאור הזרקורים..

טקסטיל צבעוני

דגש על טקסטיל למיטה

בחדר לבן כשלג, הדרך הקלה ביותר היא למקם מבטאים בהירים בעזרת טקסטיל. הכל משמש – מכיסויי מיטה ועד מצעים וכריות נוי, חיזוקים.

מבטאים עדינים

נקודות אור

בחדר שינה לבן, וילונות בהירים עם גוון עשיר הופכים למוקד תשומת הלב, אפילו עם מבטאים אחרים, לשפע של משטחי מראה וזכוכית. כתמים קלים בצבע הווילונות הצבעוניים יעזרו לאזן את הפנים ולהכניס לתוכו הרמוניה.

וילונות בהירים

טקסטיל כחול

פריטי ריהוט יכולים להפוך למבטאים כהים. ככלל, שידות קטנות או שידות מיטה, מנהיגים ליד כף הרגל של המיטה או שולחנות נמוכים פועלים כך..

חזה עתיק

דגש על רהיטים

חדר שינה + חדר עבודה

חדר שינה לבן כשלג עם שתי מיטות

כדי ליצור את פנים חדר השינה שבו אתה צריך להתקין שתי מיטות, הלבן הוא אידיאלי. אפילו בחדר עם שטח גדול, שני מקומות שינה יתפסו את רוב החלל, מה שאומר שצריך הרחבה ויזואלית של החדר.

על שתי מיטות

עבור חדר שינה הממוקם בעליית הגג או בעליית הגג, השימוש בגוונים בהירים בעיטור וריהוט רלוונטי במיוחד. חדרים בעליית הגג הם לרוב א -סימטריים, ומתפארים בתקרות משופעות מאוד ותכונות גיאומטריות אחרות. בסביבה כזו, עדיף לא להתמקד באי סדרים ובפינות המרחב, אלא לנסות «להחליק» הגימור הלבן השלג שלהם.

בעליית הגג

חדר שינה לשניים

אם נוצר חדר שינה לבן כשלג לשני ילדים או מתבגרים, אז הכנסת צבעים פסטליים או אפילו בהירים היא לא רק רצויה, אלא מומלצת מאוד על ידי פסיכולוגים ורופאי ילדים. אפילו כתמי צבע קטנים בעיטור הטקסטיל או בעיצוב המשטח לא רק יגוונו את לוח האור של החדר, אלא גם ייצרו אווירה נוחה למוקד ההכרחי של המבט..

חדר שינה עם מבטאים בהירים

ציור תכלת

חדר שינה לבן הוא אופציה מצוינת לסגנונות פרובנס ושיק עלוב

חדר שינה לבן כשלג, בו הוחלו אלמנטים של השיק המרופט או בסגנון פרובנס, מתאים יותר לחדר של ילדה. בדרך כלל נערות ונשים צעירות אוהבות לקשט את הפנים בטקסטיל תחרה באמצעות הדפסים פרחוניים, תמונות של קופידונים וכל מיני ציפורים. ריהוט עתיק (ממש עתיק או מיושן במיוחד) מעניק לחדר השינה נופך של עתיקות מתוחכמת, אלגנטיות מעודנת.

שיק עלוב

מיטה מברזל מחושל לבן עם שלל פרטים דקורטיביים על רקע קירות ולוחות רצפה שנצבעו בלבן נראית לא רק מקורית, אלא גם אלגנטית. נברשות יפות וטקסטיל צבעוני עם דוגמאות פרחוניות יכולות להפוך גם לסימן ההיכר של חדר שינה אופנתי..

חדר שינה עם אלמנטים עתיקים

חדר שינה עלמה