חדרים

עיצוב וילונות למטבח

יש לגשת לעיצוב המטבח בזהירות ובאיטיות. חדר זה ראוי לתשומת לב רבה יותר, מכיוון שכאן כל הזמן מכינים ולוקחים אוכל, וזה דורש ניקיון והיגיינה מיוחדים. יש לבנות את כל חלל הפנים ולחשוב בדיוק למטרה זו. באשר לעיצוב הוילונות במטבח, כאן, ממש כמו כל דבר אחר, יש הרבה עדינות שיעזרו לך ליצור אווירה ייחודית של נוחות וניקיון במטבח..

עיצוב וילונות למטבח

בחירת וילונות למטבח

לפני שתמשיכו ישירות לבחירת הוילונות, קבעו בעצמכם איזה תפקיד הווילונות צריכים לשאת במטבח, ואיך אתם רוצים שיהיו. הדרישה הראשונה לווילונות למטבח היא איכות ומעשיות. נוכחות המזון והכנתם, ברצון או שלא ברצון, מביאים לזיהום הפנים הסובב. לכן, בחרו חומרים העמידים בפני זיהום מסוגים שונים. אופציה מעניינת היא הווילונות למטבח, אשר ספוגים בחומר מיוחד הדוחה אבק ולכלוך – בזמננו אין גבול לטכנולוגיה המודרנית. אם מדברים על איכות החומר, שימו לב לדגמים המטופלים בקומפוזיציה מיוחדת שמונעת מהבד להישרף, כמו גם לווילונות העמידים בפני דהייה בשמש..

צד מעשי חשוב של וילונות מטבח הוא להסתיר אותך מעיניים סקרניות, למשל, אם יש לך קומה ראשונה או שנייה ושמש בהירה בשעות היום, במיוחד אם חלונות המטבח שלך פונים דרומה. כדי להשיג מטרות אלה, בחרו וילונות מטבח העשויים מחומרים עבים, וכל תריסים מודרניים אותם ניתן להשלים על ידי וילונות קלילים וקצרים יותר למטבח יהיו מתאימים ושימושיים כאן..

וילונות אור המשלימים תריסים

או השתמש בגוונים רומאיים, הם מאוד נוחים, פרקטיים וחסכוניים. הנוחות והפרקטיות של וילונות רומאים למטבח מתבטאת בכך שניתן להעלותם ולהוריד אותם בקלות, על פי עקרון התריסים. והכלכלה טמונה בכמות החומרים הקטנה הנדרשת לייצורם ובשטח הקטן שהם תופסים על החלון..

גוונים רומאיים נוחים

באשר לצד האסתטי, חשוב כאן שהווילונות במטבח ייצרו אווירה נוחה, מצב רוח טוב ושמח. בעזרת וילונות, פנים המטבח יכול להיות פשוט חמוד וביתי או חינני ואלגנטי..

וילונות קלילים וחמודים בפנים המטבח וילונות אלגנטיים במטבח

או שאתה יכול ליצור חדר מפואר ומקורי.

פנים מטבח מקורי עם וילונות

אם וילונות מטבח צריכים לבצע פונקציות דקורטיביות אך ורק, כלומר רק לקשט את החדר, מוטב שתבחר בדגמים העשויים מבדים שקופים, כגון טול, רעלה, רשת, אורגנזה וכן הלאה. בחר פריטים בהתאמה מלאה לעיצוב, הסגנון והצבע של פנים המטבח. כך תשיגו את התוצאה הטובה ביותר ביצירת סביבה הרמונית, נעימה ויפה..

וילונות כאלמנט דקורטיבי במטבח וילונות בהירים ושקופים

באופן כללי, דגמים מבדים טבעיים, למשל, פשתן, אך עם תוספת סינתטית קלה נחשבים לאופציה האידיאלית עבור וילונות במטבח. וילונות מטבח כאלה קלים לכביסה, הם מתקמטים פחות, והמראה שלהם פשוט ואצילי..

