פְּנִים

סלון 20 מ”ר. מ ‘: פריסה ופרטים של פנים מודרני

הסלון הממוצע בדירה הוא 20 מ”ר. מ. זהו המקום בו המשפחה מבלה ביחד. ניתן לשלב חדר כזה עם מטבח וחדר אוכל, שבו קרובי משפחה יישארו עוד יותר. הסלון יכול להכיל גם פינת ישיבה, חדר טלוויזיה, חדר שינה, אזור משחקים ובר. כיצד לצייד סלון של 20 מ”ר. m כך שהוא מבצע את כל תפקידיו?

מטבח-סלון 20 מ”ר. M

סלון עם מטבח 20 מ”ר. נראה כי m אינו מספק הזדמנויות רבות לסידור. עם זאת, שטח קטן דורש החלטות מתחשבות במיוחד בנוגע לעיצוב פנים וגימורים. השילוב של מטבח וסלון הוא פתרון פרקטי מאוד, במיוחד בדירות קטנות בהן אין מקום לחדר נפרד לבישול. מטבח פתוח הוא בחירה אופנתית ופופולרית למדי עבור דירות קטנות וגדולות כאחד. אז איך לארגן סלון עם מטבח של 20 מ”ר. m על מנת לנצל את החלל בצורה מיטבית וליצור חלל פונקציונאלי ויפה?

סלון עם מטבח 20 מ”ר. m – צבעים ודוגמאות

ריהוט סלון קטן עם מטבח בגודל 20 מ”ר. מ, נסה להגדיל את החלל באופן חזותי ככל האפשר. השתמש בצבעים בהירים שלא רק עוזרים לך להרגיש יותר מרווחת ונקייה יותר.

על ידי בחירת לוח צבעים בהיר הן לצביעת קירות והן לרהיטים, תשמור על הרושם של חלל גדול. לאחר מכן תוכל להשתמש בצבעים כהים ועשירים על פריטים כגון כריות, עציצים או שטיח מתחת לשולחן הקפה. כאשר מקשטים את הפנים, ניתן ליישם נושא בלתי צנוע הן בעיצוב והן בצבע המשותף למטבח ולסלון. המוטיב שנבחר יכול להופיע, למשל, על כריות, מפות שולחן או וילונות. סידור המרחבים המשותפים, על אף מטרותיהם השונות, צריך להתבסס על אותו סגנון – זהו העיקרון העיקרי של סידור מוצלח.

עיצוב מטבח-סלון 20 מ”ר. מ ‘: רהיטים ואביזרים

בחללים קטנים הפתרונות המשלבים פונקציות שונות הם הטובים ביותר, כגון כורסאות עם מדפי ספרים, טלוויזיה בארון, או מערכת ישיבה עם פונקציית שינה יומית..

בסלון קטן תוכלו לעצב בהצלחה מטבח מיני עם מקרר עצמאי ואי, הפרדה מותנית של חדרים למטרות שונות. אם תחליט לבחור אי, כדאי ליצור קודקוד נוסף בצורת שולחן לידו..

עם זאת, אם פריסת הדירה אינה מאפשרת ליישם פתרון כזה בפועל או לחלק את פינת האוכל לשולחן גדול, בחר אחד קטן יותר, עגול או מרובע, רצוי עם היכולת להתקפל ולהתפתח. מעשי בסלון קטן הוא גם סט של שני שולחנות קפה בגבהים שונים, בהם ניתן להזיז את הקטן מתחת לגדול יותר כדי לקבל יותר מקום פנוי..

בעת קישוט פנים קטן, אל תשכח לפתוח את פינות החדר, למשל, אל תגזים עם וילונות רחבים מדי, צמחים גבוהים או רהיטים. זכור כי פינות פתוחות הופכות את חללי הפנים למרווחים יותר..

איזה אביזרים לבחור?

ככל שהשטח קטן יותר, כך עליכם להחליט אילו פריטים להציב בפנים. בעת בחירת קישוטים לחדרים עם שטח קטן, זכור כי בנוסף למראה המקורי, הם גם יהיו שימושיים ופרקטיים..

