חדרים

חמישים רעיונות לחדר שינה של צעירה קטנה

עיצוב חדר הילדים עובר תיקונים חוזרים ונשנים ככל שהילדים מתפתחים, ולאחר כל 5 שנים הוא דורש שינוי מוחלט. «נוף». קרוב יותר לגיל ההתבגרות, הפנים מעוצב על פי הסטנדרטים של חדר השינה של ההורה, אך עם התאמות מסוימות בנוגע להבדלים בין המינים, דרגת גיל, תחומי עניין, העדפות דקורטיביות. יש תשומת לב לאפשרויות לתרחיש של סידור חדר לגברת צעירה בגיל 10+.

גיל ההתבגרות רכש עצמאות מזמן. בתקופה של חיפוש אקטיבי אחר סגנון וצורת ביטוי, המינימליזם והמסירות של הצעיר לרעיון כפופים לרוב לרעיון ולרצון להתבלט. התשוקות הנערות לצבע ורוד, תת -תרבות ספציפית, חיקוי של גיבורים מיסטיים ודמויות פולחן משתקפות בסביבתן. למה לא לתת לגברת הזדמנות לאישור עצמי, ולהקשיב לרצונותיה, לקשט את החדר לפי רצונה. כדי להתחיל, נסה להציע את האפשרויות הבאות.

הדפסים במרקם בהרמוניה של גוונים חומים

קסם עם פרחים

האם אתה יודע אילו רגשות הילד שלך רוצה לחוות? אחרי הכל, ביצועי בית הספר, ריכוז, פעילות תלויים בעקרון חלוקת הצבעים. צלילים חמים יתווספו «נוֹחַ» תחושות, אך הן חתרניות מבחינת קורלציה עם אחרים במתכונת החדר. כשהם שבעים, החלל יגרה ויוביל לאובדן טון. לוח הצבעים מתאפיין בניתוק והרפיה. ההחלטה הנכונה? שילובים פשוטים ורב-מעבר, תשומת לב לפרטים, מבטאים דקורטיביים. ואם משהו מבלבל אותך ואינך רוצה להסתכן בנוחות עתידית – העבר את מוקד תשומת הלב לגוונים טבעיים, והתאם את מידת הפעילות שלהם לפי שיקול דעתך..

שילוב יפה בדומיננטיות של האדום

אז צהוב יפעיל את המוח ויגביר את הסקרנות. ירוק וסגול – ירגיע ויתכוונן לגל של חולמניות. ורוד מתון מנטרל תוקפנות, מוסיף יראה רגשית. חום וגווניו הכהים מותרים באופן חלקי בקומפוזיציות, אך הדבר אינו חל על עיצובים בעלי פעילות «שוקולד חלב», אוקר וגוונים ניטרליים. שֶׁלָהֶם «יְדִידוּתִי» גוונים בחברת הצבעים הטהורים מרגיעים. בהצפת הענבר של נחל בזכוכית צבעונית הנשפכת מהמנורה, באור הרך של מנורות רצפה על רקע אפור כחול של הקירות, העיצוב יהיה מאופק ובהיר ויחד עם זאת אלגנטי וביתי..

חדר שינה לילדה מתבגרת מניעים טבעיים קיר מנוקד עיצוב צבעוני

אם הרבה שמש נכנסת לחדר השינה, כדאי לפנות לגווני תכלת, טורקיז וכחול בהיר. ניתן להשיג קלילות ורכות על ידי שילוב קירות אור וצירוף המקרים שלהם עם אותן חזיתות ריהוט. זרמי אור פעילים ווילונות תחרה אווריריים ייצרו נפח נוסף. כחול מתחרז בצורה מושלמת עם כתמים מרהיבים: פרפרים ורודים וצהובים, עם רקע של טפטים בצבע אפור בהיר עם הדפס משי, הבוהק המתכתי שלהם. כדאי לקשט את כל החדר בעיצוב צבעים עדין, להשתמש בו באופן סלקטיבי או להשתמש בו רק בטקסטיל.

כדי לשפר את התחושות, התעמקו בנושא. השתמש בגוונים ימיים למטוסים, חזור על גוון החול על הריצוף ועל השמים הכחולים בחלל השינה העליון. אביזרים יעזרו ליצור את האשליה: אגרטלי זכוכית עם אבנים ופגזים. הרקע הלבן של הקירות, המרופד בפסים כחולים ותכלת, מודבקים על לוח, בפורמט נפח עם רישומים ימיים, כמו דולפינים, רלוונטיים גם למגורי בנות..

