פְּנִים

מגמות פנים 2021: הרעיונות הרלוונטיים ביותר למעצבי עיצוב הבית והדירה

הבית שלנו הוא מקום שבו כולם צריכים להיות נעימים ונוחים, בהם תוכלו להירגע ולהירגע מההמולה המעצבנת של העולם, ולעיצוב פנים, במקרה זה, יש תפקיד חשוב. אך כיצד להחליט על בחירת הסגנון או ערכת הצבעים לחדר מסוים, מכיוון שכל אחד מהם מבצע פונקציות מסוימות בחייו של כל אדם? אילו פנים מבוקשים בשנת 2021, ומה צריך לשים לב למי שמתכנן לשנות את בתיו או פשוט לשאוף להתעדכן בהתפתחויות הפנים? על כל אלו ואחרות נענה בחומר שלנו, ונציע גם דוגמאות צילום רבות מהן ניתן לקבל רעיונות לעיצוב החלל..

עיצוב פנים 2021: מטרות

המטרה העיקרית של כל עיצוב של דירה או בית השנה מכוונת ליצירת הסביבה הנוחה ביותר לחיים אנושיים, ולכן כל רעיונות העיצוב וההצעות של העונה מכוונים בעיקר לשימוש חובה בחומרים טבעיים. כמו כן ניתן לציין כי וריאציות עיצוב בסגנון מסוים הולכות ומתפוגגות ברקע. עיצוב פנים 2021 נשלט על ידי התאמה אישית, או במילים אחרות, טרנספורמציה של דיור בהתאם לסגנון החיים של בעליה..

טרנדים מרכזיים

עיצוב כה פופולרי של חלל מגורים כמו «שטח פתוח» העונה הזו מפסידה, ולכן המעצבים אינם ממליצים במהלך השיפוץ לשלב את המטבח והסלון או, למשל, חדר השינה והמרפסת, וליצור חדר עבודה במקום האחרון. עם זאת, בעלי בתים קטנים ודירות קטנות לא יכולים להסתדר בלי שילובים כאלה בפנים. לכן ניתן לייחס את המבוא של מבנים מיוחדים, כלומר, מחיצות אופקיות ואנכיות, שהשימוש בהם מבטיח לך חלוקה רציונלית של שטח לאזורים למספר מגמות האופנה ברעיונות עיצוב לקישוט. אלה ניתנים לתיקון או להיפך, הזזה או אפילו סיבוב סביב ציריהם וריאציות של עץ, אקריליק, במבוק או זכוכית חלבית. הם לא רק נראים מאוד יפים, אלא גם תופסים הרבה פחות מקום מהקירות, אינם מפריעים לחדירת האור, עמומים משמעותית כל צליל ואינם נותנים לריחות לעבור. סוגים שונים של מחיצות הם הפתרון הטוב ביותר לחללים סגורים.

טרנדים עיקריים

בכל עונה, בעת יצירת פנים, תשומת לב מוקדשת לפרטים מסוימים, שקובעים אחר כך את הכיוון הכללי. לפיכך, המגמות של 2021 כוללות ריהוט מקורי וסוג מסוים של חומרים שלפי המעצבים ניתן להשתמש בהם בבטחה במהלך שינוי או טרנספורמציה של הדיור באפשרויות הבאות.

חלקי מתכת

מנורות, אגרטלים או מסגרות מראה מעולות מפלדת כרום, ברונזה או פליז צריכות להיות חלק בלתי נפרד מכל פתרון פנים..

עץ טבעי

הביקוש לשימוש בעץ טבעי בעיטור פנים רק הולך וגדל מדי עונה, ולא מדובר רק ברהיטים העשויים אורן, אגוז או אלון מלא. כיום, עץ משמש באופן פעיל לייצור מבני תקרה שונים, חיפוי קירות, הוא חיפוי רצפה פופולרי, וגם פועל בהצלחה רבה כמו לוח קיר..

גימור אבן טבעית

וריאציות מקוריות של אדני חלון, קמינים, משטחים ורצפות מאבן טבעית מבוקשות מאוד העונה. זה יכול להיות גם מבנים מוצקים בפנים, ואבנים סדוקות בבטון, מה שנקרא «טרצו», או מוסיפים בודדים משיש או גרניט.

