פְּנִים

עיצוב מטבחים בחרושצ’וב

דירות מגורים-חרושצ’וב בבניינים בני חמש קומות, שנבנו במספר רב במאה האחרונה, עוד בתקופת חרושצ’וב, ולכן קיבלו שם כזה, אינן שונות בנוחות ובשטח גדול. המטבחים גם הם קטנים מאוד ובוודאי לא כמו הגדולים שנבנו במגורים מודרניים, יש להם רק מספיק מקום להכין אוכל. המשימה שלנו היא להפוך את המטבח הזה לאופנתי, המשקף היטב את טעם הבעלים ומתאים לעיצוב שאר החדרים..

כל בעל דירה כל כך קטנה יודע כמה קשה לחסוך מקום בחרושצ’וב, מעצבים מקצועיים אפילו העלו מונח כמו אופטימיזציה, המשמש בעיצוב מטבחים קטנים ומהווה אומנות של ממש. לאחר שהכרת את דרכי העיצוב הנכון של המטבח בחרושצ’וב, תוכל לאבזר אותו בנוחות ופשוט: בעזרת סידור מיוחד של רהיטים, אור וגורמים חשובים אחרים..

עיצוב רעיונות תצלום המטבח בחרושצ'וב עיצוב מטבחים בחרושצ'וב מטבחים לחרושצ'וב מטבח בעיצוב תמונות חרושצ'וב שיפוץ מטבח בחרושצ'וב מטבחים קטנים בחרושצ'וב מטבחים קטנים בצילום חרושצ'וב מטבח קטן בצילום חרושצ'וב שיפוץ מטבח בצילום חרושצ'וב פנים המטבח בחרושצ'וב מטבח פינתי עיצוב מטבח פינתי פנים מטבח פינתי מטבח פינתי בחרושצ'וב רעיונות לעיצוב מטבח פינתי מטבח פינתי בהיר מטבח פינתי יפהפה מטבח פינתי קטן כיצד לסדר מטבח פינתי אפשרויות עיצוב מטבח פינתי קוֹמבִּינַצִיָה שילוב מטבח שילוב מטבח בחרושצ'וב מטבח בסלון סלון מטבח בחרושצ'וב סלון מטבח בפנים של חרושצ'וב כיצד להגדיל את שטח המטבח איך לשלב את המטבח כיצד לשלב מטבח בחרושצ'וב כיצד לשלב מטבח בתצלום חרושצ'וב מטבח בחדר תְאוּרָה תאורה בתמונה במטבח תאורת תקרה במטבח אפשרויות תאורה למטבח תאורת מטבח בחרושצ'וב עיצוב תאורה למטבח תאורת סלון למטבח איזו תאורה לעשות במטבח תאורה למטבח בחדר האוכל הדלקת מטבח קטן מערבלים ברז מטבח ברז מטבח ברז מטבח ברז מטבח ברז מטבח ברז מטבח ברז מטבח ברז מטבח ברז מטבח

פיתוח מחדש

לאחר קבלת אישור מהנהלת הבית ברשויות החוק, אפשר לעצב מטבח בשילוב סלון – כתוצאה מכך תקבל חדר גדול המחולק לשני אזורי פונקציונליים..

אבל אתה יכול להכין מטבח אידיאלי קטן ללא שיפוץ מחדש: עם מכשירים מובנים וערכת ריהוט שנבחרה בצורה סגנונית..

בעבר, היעדר מקום פנוי לא הורגש כפי שהוא כיום, במהלך ההמצאות הטכניות הרבות שמקלות עלינו לבשל מזון, ואכן את החיים בכלל. עושר כזה קשה מאוד להשתלב במטבחי חרושצ’וב זעירים שירשו סבים וסבתות. אתה עדיין יכול למצוא את הדרך החוצה, אבל אתה צריך לגשת לפתרון של בעיה כזאת במלוא הרצינות, בלי לפספס אפילו את הפרטים הכי לא משמעותיים לכאורה..

עיצוב פנים של המטבח בחרושצ’וב

מעצב המטבחים בחרושצ’וב מחויב להפיץ רהיטים, חומרים, אור ורכיבי מטבח אחרים על מנת להפוך אותו לנוח ונוח ככל האפשר. בדרך כלל העיצוב מונע מהרצון לחסוך כמה שיותר מקום ולהגדיל ויזואלית את שטח המטבח..

טיפים לעיצוב מקצועי:

 • אנו מגדילים את השטח?

  לעתים קרובות מאוד, השילוב של חיבור הנחות, הסלון והמטבח, למשל, שיהפוך למכלול אחד בעזרת קישוט ועיצוב כללי מוכשר, בא לידי ביטוי מושלם בעיצוב יפהפה..

  מטבח-סלון

 • תפאורה קטנה

  המיקום האסימטרי, אביזרים קטנים קליטים מסיחים את דעתם באופן מושלם מגודל החדר. עיצוב גדול, אגרטלים גדולים או זרי פרחים גדולים מקלקלים את הרושם.