קיר כחול

כיסוי מיטה בצבע טורקיז

גוונים של שמיים ומים

זיגזגים צבעוניים

מחפש אלטרנטיבה לוורוד

בעת שרטוט, אל תקשרו רעיונות למונופול של ורוד. פולחן הברבי די משעמם, ומלכת הבובות כבר מזמן עברה לכס המלוכה. אם האמונות שלך אינן תואמות את זו של בתך, חפש אלטרנטיבה בין גווני האפרסק, הגוונים של הצבע עצמו, בז ‘חם. הציגו צבע מנוגד בווריאציות עם הדפסים. אשר את נוכחותו של שחור עם משטחי ריהוט כהים. וזכרו שבכל גרסה מורכבת יש מוצא – עיצוב עם הפרעה לבנה עדינה. הרבגוניות שלה תחסוך ממך תפיסה מונוסילבית, תדגיש מבטאים בהירים ותקשר את העלילה יחדיו. פסי אלמוגים על התקרה עם שחור בווילונות, עם ציפוי לבן על כיסוי המיטה והכריות – זו קריאה רעננה והתרשמות אחרת לגמרי.

פסי אלמוגים

מנורות מבטא

גופי תאורה עשויים זכוכית ורודה נתפסים בצורה שונה. מנורות, בדיוק העתקת תפרחות שופעות, צורות מורכבות ותצורות פשוטות של כדורים, אהילים, במשחק הבוהק יוצרים יופי ויטראז ‘ומצב רוח לירי. לבבות וזרים מתואמים מהם יקשטו רומנטית את הקיר בראשו.

החלל הלבן של החדר מזוהה עם קלילות וקלילות. מסדרים את המבטאים בעזרת משיכות צבעים מתוך לוח עדין. הצבע הבהיר של עשב תכלת או קפיץ, חיקוי צבעוני של העור יירשם בהצלחה בחלל האכרומטי. ל «חסר משקל» לתלות רשמים על החלונות בעזרת מוסלין או לקשט את הפתחים בתריסים. עדיפות לנושאים פרחוניים על טקסטיל (עוצב על ידי קארו). שן הארי מעל התקרה עם מאות קרניים נוצצות ישכנע אותך את הרצון להירגע בחלל מואר.

עיצוב בפועל גוונים עדינים

חדר קסם לנשים צעירות

קח את הצבעים האהובים עליך כבסיס וניצל אותם באופן פעיל בטקסטיל, מצעים, משטחים חופשיים. מלאכים, גמדים ושדונים הם נושא ילדותי לחלוטין, והם תמיד במגמה עם נשים צעירות. תמונות יתקבלו בברכה כהדפסות שטיח, צלמיות זכוכית, מדבקות נצנצים. את הסביבה הנהדרת יתווספו וילונות בהירים עם פרחים עדינים, כיסוי מיטה אוורירי ואותם וילונות. טפטים עליזים עם פרפרים מתנופפים, שפיריות על אורגנזה מבריקה, קליפים גדולים של דבורים על הנברשת אחראים על מצב הרוח הקיצי בכל ימות השנה. אוספי טקסטיל קינדר או לייף&עיצוב מפנק במגוון מבחר נושאים טבעיים.

תערובת צבעים

הסדרה החיות קזבלנקה תשמח את החיות הקטנות והמצחיקות. מותר לארגן גן חיות בחדר או להעדיף מסך רחב «דְיוֹקָן» חיה מועדפת.

לוח עם ציפורים

צבעים עסיסיים

מקום הרישום של דמויות הקולנוע הוא על הקירות, הווילונות, בגלגולי קטיפה ופלסטיק. רביעיית מכשפות וינסק, בובות במפרקי כדור ושורה של דמויות ממומשות נאספות באוסף, ומעטרות את חדרי השינה של פיות צעירות. מעצבי מוצרי טקסטיל לילדים, למשל מבית Garden Exclusive, עוקבים בקפידה אחר תופעות חדשות על המסך ומשקפות אותן בעיצוב הציורים. אתה יכול להוסיף חדשים לחברה מהנה במו ידיך. «אנשים».

לשם כך, השתמש בטכניקת הניקוי על חזיתות ומראות, תוך השאלת איורים מספרים. מיטת האפיריון, החלל הפוליכרום, הצבוע בדוגמאות מגוונות, ממש לא מעצבן בזכות הרקע הרגוע. העלילה קשורה לבית בובות, יוצרת אווירה נהדרת, נוגעת בספונטניות. מספיק להסתדר עם וילונות מגולגלים על החלונות כדי להימנע מהזדהות עם חדר השינה..

בֵּית בּוּבּוֹת קולאז 'של כרזות

לכן היא והמיטה יתפסו את מרכז הבמה. הנוכחות של תכונה אופנתית – חופה מגדירה את הרעיון הרעיוני. וילונות שוליים מרובי שכבות ייצרו אווירה של אגדה, ואם תחזקו את דמיונכם בעיטורים בצבעים מזרחיים, אגדות Scheherazade יתבהרו. בד אורגנזה ישר קרוב יותר לעיצוב מינימליסטי.

חדר שינה כחול-לילך מיטת נסיכה

מקום למגדיר

איזו גברת צעירה לא חולמת להיות סטייליסטית אם היא אחראית להופעתן של בובות מילדות? עבור אנשים יצירתיים, עולם הפנטזיה אינו יודע גבולות, בהם הכל כפוף לאופנה, אומנות חייטים, צילום, סקיצות וכל מה שקשור לזוהר. ולהורים תמיד יש את ההזדמנות להפוך צינור לרצונות של בתם. דוגמה לכך היא עיצוב חדר לפי התחביב של הילדה..