קישוט חלון מוגבל בצורה הטובה ביותר לצורות שטוחות שאינן תופסות מקום רב. וילונות עץ וקפלים כמו גם וילונות רומאיים טרנדיים ופונקציונאליים הם אידיאליים כאן. אתה עלול להתפתות על ידי וילון ארוך, ללא דפוס, קפלים, בשני חלקים כדי להחליק הצידה. יחד עם זאת, מומלץ לנטוש וילונות כדי לא להכביד על הפנים..

פתרון מעניין הוא לתלות וילונות ללא וילונות, שכן הבד האוורירי יוסיף ויזואלית כמה מטרים רבועים לפנים במהלך היום. תוכל גם להשתמש כלכלית בשטח השמור לקישוטים אחרים..

אם אתם אוהבים צמחים ומבטאים ירוקים בפנים, אך אין להם מקום, החליפו אותם בהכנסת מוטיבים פרחוניים (אופנתיים מאוד לאחרונה) על בדים, למשל, כריות נוי או אביזרים קטנים אחרים. אתה יכול לקשט את הקירות בתמונות קטנות או בתצלומים. עם זאת, זכור שככל שתחסום יותר את הקיר, כך הפנים פחות יראה..

חדר שינה-סלון 20 מ”ר. M

אחד הפתרונות ליצירת חדר שינה פונקציונלי בסלון הוא הפרדה ברורה של חדר השינה מהאזור הפעיל. ישנן דרכים רבות לעשות זאת. בהתאם לפריסת החדר, אתה יכול להשתמש בסידור יוצא דופן של קירות, נישות חדר שינה או תקרה גבוהה. אזור חדר השינה לא צריך להיות גדול, אך הוא יכול להשתמש בחלק החדר בעל הגישה הגרועה ביותר לאור היום..

חדר שינה בסלון מאחורי כוננית, וילון, מסך

ניתן להפריד את המיטה המתאימה לנישת החדר על ידי וילון המחליק לאורך המסילות המחוברות לתקרה. אתה יכול לעשות את אותו הדבר כאשר פריסת החדר אינה תורמת להפרדה. זה עשוי להיות רעיון טוב להפריד חלק מחדר השינה עם מדף אלקטרוניקה. אתה יכול לדבר על חיסכון במקום באמצעות כוננית. במצב זה הוא יבצע שתי פונקציות חשובות – מעמד טלוויזיה ומחיצה. אגב, כוננית קלה ללא קיר אחורי יכולה להגדיל ויזואלית חדר. ניתן לחלק את המיטה במסך, מחיצת גבס או מסך קל על גלגלים, שיכול גם להיות רהיט נהדר לאחסון פריטים קטנים..

מיטה נפתחת בחדר השינה-סלון 20 מ”ר. M

פתרון מעניין יכול להיות גם יצירת פלטפורמה שבה המיטה הנפתחת תוסתר. בינתיים, הרציף יכול להיות שולחן עבודה, ספה או ארון בגדים. הרציף יכלול את המיטה עצמה, מאז תקבל הרבה מקום מתחת שתוכל לשמש לארונות או למגירות. יתרון נוסף של פתרון זה הוא הפרדה חזותית ברורה של חלל המגורים מחדר השינה..

אם אתה רוצה שלאותו חדר יהיה אזור שינה ומגורים נפרד, חשוב שהמיטה תהיה בחלק השקט ביותר של האזור המשותף. עדיף למקם את המיטה רחוק ככל האפשר מהמעבר, כך שמקום המנוחה והשינה יאפשר לך להירגע ולהירגע במלואו. הדבר אפשרי גם כאשר אינכם יכולים לארגן חדר נפרד למטרה זו. כמו כן, חשוב לבחור חומרים ובדים קלים למדי בבחירת אביזרים ותפאורה. הודות לכך, החדר הרב תכליתי יזכה לקלילות ויהפוך למרווח יותר..

