חדרים

חדר ילדים בסגנון ימי

«הגלים משחקים, הרוח שורקת, 

והתורן מתכופף וחורק … 

אבוי, הוא לא מחפש אושר, 

ואינו בורח מאושר! 

תחתיו נחל בהיר יותר מהתכלת, 

מעליו קרן שמש זהובה …»

M.Yu. לרמונטוב

מה יכול להיות יפה יותר מהים, גם אם הוא צפוני וקר. ועוד יותר מזה חם וחיבה. לכן, עדיף להורים המעוניינים לקשט את חדר הילדים בסגנון ימי..

חדר מרווח - תא הטייס

בעיצוב זה יש כל מה שילד צריך. מרחב, אור, אוויר, צבעים רגועים ומשחק מעניין.

מֶרחָב

דמיין את עצמך על סיפון הספינה או על החוף בשפת המים. שום דבר לא מכסה את האופק. לכן, סגנון המינימליזם מתאים ביותר לנושא הימי. רק הפריטים שאתה צריך וללא עומס.

חדר מואר עם הגה בצבעים כחול ולבן

אידיאלי כאשר ארגזים לדברים מיוצרים בתחתית ריהוט מרופד. הריהוט נמוך לאורך הקירות ואמצע החדר פנוי. אתה יכול לקנות או להזמין עריסה בצורת סירה.

תְאוּרָה

חדר הילדים צריך להיות בהיר. החלון אינו וילון במהלך היום ומכניס את האור בחופשיות. וילונות לסגנון ימי יכולים להיות עשויים רק מבדים טבעיים בהירים. רצוי גוונים כגון לבן, בד שרוף או אלמוגים.

אור מהחלונות והקירות הלבנים מבהירים את החדר.

תאורה מלאכותית יכולה להיות מסוגים שונים, אך על המנורות להיות בעלות ספקטרום צהוב וכל החדר חייב להיות מואר באופן אינטנסיבי על ידי מנורות תקרה. כמו הים ביום שטוף שמש. בנוסף, אתה יכול להשתמש במנורות שולחן ומנורות ליד המיטה.

צבעי הים

בעיצוב חדר ילדים בנושא ימי, צבעי הים הכחול, השמים הכחולים, העננים הלבנים והקצף צריכים להיות נוכחים. עדיין חול רטוב של החוף והאלמוגים – צבע השוניות והצמחים העמוקים.

מיטה בצורת סירה. מדף עם סירות מפרש. עיגול על הקיר

עבור פנים בהירים יותר, אתה יכול להוסיף את הצבע האדום של השמש השוקעת מעל אופק הגלים. אבל רק קצת. אחרת, הטון הלוהט יביס את האווירה של יסוד המים..

כריות עוגן אדומות מרעננות את פנים הכחול והלבן

ניתן לצבוע קירות או טפטים מנייר. זכור, צבע משחק תפקיד גדול. לכן, קירות כחולים כהים יהפכו את החדר לכהה ונמוך. אבל צבע האלמוגים יהפוך אותו לחמים ומרווח, ימלא אותו באור.

צבע החול הרטוב והדגים הכחולים מזכיר את הים

אפוד מפוספס

חלק בלתי נפרד מהנושא הימי. הפסים לבנים וכחולים. הרוחב יכול להיות שונה, בהתאם למיקומם. אם אלה כריות או שטיח ליד העריסה, אז אתה יכול להשתמש צר.

תחתית חולית וקירות טורקיז, כהה יותר בתחתית. חיים ימיים על כריות ובת הים הקטנה. תמונת מעמקי הים

כיסוי המיטה ייראה טוב יותר עם פסים לרוחב רחב ובינוני. הוסף פס אחד או שניים אדומים ליצירת מצב רוח בהיר ועליז יותר בחדר..

כיסויי מיטה וכריות פסים, מעט אדומים

הקירות לא צריכים להיות מפוספסים לגמרי. הרוחב הבינוני של הפסים על חלק מהקיר יעזור לעצב את החדר מחדש. אופקי יהפוך אותו רחב ואנכי יגרום לו להיות גבוה יותר..

קירות כחולים ולבנים וכריות אדומות המתארות עוגנים וגלגלי הגה

חומרים [עריכה]

באופן כללי יש להשתמש בחומרי הגמר הטבעיים בלבד בחדר הילדים. במיוחד בנושא הימי. הרצפה צריכה להיות עשויה קרשים בצבע בהיר טבעי. לשם כך משתמשים ליבנה, אורן, צפצפה. כיסוי הרצפה, כשהוא ספוג בשעווה או בחומר אחר שמונע הרס של באגים ופטריות, מכוסה בלכה מאט חסרת צבע. אתה יכול להשתמש בלכה שקופה לבנה.

קומנט סיים בעץ מולבן

אפשר יהיה לשחק ולרוץ יחף על רצפה כזו, כיוון שהיא חמימה ונושמת. לאחר הציפוי הוא ייראה כמו סיפון קרוע, לבנבן עם מלח מי הים..