זכוכית

בזכותו «מחזיר אור» תכונות, חומר כזה הופך להיות יותר ויותר פופולרי בעיטור הנחות. זכוכית ממלאת כל חדר באור ומרחיבה את החלל, דבר אשר בהחלט אינו פוגע בפונקציונליות הכוללת. עבור חדרים קטנים, אתה יכול בנוסף להשתמש במראות, אשר חזותית להגדיל את השטח..

בדים

שיק מיוחד בעונה זו הוא מגוון בדים טבעיים שניתן להשתמש בהם לתפירת וילונות אופנתיים עם למברקינים, כיסויי מיטה או כיסויי כיסאות. אגב, אופנת השטיחים בצורת דפוסים וציורים שונים שוב רלוונטית..

ריהוט אופנתי

באשר לרהיטים, הטרנד של 2021 הוא ערכות רהיטים עשויות ליבנה, לגש, אשור או אפר בדוגמת עץ בולטת, אבזור וגימורים איכותיים של קטיפה, קטיפה וסוגים אחרים. «יָקָר» בדים. לא פחות פופולרי בפנים העונה הם רהיטי פלסטיק שונים שאינם עמוסים בחדרים ויוצרים תחושה של חוסר משקל..

סגנונות פנים 2021

עבור אדם מודרני, מושג כזה כמו בית הוא בעיקר מקור השראה, מקום שבו אתה יכול להירגע, לאסוף את מחשבותיך ולצבור כוח, ולכן עליך לדון מראש בכל פרטי הכיוון בו הפנים יהיה מְעוּצָב. בין ההצעות הנוכחיות של העונה, ישנם מספר כיוונים של עיצוב פנים של דיור..

אקלטיקה

סגנון זה נחשב למורכב ביותר ודורש מהמעצב להתבונן בקו האיכות שבין שימוש בפרטים ובין ניגודים שאינם תואמים לחלוטין, כיוון ששילובים כאן שלבים של עיצוב מערבי ומזרחי, ערבוביות סגפנות ויוקרה, ישן וחדש, מקורי וקלאסי. . המאפיינים העיקריים של האקלקטיות כוללים איחוד של אובייקטים בחדר עם תכונה משותפת אחת, למשל, צבע, משחק על ניגודיות, ריהוט נוח ושילוב של חפצים השונים לא רק בגודלם, אלא גם במרקם. הכלל העיקרי הוא תחושת פרופורציה ושילוב בו זמנית של לא יותר משלושה סגנונות.

סגנון אקולוגי

שמו של כיוון סגנון זה מדבר בעד עצמו ויהווה פתרון אידיאלי לא רק לבעלי בתים המנהלים אורח חיים בריא ומעדיפים להקיף את עצמם בחומרים טבעיים, אלא גם לתושבי ערים גדולות אשר לרוב חסרות אסתטיקה טבעית. סגנון אקו מאופיין בשימוש בחומרים ממוצא טבעי, בנוכחות מספר מקורות האור הטבעי המרבי, הרבה ירק, ריהוט מעץ או ראטן ודומיננטיות של גוונים טבעיים. פרטי עיצוב כמו קדרות, תחתיות אבן וטקסטיל טבעי יתקבלו בברכה גם כן..

מִעוּטָנוּת

המוקד של פתרון סגנון זה מכוון לפשטות ובהירות. ריהוט פשוט, ללא קווים מעוקלים וגימורים יומרניים, חלונות גדולים או תאורה רציונלית, מרווח מרבי ומינימום מחיצות, תריסי טקסטיל במקום וילונות, קירות רגילים ומשטחים מחזירי אור. בין החומרים המשמשים בפנים ניתן למצוא כרום, קרמיקה, אבן, זכוכית או פלסטיק. פנים בסגנון זה אמור לתת תחושה של אור ומרחב..

היי טק

הצעה מסוג זה תפנה לתושבים המבקשים להקיף את עצמם בפתרונות חדשניים ולהתעדכן בטכנולוגיות מודרניות. מה זה אומר? הכל פשוט כאן. סגנון ההיי-טק מבוסס על נוכחות טכנולוגיה בעיצוב מודרני מסוגנן, ריהוט הניתן לשינוי, תאורה רב-מפלסית וגופי תאורה עתידניים. וגם בשימוש בחומרים כמו פלסטיק, מתכת או זכוכית, שיכולים להתבטא במחיצות זכוכית או במשטחים המשקפים אור..

