פְּנִים

לופט – עיצוב ללא יומרות

קירות גבוהים, רשלנות מכוונת בעיטורם, עמודים הנדסיים הפתוחים לעין, נוכחות קורות תקרה מעובדות גסות יוצרות פורמט אחר. המשמעות של לופט מוסתרת בתחילה במשמעות המילה שתורגמה כעליית גג, ומשתמעת לסידור מתקני תעשייה לשעבר לדיור. כיום, עיצוב דמוקרטי מיועד לאמנים חופשיים שרוצים לבטא את עצמם, ומפגינים בבירור נגד סטריאוטיפים וכללים סגנוניים. באופן כללי ובפרט, הניואנסים של העיצוב משקפים את העדפותיהם ואופיהם של הבעלים. רעיון קונספט – חופש ונוחות מירבי במחיר סביר.

מה ההבדל בין עיצוב לופט לדירת סטודיו, מכיוון שיש כל כך הרבה במשותף בארגון החלל הפתוח? הכל, למעט שתי נקודות: היעדר קירות והעיקרון של חלוקת השטח לפלחים פונקציונאליים. מגמת המעשיות והרציונליזם כיום הפכה לרצון פעיל של רבים לשנות את החיים המסודרים של מדפים פתוחים עם הדגמה של תוכנם..

חלונות פנורמיים, היעדר מחיצות סטטיות, וילונות וילונות, ריצוף קרשים לא מסובך, חוסר מיקוד בצורות והרמוניה בצבעים גורמים לפעמים לתגובה דו -משמעית. והתעלמות נועזת מהמוסכמות מדברת רבות על חתירתו של האדם המודרני לחופש פנימי וחיצוני. הבה נבחן ביתר פירוט את עקרונות מימוש רעיון הרפתקני, נגע בנושא פרטיות, אקוסטיקה, מערכות אחסון..

מבט מהחלון מגרש בסגנון לופט עיצוב לקוני

פריסה וייעוד

עמודים עשויים לבנים, בטון או מרופדים באבן מלאכותית, הממוקמים באופן סימטרי בצדדים בציוד המנורות, תוחמים באופן מסורתי את ההיקף. ידוע גם כי מניפולציה של החלק המבני של הקשת נותנת תוצאות שונות. בהתגלמות אחת, הוא פועל כרכיב דקורטיבי בין התומכים, ואינו בא במגע עם המטוס התחתון בשום צורה. עם מסגרת דו צדדית לא בולטת של הקירות, המבנה עשוי להתאים לקיר המבטא, ובדרך כלל מכפיל את הלבנים, אם כי מותר גרסאות אחרות.

קבוצות ריהוט מסודרות בדרכים שונות, אך הרחק מהקירות ובכל העמדות הן מתוות בבירור את מקום המנוחה. גב הספות והכורסאות מסמן ויזואלית את הגבולות. השטיח מתחת לרגליים הוא טיעון דקורטיבי נוסף לאזור ברור. רושם דומה נוצר על ידי דוכן עשוי אבן, פלטפורמה גבוהה עם מדרגות בין אזורים וקיצוץ להתאמה לקירות. גובהם נע בין 5 ס”מ ויותר. באזור חדר השינה מבנה כזה מתחת למיטה פותר במקביל את המשימה התועלתנית של אחסון דברים. מגירות על רצים או גלילים במעיים של המבנה דומים לחלק של שידה.

מיטה על משטח עץ מדפים יצירתיים

מותר לשלב את המטבח בעיצוב הסלון באמצעות דלפק בר וכיסאות גבוהים. פס החלוקה בגרסה זו יהיה כיסוי הרצפה וקו השולחן. די ראוי להחליף את רצפת העץ הלולאה של החלק הקדמי באריחים פרקטיים המחקים את מרקם הלוחות, פרקטי יותר עבור בלוק זה. על מנת שמודולי המטבח יצמחו אורגנית לחלל הלופט, בחרו חזיתות עם מתכת, גימורים משולבים, מיושנים באופן מלאכותי, או עצרו על מדפים פתוחים. אחת הדרישות החובה היא לצייד את המטבח בגאדג’טים. זה חל על מכשירי חשמל ביתיים באופן כללי. קולנוע ביתי, באזור המטבח – מקרר מרשים, תנור עם משטח מתכת מבריק, שורות חשמליות «עוזרים» רלוונטי ללופט. אגב, הסדרה «חברים» – דוגמה למסך הדגמת מטבח בקונספט זה

לופט כל כך שונה מנורות כרום אזור מטבח אפשרות בר

הלופט בולט בהיעדר ארונות מרווחים, למעט יוצאי דופן כאשר מבנה ארוך משמש כמחיצה. מתלי רצפה משמשים במקום ארונות. מבנים ניידים מצוידים בגלגלים ומשנים בקלות את הגיאוגרפיה.