רעיון לחדר שינה בסלון קטן: ספת מיטה וכורסה עם פונקציית שינה

המצב שונה במקצת כאשר מסיבות שונות (אך לרוב בגלל שטח קטן מאוד) אי אפשר או לא מוכן להפריד בין חלקי היום והלילה. סלון שמשתמש כחדר שינה בלילה יכול להיות נוח מאוד, אך דורש ריהוט מוקפד ושימוש מושכל בחלל. המשימה החשובה ביותר היא לבחור רהיט שיביא שנת לילה מתוקה בלילה ומקום נוח להירגע בו במהלך היום..

זה לא חייב להיות ספה ענקית. חשוב ביותר שההתגלגלות והקיפול יתבצע במהירות ובקלות על מנת לעשות זאת כל יום, תוך התאמה לשינה היומית שלך. אחרי הכל, נוחות השינה מהווה דאגה מרכזית, וספות או ספות המיועדות לשימוש לסירוגין כמיטה עלולות שלא לפעול בחיי היומיום. לכן, עדיף כשהריהוט מעוצב תוך תשומת לב מיוחדת לתפקוד השינה, קל משקל ומצויד במנגנון קיפול והתפשטות חכם, גלגלים או מגירות למצעים..

ספה נפתחת המשמשת כאזור ישיבה במהלך היום והופכת למיטה נוחה לאדם אחד או שניים בלילה היא גם רעיון טוב. כדאי לדעת כי ישנם מזרונים מיוחדים המבטלים את הכיפוף המתרחש לאחר פרישת כמה ספות או ספות. הצעה זו מיועדת לכל מי שחושש שאפילו הספה הנוחה ביותר לעולם לא תתאים למיטה מבחינת נוחות. אתה יכול לישון כמו מלך על ספה איכותית.

בתורו, לאנשים בודדים המתגוררים באולפנים קטנים, כיסא מתקפל הוא פתרון מצוין. זהו רהיט שיעניק למכשיר שלך כישרון ותופס מעט מאוד מקום בזכות העיצוב הקל שלו. כשהיא נפרסת זו תהיה מיטה נוחה..

חדר 20 מ”ר. מ ‘: סלון וחדר שינה עם ריהוט מודולרי

פתרון מעניין יכול להיות ריהוט מודולרי, אותו תוכלו להפוך באופן חופשי מספה בת שניים או שלושה מושבים למיטה גדולה. על ספה כזו תוכלו לשבת או לשכב בנוחות בכל עמדה, כמו גם לסדר מודולים בודדים בגבם זה לזה כך שבני הבית יוכלו לבלות ביחד, אך לעשות דברים שונים לגמרי מבלי להפריע. או שאולי ספת מיטה נוחה עם שולחן מובנה תהיה רעיון טוב? כל הפתרונות שהופכים את החיים לקלים יותר וחוסכים מקום הם הרצויים ביותר!

רהיטים ואביזרים רב תכליתיים אחרים צריכים לשמש גם בסלון רב תכליתי. מערכות אחסון חכמות כמו גם ריהוט מתקפל יעזרו. בזכותם אותו החלל יכול להיות חדר שינה שקט בלילה וסלון פונקציונלי ומרווח במהלך היום. שולחן מתקפל קטן עם מגש נשלף יכול לשמש כשולחן ליד המיטה, הוא נהדר להגשת ארוחת בוקר במיטה של ​​אדם אהוב. אגב, זה לא תופס הרבה מקום ויכול להסתיר פריטים קטנים.

פתרון חכם נוסף יהיה שולחן ליד המיטה עם גלגלים ומגירה – רהיט נייד וקומפקטי המאפשר לך לסדר חלל קטן בהתאם לצרכים האישיים שלך. היא תתאים בצורה מושלמת לספה הפינתית.