  עיצוב קטן למטבח

 • טקסטיל והדפסים

  טקסטיל והדפסים המשמשים לעיצוב מטבח בחרושצ’וב, במיוחד בצבעי פסטל, יוצרים קווי מתאר רכים ונעימים לעיניים, חלקות.

  עיצוב קטן במטבח

 • שילובי צבעים של קירות ורהיטים

  ריהוט בהיר צריך להיות באותו צבע כמו הקירות. זה בסדר אם זה משתלב עם הגימור שלהם, זה גם טריק עיצובי נהדר. הרהיטים השקופים והקטנים ביותר מבחינה ויזואלית תופסים פחות מקום. בעת בחירה, הגודל שלה הוא גם חשוב. אחרי הכל, כמה אובייקטים גדולים נראים קומפקטיים יותר, והכי חשוב, בצורה מסודרת יותר מרבים קטנים היוצרים כאוס..

  קירות בהירים במטבח

 • האור הטוב ביותר הוא אור יום

  חדר קטן זקוק לכמות מספקת של אור יום, מה שיעזור להשיג וילונות אור, יפיזר אותו מעט והופך את העיצוב ליותר אקספרסיבי, למשל תריסים או גוונים רומאיים. השתקפות מבריקה ויפה על פני החזיתות תשחק גם היא תפקיד חיובי חשוב..

  אור יום במטבח

 • כרכוב גבוה

  כמו כן, מוט הווילון, הממוקם גבוה ככל האפשר, יעזור להפוך את החדר ויזואלית גבוה יותר..

  וילונות במטבח

 • אנו חוסכים מקום

  פריטי בית גדולים אך נחוצים, עדיף להסתתר מאחורי רהיטים או במזווה.

  מזנון גדול במטבח

 • אין מעברים קשים!

  בחלק הפנימי של מטבח קטן, לא רצוי להשתמש בצבעים עזים ומעברים מחוספסים – זה יכול לצמצם את השטח מבחינה ויזואלית. פשטות חזותית, לעומת זאת, תעזור להרחיב את החלל..

  מעבר קשה במטבח

 • שולחן עגול עדיף

  עדיף לבחור שולחן מתקפל סגלגל או עגול..

  שולחן מטבח

 • תאורה נכונה

  נברשת בוהק ובוהק פועלת היטב גם עבור המשימה העומדת על הפרק..

  תאורה במטבח

 • דלת?

  עם מכסה מנוע טוב, יש להחליף את הדלתות בדלתות הזזה, מזכוכית או להסיר אותן לגמרי.

  הדלת למטבח

 • לבן תמיד עדיף

  צבע הרצפה, כך שיתאים לזרימה ולקירות, עדיף גם לבחור באור.

  מטבח מואר

 • כללי צביעה

  צבעים ניטרליים מרחיבים ויזואלית את הגבולות ומרמים מעט את העיניים. וכדי ליצור מבטאים מעניינים – השתמש בגוונים בהירים וכהים..

  צבעים ניטרליים בפנים המטבח

 • הרציונליות של האזור

  מדף או קלמר בתקרה, מושכים את החדר ויזואלית כלפי מעלה.

  מדפים בתקרה במטבח

 • קלאסיקות מהז’אנר

  התקרה צריכה להישמר בצבע לבן קלאסי, ללא קשר לשיטת יצירתה: טפטים, תקרות תלויות או תלויות, צביעה. לקירות מתאימים צבעים בהירים עם או בלי דפוס קטן..

  תקרה לבנה במטבח

 • אנחנו מקשטים נכון

  ריפוד ספה, כורסה, כסאות, בשום מקרה לא צריך להכיל צבעים כהים, רישומים גדולים או דוגמאות חדות: אל תשכח שהכל צריך להישמר בסגנון מינימליסטי..

  Decoupage במטבח

הקודם הבא 12345678910111213141516

רְהִיטִים

כדי לבחור ריהוט בדירת חרושצ’וב, עליך להכין תוכנית חדר, שתכלול את כל מה שמתוכנן לרכישה והתקנה במטבח, למשל כיור, מדיח כלים, שולחן אוכל ופריטים דומים אחרים שתופסים מספיק מקום. אֵזוֹר. ניתן להזמין סט כזה גם בסדנה, בנפרד, לפי טעמכם. לעיצוב המטבח בחרושצ’וב עם דוד גז יש קשיים משלו: צריך שיהיה מקום לאוורור סביב העמוד הזה, בשום מקרה אסור לעטות אותו, אלא לעצב אותו כך שיתאים לפנים הכולל..

מכשירים מובנים הם אידיאליים

שולחן מטבח של חרושצ'וב שולחן קטן למטבח ריהוט מטבח פונקציונלי ריהוט פונקציונלי למטבח חרושצ'וב שולחן מטבח פונקציונלי ארון מטבח פונקציונלי שולחן מטבח פונקציונלי פח אשפה למטבח פח אשפה למטבח של חרושצ'וב כיור מטבח פונקציונלי

כאשר מסדרים מטבח קטן בחרושצ’וב, הם נוקטים לעתים קרובות בשימוש במכשירי חשמל מובנים. מכשירים כאלה הם קומפקטיים מאוד, הם לא נראים נוצצים (בדרך כלל מכשירים מובנים הדרושים בחיי היומיום מוסתרים מאחורי חזיתות הדיבורית במטבח), הם קטנים בהרבה, כלומר הם לא יבלטו מול הכללי רקע וזה יפשט את משימת יצירת סביבת פנים יפה והרמונית. לדוגמה, הנחת מדיח כלים או מכונת כביסה, כמו גם מקרר קטן מתחת לשיש, תגדיל את שטח העבודה שלך. אתה יכול גם להסתיר תנור מיקרוגל בארון, ללא קשר אם הוא צמוד לקיר או עומד על הרצפה..