עֲלִיַת גַג

חללי פנים בסגנון לופט משמשים כיום לעתים קרובות לשינוי דירות או משרדים. עבודות עיצוב כאלה הן אידיאליות עבור חללים פתוחים שבהם החלל כולו מחולק לאזורים עם מבטאים צבעוניים או מחיצות דקורטיביות. גימורי קיר אופייניים הם טיח מחוספס או לבנים עם צינורות פתוחים. ריהוט פונקציונאלי, פרטי פנים עתיקים וטכנולוגיות חדשניות משולבים כאן להפליא להפליא. אגב, תוספות לא סטנדרטיות כמו גרפיטי, כרזות או ציורים מופשטים על הקירות יהפכו «הִתלַהֲבוּת» כל העיצוב.

סקנדינבית

עיצוב פנים בסגנון סקנדינבי פופולרי מאוד במדינות רבות בעולם, ולא יכולנו אלא להוסיף אותו לרשימת הפתרונות האקטואליים לשנת 2021. הבסיס של הפנים בסגנון סקנדינבי הוא לבן, שעליו כל הפרטים הבהירים נראים אקספרסיביים במיוחד. במקרה זה, חלונות גדולים עם וילונות שקופים יתקבלו בברכה., «מוּרכָּב» תוכניות תאורה, ריהוט עם קווים גיאומטריים פשוטים ונוכחות צמחים בעציצים קטנים או בעציצים יפים. התהליך משתמש גם בחומרים טבעיים כגון זכוכית, אבן או עץ..

צבעים פופולריים בעיצוב פנים 2021

ערכת הצבעים יוצרת את כל דימוי הפנים, והדבר הראשון שהמעצבים מתמקדים בו בשנת 2021 הוא תחושת הקלילות. בעת יצירת עיצוב פנים של מחבר, יש לקחת בחשבון לא רק טרנדים בסגנון, אלא גם להתעדכן באופנה. העונה, שילובים של לבן, אפור וגרפיט עם כל וריאציות של מבטאים בהירים, צבע ורוד עדין של שמי הבוקר ומגוון חם של גווני פסטל, מחול ועד שמנת, רלוונטיים. כל גווני הירוקים הטבעיים רלוונטיים לא פחות, למשל, בקבוק מנטה, ירוק בהיר ואפילו כהה. כמו כן, בעת בחירת ערכת הצבעים, כדאי לשים לב לגוון כחול אפור או כחול עמוק, אקוומרין עליז, טרקוטה עדינה וגוון דומדמניות שחורות..

טפטים וקישוט קיר

איזה סוג של קישוט הקיר יהיה בבית שלך תלוי ישירות בכיוון הסגנון של הפנים שנבחרו. טפט מודרני יכול להתבצע על בסיס עץ או פלסטיק, מה שבעתיד אפילו מאפשר להם להיות מעובד רטוב. ניתן לבחור אפשרות עם דוגמה שתרענן את הקירות או לצביעה. אגב, העונה השילוב של מספר סוגים של חומרים כאלה נראה נחמד מאוד בו זמנית. לדוגמה, קיר אחד מכוסה בטפט מעוצב, ובצד השני משלימים את הפנים בטפט רגיל. יש גם מבחר גדול של לוחות תלת מימד למכירה שנראים אטרקטיביים לא פחות. הפתרון המקורי לקישוט הקירות יהיה ציורי קיר עם פרטי זהב, דפוס טיח וריאציות שונות של מראות. כאשר מקשטים את הפנים בסגנון לופט, באמצעות לוח מיוחד על הקירות, הם יוצרים אפקט של לבנים או טיח רשלני, שהוא המאפיין העיקרי של סגנון זה.

