חִיצוֹנִי

בתי עץ יפים: חיצוניים יוקרתיים בתמונה

קופסת עץ רגילה יכולה להיות מסובכת עם מגוון הרחבות כך שבסופו של דבר נבנה בית עץ יפהפה. כשמסתכלים על רישומי ילדים, אפשר לדמיין שבית עשוי עץ הוא קופסה רגילה עם 4 קירות, המחולקת לחדרים בפנים. כשמסתכלים על רוב הבתים הכפריים, אפשר להבין שזה בדיוק מה שהבתים במציאות. למרות כל זאת, כאן תוכלו להראות את דמיונכם, ליצור בית יפהפה עם מראה מקורי, וזה יכול לעזור לנו. מבחר גדול של פרויקטים לבית.

כשאתה בונה בית מבית עץ, אתה לא צריך להגביל את עצמך. בית עץ הוא חומר עמיד הפותח בפני הבעלים הזדמנויות חדשות. על ידי ביצוע תוספות אדריכליות, אתה יכול ליצור בית מקורי עם חיצוני יפה..

2017-12-12_22-14-36נכס ייחודיבית גדול מבר בית גדול עשוי עץ בית לגש גדול בית עץ בית כפרי בית דו קומתי עשוי עץ בית עץ בצבע אפור בית עץ על האגם בית עץ בעל צורה יוצאת דופן בית עץ עם מרפסתבתי עץ בבריטניה בתי עץ-בבריטניה-היום

חלון מפרץ

כיום, חלונות מפרץ בבית עץ זוכים לפופולריות יותר ויותר. חלון מפרץ – חלק מהחדר הבולט מעבר לחזית ומישורו. אי אפשר לקרוא לזה הרחבה, כי זה רק המשך של הבית, הממוקם בחדר מחומם. חלון המפרץ יהפוך את המראה האדריכלי לאטרקטיבי יותר, והשטח הכולל גדול בכמה ריבועים.

% d1% 8d% d1% 80% d0% ba% d0% b5% d1% 80 % d1% 8d% d1% 80% d0% ba% d0% b5% d1% 805

חלון המפרץ יכול להיות בצורת ריבוע או מלבן פשוט או מצולע מורכב. חלון מפרץ עם מספר גדול של פינות הורס חשיבה סטריאוטיפית, הופך את החלק החיצוני של הבית למקורי ויוצא דופן. מבחינה מבנית, חלון המפרץ יכול לבלוט הן בפינת בית עץ והן לאורך הקיר שלו. הודות לשימוש בטכניקה אדריכלית זו, ניתן להגדיל את שטח הבית, ליצור מראה מקורי ולהכניס יותר אור טבעי לתוך הבית, כיוון שהוא לרוב מזוגג עד כמה שניתן. חלון המפרץ יכול להיות ממוקם לא רק בקומת הקרקע של הבית, אלא גם לעלות לגג, מה שיצור מראה מרהיב, המזכיר עמודים או מגדלים קטנים.

ניתן להשתמש בכמה חלונות מפרץ מסוגים שונים בבית אחד. בחלק אחד של הבית, זה יכול להיות חלון מפרץ כפול, בצד השני – קומה חד -קומתית, וכן הלאה. באופן כללי, נוכחותו של חלון מפרץ תוכל לגוון את החלק החיצוני של בית עץ, להכניס לתוכו גל רענן ולהחיות את הרעיונות המקוריים של הבעלים.

בית עץ עם נוף יפה בית עץ עם שטח פתוח בית עץ עם גג שטוח בית עץ עם חיפוי חזית בית עץ עם גג רעפים בית עץ עם סגנון כפריבית עשוי עץ לבן בית מבר בסגנון המקורי בית עץ לבן בית עשוי עץ עם גג ירוק בית עשוי עץ עם אריחים מונוליטייםבית עשוי עץ עם גימורים מקוריים

מרפסת ומרפסת

מרפסת או הזנים הקטנים שלה היא אגף בעל עומס פונקציונלי ומראה מסוגנן. טרסה היא שטח פתוח עם קיר אחד, מעין הרחבה על תומכים או עמודים. מלמעלה, המרפסת מכוסה בגג מאותו סוג כמו הבית, או שניתן להקים אותו בנפרד. המרפסת פופולרית במיוחד באזורים הדרומיים של המדינה, כיוון שלרוב חם שם ואזור זה משמש באופן קבוע. כאן תוכלו לבלות עם חברים או קרובי משפחה, לשבת ליד שולחן אוכל באוויר הצח, בין אם זה שטוף שמש או מעונן..

כעת המרפסת צוברת יותר ויותר פופולריות; ניתן להשתמש בה הן בצד אחד של הבית והן סביב כל היקפו. לפיכך, הוא לא רק משנה את מראה בית העץ, אלא גם מאציל אותו..

