חדרים

פנים סופר מודרני ואופנתי של המסדרון בדירה

המסדרון הוא חדר חשוב מאוד בכל דירה, כי הוא מקום למשפחות, כמו גם לקבלת אורחים ולחגוג חגים. הָהֵן. עיצוב הפנים של האולם יכול לספר בצורה הטובה ביותר על ההרגלים, הטעמים והאופי של בעלי הבית. בנוסף, כל מי שנכנס לחדר שלך יקבע מיד את הסטטוס שלך, כי החדר הזה מייצג את כל הטוב שיש במשפחה..

פנים מרהיב של האולם בדירת סטודיועיצוב אולם פנים פנימי בחדר קטן בדירהאולם מרווח באזורים בדירהפנים קטן אך נעים של המסדרון בדירהסידור יעיל של אולם קטן בדירהעיטור יפה של אולם קטן עם אח

ייעוד הוא הפתרון הטוב ביותר

מכיוון שלחדר מספר מטרות, רצוי ביותר לבצע ייעוד.

חדר גדול במסדרון, המיועד לאזורים בדרכים שונות

אחרי הכל, החדר הוא רב תכליתי במיוחד, כאן אנו מבלים עם בני המשפחה את שעות הפנאי, כאן אנו מארגנים מפגשים עם אורחים יקרים וקרובים, ולפעמים כאן אנו עובדים גם.

פנים אולם עם פינת עבודה ופינת ישיבה

לכן, ראשית עליך לקבוע את המרכז הסמנטי של החדר ולהדגיש אותו. בדרך כלל המרכז הזה הוא הטלוויזיה, שסביבה ממוקמים שאר הרהיטים. אגב, מכל מכשירי החשמל הביתיים הטלוויזיה תופסת את המקום החשוב ביותר, ולכן המיקום עבורה צריך להיבחר מתאים וראוי. ראשית, יחסית לספה, המקום שלה צריך להיות בטוח כדי לא לקלקל את ראייתך. והמרחק הנכון מחושב כך: רוחב המסך נמדד, והנתון המתקבל מוכפל בשמונה.

הטלוויזיה צריכה לתפוס את המקום הראוי שלה בחדר

או, במקום טלוויזיה, אתה יכול למקם קולנוע ביתי באולם, שיביא הנאה רבה יותר ועונג הן לבני המשפחה והן לאורחים..

סידור חלה יפה ונעים עם קולנוע ביתי

בחדר המסדרון נבדלים לרוב פינת האוכל ואזור המנוחה. אבל אם אנחנו מדברים על העיצוב המודרני והאופנתי ביותר, אז הסגנון של פנים האולם בדירה הוא מה שאתה צריך. כיום, האופנתי ביותר הוא הסגנון הקלאסי של פנים האולם, שבו יש גם תכונות מודרניות, למשל, כנים מגה-מודרניים, נטולי פינות או ריהוט מרופד מקורי באדום.

אבל אם אתה חובב מוזיקה אמיתי ואפילו מנגן בעצמך כלי נגינה, אז פסנתר, פסנתר כנף או מערכת שמע יכולים להפוך למרכז כזה. ובכן, דרכי חלוקת החלל יכולות להיות שונות: שימוש בריצוף, קישוט תקרה רב-מפלסי, גימורי קיר שונים או שימוש בתאורה. לדוגמה, אפשרות טובה תהיה להציב נברשת גדולה מעל השולחן, ולהאיר את אזור הבילוי בעזרת מנורות רצפה שנותנות אור רך..

פתרון מקורי לסידור אולם קטן בפנים הדירה עיצוב פשוט למדי לסידור האולם, כולל כל הפריטים הדרושים עיצוב אולם קטן בפנים הדירה

הקריטריונים העיקריים לפנים האולם בדירה

הנקודה העיקרית שיש להקפיד עליה בעת ציוד פנים האולם בדירה היא אור וחלל. הָהֵן. סלון רגיל (18 מ”ר) חייב להיות מרווח ומואר מספיק. ובשביל זה, אין להעמיס על החדר כמות גדולה של רהיטים. עיצוב הפנים של האולם בדירה אינו מקבל זאת..

