חִיצוֹנִי

1000 ו 1 רעיון אחד לארגון הרחבה לבית

במוקדם או במאוחר, בעלי בתים כפריים או משקי בית פרטיים עירוניים מתמודדים עם שאלת ארגון הרחבה לבית. מישהו צריך מרפסת מוארת כמרפסת סגורה, מישהו צריך מקום נוסף כדי להכיל חלל חי או תועלתני. כמה בעלי בתים מקימים הרחבה ליד הכניסה הראשית, בעוד שאחרים מתרחבים לאזור החצר האחורית. לכל אחת מדרכי סידור הרחבה לבית יש מאפיינים וניואנסים משלה. אנו מקווים שמבחר הרחבות מקוריות אך יחד עם זאת פרקטיות, שנאספו על ידינו לפרסום זה, יסייעו לכם להחליט על סגנון הביצוע, בחירת חומרי הבנייה והגימור ויניעו את ארגון הפנים של המבנה. מרפסת מקורה או חדר נוסף..

נספח בחצר האחורית

נספח בחצר קטנה

הרחבה צרה

בתוך חלקות קטנות של משקי בית פרטיים עירוניים, כל מטר מרובע נחשב. באופן לא מפתיע, בעלי בתים רבים זקוקים לשטח נוסף כדי לארגן את המטבח, האוכל או הסלון שלהם..

חיצוני של הרחבה

רוב הבניינים של בתים פרטיים עירוניים ממוקמים בחצר האחורית, אך ישנן אפשרויות לארגון הנחות נוספות הנראות מהרחוב, כך שהן ממוקמות בסמוך לכניסה הראשית או ממוקמות באופן שההרחבה עצמה הופכת להיות הראשי הכניסה לדירה. במקרה זה, חשוב במיוחד מה החיצוני של המבנה שלך. כמובן, באופן אידיאלי, הרחבה נראית כאילו נוצרה במקור ומהווה חלק בלתי נפרד מהבניין. אך לעיתים קרובות קורה שהבניין הראשי מספיק ישן או עשוי מחומרים שבעל הבית לא רוצה להשתמש בהם ותוספת של חדר נוסף לא יכולה להיעשות בהרמוניה ובהתאם למאפייני החזית של בעלות הבית. במקרה זה, תוכל ליישם שיטה הפוכה בתכלית ולארגן הרחבה, אשר תהפוך למוקד תשומת הלב של החלק החיצוני של הבניין כולו, תובחן על ידי מקוריות העיצוב או העיטור, ואף עשויה להיות שונה בסגנון ובסגנון שיטת הביצוע..

הרכב הרמוני

כמכלול אחד

להלן דוגמה אחת לשילוב מוצלח של חלל חדש בסמיכות לבניין הראשי. השימוש באותם חומרי בניין וגימור לבנייה ולפנים של הרחבה, ששימש לבניית הבניין הראשי, אפשר ליצור אנסמבל הרמוני. הבניין נראה שהנספח תמיד היה חלק מהבית..

הרחבה מקורית

וזו כבר אופציה לבניית הרחבה ששונה במראה שלה מהמבנה המרכזי. החלל הנוסף נראה יותר כמו מרפסת מקורה מזוגגת, הוא ממש מוצף באור טבעי. זה תענוג גדול שיש מבנה מקורי כזה בחצר האחורית, הנפתח לאנסמבל פארק וגינה מתוכנן ומאורגן..

סגנון בנייה צרפתי

להלן דוגמה לאופן שבו הרחבה, שלא הוגדרה במהלך בניית הבניין הראשי, הופכת לא רק לחלקו האינטגרלי, אלא גם לכרטיס ביקור. נספח מרווח ולבן-שלג, המעוצב בסגנון צרפתי, הפך לא רק לסלון לקומה הראשונה, אלא גם לשטח פתוח עם גדר למפלס העליון.

הרחבה גדולה עם המשך

אופציה נוספת להרחבה גדולה, שהחלק החיצוני שלה שונה בתכלית מהעיצוב והעיצוב של הבניין הראשי. הנחת היסוד המרווחת של הבנייה החדשה ממשיכה בחצר האחורית – פטיו מודרני עם פינת אוכל, ציוד ברביקיו ותנור מצויד באזור המלט..

עם גישה לשטח פתוח

על סיפון עץ

הרחבה הממוקמת על רציף או סיפון עץ מספקת מרחב נוסף לא רק בתוך הבניין, אלא גם מחוצה לו. על הרציף תוכלו לארגן מקומות למנוחה, ברביקיו או משחקים פעילים לילדים ולמבוגרים.

עץ וזכוכית

בהתחשב בכך שנעשה שימוש רב בעץ בבניית הבניין הראשי, החלטה הגיונית לבניית חדר נוסף הייתה בחירת חומר דומה, בשילוב תוספות זכוכית..