כיצד ניתן להחליף ארונות ומדפים?

מבנים תלויים המיועדים לאחסון מגוון רחב של כלי מטבח לעיתים קרובות נראים מגושמים מהצד, «לְהַכבִּיד» ולהקטין חזותית את שטח המטבח. לכן, יש צורך לחשוב על סידור ציוד המטבח כך שסביבת העבודה שלו תשתחרר מהצורך להשתמש בארונות אלה. במקום אותם, אתה יכול להתקין את מה שנקרא ארונות-קלמרים, שעוזרים לפתור את סוגיית סידור המטבח בחרושצ’וב עם דוד גז. במקרה זה, דוד הגז מותקן בדרך כלל במרכז אזור העבודה של אזור המטבח ומעוטר במדפים פתוחים. כתוצאה מכך, תשומת הלב של האורח תמיד תהיה מסודרת בדיוק בחלק הזה של החדר, שם ניתן יהיה לסדר את כל כלי המטבח הבסיסיים..

כרגע כמעט כל חנות רהיטים מוכרת מדפים נשלפים המותקנים בתוך הארון ומחלקים את שטח החלל שלה לשני אזורים. כתוצאה מכך, זה יעזור להכפיל את שטח האחסון המשומש של כלי מטבח או מזון..

החלפת המדפים בסורגי מתכת

אם בעל הבית אינו שבע רצון מהמדפים הפתוחים, ניתן להחליף אותם במוטות מתכת המיועדים לשקילת כלי מטבח שונים: למשל מחבתות או מצקות. ריהוט המאפשר לך להשתמש בכל סנטימטר של מקום פנוי בתבונה.

ריהוט פונקציונאלי למטבח קטן ריהוט פונקציונאלי למטבח קטן ריהוט פונקציונאלי למטבח קטן ריהוט פונקציונאלי למטבח קטן ריהוט פונקציונאלי למטבח קטן ריהוט פונקציונאלי למטבח קטן

בעת בחירת ארון תלוי, עליך לחשוב האם ניתן להרחיב מבנים אלה עד התקרה. אחרי הכל, בדרך זו אתה יכול להסתיר צינורות אוורור לא נחמדים במיוחד מעיני האורחים ובמקביל לקבל כמה סנטימטרים בהם תוכל להשתמש לאחסון כלים..

ריהוט בהיר יגדיל ויזואלית את שטח החדר. תמיד עדיף לצייד חדר או מטבח קטן בריהוט כזה שאינו מצמצם את החלל: לדוגמה, סט עם חזיתות צבעוניות ישחק באופן אידיאלי עם הפנים, יהפוך את המטבח שלך לקל יותר וכתוצאה מכך מרווח יותר..

אם אתה חושב על קלות השימוש, אז ארונות קיר עם דלתות שנפתחות לרווחה נחותות באופן משמעותי לעומת עמיתיהם עם דלתות שקמות אוטומטית בעזרת אביזרים שתוכננו במיוחד לכך. יתר על כן, הם לא גונבים את השטח כל כך הרבה ושוב, הם נראים קומפקטיים יותר..

בפינות פנויות אפשר להתקין כיריים או כיור, מה שמפנה מקום לאזור עבודה הממוקם לאורך אחד מקירות המטבח.

האם אני צריך דלת במטבח?

הדלת שנפתחת לחדר תופסת נתח גדול מהשטח השמיש. אבל, אם אתה חושב על זה, האם זה נחוץ בכלל בדירה? אולי אין צורך בכלל להתקין אותו? אם אתה אוכל לעתים קרובות בדירה שלך, כמובן שאתה לא יכול להסתדר בלי דלת, אך במקרה זה תוכל להתקין דלת הזזה, שהשימוש בה לא ישפיע בשום אופן על גודל המטבח שלך..

דלת הזזה למטבח דלת הזזה למטבח דלת הזזה למטבח דלת הזזה למטבח דלת הזזה למטבח

תכנון מוקדם הוא המפתח לתוצאה חיובית. העבודה הטובה ביותר היא העבודה המתבצעת על פי תוכנית שהוגדרה מראש על ידך או על ידי מומחה. רק במקרה זה תוכל להיות בטוח בתוצאת עבודה טובה. והתכניות שצייר מעצב מקצועי יהפכו לקו המנחה העיקרי עבורך, שיאפשר לך לבחור בקלות את הרהיטים המתאימים למטבח שלך. זכור את הכלל החשוב הזה ולמד אותו להפוך את המטבח הקטן שלך בחרושצ’וב לגן עדן של ממש.