חדרים

חדר אמבטיה אדום: אנרגיית הפיתוי

מה הצבע האהוב עליך? אָדוֹם? אתה לא לבד. אנשים רבים חולקים את ההעדפות שלך ובוחרים בצבע זה כדי לקשט את מרחב המחיה שלהם, כולל חדרי אמבטיה, שרוכשים את האנרגיה של חושניות ומרומם רוח..

אדום נועז קשור לכוח, סכנה, אהבה ויוקרה.

אדום חצוף

חדר הרחצה הוא אחד האינטימיים ביותר בחלל המגורים וניתן לקשט אותו באדום, המסמל אנרגיה, שמחה ותשוקה. מכיוון שלצבע זה יש השפעה עוצמתית, יש להשתמש בו במיומנות ובדיסקרטיות כדי לא להפוך את החדר לאחד המדהים רגשית..

הפנים מעט עמוס בצבע האדום העז של הקירות, התקרה והרצפה. גופי אינסטלציה לבנים ופרטי פנים בהירים בשילוב עם ריבוי מראות ומערכת תאורה מתוחכמת מרככים את האפקט האגרסיבי ואף מעניקים אפקט מרגיע.

הפנים מעט עמוס באדום עז

זה ידוע שצבע אדום מעורר תהליכים פיזיים ונפשיים, מסתגל לפעילות הפעילה של היום הקרוב. מכיוון שאנו לא מבלים יותר מיום בחדר האמבטיה, אנו יכולים להתנסות בשימוש באדום בעיצוב מבלי לחשוש להימאס מהר להיות בחלל כזה..

הצבע האדום משתלב בהרמוניה עם שחור, חום, אפור ואפילו כתום. אריחי קרמיקה אדומים בגודל קטן לקירות וגדולים יותר לרצפות תואמים באופן מושלם את הצבעים של אקווה, ירוק, גרפיט, אם-פנינה, קפה, שיש אפור, שלג-לבן, שחור וערמון..

הצבעוניות העיקרית של פנים חדר הרחצה היא גווני אפור. הצבע האדום של מסגרת המראה ויחידת ההבל יוצר מבטא אנרגטי עז, «הִתחַמְמוּת» פנים קפדני

מסגרת מראה בצבע אדום ושולחן מיטה

ישנם שילובי צבעים רבים לקישוט חדר אמבטיה, אך יש אחד שיוצר אווירה בעלת אופי חזק, מקורי ואלגנטי. אנחנו מדברים על שילוב עם לבן, שמרכך את עוצמת ההשפעה של האדום.

קישוט החלל בשילוב של אדום ולבן הוא הנפוץ ביותר, מבטא את רעיון התשוקה ויש לו השפעה עוצמתית על המצב הפסיכופיזי. שני הטונים האלה משלימים זה את זה בהרמוניה. שייקספיר הגדול עצמו שקל את השילוב «ארגמן על לבן» מושלם.

הצבע האדום מקטין ויזואלית את החלל. אבל זו לא סיבה לבעלי החדרים הקומפקטיים לסרב להשתמש בצבע האהוב עליהם. ניתן לפצות על האפקט המתכווץ החזותי בשיטות שונות – שימוש מוגבל באלמנטים אדומים (ניתן להשתמש באריחי קרמיקה אדומים להנחת אחד הקירות באזור המקלחת או השירותים, מחיצה בין המקלחת לאמבטיה, סורגי ארונות מובנים. וכו ‘), שילובים עם גוונים אחרים, ריכוך עוצמת האדום. כלי עיצוב יעיל נוסף לחדר אמבטיה אדום קומפקטי הוא ייעוד ברור של כל אזור. «מטרה מיוחדת». ניתן להשתמש במראה ללא מסגרת בכל צורה שהיא חזותית מרחיבה את החלל באופן משמעותי. כדי לחסוך מקום, ניתן להחליף את האמבטיה במקלחון. ניתן להניח מגבות ואביזרי אמבטיה במגירה המובנית מעל הכיור או במדפים קטנים ליד המראה.

