חדרים

מטבח בשחור לבן הוא ערובה למקוריות

ישנם פרסומים רבים על אופן התכנון של פרויקט עיצוב לחלל מטבח, וחצי מהם מוקדש לחללי פנים בצבעים בהירים ופסטליים. אבל בואו נהיה כנים – לא כל בעלי הבית מרוצים מהמטבח הלבן והפריך, שנקודת הצבע היחידה שלו היא אריחי גב או כיסאות בצבעים עזים. אנשים רבים רוצים לקבל פנים מטבח דינמי ואפילו מעט דרמטי, ורצוי ללא עזרת מעצב, בכוחות עצמם. אנו מקווים שמבחר תמונות מרשים של חדרי מטבח בגדלים ותצורות שונות יסייעו בהשראת כל אותם מתכננים שיפוצים ומי שמחליט להכניס צבע שחור בצורה כזו או אחרת למטבח שלהם..

גוונים שחורים בעיצוב מטבח

מצופה שחור וזהב

באמצעות הדוגמה של פרויקטים עיצוביים מוכנים לחללי מטבח, תוכלו לראות כיצד תוכלו להשתמש בגוונים כהים לקישוט חדר, כבסיס לייצור רהיטים, שימוש בשחור באביזרים, מכשירי חשמל ביתיים ועיצוב..

שחור בחדר מרווח

עיצוב שחור ולבן

כמובן ששימוש בגוונים כהים ואפילו שחורים בפנים החדרים דורש יותר מאמץ, כישורים וידע מאשר שימוש בפלטת אור, אשר «סולח» הַרבֵּה. קודם כל, צבע כהה דורש מידות גדולות מהנחות שלך, אך אינו כופה טאבו מוחלט על חדרים עם שטח צנוע. במבחר התמונות שלנו, תוכלו לראות שגם מטבחים קטנים יכולים להרשות לעצמם שחור ותגלו עד כמה תוכלו לשלב אותו בהרמוניה במסגרות הקטנות של אזור המטבח..

גוונים אפורים ושחורים

צבע שחור בעיטור המטבח

כאשר אנו מדברים על השימוש בשחור ועל גווניו כבסיס לסיום עבודות במטבח, אין הכוונה לרקע כהה מוחלט על כל משטחי החדר. השימוש בשחור לסיום רק את כיסוי הרצפה או אחד מקירות המטבח כמשטח מבטא ומנוגד – נותן אפקט מדהים מבחינת התפיסה החזותית של כל סביבת החלל.

כלי אבן מחרסינה שחורה על הרצפה

כלי חרסינה מחרסינה מאט שחור לריצוף היא ערכת צבעים פרקטית ומעניינת, שהפכה לאחת מנקודות המפתח בבחירת קונספט לפנים שחור ולבן של מטבח מודרני..

רצפת עץ שחורה

רצפת עץ שחורה למטבח? כן, זה אמיתי וממש נראה נהדר בחדר מרווח עם קירות בהירים ותקרה לבנה כשלג..

קיר שחור

קישוט חלק מהמשטחים האנכיים בצבע כהה יוצר ניגודיות המושכות את העין במטבח מרווח זה עם תקרה משופעת. מערכת התאורה המשולבת, המוצגת בכמה רמות ושפע האור הטבעי, אפשרה שימוש בגוונים שחורים לרהיטים, עיצוב וטקסטיל של חלל המטבח..

רקע שחור לארונות

הקיר השחור הפך לתפאורה מצוינת לרהיטי מטבח בגוונים חלביים וחלל מעל הכיריים המעוצב כאח..

מטבח שחור לגמרי

תקרה שחורה, קירות ומטבח למטבח אסימטרי? זה לא רק אפשרי ליישום, אלא שהתוצאה פשוט מדהימה. אלמלא הריצוף הבהיר, המטבח הזה היה יכול להיות שחור לגמרי. אבל גם במקרה זה, היא תישאר מפוארת, לא בלי עזרה של מערכת תאורה מרובת רמות, וזה פשוט הכרחי בפנים כהות כה..

אריחים שחורים

קישוט סינר מטבח באריחים «תת קרקעי» השחור הפך לגולת הכותרת מול הגוונים העצים של ארונות המטבח. הודות למערכת התאורה המובנית, האריחים זורחים ומופיעים לפנינו לא בצבע שחור עמוק, אלא בצבע שלו «קל» צֵל.