מיטת נסיכה חדר שינה לאופנה צעירה

כישרונותיה של הגברת הצעירה בהחלט יבואו לידי ביטוי ברצון לסדר את חדר השינה לפי העיצוב שלה. סבירות שצבעי הצבעים לא יהיו נוסחתיים. אין זה אומר שהחלל יציף את הבהירות והיצירתיות הנועזת. הרמוניה פנימית תאפשר לכם למצוא איזון ולהביע את החזון שלכם בנושא. עם רק 3 צבעי יסוד, כמה גוונים – והדגמת אנכי בהיר מעל ראש המיטה, שינו לחלוטין את החוויה. משקלו של השחור מפוצה על ידי חוסר המשקל של השמיכה הלבנה. גוון צהוב מעבר על הגב התמזג בדואט עם מנורת רצפה, ומבטאים שטופי שמש מרתקים את העין בדיוק עליהם. קראו כך, העיצוב נראה מדהים..

חדר שינה יוקרתי

התאמה אישית של חדר והפיכתו לייחודי מותרת בעזרת תמונות. ואם תיקח בחשבון את העובדה שקל להחליף כרזות משעממות בפריסות טריות, תקבל הזדמנות לשנות את הפנים בהתאם למצב הרוח שלך. תמונות ממוסגרות המנוגדות לרקע, אך מתואמות עם המדפים או המדפים, מוסיפות ערך אומנותי. עדיף להשלים את המסגרות על קיר אחד, ולשלב את הקולאז ‘עם אור..

קיר עם אביזרים חדר מסוגנן

חדר שינה אישי לילדה מתבגרת

סטריאוטיפים הם נחלת העבר, ושום דבר לא מפריע לביטוי עצמי. שחקו עם הדפסים וריאציות באותו שטח. אל תפחד להתנסות, ואל תתבלבל מהגיוון שלהם. פסים, זיגזגים, דוגמאות גדולות וזר צבעי קיץ משולבים בשל הצבע המונוכרומטי וניואנסיו הגוונים, ובגרסאות שונות הם נראים אטרקטיביים.

פתרון מעניין יופי מסנוור

סידור העיצוב לכוכב רוק מתבגר לא מרמז על שום דבר על טבעי. לתלות את הגיטרה, לשכפל את צורתה על הכרית. לקשט קיר אחד באריחי מראה, השני עם דיסקים מבריקים או תקליטי וינטג ‘. הכינו דוכן למיטה. האנכי הלבן של הקיר, עם רפרודוקציה זהה של ספר המוסיקה, יאחד את הרעיון ויאפשר «מוּסִיקָלִי» חדר שינה» להיות ייחודי.

חדר מוזיקאים זוג פתקים

איזה סוג של נערה-ספורטאית הייתה רוצה לראות? כמובן, חדר שינה עם סביבה מוכרת שמזכירה לה תחביב. כרזות סמליות, צילומי אלילים, רישומים על טקסטיל, מדפים עם ריגולות וגביעים משלהם, פרסים במסגרת ייצרו את הפמליה הרצויה. במקום ארונות גבוהים, השתמש במדפים פתוחים או במודולים קומפקטיים עם זכוכית שקופה.

את הרעיון ישלימו בהצלחה אופניים צבעוניים בסגנון רטרו או דימוי של כוסות זהב על וילונות חיוורים. באופן כללי, עדיפות לצורות קפדניות, אם כי יחד עם זאת גיל רך דורש רגשות מיופי, הניתנים על ידי צבעים וצעצועים אהובים. זה מסביר את התמהיל האקלקטי בחדר השינה של הילדה..

מדפים מקוריים בצבעי זית ופוקסיה

המזג של הילד קובע את העיצוב. הנשים הצעירות של טורגנייב קרובות למקצועות פסטורליים בצבעים טבעיים. אם אפור, אז שקוף. כחול קשור לחוסר התחתית של השמיים, כחול – עם אופק רחוק ביום בהיר, ורוד – עם סומק ילדותי קל. תכונות הצבע של פוקסיה או טורקיז הופכות מודגשות ואינן פוגעות בהרמוניה שנוצרה של ההרכב הכולל. ללא מיטת אפיריון העלילה לא תהיה שלמה, אך יש לה גם את הזכות להתממש בפרשנות משלה..

חקור את החלל, התאם לעצמך רעיונות ואל תשכח מניסויים ביצירתיות!

ברוח הרטרו

מיטת חופה כיסוי מיטה בצבע צהוב טורקיז וילונות יפים חדר שינה זוהר שילוב צבעים עדין שילוב הרמוני דגש על אביזרים אדומים עיצוב מודרני שילוב של הדפסים שונים חדר בגוונים ניטרליים מיטה עם ראש מיטה כחול