שיטות להגדלת מרחב חזותי כדי להגדיל ויזואלית חדר קטן, נעשה שימוש בטכניקות: קירות לבנים, שאחד מהם מרופד באריחים אפורים מנוגדים, הובאו לתקרה כדי ליצור רושם של גובה רב יותר, כמו גם מראה ענקית., «הכפלה» כיכר. חמימות הפנים ניתנת על ידי חזיתות העץ של ריהוט עץ בהיר והרצועה האמצעית בצורת לבנים חומות-אדומות. שיטות להגדלת מרחב חזותי חדר אמבטיה קטן

אם אפשר להשתמש בכל שטח החדר הגדול, אז צריך לחשוב על המצב ולתכנן אותו לפי תוכנית אחת. לדוגמה, הסתר את מערכת הצינורות מאחורי החלק המרוצף של הקיר, ומספק גישה אליו במקרה חירום. התקן את הכיורים על פודיום נמוך עשוי אבן אדומה טבעית או חיקוי שלו. הקיר שמאחורי חדר האמבטיה, מרופד באריחים צבעוניים, המעוטר בנוסף בתמונות על נושא ספציפי, נראה אלגנטי מאוד. מערכת תאורה המספקת זרמי אור עזים ועזים משלימים את עיצוב הפנים.

חדר הרחצה האדום והשחור, הכולל אמבט סגלגל שחור נוצץ, וילונות שחורים ואריחים שחורים גדולים על הרצפה, ייראה מושלם בשילוב אלמנטים של עיצוב הגוונים הניטרליים – ציורים, הדפסים. מערכת התאורה חייבת לספק תאורה בהירה באמצעות מקורות טבעיים ומלאכותיים. הרכב זה מתאים לחדרים מרווחים מאוד..

חדר אמבטיה עם אריחי קרמיקה משולבים באדום ושחור. הדגשים לבנים של גימורים וריהוט מבהירים את החדר. עבור קומפקטיות יותר, עדיף להשתמש בגרסה האדומה-לבנה, שבה התקרה והקירות חייבים להיות בהירים, והצנרת צריכה להיות לבנה כשלג.

חדר אמבטיה עם אריחי קרמיקה משולבים

המהגוני האצילי מבחינת הביצועים והצבע שלו יספק את הטעמים התובעניים ביותר. חומר זה נחשב ליקר והאלגנטי ביותר בעיצוב החדר, על מנת להעניק לו תחכום וברק. מסגרות מראה, מחזיקי פמוטים, ארונות כיור יכולים להיות עשויים מעץ מלא, וילונות ואביזרים בגוון תואמים את פאר העץ-חום. אריח מתחת «אבן אדומה» עבור החלק התחתון של הקיר והרצפה, בשל המרקם השונה עם ריהוט אחר, הוא אינו יוצר רושם של עומס וכבדות, להיפך, הוא נראה מפואר ויוצא דופן.

חדר הרחצה האלגנטי מגלם עיצוב נצחי שאינו כפוף לגחמות של אופנות משתנות. החלל מלא באיפוק ובשלווה. הריהוט – ריהוט, מתקני אינסטלציה מעניקים אינדיבידואליות ושלמות לפנים. אלמנט עיצובי חשוב הוא מערכת תאורה מורכבת ומגוונת הכוללת מגוון מקורות של אור טבעי, מלאכותי ומוחזר..

אדום יכול להיות צבע מבטא רך ודיסקרטי אדום יכול להיות מבטא צבע רך ומאופק, המתבטא באביזרים וריהוט – מגבות, שטיחים, פריטי עיצוב אדום יכול להיות צבע מבטא רך ודיסקרטי ריהוט מודרני עם קווים פשוטים ונקיים ריהוט, אביזרים, אלמנטים מעוצבים

הטווח האדום הלוהט ישים למגוון סגנונות עיצוב ותמיד עוזר להשיג תוצאה מצוינת. שילובים בהשתתפות גוונים אדומים משמשים בסגנונות שונים – מסורתיים, מודרניים, מינימליזם. ניתן להציג כמעט את כל האלמנטים הפנימיים באדום – קירות, רצפה, תקרה, וילונות, מחיצות, פריטי עיצוב, טקסטיל, חזיתות רהיטים. בחירת ערכת הצבעים הזו, נועזת ומאתגרת, יוצרת אווירה חושנית חמימה..

שילובים של אדום עם גוונים ניטרליים בהירים – אפור, שמנת, לבן מתאימים לסגנון מודרני.

