פְּנִים

מטבח בצבע סיד: תכונות של פנים בהירות ואפשרויות שימוש בצבע בתמונה

לוח ירוק בהיר תמיד נקשר לאווירה מרגיעה ועזר להעלות את מצב הרוח, ולכן מעצבים משתמשים באופן פעיל בגוון הסיד ביצירת פנים המטבח. והיום אנו מביאים לידיעת קוראינו את הרעיון לקשט את המטבח בגוון סיד, המבוקש יותר ויותר בפנים. פתרון זה מושלם ליצירת אווירה נעימה בחדרים קטנים או מעט חשוכים, וגם נראה נהדר בעיצוב מטבחים מרווחים. בנוסף, השימוש בלוח סיד רלוונטי לסגנונות פנים רבים. עם זאת, להלן נספר לך על הכל בפירוט רב יותר..

תכונות של צבע סיד בעיצוב המטבח

קישוט למטבח בצבעי סיד יכול להיקרא פתרון טוב למי שמסיבה לא ידועה חסר את חום השמש והקרבה לטבע. צבע זה אינו מגרה, אינו מתעייף, אינו גורם לרגשות שליליים. בעל מרקם מספיק בהיר, אך יחד עם זאת רך, הוא אידיאלי לשימוש בדירות עיר, מקדם פרטיות ורגיעה מההמולה. במילים אחרות, סיד הוא גוון לפתרון פנים רב תכליתי..

היתרונות העיקריים של ערכת הצבעים המדהימה הזו כוללים את יכולתו להרחיב את החדר באופן ויזואלי, דו קיום מצוין עם גוונים אחרים והיכולת לשלב את הפנים עם מערכות ריהוט בסגנונות שונים. החסרונות של גוון הסיד נחשבים לרגיעה המוגזמת שלו, שיכולה להיראות משעמם בווריאציות עיצוב מונוכרום. במקרה זה, יש לדלל את התמונה הכוללת בצבעים אחרים או במבטאים בהירים יותר..

מטבח בצבע סיד: בחירת סט

היתרון העיקרי של כל מטבח הוא ללא ספק סט הרהיטים. לכן, עם פרט זה נתחיל בדיון על סידור החדר הזה. כפי שאתה יודע, כיום מבחר הרהיטים מאפשר לך לבחור את האפשרות האידיאלית לחדרים בגדלים שונים. ובהתאם לכך, ריהוט בצבע סיד יכול להיות ישר, זוויתי, בצורת האות P, עם חזיתות חרשות, פתוחות, מזוגגות או משולבות. הכל תלוי בהעדפות הטעם של הבעלים..

בנוסף, ריהוט בגוון סיד יכול להיות רק ריצוף, מורכב מארונות רצפה וקיר, בתוספת «אי», דלפק בר ופרטים מקוריים אחרים. ריהוט מטבח בצבע סיד לא צריך להיות מסיבי ולהכיל כמות מופרזת של אלמנטים דקורטיביים. גוון סיד מציע קלילות, ולכן הפתרון המוצלח ביותר במקרה זה יהיה דגמי אוזניות עם קווים ישרים או מעוגלים מעט. כמו כן, אל תשכח מגישה חופשית לכל הלוקרים הזמינים, המיקום הנכון של שולחן האוכל וניואנסים אחרים..

טפט למטבח סיד

מכיוון שטפטים על הקירות נחשבים לאפשרות הזולה והפופולרית ביותר לקישוט הקירות, הבעלים שמחליטים להשתמש בחומרים כאלה בפנים המטבח בהחלט צריכים לדעת לבחור את המוצרים המתאימים להם. איזה טפט אידיאלי למטבח בצבע סיד? התשובה לשאלה זו מרמזת על עצמה. כמובן שמדובר במוצרים של שמנת, אפרסק, בז ‘, תכלת או צבע אזמרגד במרקם דיסקרטי, או דפוס רגוע, שבשל קיצורם אינם מסוגלים «לְהַכבִּיד» חֲצֵרִים.