וילונות מעשיים במטבח

כמו כן, מומחים נותנים עדיפות לווילונות עשויים פוליאסטר וויסקוזה, כאן מלכתחילה פרקטיות ונוחות בטיפול במוצר..

דגמי וילונות למטבח

לכל מטבח מתאימים דגמי וילונות ספציפיים משלו, שיש בהם מספר עצום בזמננו. בהתאם לסגנון, העיטור והעיצוב של החדר שלך, אתה יכול לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבור וילונות למטבח..

וילונות מטבח רומאיים. קצת למעלה כבר נאמר על הצד המעשי של תריסים רומאים – יעילות ונוחות. ניתן גם לציין כי דגם זה של וילונות מטבח נראה אלגנטי ולקוני, קל לניקוי. וילונות כאלה במטבח משתלבים היטב עם דגמים אחרים, למשל, עם וילונות עשויים קטיפה, כותנה, טול, מפוצץ, אורגנזה, ברוקד וכן הלאה. בנוסף, ישנה אפשרות מצוינת כאשר תריסים רומאים משלימים וילונות על הדלת..

טנדם של תריסים רומאים עם וילונות על הדלת

עדיף לבחור באותו חומר לטנדם כזה, זה ידגיש את הצבע הכללי של הפנים ושלמות הסגנון. בנוסף, עיצוב וילונות המטבח הרומיים נהדר לכל סגנון: קלאסי, מודרני, מינימליזם, הייטק..

אם כבר מדברים על הפונקציונליות של תריסים רומאים, ראוי לציין את השליטה הנוחה בדגם זה. הרשת נפתלת לגליל הן באופן ידני והן על ידי המנוע החשמלי המובנה. וילונות אלה מותקנים על כרכוב מיוחד, הוא מותקן בפתח החלון, או על התקרה או הקיר. זה ממקסם את השימוש בכל השטח השמיש. לחלון רחב, כמה יריעות וילון מתאימות יותר. כשנפתחים, גוונים רומאיים הם בד מוצק שיסתיר אותך באופן אמין מעיניים סקרניות ומאור שמש לא רצוי, במיוחד אם הבד עבה. במיקום הנאסף (המוגבה) הבד הופך לקפלים יפים ומעניינים.

תריסים רומאים במטבח דגם מעניין של וילונות רומאים

לפעמים תריסים רומאים מעוטרים בלמברקין, זה מביא מעט קלילות לעיצוב החלון.

וילונות רומאיים ולמברקין

וילונות מטבח קלאסיים. וילונות אלה הינם בד מחלק אחד בכמה גרסאות. זה יכול להיות שני קנבס התלויים מהחלק העליון של החלון לרצפה..

וילונות קלאסיים בפנים המטבח דגם וילון קלאסי

או מהחלק העליון של החלון לאדן החלון.

וילונות קלאסיים לאדן החלון

וילונות קלאסיים נראים טוב מאמצע החלון ועד אדן החלון, ומעליו יש למברקין אופקי.

וילונות קלאסיים עם lambrequin

ואתה יכול לשלב את שתי האפשרויות, למשל, לקשט את הפתח עם קנבס מלמעלה לרצפה, וחלונות עם קומפוזיציות קטנות אל אדן החלון ולהשלים עם lambrequin אופקי עליון..

שילוב סוגי וילונות קלאסיים וילונות קלאסיים במטבח

וילונות קלאסיים למטבח בפרובאנס, בסגנון כפרי, כמו גם בים התיכון וסגנונות קלאסיים מתאימים. מה עוד טוב בווילונות המטבח האלה הוא השילוב המעולה של תפאורה ובד, אתה יכול ליצור כל קומפוזיציה, ייחודית ובלתי נשכחת.

בעולם המודרני, ישנם דגמים רבים ושונים של וילונות, עיצובים, קומפוזיציות ואפשרויות הצבע פשוט אינסופיות. בחר בעצמך את הדגמים לטעמך וטעמך, והווילונות בהחלט יהוו קישוט מעולה של המטבח שלך.

וילונות למטבח פנים המטבח ווילונות וילונות מודרניים במטבח וילונות במטבח