קולב נייד מתחת לנברשת הגביש

למטרה זו משתמשים במדפים עם צמחים, קרדנזה, מזנון או מדפים ארוכים בניצב לקיר. מדפי מדפים פתוחים לצפייה.

ארון מחיצות מדפים ארוכים

המשימה הפונקציונלית של ארגון ואחסון דברים מתבצעת על ידי מדפים רבים ושידות, קטעי ריהוט. הרבה יותר קל לפתור את הבעיה על חשבון הקומה העליונה. הנישה מתחת למדרגות מושלמת בשורות מדפים, והתוצאה של התהליך היא חדר הלבשה מרווח. הנוכחות של מדרגות בחלל הדופלקס אינה מפתיעה. הם יכולים להיות קלילים ואלגנטיים – עשויים אלומיניום וזכוכית. המבנים מיוצגים בצורה מוצקה יותר על ידי הגרסה הצועדת.

מערכת אחסון נישה עגולה

רציונליזם ויצירתיות

דרך בטוחה לארגן את המרחב האישי שלך היא לצייד נישה או גומחה. הגבול צפוי להיות מסומן בעזרת מסכי קיר העשויים מלוחות עץ או קיר גבס, בגודל הגובה. אם מחוברים משטחים קומפקטיים לצדדים מנוגדים של מתלה המחלקים, נוצרים שני מקומות עבודה בבת אחת. הפתרון רלוונטי גם לחדר הילדים.

ארון בסגנון לופט

כמובן, יש תחושה במבנים הזזה המסייעים להתאים את החלל לעצמך בצורה הנוחה ככל האפשר. מכיוון שהרעיון עצמו אינו כולל קירות ובעיקרון אינו תומך בפרטיות, תמך ברצונך האישי להפשט מהעולם בעזרת מבנים אחרים. מדובר במסכים קלים אטומים עם זכוכית חלבית או שוג’י יפני עשוי נייר אורז. אנכי זכוכית רשאים להיות ניידים, לשאת עומס אסתטי ספציפי, להפוך ללוחות צד בלתי נראים.

גרסה מעניינת היא מערכת ניידת בצורה של שקופיות. לעתים קרובות הם מיוצרים בשינויים יוצאי דופן. דגמים העוקבים בצורת הדלת והמסגרת, פלדה מגולוונת או מצופים נחושת, ייחודיים ללופט. זה די הגיוני להרכיב לוחות פלסטיק על התקרה, אשר יתמודד בצורה מושלמת עם המשימה..

אל תתבלבלו בכמויות, אזור ואקוסטיקה. הסידור הנכון של קבוצות הרהיטים והתאורה יתאים בהצלחה את אזורי העבודה ואת אזור המנוחה. מהסיבה שהיקף ההיקף הוא הד עמום של רעידות הקול של הקול, כדאי לפנות לתכונות טקסטיל, שטיחים על הרצפה ושפע של כריות ספה. הד מפולסים על ידי לוחות רכים באזור חדר השינה או מחצלות אקוסטיות מיוחדות.

במוקד קיר לבנים קבוצה רכה יְצִירָתִיוּת

אנו יוצרים את הפנים

כשאתה מצייד חדר בפריטים פונקציונליים, עליך לסמוך על טעמך ולרכוש את הפריטים שאתה אוהב. סגנון הלופט נובע ממספר המושבים הרב, כך שלעולם אין יותר מדי ספות, כסאות, ספסלים. הרעיון מתאפיין במימדים הכוללים של הרהיטים, שאינם «לְהִתְמוֹסֵס» בחלל בגודל מלא. קנה המידה של חשיפות הפנים המוצגות בתצוגה אינו מפריע לפצות על תכונות חינניות בגדלים צנועים ותצורות שונות. כריות, שולחן ארוך עם אור רב-מפלסי, התארכות לינארית של פריטי ריהוט יתמודדו עם זה..