סגנון מודרני באדום ולבן הסגנון המודרני באדום ולבן משתמש בקווים פשוטים המקשטים חללים להפליא ומעניקים לו מראה אצילי באמצעים מינימליים. סיים עם החומרים האיכותיים ביותר בשימוש והמשטחים המבריקים של אריחים וכלים סניטריים. סגנון מודרני באדום ולבן חדר אמבטיה מודרני עם קישוט קיר חדר אמבטיה בסגנון מודרני פינת מקלחת בסגנון מודרני

הסגנון הכפרי של חדר הרחצה האדום והלבן משתמש בדפוסים גדולים וקטנים המשפיעים על התפיסה החזותית של קרבה ומרחק של אובייקטים. נוחות הבית נוצרת על ידי ריהוט מעץ טבעי – מדפים מובנים ושולחן ליד המיטה מתחת לכיור. המסגרות השחורות של המראה המלבנית הגדולה וההדפסים מוסיפים נופך של עדינות מיושנת. סוג של סגנון כפרי הוא פרובנס. זה נדיר, אבל משתמש בגוונים של לוח אדום בעיצוב..

חדר כפרי ניתן ליישם חדר כפרי בהצלחה בחלק העליון של הבית מתחת לגג עצמו או בעליית הגג חדר כפרי חדר אמבטיה בסגנון פרובנס

ניתן ליישם את הסגנון המינימליסטי על חללים בגדלים שונים – גדולים וקטנים.

חדר אמבטיה מינימליסטי מרווח חדר רחצה מרווח בסגנון מינימליסטי. הקירות בין החלונות הגדולים, הצבועים באדום עז, והצנרת הלבנה הנוצצת יוצרים ניגודיות אנרגטית עוצמתית. חיפויי רצפה וקירות עץ בהירים באזור המקלחת מעניקים לחלל ניואנס מאזן ומרגיע חדר אמבטיה מינימליסטי מרווח חדר אמבטיה קומפקטי בסגנון מינימליזם

אפשר להפוך חדר אמבטיה לחדר רומנטי מעוצב להפליא באמצעות שילוב של גוונים אדומים ולבנים בווריאציות שונות – כיסוי רציף של המשטח החיצוני של האמבטיה ודוגמאות פרחים של אריחים מהחלק העליון של הקיר ועד לקיר קו האמצע, שממנו מתחילה הדומיננטיות של הלבן – קירות, רצפות ואינסטלציה. אביזרים מצחיקים יביאו חיוך ומצב רוח טוב לכל היום או מנוחת ערב קרובה.

ניתן להפוך חדר אמבטיה קומפקטי למסתור רומנטי בעזרת אלמנטים דקורטיביים – אגרטלים עם פרחים, גוונים, מגבות טרי, בשמי אמבט יקרים – שמפו, קרמים, סבונים יקרים, מרככים, ניחוחות. זה עוזר ליצור אווירה ייחודית שיכולה להשתנות באופן דינמי בהתאם למצב הרוח, הצרכים והטעם של הבעלים.

חדר אמבטיה קומפקטי

בעת יצירת פנים בגוון אדום, תוכל להמציא שם לנושא העיצוב העיקרי:

פסיפס משמח

פסיפס משמח

קירות מרופדים באריחי פסיפס קרמיקה, עם דפוסים בגוון הצבע העיקרי, הופכים למוקדים יעילים של החלל. מראות ממוסגרות או לא ממוסגרות, תמונות דקורטיביות בניוטרל או «מַתֶכֶת» גוונים הופכים את הפנים למודרני ונעים

רצפות אדומות ושפריצים של אריחים לבנים בחדר המקלחת, פס אופקי בצורת לבנים אדומות-כתומות-חומות נראות נהדר על המשטח הירוק הבהיר הראשי של קירות מטויחים. דיס לבן הוא טכניקת קישוט נוספת. מגבות טרי טרקוטה מוסיפות חמימות ונוחות לפנים.

