חדרים

פנים סלון קיץ או איך להצטייד במרפסת

מרפסת בבית כפרי או בבית פרטי עירוני מהווה הזדמנות מצוינת להרחיב את החלל, לרכוש מרחב מחיה נוסף וליהנות מהנופים היפים כל השנה, בסביבה חמימה ונוחה. מה יכול להיות טוב יותר מאשר להתכנס עם כל המשפחה ליד האח במרפסת עם תה חם, לשוחח ולהביט על השלג היורד? או בעונה החמה, שהו בשעות הערב המאוחרות עם קמפיין של אורחים באזור הבילויים הממוקם על המרפסת והתפעלו מהשקיעה?

עיצוב מרפסת מודרני

בהתאם לגודל ולצרכי הבית שלך, המרפסת יכולה להכיל סלון או חדר אוכל, ולפעמים שני אזורים בו זמנית. חלק מבעלי הבית מצליחים להקים פינת עבודה, משרד ביתי קטן או פינת משחקים לילדים במרפסת. בפרסום זה ברצוננו להציג פרויקטים עיצוביים מעניינים למרפסות בעלות ארכיטקטורות, גדלים וסגנונות קישוט. מקורי ומסורתי, נייטרלי ובהיר, קלאסי ואולטרה מודרני-אנו בטוחים שבין חללי הפנים הלא-טריוויאליים הרבים תוכלו למצוא רעיונות מעוררי השראה לשיפוץ או לרענון של המרפסת שלכם..

מרפסת לבנה כשלג

מרפסות עם צוהר כיפה

וורנדות לא רק עם קירות, אלא גם עם גג עשוי זכוכית, טובלות ממש בזרמים של אור שמש. בחדר כזה אור רוב שעות היום בכל עת של השנה. אם «לתמוך» חדר מואר של המרפסת עם גווני פסטל של קישוט וריהוט, ואז תוכלו לקבל אווירה אלגנטית וקלילה לחלוטין של אזור המגורים בעלות נמוכה.

גג זכוכית

בחדר המרווח של המרפסת עם גג זכוכית, יש מספיק מקום להכיל את ההרכב המקורי של שתי ספות חצי עיגוליות רכות ומעמד פוף, שמשחק את תפקיד האי. ריהוט כזה לא רק מאפשר להכיל מספר רב של אורחים לתקשורת קרובה למדי, אלא גם יוצר אווירה מקורית של פנים מודרני..

כיפה לבנה כשלג

המרפסת, המורכבת לחלוטין מזכוכית ותקרות, ממש מטשטשת את הקווים בין העיצוב הפנימי של החדר לבין הטבע שבחוץ. גימורים וריהוט בהיר בסגנון קלאסי יוצרים מראה נעים, אך יחד עם זאת אווירה פרקטית למנוחה, הרפיה ושיחה..

בצבעי פסטל

המרפסת דומה בעיצוב, אך עם גוונים רוויים חופפים היא נראית אחרת לגמרי. השימוש בגוונים הקרובים לטבע שמסביב בבניית החדר, עיצוב החלל, ריהוט ועיצוב, יוצר אווירה נעימה ונוחה להפליא בה מורגשת נוכחות האוויר הצח..

עיצוב בהיר

קליידוסקופ של פתרונות סגנוניים לסידור מרפסת מזוגגת

ישנן אינספור אפשרויות עיצוב למרפסת סגורה, יש אינספור פתרונות סגנוניים, צבעים ומרקמים, אך כל בעל בית יוכל ללקט מידע שימושי ומעורר השראה מתוך מבחר פרויקטי העיצוב המעניינים להלן. אנו מזמינים אתכם להכיר כמה מהדרכים לסדר סלון או חדר אוכל במרפסת מקורה בזכוכית. למשל, למרפסת המוגבלת משני הצדדים בקירות זכוכית עם דלתות מחומר דומה יש שתי יציאות לחצר האחורית של אזור פרברי. בחדר המרווח היה מקום הן לאזור הבילוי והן לפלח האוכל. אזורי אובי מוקצים באופן אי – חדר האוכל מיוצג על ידי קבוצת אוכל עם שולחן עגול, והסלון «מוגבל» שטיח בעל צורה דומה וספה שנעשתה בשינוי קשת.