ריהוט ספינות

ריהוט צריך להיות גם מעץ. אבל עדיף לצבוע אותו לבן ולהוסיף שברים קטנים של כחול ואדום. יכול להיות מצופה בלכה שקופה כהה מאט, וזה יוסיף אלגנטיות ונוחות עם דפוס עץ טבעי.

ריהוט עץ לבן, חדר מרווח

ארון לבן ייראה כמו בקתה על החוף, ואחד מעץ יראה כמו בקתה. שולחן ושולחן ליד המיטה יכולים להיות בעלי משטח אדום וכחול. רק זכור למרוח אדום. זה יכול להיות רק פריט אחד עם גימור כל כך בהיר, כמו למשל שולחן.

קירות בצבע חול, מיטות עם מעקה עץ

העריסה צריכה להידמות לסירה או למעקה, כמו בתא הטייס על ספינה. אם יש שני ילדים, האפשרות עם מיטת קומתיים היא הטובה ביותר. אם גודל החדר מאפשר, הוסף ערסל. זהו מקום למשחקים והרפיה. כן, וילדים מאוד אוהבים פריטים כאלה..

ריהוט עות'מאני ירוק בהיר וורוד כהה יוצר אווירה מהנה

נושא מפרש

וילונות תלויים בקפלים חופשיים מצד החלון, לגמרי מבלי לכסות אותו

במפרשים כל הרומנטיקה של טיול בים כלולה. בחלק הפנימי של החדר, הם יכולים להיות עשויים מווילונות או וילון חלקי של המיטה. לשם כך, קח בד טבעי ודק ואסוף אותו בצד אחד. ניתן לקשור בעזרת חבל גס כגון חבל. צור וילונות בשכבות ברוחבים שונים. הניחו ללבן להציץ מתחת לאלמוג.

וילונות לבנים ואדומים בהירים דומים למפרשים

לחדר הנערה, אתה יכול להוסיף פס ארגמן למעלה, כמניע לאגדת אסול וחלומה. או לשים רצועה על למבריקנים. אתה יכול גם לתלות את העריסה. רק זכור כי הבד צריך להיות בהיר, בהיר ועטוף היטב..

אם לילד יש פינת ספורט עם מוטות קיר בחדר, אז הפרד אותה מהחלל הראשי עם מספר שורות של סולמות חבלים. תן לילד שלך, ללא קשר למין, ליהנות מספורט. יתר על כן, סולם תלוי חופשי מפתח תיאום תנועה ושרירי בטן טוב יותר מאשר עץ קבוע בנוקשות..

העריסות מגודרות בחבלים וכיסא קלוע.

אפשר לתלות שם גם חבלים. עבור נער, מיטה התלויה על חבלים עבים תהיה מעניינת. יוצרים חורים בפינות לוח העץ. אם החבל עבה מאוד, קשרו את הקשרים כך שיחזיקו את המיטה. צר יותר – פשוט השחילו אותו כמו על נדנדה. המזרן יהיה ממוקם למעלה, בין החבלים.

פריטים מספינות וים

אתה רוצה שילדך יאסוף צעצועים בעצמו ובהנאה. לאחר מכן סדר את הקופסה שלו בצורה של חזה עלוב שהיה במסע אחד יותר. אחרי הכל, זה הרבה יותר מעניין לאסוף אוצרות, בלי קשר לסוג שלהם..

כיסא הנצרים ושולחן עלוב הובאו מהספינה. פסים בהירים של שטיח וסירות מפרש על הקירות

ספסלי עץ ישנים, שולחנות עץ עלובים, חביות אבק שריפה.

פריטים כמו הגה, טלסקופ ומצפן הולכים בנפרד. אף ספינה לא יכולה להסתדר בלעדיהם. המצפן בצורתו הנוכחית אינו מקשט את החדר כמו דימויו על השטיח או התקרה. אתה יכול פשוט לצייר ורד רוח גדולה על הרצפה עם צבע כהה יותר..

גלגלי הצלה על מיטות וגלובוס ליד החלון בחדר המלחים

פריטים מהים יעניקו לחדר הילדים רוח טיול ימית. פגזים, אלמוגים, כוכבי ים, דגמי סירות מפרש. ניתן להניח אותם פשוט על המדפים או לתלות אותם על הקירות. מפות וגלובוסים ימלאו את החדר ברוח הטיולים הימיים.

ציורים וטפטים

יצורי הים הטובים ביותר הם דולפינים. לכן, עבור ילדים, נסו לקשט את החדר בתדמית שלהם..

מיטה - סירה וכיסוי מיטה מפוספס

לאחר מכן סירות מפרש בים, דגים, איים ושחפים מעל הגלים.

תמנון בהיר וחביב כזה יכול לקשט חדר ילדים.

הנושא הימי רחב ומגוון מאוד. קל למצוא בו בדיוק מה הילד שלך אוהב ומתאים לגילו. אך לפני קישוט חדר הילדים, שאלו את בעליו מה בדיוק הוא רוצה שיהיה בחדר שלו..