חדרים

גישה יצירתית בבחירת כסאות למטבח

במבט ראשון, בחירת הכיסאות לחלל המטבח אינה משימה קשה. ככלל, כיסאות נאספים כמעט ממש בסוף, כאשר מסיימים את גימור המשטח, מזמינים את הרהיטים העיקריים, קובעים את מיקומם של מכשירי חשמל ביתיים, אזורי עבודה ומערכות אחסון. נותר רק לבחור כסאות בהתאם לעיצוב וצבע שולחן האוכל, דלפק הבר או אי המטבח. אך בפועל, הפתרון מתברר שהוא לא כל כך פשוט, כי יצרני ריהוט המטבח מספקים לנו מגוון עצום של דגמים, צבעים וטקסטורות..

כסאות למטבח

בואו ננסה יחד להבין אילו סוגים של כיסאות הם בעיצובם, מאילו חומרים הם עשויים, מאילו מאפיינים ובעיקר, כיצד ניתן לשלב אותם בהצלחה בפרויקט עיצוב המטבח המוגמר. אנו מקווים שדוגמאות ספציפיות של חללי פנים למטבח עם סוגים שונים של כסאות, שבחרנו במיוחד לפרסום זה, יעזרו לך לקבל את ההחלטה הנכונה..

כסאות מקוריים למטבח

כסאות עץ למטבח

כסאות הם ריהוט שסובל ממתח רציני למדי. בהתאם לכך, יש לבחור אותם בהתאם למאפייני החוזק, האמינות והעמידות. אך יחד עם זאת, אל תשכח מהצד האסתטי של הנושא והתאמה לסגנון הפנים, בכלל, ופינת האוכל בפרט. חומר כגון עץ יתאים כמעט בכל פנים במטבח.

בגווני אפור

עץ משלים באופן מושלם את משטחי הזכוכית, המתכת והאבן. שלא לדבר, רוב מערכות האחסון לארונות המטבח עשויות מעץ או מחיקוי עץ. אפילו עבור סגנונות כמו הייטק או לופט, תוכלו לבחור בגרסה פשוטה ותמציתית של כסאות עץ בפלטת צבעים דיסקרטית שתיראה מתאימה ומשתלבת בהרמוניה עם שאר עיצוב המטבח..

כיסאות בצבע תכלת

למטבח קלאסי, כסאות עץ עם גב מגולף הפכו למתנה משמים של ממש. על רקע לוח הלבן השלג של סביבת המטבח, הגוון הכחול הפסטלי של הכיסאות נראה מבטא, והמושב הרך עם טקסטיל מודפס לא רק יוצר נוחות ליושבים, אלא גם מביא נופך של נוחות ביתית ופשטות כפרית. אל פנים המטבח.

כסאות עץ

סגנון קאנטרי

באותה לוח צבעים כמו שולחן האוכל

המטבח, עם סגנון קלאסי מסורתי, אימץ בצורה הרמונית מאוד את כיסאות העץ האלה עם מקומות ישיבה מרופדים בסגנון כפרי..

כיסאות מרופדים

בטקסטיל לבן כשלג

מטבח קלאסי וכסאות עץ עם ריפוד רך בפלטת צבעים ניטראליים הם פתרון מסורתי המשמש מעצבים ברחבי העולם שנים רבות והפופולריות של דרך כל כך אטרקטיבית לקישוט כסאות רק הולכת וגוברת עם הזמן..

כסאות למטבח אקלקטי

והנה דגם דומה של כסאות מעץ בהיר, אשר עולה בקנה אחד עם צבע שולחן האוכל, אך כבר במסגרת של מטבח אקלקטי, בו נאספות אפשרויות שונות לצבעים, מרקמים ותפאורה מסגנונות שונים..

קבוצת אוכל מעץ

דוגמא נוספת לביצוע כל קבוצת האוכל ממין עץ אחד, אך הפעם הסט ממוקם במטבח תוך שימוש פעיל בעץ הן לקישוט והן לייצור מערכות אחסון למטבח..

בין גימור העץ

במראה זה תוכלו לראות כיצד נראים כסאות דומים במטבח בגימור עץ כולל, שבו לא רק שולחן האוכל, הריצוף, אלא גם מערכת האחסון המרווחת מארונות המטבח המובנים עשויה עץ לא צבוע..

קבוצת שלגיה

כסאות לבנים למטבח קלאסי

כסאות עץ צבועים בלבן יכולים להיות אופציה נהדרת לא רק עבור מטבחים קלאסיים. בהתאם לסוג הטקסטיל שישמשו במושבים רכים נשלפים, תוכלו ליצור אווירה שונה לכל תפאורת המטבח, הצבת מבטאים או מיזוג עם ערכת הצבעים הכוללת של החדר..

