פְּנִים

פנים סלון בצבע וונגה: רעיונות עיצוב אופנתיים ב -100 תמונות

סלון מודרני, ככלל, משקף באופן מלא את העדפות הטעם של בעליו ומשמש לא רק כמקום לקבלת אורחים או מנוחה עם המשפחה. חדר זה מתמודד בצורה מושלמת עם התפקיד של ספרייה, חדר עבודה או קולנוע ביתי. לכן, כאשר מקשטים את עיצוב הפנים של חדר כזה, חשוב מאוד לחשוב על כל הפרטים ולצייד את הסלון בהתחשב במטרה הפונקציונלית שלו. יחד עם זאת, אל תשכח שהחדר צריך להישאר נוח, נעים ומושך ככל האפשר..

אבל איך לקבוע נכון את סגנון הפנים עם המגוון הנוכחי של רעיונות עיצוב, חומרים ומגמות אישיות? אחרי הכל, לא כולם אוהבים פתרונות יוצאי דופן, והסלון עצמו צריך להתאים לסגנון כל החדרים האחרים. במקרה זה, הטבע יחלץ לעזרה, כלומר גוונים וטקסטורות לעץ, שלעולם לא יוצאים מהאופנה. דוגמה אחת כזו היא צבע הוונגה, שנראה תמיד יקר, אצילי ונחשב לחלופה ראויה לאותו סוג של גוונים חומים. לאחר מכן, אנו מציעים להבין מהו הצבע המדהים הזה וכיצד בדיוק ניתן להשתמש בו בפנים של סלון מודרני..

סלון בצבע וונגה: תכונות ומאפיינים של הפנים

על מנת להקל על קוראינו לדמיין כיצד בדיוק נראה סלון בסגנון וונגה, נספר לכם קודם כל מעט על הצבע עצמו, כי המאפיינים הללו הם בדרך כלל הקובעים את מצב הרוח הכללי של הפנים. ..

אז נראה שהצבע המקורי הזה נקרא «וונגה» הודות למינים בעלי הערך של עצים אפריקאים טרופיים בעלי אותו שם, שעץם מתאפיין במספר הגוונים הגדול ביותר, החל משוקולד מריר ועד כמעט סגול. יחד עם זאת, שכבת העץ העליונה, ככלל, קלה יותר מהפנימית, ותכונה זו היא המאפשרת שימוש בוונגה במגוון רכיבי פנים..

וונגה מתבטא בצורה מושלמת כגוון דומיננטי ומשולב להפליא עם לוחות אחרים, הוא נראה מסוגנן ומאוד אטרקטיבי. עם זאת, למרות התכונות החיוביות הללו, מעצבים מייעצים להשתמש בוונגה בסגנונות תמציתיים ומאופקים יותר, מכיוון שהצבע אינו סובל עודפים ופאתוס..

פנים סלון בצבע וונגה – כללי עיצוב

כפי שאולי ניחשתם, צבע הוונגה הוא גוון עמוק ואקספרסיבי למדי, לכן עליכם להשתמש בו נכון בעיצוב הסלון. וונגה כהה צריכה להיות מוצלת באמצעות סביבה בהירה, ובנוסף למקור התאורה העיקרי, השתמשו בפמוטי קיר ותאורה נוספת בצורה של זרקורים.

עבור סלון קטן, השימוש המינימלי בחפצים ואביזרים בעיצוב דומה רלוונטי. תן לזה להיות קיר, מסגרות לתמונות, וילונות או כריות על הספה. בסלון עם שטח גדול יותר, ניתן בנוסף להשתמש ב- wenge בעיצוב ריצוף וריפוד של ריהוט מרופד. עם זאת, אל תגזימו עם כמות הצבע והשתמשו במבטאים מנוגדים, אחרת הפנים ייראה משעמם מדי ומדכא..

בחירת רהיטים

פריטי ריהוט בעיצוב עץ באחד מגווני הוונגה תמיד נראים אריסטוקרטיים ואצילים, אולם מעצבים ממליצים לא להיסחף מדי למספרם ולהשתמש בהם בפנים הסלון בפרופורציות שונות. אפשרות המבטא היחיד פירושה שרק אחד מרהיטי החדר בחדר יכול להיות מעוצב בעיצוב דומה ובעלי צבע כהה..