ארון בגדים מרווח וריהוט מודולרי

ארון בגדים גדול עם דלתות הזזה מראות יאפשר לכם להסתיר בגדים ונעליים מבלי להעמיס על החדר. בסופו של דבר, כל פיסת שטח היא 20 מטרים רבועים. ל- m יש חשיבות רבה. ארונות ומדפים צמודים לקיר הם גם מעולים מכיוון שהם יכולים להיות לא רק פתרון מעשי, אלא גם לקשט חדר בצבעים תוססים או סידור גחמני. תזדקק גם למגירות דקורטיביות, תיקים, מארגנים או כיסים תלויים, מכיוון שהם מאפשרים לך לשמור על הסדר אפילו בחלל קטן שיש לו מספר פונקציות..

שולחן רב תכליתי בסלון המחובר לחדר השינה

מבחר השולחנות מתקפלים ומתקפלים הוא ממש גדול. דגם זה של רהיטים עם משטח שולחן מונמך יכול להתאים בקלות לטעם האישי ולסגנון המיקום. בין העיצובים המודרניים תוכלו למצוא גם ריהוט עץ פשוט וגם שולחנות אופנתיים יותר בסגנון רטרו, עגולים, נמוכים וגבוהים, מצוידים במגירות נוספות בצבעים בהירים וכהים. אם יש לך מעט מאוד מקום, רכישת שני שולחנות במבוק קלים עשויה להיות גם החלטה חכמה. כשהן מונחות על קיר, הן הופכות לשני חללי עבודה נוחים, ובמידת הצורך תוכלו לחבר אותם ויוצרים שולחן אידיאלי לישיבה עם אורחים..

קיר טלוויזיה בחדר השינה-סלון

אתה לא רוצה לוותר על הטלוויזיה בסלון שלך? הצטיידו בשילוב של ארונות שיעשו שימוש מושכל לא רק בחלל שליד הטלוויזיה, אלא גם מעליה. מדפים, ארונות ומגירות יתנו לכם לקשט את האווירה בחדר מאורגן בהרמוניה..

ייעוד חכם של הסלון 20 מ”ר. M

סלון קטן בגודל 20 מ”ר. m יכול להיות מאוד פונקציונלי, יפה ומרוהט באופנתיות. אם תיישם רק כמה שיטות סידור ותשתמש ברעיונות מוכחים בעת יצירת פנים של שטח קטן, אז בהחלט תוכל ליצור עיצוב פונקציונאלי בעל אופי.

לרוב, הסלון הופך לחדר רב תכליתי בבית או בדירה. היא צריכה לספק מקום לישון נוח, לאחסן דברים ולהיות תמיד מוכנה לקבל אורחים. להלן מספר פתרונות מוכחים לייעוד חדר ויצירת חללי פנים אופנתיים המשפרים את איכות החיים בתוך ארבעה קירות..

פנים סלון 20 מ”ר. מ ‘: מאיפה להתחיל?

עיצוב חדר רב תכליתי צריך להתחיל בפריסת משטח מדויקת. כדאי להציץ בפנים שלך ולשקול אם ארגנת את הרהיטים כדי להפיק את המרב מהחלל, או שחלק מהאפשרויות מיותרות מכיוון שהן לא יהיו מעשיות. אם אתה מתכנן לקנות, שקול רהיטים ניידים מתקפלים או רב תכליתיים, מכיוון שזה יחסוך מקום שיכול לשמש לבידור משפחתי..

איזה רהיט לחפש? כסאות מתקפלים הניתנים להסתרה בארון או לתלייה על הקיר, שולחן עם שולחנות מתקפלים, ספות, פינות שינה, מגירות, תאים, פופים עם שטח אחסון, שרפרפים הניתנים להערמה זה על זה כשאינם בשימוש. סידור סלון עם שטח קטן דורש יצירתיות ושימוש בציוד המבצע בו זמנית מספר פונקציות.. 

