פְּנִים

צבעי כחול ותכלת בפנים

עבור פנים, הבעלים של אשר יהפכו לאופי מזג, צבעים כחולים וכחולים הם אידיאליים. חדרים המעוצבים בגוונים כאלה יעזרו להשיג שלווה ושלווה. אנשים רגשיים, שהאלמנט שלהם הוא אש, ירגישו הכי בנוח בחדרים כאלה..

פנים כחול כהה

קירות כחולים

אתה יכול לקשט את הקירות בכחול כשהחדר בצד השמש ולא מוצל על ידי עצים. הצבע הזה עצמו קר מאוד ואם תצבעו את הקירות או תדביקו עליהם עם טפטים כחולים, אז עם מחסור באור השמש הוא ייראה קודר.

קירות כחולים

קירות כחולים

כחול, בהתאם לעוצמתו, יכול לשמש לקישוט קירות הן בחדר שטוף שמש והן בצל. מכיוון שצבע זה רגוע מספיק, החדרים, שקירותיהם מתוכננים להיעשות בגוונים כחולים, יצטרכו למלא אחר כך רהיטי ריהוט או תפאורה בצבעים בהירים על מנת להימנע מדהיית הפנים..

קירות כחולים

ריהוט ועיצוב בצבע כחול

אם החדר מספק סידור של ריהוט או פריטי תפאורה בצבעים כחולים, אז הקירות צריכים להתבצע בצבעים רגועים למדי. מכיוון שרהיטים כהים על רקע קירות כהים יכולים להפוך את הפנים לקרים מיותרים ואף קודרים.

ריהוט כחול

ריהוט כחול ותפאורה

על מנת שהפנים עם ריהוט ועיצוב ייראו הרמוניים, יש צורך שקירות החדר יהיו בגוון רווי יותר. מהלך כזה יהפוך את החדר לאקספרסיבי יותר ויעזור להימנע מהתפלות החזותית של הסביבה..

ריהוט כחול

צבעים התואמים כחול וציאן

ישנם צבעים וגוונים שאיתם כחול וציאן משולבים באותה מידה. אלו כוללים:

  • לבן (וכל גווניו);
  • אפור (תלוי ברוויה);
  • כסף;
  • זהב.

כחול עם לבן

אם אנחנו מדברים על צבעים אחרים, עליך להיות זהיר יותר בבחירתם. אז עם כחול, ניתן להשיג שילוב הרמוני על ידי הוספת גווני פסטל לפנים. ולצירוף עם כחול, כדאי לבחור בגוונים עזים יותר. אותו הדבר ניתן לומר על בחירת הצבעים עבור אלמנטים פנימיים מעץ. עצים לבנים ובהירים משתלבים היטב עם כחול, וצבעים כהים ורווים משתלבים היטב עם כחול..

כחול עמוק

בהתחשב בכל המוזרויות של סידור שני הגוונים הללו, אתה יכול ליצור פנים מעודן מרומנטי עדין ועד קלאסי שיק. להלן דוגמאות לשימוש בכחול וציאן בסביבות פנימיות.

כחול ותכלת בסלון

קירות כחולים וספה ירוקה

פנים הסלון מעוצב בצבעים מנוגדים. על ידי ערבוב סגנונות וצורות אובייקטים כה שונים נוצרה תמונה מקורית ייחודית המשלבת בהרמוניה סגנון הייטק, קירות כחולים וספה ירוקה קלאסית..

מדינה וכחולה

סגנון כפרי, שבו הספה הכחולה, הכורסה, השולחן, הכריות, הווילונות ואלמנטים אחרים של עיצוב תואמים באופן מושלם עם קירות לבנים וחפצים צהובים-לימון..

כחול ואפור

הפנים מעוצב בצבעי פסטל רגועים, בהם צבעי קיר, אפור וכחול משולבים היטב. רק כמה פרטים דקורטיביים מדללים את כל השקט הזה, שבזכותו החדר מתוחכם עוד יותר..

קירות כחולים כהים

המבטא הקליט העיקרי של הסלון הזה הוא הקירות הצבועים בכחול. שאר הפריטים, הריהוט והתפאורה, ימלאו את החלל, ויהפכו אותו לנוח לשימוש. בשל העובדה שהריהוט עשוי בצבעים מרגיעים, אין תהודה חזותית והפנים נראה הרמוני למדי.

כריות כחולות

חדר בצבעים מושתקים מלא בפריטי עיצוב שהם מעט יותר בולטים בעוצמת הצבע. זה יוצר אווירה מיוחדת של שלווה, שחשובה לסלון משפחתי מרווח..

כחול ותכלת בחדר השינה

בחדר השינה, לאנשים רבים חשוב מאוד להרגיש את קרבת השמיים, הדבר תורם להרפיה מהירה יותר ולהתאמה לשינה נינוחה. מה תהיה פיסת השמים הזו בחדר – זה תלוי בבעלים.

חדר שינה כחול כהה

צבע קירות שמי הלילה מהדהד את צבע כיסוי המיטה ויוצר תפאורה חידתית. בחדר כזה יהיה קל להירדם אפילו ביום הכי שטוף שמש, וילונות האפלה יעזרו בזה..

חדר שינה כחול רך

פיסת שמיים תכלת רכה ומלאה ממלאת את החדר ברוך ובשלווה יוצאי דופן. פתרון זה מתאים לאנשים רומנטיים..

עיר לילה על קיר כחול

למי שאין מספיק שמיים קטנים שממלאים את חדר השינה בצבע של קירות או וילונות, תוכלו להשלים את הפנים עם נופים של העיר בלילה..

חדר שינה מלא באור

באופן כללי, פנים חדרי השינה, עשויים בצבעים כחול ותכלת, יאפשר לתושביהם לחוש קלילות וחסרי דאגות..

כחול כהה בחדר השינה

חיפוי הרצפה, עשוי לבן, יאפשר לכם לדמיין שלא מדובר ברצפה, אלא בענן ויהפוך את שהותכם בחדר הזה לקלה ומהנה עוד יותר..

כחול בוהק בחדר השינה

כחול וכחול במטבח ובחדר האמבטיה

עבור רוב האנשים, הם כחולים ותכלים שהם משייכים למים. עם הצבע הזה מסמנים ילדיה בציורים שלהם. אולי זה משאיר את חותמו על תת המודע של מי שבוחר בצבעים אלה למטבח או לחדר האמבטיה..

מטבח כחול

בנוסף לתכונות שיש לכחול ברמה הרגשית, יש לו גם יתרון מוחשי על פני גוונים רבים אחרים. זה די מעשי בפעולה.

ריהוט מטבח כחול

אכן, הוא נמצא בחדרים שבהם משטחים צריכים לבוא במגע עם מים, וכתוצאה מכך נותרים כתמים וכתמים, כחול יכול להפוך לעוזר הכרחי עבור המארחת..

מטבח כחול

מטבח לבן וכחול

חדר אמבטיה כחול