עיצוב לבן וכתום

לרוב משמשים אריחי כלי אבן או חרסינה כחומרי גימור לריצוף מרפסת. שיטת ריצוף זו היא פרקטית מאוד ומושכת במראה, שלא לדבר על עמידות החומר. חיית מחמד עם כפות מלוכלכות יכולה להיתקל במרפסת מהשטח הסמוך, ילדים אוהבים גם להשאיר סימנים מנעליים מלוכלכות. עם כיסוי רצפה כזה, ניקוי לא ייקח הרבה זמן ומאמץ. בנוסף, רצפות כאלה מאפשרות שימוש בריהוט גן בעל מסגרת מתכת..

אבן ועץ

אריחי אבן על הרצפה

קירור אריחי קרמיקה המשמשים לריצוף יכול להיות בקלות «לפצות» החום של לוחות קיר מעץ. אשר ישמש לגימור משטחים ותקרות אנכיים.

אריח קרמיקה

באופן לא מפתיע, מעצבים ובעלי בתים משתמשים לעתים קרובות בשילוב של שניים מהחומרים הטבעיים הפופולריים ביותר – אבן ועץ – לקישוט פנים המרפסת. ריצוף עץ, מסגרות חלונות או קורות תקרה ותקרות, נפגשים עם גימור אבן של קיר אחד או יותר, עיטור האח או החלל סביבו, ויוצרים איחוד מעניין וקרוב לטבע, שמתברר כשימושי מאוד ב בית כפרי.

ריהוט מינימליסטי

חומרים טבעיים

שימוש בבניית חיקוי לקישוט אחד מקירות המרפסת הוא מהלך עיצובי מעולה בעת קישוט בית כפרי. בשילוב עם קורות העץ של התקרה, האבן תראה אקספרסיבית במיוחד, והריהוט המודרני נרכש בנגיעה של חיים כפריים, פרברים.

בצבע אפור מנטה

לוחות ריצוף מעץ אידיאליים לחיפוי כל משטח מרפסת. השימוש בסוגי עץ שונים עם גוון ייחודי משלהם ייצור פנים ייחודי לסלון או לחדר אוכל. ריפוד כתום בוהק של ריהוט מרופד, הדפסים צבעוניים על כריות ספה ומושבי ריהוט נצרים נשלפים יתמכו בצבע החם של האווירה שנוצרה..

צבע חם

השימוש בריהוט נצרים קש (טבעי או מלאכותי) הוא פתרון מצוין למרפסת מזוגגת. בעונה החמה ניתן להוציא ריהוט כזה לאוויר ולהירגע מתחת לקרני השמש, ובעת קרירה או גשומה ניתן להעלותם אל המרפסת וליהנות מהנוף הנשקף מהחלון, ללגום תה חם או לקרוא. ספר..

ריהוט נצרים

דוגמה בולטת נוספת לשימוש בריהוט נצרים (הפעם מגפן) לריהוט סלון במרפסת. בעזרת מושבים וגבים רכים הניתנים להסרה, לא רק נוצר מקום להירגע בו, אלא גם לוח הצבעים של המרפסת מועשר. ערכת הצבעים הכחול -לבן של הפנים יוצרת קרירות העונה על החום של החומר הטבעי של הרהיטים, כתוצאה מכך, כל הקומפוזיציה נראית הרמונית ומאוזנת להפליא..

מניעים לבנים וכחולים

לעיצוב פתחי חלונות במרפסת משתמשים בתריסים רומיים או גלילה לרוב. בחדר מואר עם משטחי זכוכית רבים, לפעמים יש יותר מדי שמש. וילונות במבוק עבים ייצרו מחסום אמין בפני זרם השמש והם מושלמים לריהוט בצבעים ניטרליים באמצעות אלמנטים, אביזרים ואביזרים מעץ..

תריסי גלילה

ריהוט המרפסת המינימליסטי אך בו זמנית בהיר, שחלקו קיר זכוכית עגול למחצה, הוא דוגמה לסידור זול אך נוח של אזור הסלון עם כל התכונות הדרושות..

מינימליזם בהיר

עם נוף כה נפלא הנראה מהבית שלך, אינך רוצה להסתיר אותו מאחורי קירות. הודות לחומרי בניין מודרניים, ניתן ליצור קירות מרפסת מזכוכית כמעט ללא חפיפה עם מסגרות כמעט בלתי נראות. ראוי לציין כי כדי לרכך את האווירה בחדר טכנולוגי כזה עם ריהוט מודרני, נעשה שימוש בשטיח בעבודת יד, אשר לא רק יחמם את רגליהם של בני הבית, אלא גם יעלה את מידת הפנים של אזור הבילוי..

