חדרים

פנים ועיצוב חדר שינה ירוק

מהו חדר שינה ירוק? זה לא אומר שהחדר יהיה ירוק לגמרי. להיפך, מעצבים מייעצים לשחק במספר צבעים בכל פנים. נכון, בדרך כלל לא יותר משניים או שלושה. חדר שינה הוא מקום לא רק לשינה או להירגע, אלא כמובן למפגש עם בני זוג וסתם זוגות מאוהבים. וזה אומר ששני אנשים צריכים להרגיש בנוח בזה. עם זאת, כידוע, גבר ואישה הם יצורים מכוכבי לכת שונים. בהקשר זה, יש לחפש פשרה על מנת להגיע למכנה משותף. גרין הוא מאוד ניטרלי ולפי פסיכולוגים הוא מרגיע. בנוסף, כמו כל צבע אחר, יש לו הרבה גוונים שונים..

גווני ירוק מושתקים מאוד בחדר השינהחדר שינה אלגנטי בצבעי פסטל עם אלמנטים של זיתחדר שינה קלאסי עם עיצוב זית מושתקפנים חדר שינה לבן בשילוב צבע פיסטוקחדר שינה עם מבטאים ירוקים בהירים

בשילוב עם אילו צבעים עדיף להשתמש בירוק בחדר השינה

נתחיל בזה שצבע אחד חייב להיות דומיננטי, כלומר. העיקרית. בנוסף לזה, עדיין עשויים להיות נוכחים צבע אחד או שניים, שייצרו גוונים או גוונים. לדוגמה, אתה יכול לקחת ירוק כבסיס, במיוחד מכיוון שהוא טבעי, בהרמוניה עם הטבע, כמו שאומרים, צבע חי. במקרה זה, אתה יכול לבחור את הצבעים הבאים כגוונים:

בעת פיתוח עיצוב חדר שינה ירוק, הפתרון האופטימלי ביותר יהיה להשתמש בצבע טבעי זה לקישוט הקירות, בתוספת כמה פרטים בודדים. יחד עם זאת, הריהוט צריך להיות בצבע אחר..

קירות ירוקים ואביזרים בפנים חדר השינהקירות חדר השינה גמורים בצבע פיסטוק עשירגוון ירוק מושתק בצורה יוצאת דופן בפנים חדר השינהמבטא ירוק בהיר בצורה של קיר חדר שינה אחדפנים חדר שינה עם צבע פיסטוק בהיר למדי

לדוגמה, אם הריהוט כהה או אפילו שחור, הצבע הירוק לא צריך להיות נוצץ ובהיר, רק גוונים רגועים מושתקים..

ריהוט כהה בחדר השינה עם גווני פיסטוק וזיתריהוט כהה בחדר השינה בשילוב עם צבע זית אצילי

ואם, להיפך, מערכת השינה בהירה או אפילו לבנה, במקרה זה אתה יכול לשחק בניגוד, יתר על כן, אפילו באומץ רב..

חדר שינה מואר עם ריהוט לבן עם מבטאים זית וחרדלהדגשת זית בחדר שינה מוארריהוט לבן בחדר השינה בשילוב עיצוב אמרגד

צבעים מושלמים לכל חדר שינה

כמעט לכל חדר שינה, גוונים בהירים ופסטליים הם אידיאליים: פיסטוק בהיר, תפוח בהיר וזית. ולחדר שינה עם חלונות הפונים צפונה, הצבעים האלה פשוט מושלמים. גוונים אלה חמים מספיק, ויש צורך לדלל אותם. לדוגמה, עם לבן או חום כהה, אפור יעשה. העיקר הוא לא להתוות בחדות את הפנים בקווים, אלא להשאיר אותו רך ועדין..

פנים חדר שינה בצבעי פסטל בשילוב לבןחדר שינה אלגנטי עם גווני ירוק מרגיעיםצבעי פסטל אצילי בפנים חדר השינה

ירוק ולבן הוא שילוב קלאסי, ולכן תמיד יהיה מתאים, במיוחד לקישוט חדר השינה..

