חדרים

אנו מקשטים את חדר השינה בגוונים כחולים

לאחרונה, יותר ויותר, ניתנת עדיפות לכחול לחדר השינה. לצבע הכחול בפנים יש השפעה מרגיעה. הדבר המעניין ביותר הוא שהוא מתאים לסגנונות רבים: עבור קלאסי, מודרני, הוא נראה טוב בסגנון הייטק ובעיקר בים התיכון. מדוע הצבע הזה כל כך אוהב אנשים רבים? מכיוון שכחול קשור לשמיים, לים, וזה בתורו ממלא את הפנים ביופי ובמשמעות מיוחדת. בחדר השינה הכחול, נעים לאדם לפרוש וליהנות משלווה. ואם בשבילך חדר השינה הוא המקום שבו אתה צריך שקט ונינוחות, אז הצבע הכחול יכול לתת לך את כל זה. אגב, פסיכולוגים מייעצים בחום צבע פנים כחול לאנשים העוסקים בפעילות מנטלית..

פנים חדר שינה כחול

גווני כחול בחלק הפנימי של חדר השינה

כחול הוא צבע הרעננות והקלילות. זה יכול להיות קר או חם, הכל תלוי בהגשה ובתוצאה הרצויה. לקישוט חדר שינה עדין עדיפים גוונים בהירים של כחול: כחול, טורקיז, אפור-כחול, תכלת. עיצוב זה עוזר להירגע ולהירגע מכל הדאגות היומיומיות..

גוונים כחולים בהירים בפנים חדר השינה

על מנת לבחור את הגוון הכחול הנכון לחדר השינה שלך, עליך לקחת בחשבון את מיקומו של החדר הזה. אם חלון חדר השינה שלך פונה לדרום, אז גוונים כחולים-אפורים וקרים של כחול יתאימו לך..

גוונים מגניבים לחדר השינה

עבור חדר שינה עם חלונות מצפון מתאימים גוונים בהירים יותר של כחול, קרוב לירוק (טורקיז).

חדר שינה בצבע טורקיז

מכיוון שהצבע הכחול עדיין קר, יש לדלל אותו כך שהחדר לא יהפוך לממלכת קרח ולא יגרום לאדישות ומלנכוליה. מעצבים מייעצים להוסיף מבטאים ואביזרים בהירים לחלל הפנים של חדר שינה כחול. אתה יכול להשלים את העיצוב עם עיצוב של צבעים שונים, אבל לא בכמויות גדולות, אתה עדיין צריך לעמוד בצבע מסוים. על ידי שינוי לוח הצבעים, אתה יכול ליצור כל אווירה בחדר השינה הכחול, כרצונך. לדוגמה, צבע לבן מביא חגיגיות מסוימת לפנים הכחול..

לבן בחדר השינה הכחול צבע לבן בפנים חדר השינה הכחול

אם נוחות הבית ואווירה חמימה קרובים אליך, בחר בשילוב של צבעים צהובים וכחולים..

השילוב של צהוב וכחול בפנים חדר השינה

לאנשים בעלי נטייה עליזה ונטייה להתנסות, האיחוד של כחול עם ורוד, אדום, אוקר ועוד רבים אחרים מתאים..

השילוב של כחול עם כתום בפנים חדר השינה כחול ואדום בחלק הפנימי של חדר השינה מבטא אדום בחדר שינה כחול חדר שינה כחול עם דגשים בצבעים אחרים

גוונים כחולים בפנים חדר השינה יוצרים אווירה של שלווה, רוחניות, אמינות וביטחון..

גוונים כחולים בפנים חדר השינה

וטורקיז ממלאים את החדר ברעננות, אווריריות, חמימות וגם מסוגלים לדחוף את הקירות באופן ויזואלי, להרחיב את החלל הקיים.

גווני טורקיז בפנים חדר השינה

גוונים כחולים בפנים חדר השינה

כדי ליצור אווירה של ניקיון ושלווה בחדר השינה, בחר גוונים כחולים עדינים, הם יכולים להשפיע לטובה על תת המודע. לקבלת האפקט הטוב ביותר, השתמש במספר גוונים דומים: כחול, תכלת ואפור-כחול, אתה יכול להוסיף להם לבן ואפור. כתפוז, אדום, ירוק, אפור וכחול עמוק מתאימים כמבטאים. רק אל תיקח הכל בבת אחת, מספיק אחד או שניים..

מבטאים בהירים בחדר השינה הכחול צבע צהוב בפנים חדר השינה הכחול תווים כתומים בשילוב כחול צבע אדום בפנים של חדר שינה כחול מבטאים ירוקים בשילוב פנים כחולים פנים חדר שינה כחול

גוונים כחולים כהים בפנים חדר השינה

החלק הפנימי הכחול של חדר השינה יהיה מבצר אמין עבורך, שבו תוכל להסתתר מכולם והכל. כאן תרגישו בטוחים ורגועים. אבל אם לא תדלל את חדר השינה הכחול, אתה יכול ליפול באפלולית וקור קר. לכן, לרוב פנים הכחול של חדר השינה מדולל בלבן, זהו השילוב הקלאסי ביותר, אגב, לא רק לעיצוב פנים, אלא גם לבגדים. צירוף הצבעים הכחול והלבן נראה נהדר הן על משטח מונוטוני והן כתבנית, למשל, דוגמאות פרחוניות וגיאומטריות.

דוגמאות כחולות על רקע לבן בפנים חדר השינה ציור פרחוני בכחול ולבן

הצבע הכחול לחדר השינה נהדר לא רק עבור סגנונות שונים, אלא גם עבור «שְׁכוּנָה» עם כל החומרים. הפתרון המעניין ביותר יהיה ליצור חדר שינה כחול עשוי עץ. המבנה שלו מדגיש בהצלחה את הצבע הקר הזה, מביא מגוון ותחכום..

פנים חדר שינה כחול עשוי עץ עץ וכחול בחדר השינה

תאורה בחדר השינה הכחול

התאורה הנכונה יכולה לסייע בהסרת קודרות ופינות חשוכות מהחלק הכחול של חדר השינה שלך. כמובן שזה טוב אם לחדר השינה שלך יש חלון גדול. אך בהיעדר כאלה, כמו גם לאור ערב, זרקורים הממוקמים סביב כל התקרה מתאימים ליצירת תאורה מפוזרת. ניתן להשלים זאת עם נברשת מרכזית, מנורות רצפה ופמוטים לאורך הקירות..

אור טבעי בחדר השינה הכחול נברשת ומנורות רצפה בחדר השינה הכחול מקורות תאורה בחלק הפנימי של חדר השינה הכחול

זה ידוע שלצבע הכחול יש השפעה מועילה על הנפש, הוא מסוגל לנרמל את קצב הלב ולחץ הדם. החלק הפנימי הכחול בחדר השינה יהפוך את השינה שלך רגועה ושלווה, ערכת צבעים זו מומלצת במיוחד לאנשים הסובלים מנדודי שינה או הפרעות שינה..

פנים חדר שינה כחול ונעים פנים חדר שינה כחול שליו

בחדר השינה הכחול העמוק תמצאו את עצמכם באווירה מיסטית ומסתורית שתעטוף אתכם בקסם. והצבע הכחול מפחית את התיאבון, המתאים לחללי המטבח של אנשים היורדים במשקל, אבל זה כבר סיפור אחר..