גימור חדר רב תכליתי – אזורים, קירות, מפלסים שונים

כאשר אתה מצייד סלון בבניין דירות, אתה בוחר בפתרונות קלאסיים – רצפה זהה במטבח ובחדר, והקירות צבועים באותם הצבעים. עם זאת, לא תמיד זה נוח. סימון אזורים על ידי הבדלת צבעים וטקסטורות של קירות או שימוש במפלסי רצפה, באמצעות שטיחים, יכול להיות מעניין מאוד. בבתים רבים המטבח מופרד מהסלון על ידי הנחת לוחות עץ ואריחים באזור הבישול. ישנן מספר אפשרויות לייעוד:

  • פינת טלוויזיה (ארון בגדים עם ציוד וספה, שולחן קפה);
  • מגרש משחקים לפעוטות (עם שולחנות, קופסאות צעצוע, כיסאות קטנים);
  • אזור קריאה (כיסא נוח, משענת רגליים, מנורה).

באשר לקירות, אתה יכול לצבוע את האזורים בצבע אחר. קיר לבנים או טפט צבעוני מהווים רקע טוב לציוד שלך. אל תפחדו להתנסות בעיצוב, שכן אולמות רטרו, מודרניים או סקנדינביים הם להיטי עיצוב הפנים בשנים האחרונות..

סלון בדירה של 20 מ”ר. מ ‘עם טלוויזיה

בחדר המשפחה אינך יכול לסרב לטלוויזיה. כיום, אפילו לבתים של אנשים שאינם צופים בטלוויזיה יש מסכים. למה? כיום אנשים רבים מעדיפים לשחק משחקים. ישנם משחקים רבים בשוק לכל המשפחה, החל מבידור פיזי ועד בידור אינטלקטואלי. אם אתה וילדיך נהנים לזרוק כדור או להתנדנד כמו מחבט טניס, השאר הרבה מקום מול הטלוויזיה. ואז במקום להניח את המסך בארון, עדיף לתלות אותו על הקיר..

עבור חלק, ציוד טוב הוא המרכיב העיקרי בעיצוב פנים, בעוד שאחרים לא אוהבים אותו כשהטלוויזיה בולטת. ישנן דרכים להסתיר את המכשיר הזה – קיר מסוגנן שעליו תוכלו להציב ספרים וחפצים. כך אתה מסתיר את המסך על קיר גדול..

סלון עם אח

שקול לקשט את הסלון שלך עם אח. סלון בגודל 20 מ”ר מתאים ביותר לתחזוקה נוחה של האח הביולוגי, מכיוון שניתן לתלות אותו על הקיר או להתקין אותו בכל מקום. הוא אינו דורש התקנה, הוא ידידותי לסביבה, טוב לבריאות, מכיוון שהוא אינו מייבש את האוויר, וחוץ מזה, יש לו כל כך הרבה צורות שונות שהוא יכול להשתלב בקלות בכל פנים. לאח הביולוגי יש את היתרון הנוסף של הפיכת ערבי הסתיו והחורף עם משפחתכם למהנים עוד יותר ברגע שתדליקו אותו..

אזור הטלוויזיה ו / או האח דורש מספר אלמנטים נוספים: ספה נוחה שיכולה להכיל את כל המשפחה, כורסאות, פופים או אפילו כריות בהן תוכלו לשבת תוך צפייה בתוכניות טלוויזיה (או להבה), שולחן למשקאות..

סלון מלבני 20 מ”ר. M

סלון מלבני בגודל 20 מ”ר. m קשה מספיק לרהט. אם אתם מחפשים רעיון כיצד לסדר חדר כזה בדירה שלכם, אז הטיפים שלהלן בהחלט יעזרו. תלמד כיצד לקשט חדר צר ומלבני..

אזורים פונקציונליים

לא כל הרהיטים יהיו פונקציונליים בחדר צר. לפני קישוט הפנים, תכנן את סידור הרהיטים לקבוצות קטנות יותר כדי לא לרכז אותם במקום אחד. דוגמאות לקבוצות כוללות טלוויזיה, ספה או ערכת אוכל. כל אזור ימלא את תפקידו וימלא את החדר בצורה נכונה.

