חדרים

פרויקטים לעיצוב סאונה ואמבט – שוקלים פריטים חדשים

הנוכחות של אמבט או סאונה בבית פרטי כבר לא מפתיעה. אך הודות לטכנולוגיות מודרניות, ניתן להתקין תא סאונה גם בתוך דירה בעיר. לסאונות יש יתרון חשוב ולעתים קרובות מכריע על פני האמבט הרוסי – הן רב תכליתיות, קל יותר לבנות אותן מאפס או להתקין אותן בחדר מוכן. הכל תלוי בכמות השטח הזמינה, בבחירת קיבולת הסאונה וביכולות הכלכליות של בעלי הבית.

סָאוּנָה

אם החלטת על אזור לסאונה ביתית, עליך להחליט כמה אנשים אמור להכיל חדר האדים בו זמנית. לאדם אחד או שניים אתה יכול להסתדר עם תא סאונה, לחופשה משפחתית, אתה צריך שטח גדול, כדי לקבל אורחים, אתה צריך לדאוג לחדר מנוחה, בנוסף לחדר האדים בסאונה..

חדר אדים

בקתות סאונה לאדם אחד או שניים

נכון לעכשיו, תוכלו לרכוש גם דוכן סאונה מוכן ולהרכיבו מלוחות נפרדים, הכל תלוי באיך מראה אישי, פונקציונאליות ועיצוב שתרצו לקבל..

תא סאונה

ניתן להתקין תא סאונה קטן ישירות בחדר האמבטיה, התנאי היחיד להתקנת המבנה המוגמר הוא כמה סנטימטרים של מלאי בין תקרת החדר לחלק העליון של התא. גובהן של דוכנים כאלה בדרך כלל אינו עולה על 2 מ ‘, הנגרמת על ידי הדרישות להפעלה תקינה של אוורור..

לאדם אחד

אפילו בפינה קטנה של חדר האמבטיה, אתה יכול להציב דוכן, שנראה יותר כמו חדר אדים לאדם אחד. היתרון של מבנים מוכנים הוא שהם כבר מניחים את המיקום הנכון של התנור ואת האוורור..

חדר אדים קטן

ניתן להשיג בקתות סאונה מוכנות בגדלים שונים, העשויים מסוגים שונים, אך בעיקר מאספן, לינדן וכמה עצי מחט..

דלתות זכוכית

דלתות למיני סאונות הן בדרך כלל כולן זכוכית או בעלות מסגרת עץ עם זכוכית שקופה גדולה. בחירה זו נובעת מהמרכיב הפסיכולוגי, שיש לקחת אותו בחשבון במרחבים סגורים קטנים..

עם חלון

אם יש חלון באחד הקירות, אפילו קטן, יש להשתמש בהזדמנות זו. זה יאפשר לא רק לנטרל את המתח הפסיכולוגי של חלל קטן, אלא גם לספק לו תאורה נוספת..

בשירותים

סאונה ביתית

דוכן מעצבים

הזמנה אישית של תא מחייבת, קודם כל, עיצוב ייחודי, שיכול להיות גם תוספת הרמונית לפרויקט אמבטיה שכבר הסתיים, וגם לשמש «גולת הכותרת של התוכנית», מרתק את כל העיניים.

בעליית הגג

עֲלִיַת גַג

אתה יכול אפילו להתקין תא סאונה בעליית הגג או בתוך חלל עליית הגג. אלה הנחות שלרוב ריקות או משמשות כמחסן לדברים שנעשה בהם שימוש לעיתים רחוקות. הקמת אזור מנוחה שימושי ומעשי עם סאונה היא התגלמות רציונלית של חלומותיהם של הרבה בתים של בתים פרטיים בעלי עליית גג..

הרמה העליונה

עיצוב סאונה עם בריכה

אם שטח בית פרטי מאפשר זאת, סידור בריכה בתוך סאונה ביתית לוקח את הפרויקט לרמה אחרת לגמרי. לצלול למים הקרירים של הבריכה לאחר חדר אדים חם היא לא רק תענוג, אלא גם התקשות מצוינת לכל הגוף.

