פְּנִים

סגנון אקו לבית פרברי מודרני

השימוש במניעים בסגנון אקולוגי לקישוט בית פרטי כרוך לא רק בשימוש בחומרים טבעיים, אלא גם בלוח צבעים ממוצא טבעי. לא משנה כמה האנושות תמציא חומרי בנייה וגימור מתקדמים, רק חומרי גלם שנוצרו על ידי הטבע עצמו מסוגלים להביא חמימות אמיתית לבתינו. השאלה היחידה היא שיצירת פנים מחומרים שלא פגעו בבני אדם ובסביבה בכל שלבי העיבוד אינה זולה. יקר לייצר חומרים קלים לשימוש וידידותיים לסביבה שאינם מעובדים עם מוצרי נפט, ולכן התוצאה הסופית אינה משתלמת לכולם. אבל התוצאה היא שחדר עם אוויר נקי, מלא בחום טבעי, ראוי לבזבוז כזה. שקול פרויקט עיצוב של בית כפרי אחד, שבו שלטון הרמוניה, חמימות טבעית ופלטת צבעים טבעית הן מחוץ לחלונות והן בתוך המקום..

סגנון אקו הוא תמיד מרווח ותאורה בשפע. קשה להשיג אפקט כזה בדירת עיר קטנה, אבל בית פרטי גדול עם תקרות גבוהות וחלונות פנורמיים הוא יריעה לבנה מצוינת עבור מעצבים לעבודה על יצירת פנים ידידותית לסביבה ומודרנית..

פנים סלון מרווח

בחדר מרווח בקומת הקרקע, באמצעות תוכנית פתוחה, ניתן היה לארגן את הסלון, חדר האוכל, המטבח ואזורי המסדרון ולעשות זאת באופן שתחושת החופש, הקלילות ואפילו חוסר המשקל לא להשאיר את הנוכחים בכל אחד מהקטעים הפונקציונאליים. בנושא מתן קלילות לחדר כה גדול, קישוט מילא תפקיד חשוב – קטעי קיר קטנים (כל מה שאינו משטח זכוכית) בלבן, שימוש בעץ בהיר עם דוגמה טבעית יפה לקישוט חלונות, דלתות וה מרחב סביבם, חיפוי רצפה חומר דומה.

אזור מגורים רך נרחב בבית כפרי

מה סלון בבית כפרי יכול לעשות בלי אח? בחדר מנוחה וקבלה זה, האח ממוקם בצורה כזו שניתן לראותו מכל מקום בחדר המרווח. הבניין הגדול הפך למקום לארגון לא רק אח עם ערימת עץ מקורית, אלא גם אזור וידאו עם טלוויזיה גדולה. העיצוב הכהה של החלל סביב האח הפך לנקודה מנוגדת בפנים הבהירים של הסלון, ומדגיש את האזור. האח הגדול הפך למוקד שסביבו בנוי שאר חלל הסלון – פינת ישיבה רכה נרחבת ממוקמת בצורה כזו שכל מי שיושב בספות או בכורסאות נוחות יכול לצפות בריקוד האש.

אח ענקית עם ערימת עצים ווידאו

פינת הישיבה הרכה של הסלון מעוצבת בגוונים אפורים. ספה ענקית, כורסאות נוחות, שולחן קפה גדול ועמדת פוף מקורית שהורכבת מאיחוד אורגני ומעשי שלא רק נראה מודרני, אלא גם לא נראה «מושך» תשומת לב מהנוף המרהיב שמחוץ לחלון.

מבט מלמעלה על אזור הבילוי עם ריהוט מרופד

סגנון אקו מייצג את שימור המרחב ותחושת החופש בכל תנאי. אם אפשר לא להשתמש במערכות אחסון גבוהות, אלא להתקין שידות או מדפים נמוכים, יש לעשות זאת על מנת לשמר את מושג הסגנון. בסלון בית כפרי כל האווירה חדורה ברוח טבעית – לא רק ריהוט עץ, אלא אפילו גופי תאורה בצורת פטריות..

מכשירי תאורה מקוריים

הסלון הפך למרכז המוקד של כל הקומה הראשונה של בעלות הפרברים – מהאזור הזה אתה יכול להיכנס בקלות לפלח של חדר האוכל, המטבח או לעלות לקומה השנייה לחדרים הפרטיים שלך..