סינר פסיפס שחור

והנה דוגמא נוספת לקישוט סינר מטבח באמצעות אריחים שחורים, אך הפעם מסוג פסיפס. בחדר מטבח-אוכל זה, גם לאי המטבח ראוי לתשומת לב מיוחדת, לא רק הטון השחור הכולל שלו הפך לאובייקט עניין, אלא גם לעיצוב ולקישוט יוצאי הדופן שלו..

הסינר צבוע בשחור

סינר מטבח זה צבוע בשחור עם צבע עמיד בפני לחות. על משטח כזה תוכלו לכתוב מתכונים עם גיר, להשאיר הודעות לבני הבית או לרשום הערות אחרות – ניתן לשטוף את המשטח בקלות בעזרת ספוג לח.

ריהוט שחור הוא בחירה יוקרתית

גוונים כהים כערכת צבעים לרהיטי מטבח הינם מקרים נפוצים הן בקרב מעצבים והן בקרב לקוחות פנים. ארונות מטבח שחורים נראים יוקרתיים ומוסיפים נופך של דרמה וקצת דקדנס לפנים החדר. אך כאשר מחליטים להזמין רהיטים לסטים למטבח בגוונים שחורים, חשוב להבין כי יידרש יותר מאמץ וזמן לטפל במשטחים כאלה מאשר למקביליהם הבהירים. גוונים כהים אינם סולחים על כתמי מים, טביעות אצבע וסוגים אחרים של זיהום, מהם יכולים להיות רבים בחלל המטבח. אך חומרים מודרניים למינציה של עץ ו- MDF מאפשרים שימוש בניקוי רטוב ללא השלכות על החומר..

ארונות שחורים

ארונות מטבח קלאסיים

אוזניות מסורתיות

הרכב שחור ולבן

ארונות מטבח קלאסיים שחורים על רקע קירות ותקרות בצבע בהיר נראים מפוארים, מנוגדים וייצוגיים. בשילוב עם המשטחים המבריקים של מכשירי חשמל ביתיים ואביזרי מטבח, הסט השחור נראה הרמוני.

ארונות עם תוספות זכוכית

סגנון צרפתי

ריהוט מגולף

השימוש בתוספות זכוכית ומראה לארונות מטבח הוא פתרון עיצובי טוב שיכול להקל חזותית על תפיסת גוונים כהים של רהיטים, אם הסט גדול מספיק. במטבח זה שימשו גם משטחי מבריק מבריק לכיסוי המשטח האחורי. גווני אריחי פסיפס הפכו לגשר צבעוני בין חושך ארונות המטבח ללבן הקירות.

ארונות חרשים

בניית ארון מונוליטי

ארונות מטבח שחירשים לגמרי יכולים להרשות לעצמם רק חדר מרווח באמת, שבתוכו המבנים המונוליטיים האלה ייראו הרמוניים.

בסיס שחור של אזורי עבודה

שילוב ניגודיות

מערכות אחסון שחורות

אַר נוּבוֹ

הצבע השחור של הארונות ובסיס אי המטבח הפכו לפתרון מנוגד למטבח זה בגימור לבן כשלג. החדר נראה רענן והרמוני לא רק הודות לשילוב השחור -לבן המנוגד, ומדוד, אלא גם התאורה השופעת והשימוש הפעיל באלמנטים מבריקים, מראה וזכוכית..

משטחים מבריקים

מערכות מטבח מודרניות מיוצרות יותר ויותר בגרסה למינציה של MDF, שהמשטחים המבריקים שלהן נראים מפוארים על רקע גימור בהיר ומאט..

שפע של משטחים מבריקים

בברק מנורות המראה

שפע של אלמנטים כרום

שפע משטחי המראה והפלדה, חלקי כרום ואלמנטים של מכשירי מטבח משתיקים את נוכחות השחור כערכת הצבעים העיקרית לרהיטים. ושפע מקורות התאורה המלאכותיים המשתקפים בכל משטחי המראה מביא את החדר לרמה שונה לגמרי של תפיסה חזותית..

סט מטבח שחור

ארונות מטבח המעוצבים בשחור עובדים היטב עם משטח שיש אחורי ומשטחי שיש, אך דורשים תאורה נאותה..

