חדרים

אנו מקשטים את הקירות בחדר הילדים בצורה יפה ומעשית

שיפוץ בחדר הילדים הוא כאב ראש להורים לאורך חייו של הילד תחת אגף ההורים. באופן מוזר, אבל ילדים גדלים ומתפתחים, ואיתם משתנים ההרגלים, סדרי העדיפויות, הכישורים והיכולות שלהם, גיבורים שהם מעריצים ואוהבים..

חדר ילדים בגוונים כחולים

אם לתינוק שישן במיטת התינוק שלו רוב הזמן הכנת חדר בצבעי פסטל לרגיעה ושלווה, אז תינוק בן שנתיים רוצה פעילות וצבעים עזים, הכרת העולם סביבו בכל הדרכים האפשריות. . לא מעט שנים יחלפו והתינוק שלך כבר יקרא לגיל הרך, שאיפותיו ישתנו, היקום הקטן יצויר בצבעים שונים. ולפני שתספיק להניף עין, אף ילד לא יצעק משהו מחדר הילדים, אלא נער שכלל לא מרוצה מהטפט עם הדובים. אבל לאחרונה, הוא שמח ונגע בו.

עיצוב בהיר

הילד מבלה זמן רב בחדר הילדים, במיוחד בשנים הראשונות לחייו. התפתחותו של אדם קטן מושפעת מכל מה שמקיף מוח חוקר – צבעים, צורות ומרקמים, תופעות, עלילות ומצבי רוח. רק הורים יודעים מה הכי טוב לילד שלהם – לוח נייטרלי רגוע להרגעת היפראקטיביות או צבעים עזים לתת גוון ואומץ לתינוק ביישן.

קירות רגילים

בעת קישוט חדר ילדים לילד מעל גיל שנתיים -שלוש, הקפד להתייעץ עם בעל החדר העתידי. אולי תוכל לברר אודות העדפות הצבע של התינוק, הדמויות האהובות עליו, בעלי חיים או דמויות מהאגדות. כל המידע הזה יכול להועיל בעת תכנון העיצוב של חדר ילדים. אל תיבהל אם ילד אומר שהוא אוהב תפוז וירצה לראות את קירות החדר שלו כך. כתמי הדגש כתומים יכולים לשמש כעיצוב, שוליים סביב היקף החדר, או לקנות מדבקות צבעוניות בלוח צבעים דומה עם דמות ג’ירפה או שמש. למעשה, ישנן הרבה אפשרויות לקישוט קירות בחדר הילדים, וכעת נכיר כמה מהן על דוגמאות ספציפיות לחללי פנים של חדרים לילדים בגילאים שונים..

חדר בנות

כמה טיפים פשוטים לבחירה מיטבית של חומרי הגמר לחדר ילדים:

  • בעת בחירת טפט, שים לב לידידות הסביבתית שלהם, היעדר חומרים רעילים. כל חיפוי קיר בחדר הילדים צריך «לִנְשׁוֹם»;
  • נסה לבחור אפשרות לקישוט קיר שניתן לכבס או לנקות ללא מאמץ רב;
  • אל תבחר דגמי טפט יקרים מדי (עדיף לא לשקול את האפשרות עם טקסטיל, «קְטִיפָה» טפטים ובולטות). ילדים יכולים לצבוע קירות, לצבוע משטחים, ועדיף אם תקציב המשפחה לא יירד לטמיון במקביל;
  • אם קירות חדר הילדים יצוירו, הקפד לשמור את שאריות הצבע, אולי בקרוב תזדקק להם כדי לחסל את התשוקה של הילד ליצירתיות.

פנים בהיר

קירות בהירים או איך להרגיע פעילות

אם אתה יודע היטב שילדך מתרגש בקלות, לוקח לו הרבה זמן להירגע לפני השינה וצבעים עזים יכולים רק לעכב את התהליך הזה – בחר לוח נייטרלי בהיר. הורים רבים סבורים כי טפט בהיר או ציור לבן כשלג לחדר ילדים הוא אפשרות מלוכלכת בקלות רבה מדי. למעשה, אם תבחר ציפוי ניקוי, לא משנה איזה צבע יהיה..