חלל פתוח של חדר מרווח

פינת האוכל ממוקמת בסמיכות לסלון. שולחן אוכל עגול מעץ מלא וכורסאות מרופדות ונוחות יצרו איחוד הרמוני להפליא. למרות העיצוב הכהה של מסגרות הכסאות, כל קבוצת האוכל נראית רעננה ומרשימה, הודות לאווירה הקלילה – שפע של חלונות ומשטחים לבנים שלג. נברשת גדולה בעיצוב ידידותי לסביבה הצליחה להשלים ביעילות את תדמית קטע האוכל..

חדר אוכל מואר עם קבוצת אוכל מפנקת

בחלל המטבח שולטים גם חומרים טבעיים וגוונים טבעיים – החזיתות החלקות של סט הרהיטים נראות מודרניות, מעשיות ופונקציונאליות. עיצוב המשטח האחורי והריצוף משלימים באופן מושלם את תמונת החדר, ויוצרים אווירה נוחה ונעימה למראה. רק הברק של נירוסטה והברק של גימור הסינר מדללים את ההרמוניה המאט של חלל המטבח.

סט מטבח מודרני

ישנם גם חדרים המעוצבים באופן יוצא דופן בבית הכפרי, במיוחד חדרי עזר. חלל מרווח לבן-שלג עם יצירות אמנות תוססות ועיצוב ישיבה מקורי, מהווה ברית מקורית.

עיצוב יוצא דופן של חדר העזר

נותרו מעט ביטויים לסגנון האקולוגי בחדר השינה. אבל סגנון מודרני, פרקטיות ופונקציונליות הועלו בחזית. חדר מרווח עם גימור בהיר ו «נושם» מרווח, חופש. שילובים מנוגדים בריהוט ובעיצוב (בעיקר צמוד לקיר) הביאו תווים של דינמיות ואפילו קצת דרמה לתדמית אזור השינה. אך יחד עם זאת, חלל חדר השינה נשאר נאמן למשימה העיקרית של החדר הזה – אווירה רגועה ומרגיעה לשינה טובה ובריאה..

פנים חדר שינה מרווח

חדר הרחצה הצמוד מעוצב בצבעים דומים. אריחי קרמיקה לבנים כשלג על הקירות, רצפות כהות ו «ביניים» צבע בז ‘כהה למערכות אחסון יצר איחוד הרמוני ומאוזן. אווירה נעימה ומרגיעה בחדר האמבטיה – המפתח לטיפולי מים נעימים ובריאות.

עיצוב חדר אמבטיה

הרחבה ויזואלית של חלל החדר התועלתני נעזרה לא רק בשילובי הצבעים וביצוע החושך התחתון, והחלק העליון – האור, אלא גם בשפע משטחי הזכוכית והמראה המשקפים את האור ומוחקים את גבולות החדר. תפקיד חשוב ביצירת דימוי של חדר מרווח, קליל, אך יחד עם זאת נוח, שיחק מערכת התאורה בצורה של מנורות תליון מקוריות ויפות..

אווירה נעימה של מרחב תועלתני

חדר שינה נוסף מעוצב באמצעות לבן בעיקר ושילוב שלו עם גווני אפור שונים. האווירה המחמירה, אך יחד עם זאת הנעימה של חדר השינה, מעוררת השתאות בלקוניזם וברוח המודרנית שלו.

שילובי חדר שינה מנוגדים

חדר הרחצה שליד חדר השינה השני מעוצב באמצעות אותם חומרי גימור ושילובי צבעים. למה «להמציא אופניים», אם כבר מזמן נמצאו פתרונות צבע מעשיים, רב תכליתיים ואטרקטיביים כלפי חוץ ובעזרת חומרי גימור מודרניים תוכלו ליצור חיפוי שיהיה קל לטפל בו.

עיצוב חדר אמבטיה עם קירות לבנים כשלג

סידור ארגונומי של אביזרי אינסטלציה, מערכות אחסון נוחות, משטחי זכוכית ומראה – הכל בפנים הזה «עובד» ליצור דימוי אטרקטיבי, פרקטי ויחד עם זאת נוח של מרחב תועלתני.

הרחבה חזותית של החלל

לעתים רחוקות בית כפרי יכול להסתדר ללא אזור בילוי חיצוני נעים. במקרה שלנו, אתה יכול לצפות בקטע של מנגלים, ארוחות וקבלת אורחים מתחת לחופה על במת עץ. ריהוט גן כהה נראה ניגוד וקצת דרמטי על רקע עץ בהיר ובנייה של אח חיצונית.

אזור בילוי וברביקיו