מטבח-אוכל-סלון

בחדר מרווח זה, המשלב את המטבח, פינת האוכל והסלון, השחור אינו נוגע כלל בפנים, אלא מהווה ניגוד קל. השילוב המוצלח של יחידת בסיס שחורה עם צמרות לבנות של ארונות מטבח ומשטחי עבודה מביא הרמוניה לאזור המטבח הנעים הזה..

אי המטבח השחור

שחור למשטחי אי מטבח ומשטחי עבודה הוא בחירת צבע נפוצה למדי למעצבים. משטחים כאלה יכולים להיות עשויים מאבן, טבעית ומלאכותית, פלסטיק וזכוכית. אבל לאחרונה, חומרים אקולוגיים לייצור משטחים מתחילים להיות מבוקשים מאוד. חומרי גלם כאלה כוללים נייר ממוחזר, הנלחץ למספר שכבות בלחץ גבוה באמצעות שרפים שאינם נפט. חומר ידידותי לסביבה זה בטוח לאנשים ולסביבה מאפשר לייצר משטחים חזקים מספיק, עמידים, עמידים בפני נזקים מכניים. פני השטח שלהם סובלים בקלות לחות גבוהה, אך קיימות מגבלות על עמידות בחום, כיוון שבבסיס החומר הוא הנייר והקרטון לשעבר. משטחים כאלה מיוצרים בעיקר בשחור או לבן, אך היצרנים מנסים להרחיב את לוח הצבעים מדי שנה..

על רקע קירות לבנים

דוגמה נוספת לשימוש בשחור לקישוט משטחי אי המטבח, אך הפעם בפנים עם בסיס בסגנון לופט. על רקע קירות לבנים אדמדמות, מכלול המנורות התלויות השחורות הגדולות נראה מרשים, ובנוסף לתפקוד העיקרי של התאורה, יש לו רקע דקורטיבי..

משטחים שחורים

משטחים כהים נראים נהדר גם על הרקע העצי ששימש לייצור ריהוט למטבח ופתחי חלונות..

ארונות מהרצפה עד התקרה

אי מטבח שחור מרהיב שחורים הפך למוקד בחדר המטבח-פינת האוכל הזה עם מערכת אחסון ענקית מתקרה לרצפה באותה צבעים שחורים לגמרי, אך עם מרקם מאט ועצי..

נברשת זכוכית שחורה

עוד אי מטבח שחור הפך למוקד תשומת הלב, אך הפעם הודות לנברשת זכוכית כהה מפוארת עם עיצוב שופע.

ערכה שחורה ושולחן אוכל

במטבח מרווח זה, לא רק מכלול הארונות מוצג בגוונים שחורים, אלא גם שולחן האוכל בפינת האוכל. למרות שפע הצבעים הכהים, החדר לא נראה עמוס, הודות לגימור הלבן השלג של הקירות והתקרה ומיני העץ הבהירים המשמשים את הריצוף והריהוט הנוסף..

בסיס האי השחור

העיצוב הלקוני והמחמיר של מטבח זה בצבעים בהירים אימץ בהצלחה את השחור כרקע לבסיס אי המטבח..

שחור ולבן מודרני

שילוב הצבעים השחור-לבן הפך לבסיס הרעיון של מטבח-אוכל-סלון מודרני זה. שילובים הרמוניים במינון של שני גוונים בלבד מאפשרים ליצור פנים מעניינות ורב תכליתיות לכל המשפחה..

מערכת אחסון ענקית

למטבח-פינת האוכל המרווח הזה יש הרבה מה לראות, מערכת האחסון של ארונות מטבח מהרצפה עד התקרה לבדה שווה משהו. השימוש המרבי בכל החלל המסופק לארונות הבטיחות איפשר ליצור מכלול ריהוט מרווח באמת, כדי לקבל גישה, לשכבה העליונה שיש צורך בה סולם מדרגות..

מקרר שחור

ריהוט מטבח בחדר זה מוצג בגווני חול חמים ודלל רק עם תוספות שחורות. הפתרון המקורי היה שחור למקרר מרווח ולמכשירים ביתיים אחרים הדרושים במטבח..

מטבח אקלקטי

חדר האוכל-מטבח האקלקטי כל כך בצבעו ועשיר בעיצובו עד שהצבע השחור של סט המטבח אינו ניכר מיד. סגור עם וילונות מוסיף זכוכית על דלתות הארון, מדלל את טווח הריהוט הכהה, ושפע האלמנטים הדקורטיביים משחרר את המתח מנוכחות השחור.