שילוב קלאסי של ירוק ולבן

כמובן שגם צבעים בהירים מותרים בכמות סבירה, למשל, שכן אביזרים, צבעי כתום, צהוב ופיסטוק ייראו נהדר. ואם אתה משתמש בגוונים עדינים, אז זה בהחלט ורוד או בז ‘..

חדר שינה ירוק בשילוב גוון ורוד

אתה יכול גם להפוך את פנים חדר השינה בצבעי חרדל או זית, מה שיצור בו תחושת ביטחון ושלווה. הצבעים עצמם אינם בהירים במיוחד, אך הם מאוד חמים ונעימים. חום כהה ואפור כהה בהרמוניה מושלמת איתם, כמו גם שפע של חומרים טבעיים..

חדר שינה בגווני זית בשילוב חום כהה

פנים כזה משולב להפליא עם טקסטיל פשתן, בעל צבע של עץ טבעי או מיושן. עם זאת, אין לתלות וילונות כבדים, כמו גם להגזים עם גוונים כהים. גוונים קלאסיים הניתנים ליישום הם בורדו, חום כהה וכחול רגוע. והכלל העיקרי שיש להקפיד עליו הוא לא לערבב גוונים חמים עם גוונים קרים..

עבור צבעי שינה כהים יותר, הגוונים המומלצים הם אזמרגד, אורן ואזוב. הפנים בצבעים כאלה נראה חגיגי ומוצק למדי, רהיטים נבחרים בדרך כלל במידות גדולות, כהות קלאסיות. במילים אחרות, אפשרות זו אינה מיועדת לחדרי שינה קטנים, כי מבחינה ויזואלית, החלל יקטן במערך צבעים כזה. עם זאת, אם החדר מרווח עם תקרות גבוהות, עיצוב זה מתאים למדי ונראה טבעי לחלוטין..

חדר שינה קלאסי עם ריהוט כהה בשילוב צבעי זית וכחול כהה

פריטי עיצוב חשובים מאוד בעיצוב הפנים של חדר שינה ירוק.

פריטי תפאורה וכל מיני דברים קטנים בעיטור פנים חדר השינה ממלאים תפקיד חשוב מאוד, כי מבטאים הממוקמים בצורה נכונה יכולים להפוך חדר ללא הכר. וכל האלמנטים האלה צריכים להיבחר על בסיס הצבע שנלקח כבסיס. כפי שניתן להשתמש במבטאים, כריות, כיסויי מיטה או מנורות מקוריות – הכל צריך להיות באותו סגנון, לא צריך להיות דבר מיותר. רק במקרה זה, הפנים יצביע על נוכחות של טעם טוב של הבעלים. אגב, לגבי תאורה – האור בפנים ירוקות כאלה לא צריך להיות בהיר מדי, הוא צריך להצל רק על פינות מסוימות של החדר. פרחים טריים יחייו את פנים הפנים בצורה הטובה ביותר ויהוו פתרון מצוין, במיוחד סחלבים, המשתקפים במראה. או שאתה יכול להשתמש בפוסטר או פאנל יוצא דופן כמבטא, שימשוך את העיניים ויסעיר את הדמיון..

עצה קטנה

וילונות זית ומיטת מיטה נותנים את הטון לחדר השינהתריסים וכיסויי מיטה מייצגים את רוב צבע הפנים

כאשר מקשטים את פנים חדר השינה הירוק מכל גוון, לא מומלץ להשתמש בצבע מבריק, כמו כל משטח מבריק. במקרה זה, חומרים רכים בעלי מרקם מורכב (נקבובי או בד) מתאימים. בנוסף, תמיד יש לשמור על איזון בין צבעים בהירים וכהים, ללא קשר לגוון הראשי שנבחר. זכור – וילונות וכיסויי מיטה מייצגים את רוב הצבע בפנים. בהקשר זה, לפעמים מספיק רק להחליף אותם כדי להפיח חיים חדשים בפנים חדר השינה שלך..