השאר את הקירות פתוחים

טעות קלאסית בעת סידור פנים צר היא הצבת רהיטים לאורך הקיר או הוספת שטיחים אורכיים צרים. לא מבין שאתה מפחית את האפקט של הרחבה אופטית של החדר. אנשים מנסים בדרך כלל להשיג שטח נוסף בדרך זו. עם זאת, הקירות המרוהטים יוצרים רושם של חפיפה ויוצרים מנהרה חשוכה ועמוסה. עדיף לסדר רהיטים באלכסון או לרוחב כדי לתת יותר מקום בחדר. זה ייתן לסלון קלילות ויבהיר את הקירות. כדאי לקנות גם שולחנות קפה ופופים עגולים. כשהמרחב הדוק, ההליכה בין רהיטים עגולים היא הרבה יותר קלה. שולחן קטן בפינה יהווה פתרון טוב למילוי החלל הפנוי. ניתן להוסיף שולחן כסאות לשולחן בזווית קלה לקיר.

בחר צבעים בהירים

חדרים צרים נראים קטנים וכהים. ריהוט ואביזרים בהירים הם אופציות טובות. כמו כן, הקפד לספק גישה לאור טבעי בחדר כזה. הימנע מווילונות עטופים עבים. אם אתה רוצה להגן על עצמך מפני אור שמש בוהק, תריסים הם פתרון טוב. אור שמש טבעי יגדיל את החדר באופן אופטי. אפשרות מצוינת היא להציב בחדר מראה גדולה ואביזרים מחזירי אור. הם יגדילו את החדר באופן אופטי. שטיחים בהירים ושטיחים מדגישים אזורים מסוימים בחדר. הודות לכך, אפילו רהיטים המוצבים באמצע הסלון לא ייראו מזדמנים. בפנים כאלה, טוב יהיה להתמקד במינימליזם ופשטות, כדי לא להעמיס על חדר מלבני תוספות..

סלון 20 מ”ר. מ ‘: בחירת סגנון

שקול את סגנונות הפנים האופנתיים שבהם תוכל להשתמש לקישוט שטח של 20 מ”ר. מ ‘עם דוגמאות מוכנות, אתה יכול לוודא שאפילו עיצוב מסוגנן, בלעדי או גולמי יכול להיות מעוצב בדירה סטנדרטית וזולה. גודל וגובה החדרים לא אמורים להפריע לחלום של עיצוב בית יפה ומקורי..

סלון מינימליסטי

איך לצייד סלון מינימליסטי? ובכן, מגמה זו של עיצוב פנים מאופיינת בגישה עדינה לריהוט החדרים. הסגנון מכיל רק דברים הכרחיים ופונקציונליים, אך ישנם גם מבטאים דקורטיביים. בפנים כאלה, חשוב שהדברים לא יעמיסו יותר ויעמיסו את החלל. האלמנטים הגדולים הבודדים שמסמנים בצורה ברורה מאוד את מקומם בחדר הם המתכון לריהוט סלון של 20 מ”ר במגמה נקייה ומסודרת זו. לסגנון המינימליסטי אין ספק יתרונות רבים, מעשיים ועד אידיאולוגיים.

סגנון קלאסי

איך לצייד סלון בסגנון קלאסי? זוהי ללא ספק גרסה המזכירה את המונח הפופולרי – אלגנטיות קלאסית. שיק, תכשיטים, קריסטלים, קטיפה, קווילט – זו התשובה לאופן סידור סלון בגודל 20 מ”ר, בו תרגישו כמעט כמו מלכים. במבט על הפנים המוצג בתמונה, ניתן לראות בעין בלתי מזוינת שרכיביו בהחלט אינם הזולים ביותר, אך זהו מחיר היוקרה. נברשות קריסטל, דפוס טיח על התקרה והקירות, אלמנטים מגולפים דקורטיביים, ספות מרופדות וכורסאות אופייניים מאוד בכיוון זה..