הרחבה עשויה זכוכית וקורות עץ

דוגמה נוספת להרחבה העשויה כולה מכניסות זכוכית הנתמכות במבני עץ, אך הפעם צבועות בהתאמה לאלמנטים של הבניין הראשי..

חיצוני מודרני

זכוכית על בסיס לבנים

אם אחד מקירות הרחבה צמוד לגדר או לחלק מבניין אחר, הוא מתבצע בגרסה ריקה, שאר המשטחים יכולים להיות זכוכית מהקרקע לגג או שיש להם בסיס קטן עשוי לבנים או אֶבֶן.

מבנה קטן בסגנון תעשייתי

זכוכית חלבית לדלתות

קירות זכוכית שקופים או חלונים ודלתות הזזה יכולות להיות אופציות מצוינות להוספת חדר או מרפסת נוספת..

דלתות הזזה מזכוכית

אם הקירות החדשים שנבנו בחצרים החדשים חירשים ואין דרך לסדר פתחי זכוכית על הגג, אז לפחות אחד הקירות צריך להיות זכוכית על מנת לספק לא רק תאורה טבעית של החדר, אלא גם כדי להתגבר. האווירה הפסיכולוגית של החלל הסגור.

הרחבה ענקית

הרחבה מרווחת

חדר מרווח זה הוא מכלול שלם של מבני חוץ, שבתוכו ניתן היה לצייד לא רק מטבח גדול עם חדר אוכל, אלא גם סלון מרווח לכל המשפחה להירגע ולקבל אורחים..

נספח זכוכית דו קומתי

הרחבה זו נראית יותר כמו בניין דו קומתי מלא עם קירות זכוכית וגג. חלק הזכוכית של הבניין החדש פונה לחצר האחורית, בעוד החזית עשויה בגרסה חירשת יותר..

הרחבה קטנה

וזה אולי החדר הקטן ביותר שהתווסף בחצר האחורית. הרחבה מרופדת בחיפוי עץ מבפנים ומבחוץ, והפכה לאזור מטבח קטן.

פנים שטח נוסף

כמובן, פנים המבנים החיצוניים יהיה תלוי בסוג התכנון שהחדר ממוקם בו. בנוסף למרכיב הפונקציונאלי, יש גם ניואנס של קומבינטוריות עם שאר הבית. רוב בעלי הבית מעדיפים את פנים הרחבה באותם צבעים ומרקמים כמו האזור העיקרי. אבל יש גם כאלה שמעזים להתנסות, פתרונות עיצוב בלתי צפויים או התגלמות הרעיונות שלהם, שלא מצאו מקום בבעלות הבית המקורית..

פנים לבן כשלג להרחבה

לוח לבן של פנים האגף

אגף זה כולל מטבח ופינת אוכל. גימור משטח בהיר כמעט לבן כשלג מאפשר לך להרחיב ויזואלית את החלל החדש. לא תמיד ניתן לספק לחדר הרחבה כמות מספקת של אור טבעי עקב פתחי חלונות; במקרה זה תקרת הזכוכית או חלקיה חוסכים.

צבעים בהירים של הפנים

אופציה נוספת להרחבה עם פנים בצבעים בהירים, שבה ניתן היה למקם לא רק את המטבח, אלא גם סלון קטן.

קורות עץ וקיר אבן

סלון מודרני זה עם השפעות כפריות מאורגן במרפסת מזוגגת המחוברת לבניין הראשי. בחיים הפרברים, קשה ביותר להסתדר ללא שימוש בחיפוי עץ ואבן, מכיוון שאלו חומרי הבנייה והגימור המתאימים ביותר לבעלות הבית בטבע.

מטבח מרווח במרפסת

מרפסת נוספת מזוגגת עם קורות עץ הפכה למקלט למטבח ולפינת האוכל הקלאסיים. גווני לבן, שחור ועץ המשמשים בפנים יצרו אווירה ביתית נעימה באמת של החדר הנוסף..

ברזל וזכוכית

דוגמא נוספת למרפסת עם תקרת זכוכית ורוב הקירות. כבר נעשה שימוש כאן במבני מתכת, עץ קיים רק כחומר למשטחי המטבח ופינות האוכל..

סלון קטן במרפסת

במרפסת הקטנה והנעימה הזו הצלחנו לצייד סלון מיני עם פינת קריאה. במקרה זה, אלמנטים של הפנים הכפרי הגיעו שימושי..

הרחבה אסימטרית

הרחבה תכליתית זו היא דוגמה לאופן שבו ניתן לארגן חדר נוסף אפילו בפינת חלל א -סימטרית הדרוכה בין שני קירות. בחלקו הפנימי של חדר המטבח שהתקבל הוחלט שלא לצבוע על קיר הלבנים המקורי, אך לאחר עיבוד בעזרת תרכובות מיוחדות, השאר אותו כחלק מהעיצוב.