עיצוב פנים למטבח

פנים המטבח 2021 מבוסס על פרקטיות, פונקציונליות וקיימות, מה שאומר נוכחות בולטת של מינימליזם בכל פתרונות הסגנון. אך למרות זאת, השימוש בחומרים יקרים כמו עץ ​​מרקם, מתכת, שיש או גרניט מעודד רק. בין הפתרונות הנוכחיים ניתן למנות:

העיקרון של יצירת פנים «תתחבא אם אתה יכול»

למרות הכל «מול» בשנת 2021 ממשיכים המעצבים לשלב את שטח המטבח וחלל המגורים זה עם זה, ובמקביל להפריד ביניהם עם לוחות הזזה ומחיצות מקוריות המגדירות בבירור את הגבולות. שחזור כזה מאפשר לך לעסוק בבישול מבלי להפריע לתקשורת עם אורחים או עם בני משפחה אחרים, מה שלדברי פסיכולוגים הופך את התקשורת לאינטימית יותר..

דלפק בר פלוס «אִי»

פתרון מקורי שכזה ממלא את התפקיד של שולחן אוכל, דלפק בר ומערכת אחסון, המאפשרת להיפטר לחלוטין או חלקית מארונות במטבח..

מרקם מתכת

השלמת העיצוב בחומרים מתכתיים רלוונטית השנה מתמיד. לחלופין, זה יכול להיות מכסה מנוע, ציפוי או תפאורה. «איים», ציפוי או גימור חזיתות, כמו גם ברזים, רגלי כיסא או מנורות.

מטבח משיש

חומר כגון שיש תמיד נראה אלגנטי, כך שניתן להשתמש בו בבטחה גם בסגנון מינימליסטי. זוהי הבחירה המושלמת עבור משטחים, עיצובים של אי או משטחי בר. כמו כן, השיש משמש לעתים קרובות למדי לריצוף..

חוסר ידיות על רהיטים

לאחרונה, מכשיר כגון «לדחוף כדי לפתוח», המאפשר לך לפתוח את הארונות בדחיפה פשוטה. חידוש זה לא רק מצמצם את מספר הידיות על הרהיטים, אלא גם יוצר יותר מקום פנוי. פשוט, נוח וקומפקטי.

פנים סלון

כדי לקשט את החדר הראשי של בית או דירה – סלון, בשנת 2021, נבנה הבסיס של הסגנון שבחרת, שהביטוי שלו יכול להתרחש הן בעיטור הכללי של החדר והן בפרטים שונים. חומרים טבעיים, צורות רכות ואלמנטים מעוצבים ממתכת נשארים אותם מרכיבי עדיפות כמו מבטא מסוגנן.

מטרת המעצב היא ליצור סביבה נעימה ונוחה שתתמקד באדם ספציפי, כך שלא כדאי להיסחף עם שפע אביזרים..

המועדפים על הצבעים כוללים פלטות כחולות וירוקות, שניתן להשלים אותן יפה עם גווני לבן, אפור, ורוד או טרקוטה..

פרטי חובה הם ריפודי קטיפה וריהוט עם הדים משנות ה -70 הרחוקות. לקטיפה מרקם טקסטיל נעים מאוד ומשלים באופן מושלם הן סגנונות מודרניים והן קלאסיים. גוונים כגון אזמרגד, נופך ורוד או ספיר ירשימו אותך. לקירות בסלון כזה, כדאי לבחור בגימור מונוכרומטי. באשר לרהיטים, אנחנו לא מדברים על העתקה מלאה של דגמים מהעבר. קווים חלקים וצלליות מעוגלות של ספה, כורסאות או עות’מאנית חמודה מתאימות באופן מושלם לפתרונות בסגנון סקנדינבי, מינימליסטי ועוד רבים אחרים..

חדר שינה

חדר שינה מודרני צריך להיות פינת ישיבה מוארת ונעימה, רצוי עם חלונות גדולים ותאורה טובה, שאמנם מחולקת לפינות נעימות המבצעות משימות שונות, למשל, פינת ישיבה ושולחן איפור, אך נשארת פתוחה באופן כללי. את כל מערכות האחסון מומלץ להסתיר במיומנות מאחורי דלתות יפות של ארונות הזזה או חזיתות מראה. בעיטור יש להשתמש בבד טבעי ועץ איכותי. אם יש לך רצון לשנות או לשנות את העיצוב של חדר השינה, מעצבים ממליצים לשים לב להצעות המגמה הבאות:

חופה מתכת

חידוש זה מנוגד למבני עץ בעלי תומכים מגושמים ומייצג מתלים דקים מוארכים המחוברים זה לזה על ידי מסגרת, אשר כתוצאה מכך, על סמך העדפותיו של אמן חדר השינה, ניתן לעטוף אותם יפה או להשאיר אותם פתוחים..