פנים מודרני

איך לקשט את הסלון שלך בסגנון מודרני? המודרניות אוהבת צורות גיאומטריות זוויתיות. בנוסף, הסגנון אוהב גם את הברק הגבוה על ריהוט הסלון. מינימליזם נכלל גם בסגנון זה. חללי הפנים והרהיטים אינם מעוצבים, קסמן מודגש על הצורות המקוריות. איך לקשט סלון בסידור מודרני? השתמשו בתאורה מעוצבת והשקיעו בריהוט ובמכשירים הטרנדיים ביותר. רק בזכות שני האלמנטים הללו בשילוב, תוכלו להשיג את האפקט של פנים אוונגרד..

סגנון קאנטרי

איך לקשט סלון כפרי? לפניכם הצעה לעיצוב חדר בסגנון חללי הפנים המסורתיים של כפר העבר, אך ברוח ההווה. השתמש באביזרים לבנים כגון לוחות, תריסים וכריות, מנורה וספה. אלמנטים אלה מעטרים פנים כבד למדי. בסגנון זה, אתה יכול להתפעל מריהוט העץ המקורי. שולחן מדהים, מגולף מעץ לא מטופל, קורות מסוגננות יתאימו. בחר סגנון כפרי כדי להאיר את הסלון שלך עם נשמה.

סלון סקנדינבי

איך לצייד את הסלון שלכם בסגנון הסקנדינבי הטרנדי ביותר? פשוט מאוד! זהו סגנון הפנים הצנוע ביותר ויעיל ביותר. כל אחד מכם יכול לצייד חדר כזה בקלות ובמהירות. פשוט עיין בקטלוג התמונות להשראה..

סגנון קאנטרי

איך לקשט את הסלון שלך בסגנון כפרי? הסגנון דומה לזה הכפרי, עם זאת, כדאי לשקול גרסה מודרנית יותר של טרנד זה, העשוי עץ בהיר. ישנם מוטיבים פרחוניים רבים בסידור הסלון בסגנון כפרי. העניין הוא לגרום לזה להיראות טבעי. בחר בדים חמים ומעוצבים כדי להשיג את האפקט הרצוי.

בסגנון ים תיכוני

איך לרהט סלון בסגנון ים תיכוני? שימוש בלבן, כל גווני החול והכחול, כמו גם טורקיז. זה יכול להיות מודרני או מסורתי, עם צבע לבן, אבן, טיח ואריחים דקורטיביים. רעיון מצוין הוא מיקום האח, המזכיר את הים התכלת. כאשר אתה עובר לרגע למיקום טרופי, אתה יכול לראות בתים בסגנון אקזוטי. שם תוכלו למצוא גם השראה כיצד לרהט את הסלון שלכם בסגנון חוף הים..

סלון תעשייתי

איך לרהט סלון בסגנון תעשייתי? השתמש בקירות לא מטופלים ובאלמנטים של בניית פלדה בשפע, בצבעים טבעיים כולל שחור, כסף, נחושת. קשט את הסלון שלך בתאורה איקונית, כגון נורות חשופות על כבלים צבעוניים. עץ כהה הוא המתאים ביותר לפנים זה. אבל איך לצייד את הסלון בסגנון זה, אך בצבעים בהירים יותר? נסה קירות לבנים ואפורים, רצפות כמו בטון.

סגנון אקלקטי

איך לקשט סלון אקלקטי? אנו יכולים לומר כי מספיק לשלב את כל הסגנונות לעיל לאחד. מגמה זו היא תערובת של רעיונות שונים. כמעט הכל ניתן למצוא בסלון כזה. דוגמה זו מציגה שולחן וספה מודרניים, כורסאות רטרו וציורים לא מתאימים. הכל בצבעים שונים, אך הפריטים משלימים זה את זה. יש משהו מדהים בסלון אקלקטי – אופי.

הדוגמאות לעיל מראות כי מסלון של 20 מ”ר. מ ‘, אתה יכול ליצור פנים מעניינות ומעשיות בצורה של חדר אחד או בשילוב עם אזורים אחרים של הבית למטרות שונות. זכרו כי הבסיס להצלחה הוא הימור על רעיונות יצירתיים ולעתים מקוריים התואמים את הצרכים האישיים והאפשרויות של החדר..