משתלה לבנה כשלג

קירות בהירים

צבע לבן מרגיע, מסתגל לרגיעה, נותן תחושה של חופש וקלילות. ילד פעיל, שמתרוצץ במשך כל היום, יהיה רגוע ונוח בחדר מואר. אבל אתה לא יכול להגביל את עצמך לגימור בהיר. מבטו של ילד צריך מיקוד מיוחד, מבטאים וכתמים בהירים. אם קירות חדר הילדים בהירים, השתמש בצבעים בהירים לרהיטים, טקסטיל למיטה או פתחי חלון.

גימור לבן כשלג

סביבה קלילה

קירות בהירים ירחיבו ויזואלית את שטח חדר הילדים, במיוחד אם הריצוף בצבעים כהים. על רקע קירות לבנים, אפילו עיצוב משעמם נראה יתרון. מסגרות תמונות עם תמונות תינוק או ציורים של ילד יכולים לקשט את קירות החדר שלו.

גימור בגוון לבן

צבעים בהירים של הפנים

אלטרנטיבה לציור לבן יכולה להיות טפט בצבעי פסטל עם דפוס בקושי מורגש. הם לא ילהיבו את רגשות הילד, אך הם ייצרו אווירה מעניינת בחדר. זה יהיה הרמוני אם תצליח לחזור על תבנית הטפטים בטקסטיל של וילונות או פשתן פסטל, כיסויי כריות או כיסויי מיטה..

ציור קל

גוונים ורודים בהירים

גווני פסטל

אם אתה משתמש בצבעים בהירים ניטרליים לקישוט קיר, אז על טקסטיל ורהיטים אתה יכול לראות מה נקרא «לְקַבֵּל בְּחַזָרָה» – ליישם גוונים בהירים וצבעוניים, דפוס מגוון. בסופו של דבר, כשהילד יגדל, והווילונות עם פילים יפסיקו למשוך אותו, אפשר יהיה פשוט להחליף את עיטור פתחי החלונות מבלי לבצע שיפוץ מלא..

טפט ניטרלי

קירות בהירים - ריהוט בהיר

לוח קיר ניטראלי

ציורים, מדבקות ושבלונות

צביעת קירות חדר הילדים בטון אחד רק במבט ראשון נראית אופציה משעממת מדי. למעשה, זהו מהלך עיצובי מאוד פרקטי. ילדים גדלים, העדפותיהם משתנות, ולא כל משפחה יכולה להרשות לעצמה לבצע תיקונים כל 2-3 שנים. אתה יכול להשתמש בהרבה אפשרויות לקישוט קירות רגילים בעזרת חומרי גרוטאות, ללא מעורבות של אנשי מקצוע.

מדבקות על רקע צהוב

קירות בצבע כחול פסטלי

מדבקות קיר מיוחדות יכולות לשנות את החלל המונוכרומטי של חדר הילדים. תנו לילדכם לבחור את המדבקה, ואם הוא מבוגר מספיק, אז קחו חלק ביישום. המודעות לקחת חלק בעיצוב החדר שלך תעניק לילד שלך ביטחון עצמי, והחדר יהיה קרוב יותר ויקר יותר אליו..

גוון טורקיז בהיר

דרך מורכבת יותר, אך לא פחות יפה, לקשט קיר בחדר ילדים היא לצבוע אותו בצבעים באמצעות נושא הקרוב לילד. כמובן שבמקרה זה אינך יכול להסתדר ללא עזרה של מעצב גרפי מקצועי, אך התוצאה תהיה שווה את זה..

ציור על הקיר

שימוש בטפט צילום שניתן לצבוע כקישוט לאחד מקירות חדר הילדים הוא רק חג לילד שחבר עם עפרונות ועטים. אולי צביעת קירות החדר שלך היא רק הצעד הראשון בדרך להפוך לאמן חדש..

צביעת טפטים

אפילו השבלונות הפשוטות ביותר יכולות ליצור דפוס מעניין וייחודי על הקירות. אתה יכול להכין שבלונות בכל צורה וגודל בעצמך, או לרכוש מוצרים מוגמרים בחנויות שמוכרות חומרי גימור. הודות למכשירים ודמיון לא יקרים, אתה יכול ליצור פנים שונות לגמרי של חדר ילדים..

עיגולי סטנסיל

בצבע ורוד

פינה מוארת

על ידי הדבקת מדבקות צביעה מיוחדות על הקיר, עליהן תוכלו להשאיר פתקים, רישומים וכל דבר אחר, לא רק תשמרו את הטפט או הציור הראשי מאומנויות הילדים, אלא גם תתנו לילדכם את ההזדמנות להתבטא «גרפיקת קיר».