וילונות למטבח בצבע סיד

למרות העובדה שגווני סיד מסוגלים להרגיע ולהירגע, עיצוב המטבח הזה נראה די אקספרסיבי. לכן, כשזה מגיע לבחירת הטקסטיל הנכון למטבח הסיד, כלומר וילונות, מומחים מייעצים, קודם כל, לשים לב לווריאציות מונוכרומטיות של וילונות או מוצרים עם דפוסים לא בולטים. צבע הווילונות בדוגמה זו צריך להתאים ככל שניתן את צבע פרטי העיצוב האחרים, אך לא להתמזג עם צבע הקירות..

שילוב הסיד במטבח עם צבעים אחרים

כפי שכבר אמרנו, בעת יצירת פנים למטבח עם גוון פיסטוק דומיננטי, כל מיני שילובים עם גוונים אחרים יתקבלו בברכה בלבד, שכן העיצוב המונוכרום הופך להיות משעמם מהר מאוד, ועם הזמן, רעיון עיצובי כזה ייראה, לפחות, לא אקספרסיבי. מסיבות אלה אנו ממליצים לשים לב לכמה רעיונות לשילוב סיד בפנים עם גוונים אחרים..

סיד וכחול

חובבי רעיונות עיצוב מעניינים צריכים לשים לב לדואט כזה, כי החברה של סיד וכחול נראית יפה, מסוגננת ויוצאת דופן בעת ​​ובעונה אחת. זה יכול להיות צירוף של לא רק צבע כחול צפוף, אלא גם שמימי עדין, סגול, לבנדר, לילך, או שילוב של הגוונים המוצעים עם לבן. העיקר הוא הרמוניה והיעדר כתמים בהירים..

השילוב של ליים עם בז ‘

הרעיון לשלב סיד ושמנת בפנים יהווה פתרון מעניין לעיצוב מטבח בסגנונות רבים. שילובים כאלה נראים מדהים במיוחד בחדרים עם שטח קטן או במטבחים עם אוזניות זוויתיות. בנוסף, מומלץ להשתמש בפרטי לבן-שלג או זהוב. לדוגמה, אתה יכול לנצח יפה פרטים כאלה בעיצוב קיר, טקסטיל ורכיבים אחרים..

אפור וליים

ברוב הדוגמאות, שילוב דומה של גוונים משמש יצרני ריהוט למטבח, כך שהשילוב של אפור וליים מצוי לעיתים קרובות בעיצוב סטים למטבח מודרני. בהירות הגוונים יכולה להשתנות מהבהיר ביותר, לכהה ביותר או הבהיר ביותר, מה שמאפשר לחדר להיראות מאופק ומעניין מאוד בו זמנית..

סיד ולבן

עיצוב הפנים, עשוי בשילוב זה, מאפשר לך למלא את החדר בנועם ובנוחות. פתרון כזה הוא וריאציה win-win למי שחולם על מטבח מרווח. אם התכניות כוללות את יצירת החדר הבהיר ביותר האפשרי, לכמות הלבן, בהתאמה, אמור להיות יתרון..

חום וליים

מכיוון שצבע הליים הוא שילוב של צהובים וירוקים טבעיים ותוססים, ניתן להשלים אותו בביטחון בגוונים טבעיים שונים, כגון חום. פתרון פנים דומה יכול להתבטא בשימוש לסידור רהיטים גדולים שונים, למשל כיסאות מקוריים, צורת מדף יוצאת דופן, לוחות על הקירות או אהיל מעל שולחן האוכל. פרטים כאלה הופכים את האווירה לנוחה יותר «בית».

יצירת פנים למטבח בצבע סיד היא הרבה רעיונות עיצוביים ושיטות קישוט. תמיד אפשר למצוא את הפתרון המושלם. פנים מטבח סיד יפנה הן לאוהבי המינימליזם והן לאנשים יצירתיים יותר. תענוג להירגע או לעבוד על יצירת מופת קולינרית במטבח כזה..