ריפוד צבעוני

ריפוד שיתאים לווילונות

אופציה נוספת למטבח קלאסי היא כורסאות עם בסיסי עץ ומושבים וגבים רכים. חומר הריפוד של הכסאות תואם בדיוק את הטקסטיל בחלונות, לא רק מביא מגוון צבעים לחלל הלבן של המטבח, אלא גם הופך את האווירה להרמונית ונוחה יותר..

סגנון קאנטרי

וזו כבר גרסה של כסאות מגולפים מעץ, צבועים בגוון אפור בהיר למטבח בסגנון כפרי. בהתחשב בכך שלרגלי שולחן האוכל יש גוון אפרפר דומה, יחד עם הכיסאות הם יוצרים הרכב הרמוני ומקורי..

צבע דשא צעיר

כסאות ירוקים בהירים

כסאות ירוקים בהירים במטבח המסורתי הזה הם כיסאות מגולפים בהירים עשויים עץ בעיצוב המקורי..

כסאות מרובי צבעים עשויים עץ

כסאות עץ צבועים בצבעים שונים יכולים להוות פתרון מקורי לריהוט המסורתי של חלל המטבח. קבוצת האוכל, המוצבת בחלון המפרץ, נראית מושכת, בהירה ומעניינת, והופכת למוקד תשומת הלב בפינת האוכל.

לוח שחור ולבן

קבוצת האוכל מעץ בצבעים מנוגדים, עם כיסאות בצבע כהה ושולחן מעץ בהיר היא קלאסיקה מהז’אנר למטבח, שבה גם הפנים משתמש בשילוב של משטחים ותפאורה בשחור ולבן..

כסאות עם מסגרת עץ

בקבוצת האוכל, אנו רואים כסאות ממוסגרים מעץ. חומר הבסיס של הכסאות מתאים בדיוק למסגרות של ריהוט למטבח ולמדפים פתוחים. באשר לאי המטבח, כסאות בר על מסגרות מתכת ליד הדלפק שלו..

כסאות בצבע הארונות

דוגמא נוספת לכסאות עם בסיסי עץ התואמים באופן מושלם את החומר של מערכת ארונות המטבח. אפילו המנורה היצירתית שמעל שולחן האוכל עשויה עץ ממוחזר.

כורסאות עור בהירות

כסאות מטבח נוחים אלה עם רגלי עץ ומושבי עור רכים וגבים בצבעים צבעוניים הפכו לקישוט של פינת האוכל במטבח בסגנון מודרני עם אלמנטים בסגנון מודרני..

כסאות בר מעץ

כסאות למטבח הייטק

סגנון מודרני עם אלמנטים היי-טק יכול גם לקבל הרמוניה כיסאות ושולחן אוכל עשוי עץ. אתה רק צריך להשקיע זמן בחיפוש אחר דגם כיסאות פשוט למדי, אך יחד עם זאת נוח ומעשי..

ריפוד משולב

פתרון עיצובי מעניין יכול להיות בחירה של ריפודים שונים לכסאות עץ מאותה קבוצת אוכל. כסאות מגולפים עם מושבים רכים משתלבים היטב בריפוד מפוספס של כורסאות קטנות עם מסגרת לבנה כשלג.

למטבח מינימליסטי

דוגמה נוספת לשילוב כיסאות וכורסאות מדגמים וצבעים שונים בתוך אותה פינת אוכל. במטבח הלבן והפריך הזה עם סביבה מינימליסטית, הצבעים הטבעיים של קבוצת האוכל נראים מזמינים להפליא, ומזמינים אתכם לשבת בנוחות ליד שולחן האוכל המרווח..

למטבח בסגנון כפרי

ניתן לשלב כסאות מאותו גוון, אך בדגמים ועיצובים שונים, כפי שקרה בפינת האוכל של המטבח בסגנון כפרי..

יחד עם ספסלים

כחלק מעיצוב אקלקטי, ניתן לשלב כסאות לא רק בצבעים ודגמים שונים, אלא גם בעיצובים שונים במהותם, כגון ספסלים קטנים אלה, העשויים מאותם עץ עץ כמו שולחן האוכל, משתלבים היטב עם כורסאות בטקסטיל צבעוני.

ריפוד רב גוני

כסאות קלאסיים

ריהוט נצרים

מוצרי העץ כוללים מבנים עשויים רוטונגה, במבוק וגפנים. ריהוט נצרים אינו נפוץ כל כך בפנים המטבח, ולכן המראה שלו תמיד בלעדי, יוצא דופן.