תקרה בדקה בהשתקפות השמש

סלון מתחת לנישה

ריהוט ללא יומרות רבה בעיטור יהיה מתאים. חזיתות כהות ובהירות, מתכתיות, נצרים, משולבות, ניגודים בהירים, שילובים לא תואמים יתקבלו בברכה. מתכת כרום וזכוכית לשולחן קפה, קבוצת רהיטים מרופדים מעור שחוקים, שידות וינטאג ‘יחד עם שטיח צבעוני יתאימו בחופשיות לפלח הסלון. נדירות ובלעדיות מודרנית סובלנות לשכונה הדדית. פוף סגול רך יכה שורש באותה ריבוע עם ספות אדומות וכריות בצבע רב. הלופט הדומיננטי נחשב לאפור-כחול..

תקרה מעץ בחברת הצינורות

תקרה מרופדת

לא נהוג להשתמש בתאורה מרכזית כעיקרית. נברשת באמצע החדר מפזרת אור על פני התקרה, ומנקודת מבט נמוכה יותר, זווית הצפייה נעה כל הזמן כלפי מעלה, תוך התעלמות מהחשיפה הפנימית. מסיבה זו נוצר תרחיש אחר עם מקורות עצמאיים של תאורת אזור. גרסת הצמיגים נחשבת לאידיאלית. תאורה אחורית מקורית תעביר במדויק את האווירה של תעשייה.

צינורות מתכת בסולידריות לבנים נראים מרשימים במיוחד על רקע אביזרי אמבטיה מבריקים. צנרת יקרה נראית נפלא על רקע התקנה לבנה נדירה. הסימביוזה של חיפוי לבנים ושיש מתחרזת באופן מעניין עם ברזי וינטג ‘, לובן של קערה מודרנית, בהשתתפות מקוטעת של עץ. לא משנה מה החומרים המודרניים שישררו בחיפוי, כמה נגיעות ותכונות ארכיטקטוניות עדיין מצביעות על שייכות לסגנון.

גימור משולב חדר אמבטיה מואר שבר של לבנים דיסקרטי ואקספרסיבי

עיצוב בסגנון לופט

אל תהסס לשלב כיוונים שונים ואל תפחד מתוצאות היצירתיות. חוסר התנאי הסגנוני של הלופט סובלני להשתתפות קלאסיקות בצירוף מושגים אופנתיים, ומאפשר שילובים בלתי צפויים. לכן, אם הקבוצה הקלאסית תהיה בתוספת כורסה בהירה ומדהימה שאינה חופפת עם הסט הראשי לא בצבע או בצורה, הרושם לא יסבול כלל.

מותר להשאיר את הקיר חשוף. בטון אפור או לבנים אדומות הם תכונה מיוחדת של הלופט. כרזות בהירות, תערוכת תמונות בשחור-לבן, מדפים תלויים עם חפצים קטנים מקשטים את האנכי בצורה מושלמת. לצבע, הניחו עליהם צנצנות עם כפתורים, פקקי יין, חלוקי נחל צבעוניים, באגולים, מקלות במבוק, או מלאו את הכלים כרצונכם. לאביזרים צבעוניים ולמספרם יש השפעה רבה על העיצוב. אגרטלים בצבעים ומרקמים שונים מורכבים בקבוצות או מונחים אחד אחד. למרות חוסר היומרות בעיצוב, ניתן לאתר את הסגנון העירוני בציורים..

תמונה על הקיר אזור מנוחה

טבע דומם, כמו גם הכלים המוצבים בחלק האחורי של המדפים, מופצים באופן אקראי לאורך הקירות ויועילו לא רק בפינת האוכל. אנו זוכרים גם לגבי נוכחותם של גרפיטי, הפשטות, שאינן צריכות להיות תלויות בסדר הרגיל. אתה רק צריך להשעין אותם על הקיר. תמרורים, בורות ישנים במקום עציצים, ציוד תלייה וגרסאות עתידניות אחרות מתאימים ליצירתיים במיוחד. חממה מקורה או גינות זן מוסיפות טבעיות ויוצרות אווירה קלילה. רק אל תעמיסו איתם את אדן החלון, כדי לא להפריע לחדירת האור המרבית. מסיבה זו, טיפולי חלון נדחים..

עיצוב לופט קבוצה מקורית ראש מיטה מעץ מטבח בסגנון לופט לאור מנורת רצפה ברמה גבוהה עיצוב קיר מסוגנן קצת מהכל

זכור כי פנים לופט הוא אופציה טובה לביטוי עצמי ויצירתיות..