עם בריכת שחייה

ככלל, פנים חדר האדים והחדר לבריכה מחובר רק באמצעות חיפוי הרצפה. לרוב, כל משטחי חדר האדים מתמודדים עם עץ טבעי, שאינו מטופל בלכה או בחומרים אחרים. עבור חדר בריכה, אין דבר טוב יותר מאשר שימוש באריחים, פסיפסים או אבן לקישוט המשטחים..

עץ ותכלת

בצבעים עזים

ניתן לבחור את סוג העץ שישמש לגימור חדר האדים על פי לוח הצבעים שנבחר לשאר משטחי הבריכה וחדר ההרפיה..

עם מרתף יין

חדר אדים זה בריכת שחייה חצי עגול צמוד למרתף יין מודרני. מערכות חימום וקירור אוטונומיות מאפשרות למקם בתוך אותו חדר מבנים תועלתניים בעלי מאפיינים ופונקציונליות שונים..

אבן טבעית בעיצוב סאונה

העיטור של אחד הקירות, לא רק של חדר הסאונה, אלא גם של חדר האדים עצמו, מאפשר לך להוסיף גיוון לקישוט העץ הכולל, מבלי להתפשר על המעשיות. אבן טבעית מסוגלת לעמוד בטמפרטורות גבוהות, היא עמידה בפני לחות ועמידה. אך, כמובן, החומר הטבעי מייקר את עלות פרויקט הסאונה והופך אותו ליקר יותר מבחינת זמן ומשאבי עבודה..

עם אבן

השילוב ההרמוני של אבן ועץ מסייע בעיצוב הסאונה לרכוש אינדיבידואליות וקסם..

אריחי אבן

אריחי אבן כהה מספקים ניגוד מצוין לגווני האדמדם החמים של עץ..

סוגים שונים של אבן

השימוש במספר סוגים של כיסויי אבן במרקמים וגוונים שונים בתוך חדר אחד יוצר אפקט מהמם. בחברה כזו אפילו כלי חרסינה מעוצבים משיש ייראו אופנתיים וטבעיים..

סאונה יצירתית

אפקט האבן הגולמית מביא אלמנט טבעי לחדר הסאונה. קצת כפריות הועילה לחלל העכשווי הזה באווירה אקספרסיבית..

חלוקי נחל על הרצפה

שימוש בחלוקי נחל במקום אריחי אבן או קרמיקה לריצוף הוא מהלך עיצובי מעניין שהופך את החדר לייחודי ומקורי. שלא לדבר על היתרונות של עיסוי כף הרגל בזמן הליכה על רצפת מרקם.

חומת אבן

חיפוי אבן

רק קיר אבן אחד משנה את כל סביבת הסאונה, ומספק ניגודיות ומגוון.

השימוש במערכות תאורה בעיצוב סאונה

לאחרונה, בפרויקטים העיצוביים של סאונות, מקובל יותר ויותר להשתמש לא רק במנורות או מנורות מובנות, אלא בהרכב שלם של אורות בצורות וגוונים שונים..

פנס אחורי

למרות דלתות הזכוכית ונוכחות התאורה בחדר הסאונה, חדר האדים הוא מקום חשוך למדי ותאורה נוספת לא תפריע לו.

רמות תאורה אחורית

תאורת כסאות נוח

פלטפורמות עץ, כסאות נוח וישיבה מוארות לעתים קרובות..

תְאוּרָה

תאורה נוספת

אור נמצא בכל מקום

בעזרת נוריות LED תוכלו להאיר לא רק מקומות למלווים באמבטיה, אלא גם משטחים שלמים ואלמנטים מבניים בודדים..

תאורה אחורית בהירה

התאורה האחורית יכולה להיות מכל צבע, הכל מוגבל רק על ידי העדפות בעלי הבית ובחירתם האישית.

מאחורי דלת הזכוכית

ולבסוף – כמה תמונות מעניינות של סאונות הממוקמות בחדרים בעיצוב מקורי.

סאונה יוקרתית

הכל על העץ

עץ

מאחורי הכוס

סאונה יוצאת דופן

סאונות חדר אדים מפוארות אלה נראות אטרקטיביות מבלי לאבד את המעשיות שלהן וממלאות את כל הפונקציונליות הנדרשת..