כסאות ראטונג

כסאות רוטונג

ל «כְּפָר» פנים בסגנון כפרי, פרובנס עם אלמנטים של חיים כפריים, דגמים כאלה של כיסאות יהיו שימושיים מאוד. כסאות קלים וניידים כאלה נוחים וקלים לניקוי, אך יש להם מגבלות משקל ודורשים עיבוד מיוחד של החומר מפני לחות מוגזמת וטמפרטורות קיצוניות..

ריהוט נצרים

כורסאות נצרים, המסווגות בדרך כלל כריהוט גן בחוץ, הפכו לתוספת נהדרת לסגנון הכפרי של המטבח הכפרי הזה. כמובן, בדירת עיר אולטרה מודרנית, במטבח הייטק, רהיטים כאלה ייראו בלתי הולמים, אך לחיי פרברים זה יהיה שימושי מאוד.

בגוונים חוליים

מכלול ריהוט הנצרים לפינת האוכל והשרפרפים לאי המטבח משלים בהרמוניה את העיצוב בז ‘ואוכרה. אפילו וילונות הגלילה בחלונות מותאמים לצבע הרהיטים. ערכת צבעים חמה כזו מתאימה את עצמה לחמימות, נוחות ורגיעה..

ריהוט נצרים בהיר

כורסאות נצרים וכסאות בר צבועים בצבעים עזים ועשירים הפכו למבטאים בלוח הצבעים הבהיר של חדר המטבח-האוכל. עם קצת ריהוט גן כזה, מצב הרוח של חלל המטבח תמיד יהיה טרי באביב וחיובי..

כיסאות וכיסאות למטבח מפלסטיק

בין היתרונות הברורים של ריהוט פלסטיק, ניתן לייחד את קלילות הבנייה, קלות הטיפול, מגוון הצבעים, קלות האחסון. אתה יכול לרכוש סט כסאות פלסטיק למטבח, להשתמש רק בחלק הדרוש, ולהשאיר את השאר לאחסון על ידי הנחת כיסא אחד על גבי השני והוצאתו לפי הצורך. קל לטפל בריהוט פלסטיק, הוא עמיד בפני לחות, וזה יתרון ברור לחדר עם סיכון גבוה לזיהום ולחות גבוהה. אבל יש גם כמה חסרונות – ריהוט פלסטיק הוא קצר מועד ויש לו מגבלות משקל. בדרך כלל כיסאות פלסטיק יכולים לסבול עד 90 ק”ג. כדי להגדיל את עמידותם של מוצרים, אך במקביל להישאר בקטגוריית מחירים מסוימת. היצרנים משלבים פלסטיק עם עץ ומתכת. רגלי פלדה או אלומיניום של הכיסאות מאריכים משמעותית את תוחלת החיים שלהם.

כסאות כהים על רקע משטחים מבריקים

ריהוט פלסטיק ייראה הרמוני מאוד בפנים מודרני עם שימוש רב בזכוכית, משטחי מראה. ארונות מטבח עשויים MDF, מכוסים סרט PVC, המשמשים לעתים קרובות כל כך לייצור רהיטי מטבח מובנים, סובלים באופן מושלם את שכונת הפלסטיק, כולל כחומר לכיסאות ולשרפרפים..

כיסאות איימס

כסאות מפורסמים

הכסאות המפורסמים בעולם, שהומצאו על ידי איימס, הפכו לאייקונים בעיצוב רהיטים והיו פופולריים בקרב בעלי בתים במשך עשרות שנים. העיצוב הפשוט אך הארגונומי משתלב בקלות כמעט בכל פנים. כיסאות אלה זמינים כעת עם מושב פלסטיק ורגלי עץ, אם כי איימס במקור עשו את המושב מעץ תוך שהם מתנסים בפלסטיק של חומר זול וקל זה. במטבח בהיר, עיצובים אלה של כסאות מטבח קלים נראים לא רק מתאימים, אלא גם יתרון..

כורסאות פלסטיק

כסאות-כורסאות מפורסמים לא פחות מפלסטיק, שחוזרים בדיוק על קווי המתאר של גוף האדם, הפכו לקישוט של פינת האוכל עם שולחן בסגנון כפרי..

כסאות ארגמן בהירים

כורסאות פלסטיק בהירות וצבעוניות עם רגלי מתכת הפכו למוקד מבטא במטבח הבהיר הזה. הפתרון העיצובי המקורי לא רק דילל את לוח הלבן השלג, אלא גם הביא יחס חיובי לאופי החדר.