פנים ניגודיות של מטבח מרווח

משטח שחור מבריק

גוונים שחורים למטבח קטן

בואו נזרוק את כל הסטריאוטיפים והדעות המבוססות על מטבחים בגודל צנוע. כן, אזור מטבח קטן יכול להרשות לעצמו שחור ולא להתמוטט לגודל של מזווה קטן. אבל, כמובן, יש ליישם גוונים כהים בחדרים קטנים במינונים, כמבטאים. הבה נשתמש בדוגמאות ספציפיות לבחינת האפשרויות להכנסת גוונים שחורים למטבח בעל שטח צנוע..

תחתית שחורה למטבח קטן

במטבח קטן ניתן להעביר את השימוש בשחור לרמה התחתונה על ידי החלתו על הריצוף והבסיס של אי המטבח או דלפק הבר. ולהשאיר לוח בהיר או אפילו לבן כשלג לסיום התקרה והקירות, דילול מסגרות חלונות או מוטות וילון עם כתמים כהים.

מטבח קטן עם ארונות שחורים

ארונות שחורים על רקע לבן

גימורים בהירים ומשטחי לבן כשלג, ארונות שחורים ושפע של תאורה טבעית ומלאכותית הם המפתח לפנים מוצלחות למטבח קטן.

שטח מטבח קטן

אפילו באזור מטבח קטן, המיוצג רק על ידי אי צנוע עם כיור משולב וסט של מכשירי חשמל ביתיים, ניתן להציג שחור בהצלחה רבה..

קיר שחור עם שעון

בחדר הזעיר מאוד הזה באזור המטבח, שחור שימש סכמת צבעים לקיר המבטא. שעון ללא חוגה המונחת על רקע שחור הופך לאובייקט אמנותי לחדר צנוע.

אזור שחור במטבח

קיר שחור לגמרי עם אותה מערכת אחסון, מכשירי חשמל ביתיים ועיצוב פוגש גימור לבן שלג לחלוטין של המשטח השכן ומשטח שיש בהיר, היוצרים דימוי מעניין למטבח קטן.

משטחים שחורים לרהיטים לבנים

צבע שחור רק למשטחים ולאלמנטים של מכשירי חשמל ביתיים – זהו פתרון רעיוני לפנים המטבח הצר והקטן, אשר נזקק לבחירת צבע בהיר לקישוט ורהיטים בסיסיים..

מדפים פתוחים על רקע שחור

שחור, לבן ועוד

השימוש בצבעים מנוגדים כמו שחור ולבן בפנים מושך לעתים קרובות שילוב של גוון אחר ובהיר, כגון אדום. התוצאה היא תמונות דינאמיות ומעניינות להפליא של חללי מטבח מלאים בדרמה, אך נטולי נוחות ומעשיות..

שחור לבן וארגמן

כתמי אדום בעיצוב שחור ולבן

פנים לבן-לבן-אדום

לבן, שחור ואדום הם שלושה עמודים שעל בסיסם ניתן לבנות פנים מטבח מעניין ומודרני. שפע המשטחים הנוצצים והמבריקים הביא גם נופך של שיק לעיצוב חלל המטבח..

קיר מבטא סגול

שחור, לבן וסגול – ערכת צבעים מעניינת הפכה לבסיס הרעיון של פרויקט עיצוב זה למטבח קטן. אפילו קיר מבטא סגול קטן מוסיף מגוון לחלל המטבח בשחור -לבן..

סינר מטבח ירוק

אופציה נוספת לשילוב צבע בהיר, הפעם גוון של דשא צעיר, בעיצוב מטבח שחור ולבן. קישוט סינר מטבח באריחים ירוקים בהירים «תת קרקעי» עם דיס לבן פריך, הפך להיות מוקד המטבח המודרני הזה.

סינר פסיפס ירוק

ושוב סינר מטבח ירוק, אך בעיצוב צנוע יותר ושימוש באריחי קרמיקה בפסיפס. משטחים מאט של ארונות שחורים פוגשים את הברק הלבן-שלג של המשטחים, ויוצרים שכונה מנוגדת אך בו זמנית הרמונית..