עבור חדרים מרווחים, זו יכולה להיות מגלשה קטנה בצבע שוקולד מריר, או כורסה או ספה נעימה עם רמזים סגולים עדינים. במקרה של שימוש בשניים או שלושה מבטאים בסגנון הוונגה, אתה יכול לסדר את הרהיטים שנבחרו באופן אקראי, ככל שהריבוע של החדר מאפשר זאת, או לשלב אובייקטים בהרכב יחיד..

ההדגשה המלאה של גוון העץ נראית מקורית לא פחות כאשר כל הרהיטים בסלון או חלק מפרטיו עשויים באותו סגנון וצבע. יחד עם זאת, נוכחות של צבע כהה נוסף בחדר אינה מבורכת..

סלון בצבע וונגה בסגנון מודרני

מושג כמו «מודרניות», מתבטא בצורה מושלמת בכיוונים רבים בסגנון, וצבע הוונגה, בתורו, משולב נפלא עם רובם. לכן, בעת יצירת פנים סלון מסוגנן ורב תכליתי בסגנון מודרני, יש לך הרבה רעיונות ואפשרויות במלאי. כדי לקשט סלון בסגנון הייטק, עם צורות פשוטות וקווים ישרים, שילוב הרמוני של מתכת עם זכוכית ודומיננטיות של צבעים לבנים ושחורים מנוגדים, ניתן להשתמש בוונגה בעיצוב רהיטים ודלתות..

יוצא דופן, תרד «מהעליית הגג» הלופט גם נראה נהדר עם תוספות שונות בצבע וונגה, למשל ריפוד רהיטים. הפנים בסגנון הניאו -קלאסיזם משלב את התחכום של הקלאסיקה והפרטים המודרניים, כך שבמקרה זה רגלי כיסאות, פסלונים, מסגרות תמונות וחפצי נוי אחרים יהיו הפתרון האידיאלי לגלם וונגה..

עיצוב פנים בסגנון עכשווי כרוך בהתגלמות הוונגה באלמנטים דקורטיביים ורהיטים.

באשר למינימליזם, בהיעדר מוחלט של כללים נוקשים בנוגע לבחירת הצבעים, במקרה זה עליך להחליט על אחד הגוונים הכהים של הוונגה ולשלב אותו בהרמוניה בפנים כולו עם לוחות אחרים. ברשימת החריגים שאינם כלל «חברים» עם גוונים כהים של עץ אפריקאי «כַּפרִי» כפרי וסגנון אקולוגי.

סלון בצבע וונגה – עיטור של הרצפה, הקירות והחלונות

גווני וונגי כהים משמשים בהצלחה רבה בעיטור קירות, רצפות וקישוט חלון. יחד עם זאת, כמו בדוגמה עם רהיטים, יש לשלב רצפות כהות עם קירות בהירים. באשר לדלתות או פתחים מקושתים, במקרה זה, עליך לבחור באפשרות להתאים את הריצוף. בעת התקנת חלונות, הגוון של המסגרת ואדן החלון נבחר על פי אותם כללים כמו הדלת. אך מעצבים אינם ממליצים לקשט הן את הרצפה והן את הקירות באחד הגוונים האקזוטיים..

שילוב צבעים של וונגה בפנים הסלון

כפי שכבר אמרנו, צבע הוונגה עצמו הוא רבגוני למדי, ותפיסתו תלויה במידה רבה בשילוב עם גוונים אחרים. וונגה ולבן הם קלאסיקה של win-win שלעולם לא תעשה בה טעויות.

הדואט של וונגה ובז ‘נראה ביתי ונעים.

גריי מדגיש באופן מושלם את האקספרסיביות והמרקם של הגוון העצי.

לוח הצבעים האדום יוסיף נופך של רומנטיקה לפנים.

צהוב בשילוב עם וונגה יכול להיקרא אלטרנטיבה מצוינת לטנדם הוונג’י-בז ‘, עם ההבדל שההצעה האחרונה גם מרעננת את החדר.

וריאציות בשילוב עם ירוק או כחול יובילו אתכם נפשית לחוף האוקיינוס ​​או ליער.

בשל התכונות הייחודיות שלו, צבע הוונגה צובר תאוצה בפופולריות בווריאציות מודרניות של פנים יותר ויותר, והרעיונות לעיצוב הסלון הם אישור ישיר לכך. ניתן להשתמש בו במגוון פרטים, קישוט החדרים והריהוט. העיקר הוא למקם נכון מבטאים ולפעול לפי המלצות המומחים.