פסי מדבקה

או שאתה יכול להשתמש באפשרות «לוח בית ספר לנייר» – זהו טפט שחור הניתן לכביסה, עליו ניתן לצייר, אך אומנויות מוסרות בעזרת ספוג לח (בדרך כלל נרכש מלבן קטן כדי לשייך לבית הספר).

פינת לימוד

קיר מבטא בחדר הילדים – הוסף בהירות

מדוע לא להשתמש בטכניקה בעיצוב חדר ילדים, המתורגל בהצלחה בעת עיצוב חדרי שינה, סלונים וסלונים אחרים – הדגשת קיר מבטא באמצעות צבע, דוגמה או מרקם.?

קיר מבטא

בכחול לבן

גימור ניטראלי

הגדול ביותר «פּוֹפּוּלָרִיוּת» נהנה מהקיר שמאחורי המיטה. אפשר לבצע אותו בצבעים עזים ולא לדאוג שהילד יתרגש מהצבע העשיר לפני השינה..

דגש על ראש המיטה

גיאומטריה בהירה

טפט צבעוני

חדר זוגי

בעליית הגג

למעשה, כל קיר בחדר ילדים (או שני ילדים) יכול לשמש מבטא, הכל תלוי בגודל החדר, במיקום פתחי החלון והדלת והעדפותיך..

הדגשה על לוחות מבוססי עץ

שילובים בהירים

אופציה עיצובית מעניינת לקיר מבטא (או חלק ממנו) היא הצבת מפה של מדינה, עולם או יבשת. או שאולי הילד שלך מתעניין בהיסטוריה או במיתוסים ובאגדות, ובמקרה כזה תוכל למקם מפה של ממלכה לא קיימת או עולם שלם שהומצא.

מפה כמבטא

עיצוב מקורי

גישה יוצאת דופן

קיר מבטא המעוטר בטפטים מודפסים בצילום יעזור ליצור עולם מדהים שישקף את האינטרסים של הילד שלך, הדמויות או החיות האהובות עליו, סיפורים, אגדות ואגדות. ניתן לבצע ציורי קיר בכל סגנון, ניתן ליישם עליהם הרבה נושאים שונים, אין כמעט הגבלות.

טפט

אם אתה מתכנן להשתמש בצבעים בהירים מאוד לקיר מבטא, ציור גדול ומגוון או מרקם נפחי, אז זה יהיה הרמוני יותר אם שאר המשטחים האנכיים נעשים במערך צבעים מונוכרומטי בהיר..

מבטאים בהירים

קיר מבטא בהיר

קישוט קיר בחדר לנער

הילד הבוגר שינה תחומי עניין, הרגלים וסדרי עדיפויות. דמויות האגדה המתוארות על קירות חדרו כבר אינן מעניינות, אך הופיעו תחביבים ושאיפות חדשות. כעת הוחלפו מדפים עם צעצועים במדפים עם ספרים וציוד לבית הספר, ועיצוב החדר מכוון ליצירת אווירה נוחה ללימוד ויצירתיות..

חדר נוער

לילד בוגר

עבור חלק, יש צורך בלוח תפאורה נייטרלי של הקיר כדי לעזור להם ללמוד ולהירגע לאחר הלימודים. כמה בני נוער זקוקים לפנים בהירות כדי להרגיש בכושר טוב. בגיל זה הילד עצמו כבר יכול לומר בבירור מה הוא היה רוצה לראות במיני-יקום שלו, אילו צבעים וצורות, תכונות עיצוב. הורים יכולים רק להשוות בין רצונותיו של נער לבין יכולותיהם הכלכליות..

טפט גיאומטרי בהיר

למתבגר פעיל

שימוש בלבנים בפנים של חדר ילדים בגיל הגן אינו הרעיון הטוב ביותר. אך המרחב של ילד שכבר גדל, המקדיש את רוב זמנו הפנוי ללימודים, יכול להפוך לדרך מקורית להתאמה אישית של חדר. המתבגר יוכל להתפאר «מבוגר» אווירה מול חברים.

קיר לבנים

אם חדר נוער לא יכול להתפאר במרווח, עדיף להשתמש בגימור משטח בהיר ולהוסיף בהירות ומגוון לפנים, לסדר קיר מבטא בצבעים עשירים, אולי בעזרת ציור, ציור או קישוט..

חדר קטן לנוער