חדר שינה 20 מ”ר: איך לאבזר חדר מרווח?

חדר שינה בשטח של 20 מטרים רבועים הוא חדר מרווח למדי שלא כל משפחה המתגוררת בדירה או בית רגיל יכולה להתפאר בו. לכן, חדר שינה כה עצום יכול להפוך לבסיס מצוין ליישום רעיונות העיצוב היצירתיים ביותר והתגלמות כל התוכניות של תושביו..

רעיונות לעיצוב חדרי שינה גדולים

בהיקף של חדר שינה גדול וחופשי, אפשרויות עיצוב וסגנונות רבים יתאימו. לפני עיצוב עיצוב, חשוב לתת עדיפות ולקבוע אילו מטרות ויעדים ימלא החדר בנוסף לתפקידו העיקרי – מקום למנוחה ושינה. אתה גם צריך לבחור את סגנון הפנים שבו חדר השינה יהיה מעוצב..

בשנים האחרונות, הסגנון הסקנדינבי זכה לפופולריות רבה בשל הפשטות היחסית, הבולטות והחסכוניות – מוארת היטב, בצבעים בהירים, תוך שימוש באלמנטים צמחיים פשוטים וקווים גיאומטריים ברורים..

אין ספק, סגנון הפנים הקלאסי האהוב על רבים עם מאפיינים אופייניים: סימטריה, קווים ישרים, חומרי בנייה וגימור יוקרתיים וטבעיים תמיד. אתה יכול לבחור בסגנון מינימליסטי או בהייטק מודרני, בסגנון אתני או בסגנון אקולוגי, ארט דקו או אקלקטיות..

פריסה של חדר שינה של עשרים מטרים

הבסיס לפריסה המוסמכת של החלל של כל חדר שינה מבוסס על עקרונות הארגונומיה והעדפותיך, תוך התחשבות בהמלצות של מעצבים וגימורי מאסטר. והמטרה הסופית העיקרית של הפריסה היא פנים בטוח, נוח, משמעותי וארגונומי של חדר שינה גדול..

כדי להשיג מטרה זו, חשוב לשים לב לניואנסים הבאים: גודל החדר וצורתו, כמה אנשים ישהו בחדר, גודל הרהיט לגודל חדר השינה, מלאכותי מספיק ונוח. ותאורה טבעית, הכמות הנדרשת של ריהוט איכותי ובטיחותי. לא יהיה מיותר לתכנן ולמקם מקורות אור טבעיים ומערכות תאורה מלאכותיות.

חדר שינה משופץ 20 מ”ר.

הבחירה בחומרי הבנייה והגימור לשיפוץ חדר שינה בן עשרים מטרים מגוונת מאוד. כדי לקשט את פני התקרה משמשים: תקרות מתיחה יפות ועמידות, מבני גבס תלויים, טיח דקורטיבי או טפט..

כדי לקשט את קירות חדר השינה הגדול, לרוב נבחר נייר או טפט לא ארוג, טיח מרקם, ונציאני או מבני. הרצפה מעוטרת בעיקר ברבד או בפרקט; גם קוורץ-ויניל או לינוליאום משמשים לעתים קרובות..

ייעוד חדר שינה בשטח של 20 מ”ר.

לא רק חדרים קטנים דורשים ייעוד ארגונומי ומתחשב. בעת עיצוב פנים של חדרי שינה גדולים, זה גם הכרחי. ראשית, נקבע עם השאלה, אילו אזורים, איזה גודל משוער ולמה או למי הם יוקצו. ביסודו של דבר, אלה הם אזורי מנוחה ושינה, אזור עבודה, ייעוד יבוצע באמצעות מחיצות, סידור רהיטים, עיצובים שונים של תקרה, משטחי רצפה וקיר, וילונות, אלמנטים מעוצבים ואביזרים..

עיצוב חדר שינה 20 מ”ר עם חדר הלבשה

לא מזמן נכנס לחיינו המגמה של יצירה וסידור חדרי הלבשה. הגיוני ונוח למקם אופציה כזו בחדר שינה, בתנאי שאזור שינה גדול למדי מאפשר זאת. טכניקת עיצוב מועדפת היא בניית מבנה לוח גבס עם דלתות הזזה, שבתוכו יש מערכות אחסון נוחות לדברים ונעליים. אם יש נישה בחדר השינה, הרי שהנישה הזו יכולה להיות מאורגנת כחדר הלבשה קטן.

חדר שינה משולב 20 מ”ר

חדר שינה גדול הוא לא תמיד אופציה המתוכננת במהלך הבנייה. לעתים קרובות זוהי תוצאה של שילוב עם חדר אחר כדי להגדיל את שטח הבית הניתן לשימוש. הפתרונות הפופולריים ביותר לסוגיה זו הם שילוב של סלון, אולם, ואפילו מטבח עם חדר שינה. כתוצאה מכך, בכפוף לאזור יעיל וארגונומי, אנו מקבלים חדר מרווח, פונקציונלי ונוח למנוחה, שינה וחיי היומיום..

בהתאם לאיזה חדר משולב חדר השינה, אנו בוחרים גם ריהוט. רהיטים מובנים, סוגים שונים של שנאי רהיטים, מחיצות עם מדפים ונישות להצבת דברים, אלמנטים דקורטיביים נוחים וקומפקטיים מאוד. הקפד לשים לב לרזולוציית הצבע והתאורה של החדר המשולב, אשר, אגב, יסייע גם בפתרון בעיות ייעוד..

חדר שינה + חדר ילדים ל -20 מ”ר

לא לכולם כיום יש גישה לדירות מרובות חדרים מפוארות, ולכן השילוב של שני חדרי שינה – של ילד ומבוגר – הוא מקרה נפוץ. שילוב זה חשוב במיוחד לבעלי דירות שני חדרים עם ילד אחד או יותר. במקרה זה, האולם או הסלון מבצעים את תפקידיו הישירים, וחדר השינה משמש למנוחה ושינה לכל בני המשפחה. ובמקרה זה, יש צורך בייעוד מוסמך: חלוקת חדר השינה לחלק לילדים ולמבוגר מהחדר.

ניתן להדגיש אזורים באמצעות מחיצות, וילונות ורהיטים. נושא חשוב הוא בחירת הרהיטים הקומפקטיים, אך המרווחים והפונקציונאליים. על מנת שהילד יוכל לעסוק ביצירתיות באווירה רגועה, להכין שיעורים בעתיד, מומלץ למקם את מקום העבודה של הילד בחדר השינה עם שולחן, כיסא, ארון בגדים או מדפים, תאורה טובה..

חדר שינה גדול, נעים ופונקציונלי הוא פתרון מצוין לכל בית או דירה. כתוצאה מהמאמץ והכסף שהושקעו בשיפוץ ועיצוב הפנים של חדר השינה, תקבלו חדר מועדף ונוח, שיהפוך למקור השראה, חיוניות ורצון לכבוש גבהים חדשים.!