פּלַטפוֹרמָה

מיטת הפלטפורמה מעוצבת בהשראת העיצוב בהשראת אסיה, אך בעלת תכונות נינוחות יותר שיכולות להתבטא במדרגות קטנות, ארגזי אחסון מובנים או מדפים פתוחים עם תאורה עמומה. פתרון זה נראה יצירתי ומאוד אטרקטיבי..

ראש מיטה רך

בשנת 2021, זה מאוד אופנתי לקשט את ראש המיטה בריפוד. אם ניתנה העדפה מוקדמת יותר למבני עץ, כיום בחזית הם עור אחיד או בד בעל דפוס גיאומטרי ברור..

יְלָדִים

החלק הפנימי של חדר ילדים הוא כנראה המשימה הקשה ביותר עבור כל מעצב, כי עבור ילד, החדר שלו דומה לכל העולם שבו חיים חלומות וגיבורים אהובים. אנו גם לא שוכחים את הניידות והאנרגיה הילדותית הבלתי ניתנת לבלתי נסבלת, ולכן אנו לא כוללים כל פינות חדות ופרטים שבירים מהחלק הפנימי. באשר לבחירת הריהוט, הכלל העיקרי כאן הוא נוחות ורבגוניות..

בנוסף לארונות ולמדפים, בחדר הילדים חייב להיות שולחן כתיבה או מחשב, בו הילד ילמד וירכוש ידע. לכן הגבולות בין פתרונות הסגנון מטושטשים וכיוון אחד יכול להשלים בבטחה אחר כיוון. אך למרות זאת, כמה פתרונות פנים נותרו הרלוונטיים ביותר:

תווים סקנדינביים

אפשרות עיצוב זו יכולה להיחשב כראוי לנצח. הוא פשוט מאוד לעיצוב, מתאים לא פחות לבנים ולבנות, וגם מאפשר ליצור את החדר הקל והנוח ביותר. הצבע השולט הוא לבן, שמשתלב היטב עם כל האביזרים, ובתורם ניתן להחליף אותם בקלות אם טעמו והעדפותיו של ילדכם השתנו.

משתלה בסגנון אקולוגי

כפי שכבר הזכרנו לעיל, ידידותיות לסביבה עומדת בראש פנים זה, ולכן, בעת תכנון משתלה ידידותית לסביבה, אנו מסרבים באופן גורף מחומרים סינתטיים ופלסטיק. ביצועי צבע – גוונים ניטרליים או רגועים עם תווים בהירים, הכי קרובים לטבעיים שאפשר. כמו גם התייחסויות אופייניות לצמחייה ובעלי חיים, שיכולות להתבטא במגוון דפוסי צמחים או למשל מנורה בצורת עץ. יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לפריטי פנים תוצרת בית. אגב, הילד שלך יכול לקחת על עצמו תהליך של יצירת כאלה «יצירת מופת» השתתפות ישירה.

פנים מודרני אופנתי בתמונה

הרעיון של פנים מודרני אופנתי הוא רחב מאוד, אבל ניסינו לאחד את המגמות החשובות ביותר של 2021. כל פנים מודרני אופנתי מבוסס על רעיונות פשרה ושילוב הרמוני של סגנונות זה עם זה. זה יכול לבוא לידי ביטוי בריהוט מודולרי, שאפשר, אם תרצה, לסדר אותו בחדר בפרשנויות שונות או בשכונה המקורית של ספר מרופט, שולחן קטן בעל צורה פשוטה «טכנולוגיה חכמה». ראוי גם לציין שהיום הפגישה עם אותו הדבר בכל פינה כבר די עייפה. אינדיבידואליות היא הבסיס לכל עיצוב. ריהוט מובנה, חומרים פשוטים אך טבעיים, שום דבר מיותר ויומרני מדי.

ניסוי, כי אמן חי בנשמתו של כל אחד מאיתנו!

כל עונה חדשה מציעה חידושים משלה בתחום הפנים, ביניהם כל אחד יכול לבחור אופציה אישית העונה על העדפות הטעם. וריאציות עיצוב פנים אופנתיות בשנת 2021 מכוונות להרמוניה של החלל. המטרה העיקרית היא נוחות, נוחות ומעשיות.