כסאות פלסטיק כחולים בהירים

דוגמא נוספת לאופן בו כיסאות פלסטיק בהירים עם רגלי מתכת יכולים לשנות את אופיו של חדר. אין ספק שהצבע הכחול העשיר של הכסאות הפך למרכז תשומת הלב של פינת האוכל. באשר כסאות הבר ליד הדלפק של אי המטבח, בסיסיהם עשויים עץ, והמושבים עשויים גם הם מפלסטיק..

פלסטיק לבן

פלסטיק ומתכת

דגם דומה של כסאות פלסטיק על רגלי מתכת, אך בגוון רגוע יותר, ניטרלי, הפך לקישוט של פינת האוכל של חלל מטבח קטן עם משטחים מבריקים לבנים שלג של ארונות מטבח..

כסאות שקופים

פלסטיק חסר צבע

כסאות בלתי נראים

כסאות עשויים פלסטיק שקוף נרכשים לרוב לחללי מטבח קטנים, מסיבות מובנות – הם נראים חסרי משקל, אינם מכבידים על המראה החיצוני של החדר, ויחד עם זאת קלים לתחזוקה ולתחזוקה. אבל עבור מטבחים מרווחים עם עיצוב פנים מקורי, ריהוט שקוף יכול להיות מתנת אלוהים..

לכל אחד כיסא משלו

זה יכול להיות ממש יוצא דופן לשלב כסאות באותו פינת אוכל, לא רק בצבעים ועיצובים שונים, אלא גם מהחומר העומד בבסיס ייצור הדגם. פינת אוכל אקלקטית כזו יכולה להיות אופציה מעניינת למשפחה גדולה, שבה לכל בית יש כיסא מיוחד משלו..

מסגרת מתכת לכסאות מטבח

החומר העמיד ביותר, אך גם היקר למדי, לייצור מסגרת הכסא הוא מתכת. מבני אלומיניום ופלדה עומדים בעומסים גבוהים, משרתים זמן רב והם פשוטים ונוחים למדי לתחזוקה. ישנם דגמים נייחים ומתקפלים של ריהוט למטבח. בין כסאות הבר ממתכת, ישנן אפשרויות להתאמה לגובה, וזה יתרון מוחלט לחללי מטבח משפחתיים. בחלק מדגמי הכיסאות ניתן להתאים את משענת הגב.

על רגלי מתכת

פגר מתכת

כסאות בר מתכת

כיסא עשוי מתכת כולו הוא מוצר די יקר, ויחד עם זאת הוא גם קר מאוד. לכן, ככלל, כיסאות או שרפרפים עם מסגרת מתכת יש מושב רך, ולפעמים גב. חומר המושב יכול להיות כל דבר, אך למטבח עדיף לבחור טקסטיל או חומרים שקל לנקות אותם, כגון עור, טבעי או מלאכותי..

כסאות מתכת

מתכת הפכה לחומר העיקרי לכסאות בר וכסאות פינת אוכל למטבח המודרני הזה עם נגיעות כפריות. העיצובים המקוריים של הכסאות הפכו לסימן ההיכר של הריהוט הלא טריוויאלי של המטבח..

בר וכסאות אוכל

בחדר מטבח -אוכל זה ליד אי המטבח, אנו רואים כסאות בר בעלי הרכב משולב – מסגרות מתכת צמודות לאלמנטים מפלסטיק. דגם ארגונומי עם מושב תומך מעט ומשענת רגל נוחה. בפינת האוכל, אנו רואים כסאות פלסטיק כתומים בהירים המקיפים שולחן מחומר דומה, אך בלוח לבן כשלג..

עיצוב כיסא מודרני

כסאות עם מסגרת מתכת משתלבים בצורה מושלמת בפנים מודרניים עם אלמנטים הייטקיים. בשילוב עם משטח הזכוכית השקוף של שולחן האוכל, כל הקבוצה נראית מפוארת, נגישה ומכובדת..

כסאות עור בר

כסאות בר נוחים עם מסגרת מתכת ומושבי עור רכים מעוטרים בפרווה מלאכותית המחקה עורות של בעלי חיים. הצבע השחור -לבן המנוגד של כסאות המטבח נתמך על ידי אורות תליון בסגנון ארט נובו.

כסאות בר עם רגל מתכווננת

וכסאות הבר האלה על רגלי מתכת עם גובה מתכוונן הפכו לתוספת הרמונית לכל האלמנטים של סגנון הארט נובו בחלל מטבח קטן.

העיצוב המקורי של כסאות בר

דוגמה נוספת לכסאות בר בעיצוב מקורי שיכול להפוך לסימן ההיכר של מטבח מודרני עם פנים פרוגרסיבי..