בתים עם מרפסת פופולריים במיוחד באזורים קרירים יותר; קמים נוספים מוקמים כאן, מסודרים אזור עם יכולת להשתמש במערכות חימום. אין צורך לבלבל בין המרפסת לבין המרפסת, שכן המרפסת פתוחה ומתאימה רק לשעות הקיץ, אך המרפסת היא חדר סגור עם קירות וחלונות. גם מטרתו שונה, שכן קודם כל זהו חדר להגנה מפני הכניסה לבית «גחמות» מזג האוויר.

בית עץ בית עשוי עץ מעוצב בית עץ בהיר עם גדר בית עץ בהיר עם גג שחור בית עץ חשוך בית עם חלונות גדולים בית עם גג מקורי בית מואר בית למעון קיץ מבר בית מחוץ לעיר מוקף עציםהם-בתי-עץ-זולים-בהשוואה-לבתים-מחומרים אחרים

אכסדרה ומרפסת

אם בית עץ אינו מורכב מקומה אחת, כדאי לחשוב כיצד ניתן לגוון את מראה המבנה עם הרחבות מקוריות. כמרכיב אדריכלי נוסף, אתה יכול להשתמש במרפסת או אכסדרה..

המרפסת היא מעין תת -סוג של המרפסת, שאינה נמצאת בקומת הקרקע. הרחבה כזו לרוב נשארת פתוחה. אם אתה משתמש במרפסת בבית כפרי או בקוטג ‘מעץ, זה יכול להיות לא רק אלמנט דקורטיבי של החוץ, אלא גם מקום לבילוי בחיק הטבע..

בהמולה של העיר, למרפסת של דירה יש לעתים קרובות מטרה טכנית, היא משמשת כמחסן לדברים שונים. במקרה של בית כפרי או קוטג ‘קיץ, אין צורך להעמיס אותו בזבל, עדיף להשתמש בו למטרה המיועדת שלו, כלומר לעסוק במנוחה פסיבית. תמיד יהיה נחמד לצאת למרפסת, לנשום את האוויר הצח, או פשוט להתפעל מהנוף של הסביבה עם כוס קפה חם. המרפסת יכולה להיות קטנה עם יציאה מחדר אחד, או על כל הקיר, יכולה להיות לה מספר יציאות, הן מחדר השינה והן מהחדרים המשותפים..

derevyannie_doma_iz_brusa_35-650x975 בתים ייחודיים-יפים-עץ-עיצוב-נחמד-עבורך

לוג’יה היא סוג של מרפסת מזוגגת הבולטת מעבר לבית או ממוקמת בתוכו. כל ההבדל בין מרפסת לאכסדרה הוא שהמרפסת פתוחה מכל הצדדים, אך האכסדרה נסגרת משני או שלושה צדדים..

מבחינה מבנית, המרפסת והאכסדרה יכולים לשמש מעין המשך של המרפסת, חלון המפרץ או המרפסת של הקומה הראשונה. עם סידור זה, למרפסת יש ביטוח הידוק וחיזוק נוסף בצורה של הרחבה תחתונה.

בית עץ באזור הררי בית עץ על גבעה בית עץ צהוב-חום בית כפרי מברהשימוש ביומנים בבניית בית בית עץ מדורג עיצוב יפה של בית עץ בית יפה עם מדרגות בית קטן עשוי עץ עם גג אדום בית קטן עשוי עץ ליד האגםבית בן קומה אחת עשוי עץ

גזיבו

Belvedere הוא סוג הרחבה מקורי שיהפוך בית עץ רגיל ליצירת אמנות מסוגננת. אם אתה מסתכל לתוך המילון, אז הרעיון עצמו מתורגם מאיטלקית כ «נוף יפה». זה מה שמבטיח הרחבה מסוג זה, המייצג כלפי חוץ מעין מגדל הממוקם מעל הקומה העליונה. במילים פשוטות, זהו מעין ביתן שהונח על גג בית עץ..

למעשה, belvedere הוא הרחבה מקורית על גג בית פרטי, יש לו צורה מפוארת ומראה מסוגנן. בשטח הפדרציה הרוסית עדיף להשתמש בגרסה המזוגגת על מנת להגן עליה מפני גחמות הטבע בצורת שלג או גשם. הרחבה מסוג זה מורכבת בבניה ותעלה פרוטה יפה, אך המראה היפה ומקום המנוחה הנעים שווים את זה..

באופן כללי, אני רוצה לומר שבית עץ לא חייב להיות קופסה בנאלית עשויה עץ או עץ. עם קצת מאמץ, אתה יכול לבנות בית אופנתי שבו אתה רוצה לבלות יותר ויותר זמן, ושכנים ואורחים יופתעו לטובה מהטעם המדהים של הבעלים, ויעריכו באופן חיובי את רעיונותיו ואת יישומם..

פרויקט מקורי של בית עץ פרויקט הבית המקוריבית מדהים עשוי עץ בית עץ מודרניבית עץ חום כהה בית נעים עם חזית מוארתבית פיני עשוי עץ בית כפרי אופנתי בית עץ אלגנטי