רומנטיקה עם אבן

רומנטיקה עם אבן

רצפה, קירות וחלק מהתקרה מרוצפים באריחים «מתחת לאבן» עם כתמים אדומים, המהדהדים את פני הארון מתחת לכיור. אינסטלציה של צורות מסורתיות. ריהוט, צבוע במהגוני, מוסיף חמימות לפנים. המראה המלבנית הגדולה מעל הכיור משלימה את הפנים ומהווה חלק ממערכת תאורה מורכבת המורכבת מאור טבעי, מלאכותי ומוחזר..

בוקר שמח!

בוקר שמח!

צבע אדום במינונים מאוזנים ושילוב של גוונים שונים גורם להתפוצצות של אנרגיה ורצון לפעילות נמרצת, במיוחד בעת נקיטת הליכים של מים קרים בבוקר, מה שללא ספק מחזק את הבריאות ומבטיח רווחה רבה לכל היום.

אחד מקירות חדר הרחצה המרווח צבוע באדום כהה. המשטחים השחורים של הרצפה, המדפים מתחת לכיור, הכורסה הרחבה מנוגדת לקצוות הלבנים של הקירות והתקרה וגווני החלון. מוקד החדר הוא אמבט מלבני עם כנים כתומים להרפיה ונוחות..

אומנות הפשרה

אומנות הפשרה

אומנות הפשרה. באזור מגורים יכולים לחיות גם מעריצי האדום, שצבע זה מגביר וממריץ, וגם מתנגדיו הנלהבים, בהם אדום גורם לתחושות שליליות ועייפות. ישנן טכניקות ליישב טעמים מנוגדים..

לדוגמה, אריחים וגופי אמבטיה נבחרים בלבן או בגווני הפסטל הבהירים ביותר. ניתן לבחור מחיצות בין מקלחת, אמבטיה ואזור כיור עם דפוס בהיר של צבעים גדולים, שייראו מרשימים מאוד. הריהוט עשוי לכלול ארונות אדומים ויחידת איפור, ואילו אביזרים זמינים באדום ולבן..

הניצוץ של היום

הניצוץ של היום

את הטוהר והזוהר של חדר אמבטיה לבן אפשר להדגיש רק על ידי שימוש מאופק באדומים ששוברים את המונוטוניות של הלבן ויוצרים ניגודיות מוגזמת. ניתן להשתמש במנורה עם תליוני קריסטל להוספת פתק של חסד וזוהר..

יופי מעודן

חדר אמבטיה בסגנון רטרו עם שילוב של אדום ולבן חלבי. מראה קלאסית במסגרת עם דוגמה פרחונית – מוקד החדר

יופי מעודן

עם שטח מספיק גדול, מומלץ לחלק את חדר הרחצה לחלקים נפרדים לחדר האמבטיה והשירותים. או להיפך, במידת הצורך, למזג שני חדרים נפרדים לחדר אחד, תוך הסרת המחיצה המפרידה ביניהם. האמבטיה הסגלגלה ושאר אביזרי האינסטלציה והאמבטיה מוצגים בצבע לבן. הרצפה השחורה וחיפוי הקיר האדום יוצרים שילוב דינאמי. השימוש בשלושת הצבעים מאוזן בהרמוניה ויוצר תחושת סיפוק אסתטי.

סיפורים ערביים

סיפורים ערביים

השילוב של שחור ואדום בפרופורציות הנכונות תמיד נחשב אלגנטי ואריסטוקרטי. משטחי הקיר באדום בוהק משולבים בחיפוי חלון מורכב ולבן ותקרה לבנה מלוטשת עם זרקורים שקועים. חיפוי חדר אמבטיה לבן כשלג עם ריבועים מקרמיקה שחורה בפורמט קטן עם גוונים ססגוניים של אם הפנינה הוא בהרמוניה עם מסגרת החלון השחורה והסורגים, החלל הלבן שמאחורי האמבטיה, צבע קערת האסלה ו החלק העליון של יחידת ההבלים מתחת לכיור. המראה הגדולה ללא מסגרת מעוצבת כמו החלק העליון של מסגרת החלון. עיטור הפנים מושלם על ידי ציור על מניעים מזרחיים, אגרטלים, מנורות ואלמנטים דקורטיביים מעוקלים מורכבים של ברזי מים..

  מתחילים לתכנן את חדר האמבטיה החדש שלכם? תארו לעצמכם, נסו וזכרו זאת «אָדוֹם» תמיד היה שם נרדף למילה «יפה»!