מינימום ריהוט בפנים האולם בדירהעיצוב מרהיב של האולם עם כמות ריהוט מינימלית בפנים

חשוב ביותר לבחור את לוח הצבעים הנכון. המומלצים ביותר הם צבעים רגועים פסטליים, עד לבן כשלג..

פנים בהירים הוא המועדף ביותרגווני פסטל ולבן-שלג מומלצים מאוד לאולם בפנים הדירה.

עם זאת, אפשרות משולבת אינה נכללת, למשל, שימוש בגוונים אפורים וצהובים או אפורים וחומים בהירים. לבן עם שחור נשאר תמיד שילוב אופנתי ומבוקש, במיוחד לאנשים רגשיים ואנרגטיים..

השילוב של לבן ושחור בפנים האולם לאנשים אנרגטיים רגשיים

בעת בחירת ערכת הצבעים, ראשית כל, עליך לקחת בחשבון את התאורה הטבעית של החדר. אם החדר ממוקם בצד הצפוני, אז גוונים בהירים ומשעממים מתאימים ביותר, ולצד דרום צבעים רוויים או כהים מתאימים ביותר..

בחירת ריהוט

ריהוט יכול להיות עשוי ממגוון רחב של חומרים, כל עוד הם תואמים את הפנים ומתאמים איתו בצורה מושלמת.

ספה פינתית מעור בפנים אולם קטןפנים אולם מרווח עם מעט ריהוט

סט הרהיטים הנפוץ ביותר כולל ספה, מספר כורסאות ושולחן קפה. ובמקום הקירות המסורתיים בתקופה הסובייטית, משמשים כיום ארונות או מדפים קומפקטיים..

בעת סידור רהיטים, בשום מקרה אל תניח אותם מסביב לחדר. אחרת, חדר גדול ומרווח ייראה ריק, וחדר קטן יהפוך לקטן עוד יותר מסידור כזה. הפתרון האופטימלי ביותר יהיה הצבת שולחן קפה עם ספה וכורסאות במרכז החדר..

שולחן קפה ו- dvain במרכז האולםשולחן קפה המוקף בספה גדולה וכורסאות במרכז החדר

אם יש טלוויזיה, הריהוט מסודר כך שאף אחד לא יושב עם הגב אליו.

המושבים ממוקמים מול הטלוויזיהספות וכורסאות ממוקמות מול הטלוויזיה

ואם שטח האולם קטן, במקרה זה, ריהוט מסיבי (ספות וכורסאות) ייראה מרשים ביותר ליד החלונות. במיוחד אם מדובר בספה פינתית, המתאימה ביותר במקרה זה, וגם מאוד פונקציונלית. אגב, כשהוא ממוקם ליד החלון, הוא לא ייראה מגושם מדי..

הסידור המנצח של הספה הפינה ליד חלון המסדרוןעיצוב מרהיב של האולם עם מיקום טוב של הספה הפינתית ליד החלון

כמו כן, אל תשכח כי יש לשלב את צבע ריפוד הריהוט עם צבע הקירות, כמו גם את כל ערכת הצבעים של פנים הדירה..

קצת על העיצוב

פריטי תפאורה, כמו תמיד, צריכים להיות מותאמים לסגנון הכללי של הפנים. ואביזרים בכמויות קטנות נחוצים אפילו בפנים הלקוניים והמחמירים ביותר, אחרת החדר נראה חסר חיים. האביזרים כוללים:

  •  טקסטיל יפה (וילונות, כיסויי רהיטים, כריות, מפיות, אהילים מבד);
  •  סידורי פרחים חיים;
  •  ציורים ותצלומים ממוסגרים;
  •  כל מיני חפצים חמודים (צלחות דקורטיביות, צלמיות חרסינה וכו ‘)

וילונות להתאמת הריפוד של הספה, כמו גם כריות ואביזרים אחרים בפנים האולם כל מיני חפצים שימשו כאביזרים, כמו גם כריות ואפילו ציורים הרבה כריות ותמונות על הקיר לקישוט הפנים מספר גדול מספיק של אביזרים בפנים האולם

בעזרת כל הפריטים הללו תוכלו להחיות את הפנים בצורה מושלמת. עם זאת, אתה לא צריך להעמיס אותו עם אביזרים. צריך לזכור שממש הכל צריך תחושה של פרופורציה..