קירות זכוכית

החדר המואר של המרפסת הוא מקום אידיאלי לאוהבי ספרים. רוב היום, למרפסת יהיה מספיק אור טבעי לקריאה. למה לא לסדר סלון עם ספרייה ואזורי קריאה בחלל כזה? מספיק להניח כוננית גדולה על הקיר, לשים ספה נוחה או כורסאות ולספק תאורה מקומית של אזור הקריאה..

סלון-ספרייה

דרך מעניינת להביא אלמנט כהה מנוגד לחלק הפנימי של המרפסת היא עיצוב מסגרת מבנה הזכוכית בשחור. לאווירה הרמונית, די במינון פשוט כדי לחזור על הטון הזה בעיצוב של חדר מואר..

שילוב ניגודיות

הבהירות המדהימה, פנים הסלון, הממוקם על המרפסת, נובע בעיקר מטקסטיל. הדגם הצבעוני של הלמברקינים, הצבעים המקוריים של ריפוד הכורסאות, כיסויים לכריות ואפילו שטיחים – הכל בטרקלין פועל ליצירת אווירה חיובית ואפילו חגיגית המאפשרת למשפחת הבית ולאורחיהם במרפסת להיות תמיד בפנים מצב טוב.

פנים צבעוני

מרפסת סגורה עם אח – נוחות וחמימות עם נוף לטבע

למרפסת שבה אתם מתכננים להשתמש כל השנה, אח יכול להיות גם מקור לחום וגם קישוט פנים נפלא. מה יותר טוב מלשבת ליד האח בכורסה נוחה עם כוס תה, לצפות בריקוד הלהבה הלוהטת ולהרגיש את קרבת הטבע. למרפסת כזו, מחלקה ניטראלית ועיצוב משעמם של רהיטים מרופדים יהיו אופציה אידיאלית – אווירה רגועה ומרגיעה מסופקת עבורכם..

מרפסת מקורה עם אח

למרפסת המעוטרת באלמנטים בסגנון קלאסי, אח הוא לא רק רהיט מסורתי בסביבה מסורתית, אלא גם גולת הכותרת של העיצוב. במקרה זה, עיצוב המרפסת לא יהיה שונה בהרבה מהחלל המסורתי של הסלון, אולי רק על ידי הריצוף שנעשה באמצעות אריחי אבן..

אח בפוקוס

איך לצייד מרפסת קטנה בצורה פרקטית ויפה

אם חלל המרפסת קטן, אז קודם כל, עליך לתת עדיפות ולהחליט איזה קטע חיים של הבית אתה צריך למקם בחלל קטן. לדוגמה, מרפסת קטנה מזוגגת במלואה נראית גדולה מגודלה, הודות לשקיפותם של לא רק הקירות, אלא גם הגג. קבוצת אוכל אלגנטית ממוקמת בחדר צנוע אך קליל מאוד – שולחן עגול על רגלי עץ בעיצוב מקורי ומיני כסאות נוחים עם מושבים וגבים רכים. את תמונת קטע האוכל משלימה נברשת יוצאת דופן העשויה בצורת מקבץ של גווני תליון שקופים.

חדר אוכל במרפסת

חדר אוכל קטן נוסף ממוקם על מרפסת שמש שני קירותיו עשויים זכוכית. המסגרות השחורות של חלונות הזכוכית הכפולה, בניגוד לגימור הלבן הפריך וריהוט חדר האוכל, יוצרות עיצוב מעניין ומלא דינמיות. ריהוט אלגנטי כשלג לבן ונברשת זכוכית מפוארת מהווים ברית מפוארת. אזור המגורים ממוקם בקרבת מקום, מתחת לחופה במרפסת פתוחה.

חדר אוכל לבן ושחור

ניתן לארגן מרפסת קטנה בסגנון פרובנס, שאינה דורשת חללים גדולים ומבוססת על יצירת אווירה נעימה הקרובה לחיי פרברים ואפילו כפריים, אך עם נופך של אלגנטיות. ספות וכורסאות רכות עם כריות רבות, שולחנות צבועים בטון בהיר עם שריטות, פריטי עיצוב מקוריים ושפע של צמחים חיים – המשקל פועל ליצירת פנים נוחה ונעימה, שיהיה נוח לכל משקי הבית ואורחיהם..

סגנון פרובנס

לסידור אזור בילוי במרפסת מזוגגת. למעשה, יש צורך במעט מאוד מקום. ספה או ספה קטנה, כורסה נוחה ושולחן עם מנורה או מנורת שולחן – סביבה להרפיה, קריאה ושיחות עם נוף לטבע, מוכנה.

מרפסת קטנה

תפאורה מסורתית