פְּנִים

בתי מכולות הובלה מזכוכית

בידי מעצבים מוכשרים, פריטים מיושנים רבים יכולים להפוך ליצירות אמנות. אבל חפצי אמנות פחות מעניינים את האוכלוסייה, אך ההזדמנות להשיג בית מקורי, פונקציונלי ומודרני העשוי מכלי הובלה ישנים, שימשה לקוחות בכל רחבי העולם. במבט ראשון, נראה כי ניתן לארגן רק בית כפרי קטן או מקלט זמני לאדם אחד מכלי מטען. אך לאחר צפייה במבחר המדהים שלנו, המציג את החוץ והפנים של בתים העשויים מכלי מתכת עם חלונות גדולים, טרסות, מרפסות ותכונות אדריכליות אחרות, מתברר כי נושא זה רק צובר תאוצה ועשוי בהחלט להפוך למיינסטרים לייצור דיור זול ומקורי בכמה פינות כדור הארץ.

בתי מכולה עם חלונות גדולים

האקלים של מדינתנו הוא כה מגוון עד שקשה להעריך את האפשרות של מגורים קבועים בבתים שנוצרו מכולות הובלה עם חלונות פנורמיים גדולים. אבל כבית קיץ כפרי, ניתן להשתמש במבנים כאלה באזורים רבים במדינתנו הגדולה. יתר על כן, בעזרת חומרי גימור מודרניים ניתן לבודד בקלות בתי מכולות או להיפך, להגן מפני התחממות יתר במזג אוויר חם..

חזית ופנים של בית מתכת

בתי מכולה בקומה אחת

בעת איתור מבנה העשוי מכלי מתכת מחוץ לעיר, בקוטג ‘קיץ או במגרש אישי, חשוב לדאוג לנושא סידור בטוח ועמיד של המסגרת – אם אין לבניין יסוד (ו לרוב זה המקרה), אז יש צורך להתקין אותו על ערימות. ככלל, מבני בטון מזוין משמשים כתומכים, במקרים מסוימים ניתן להשתמש באלמנטים מעץ העשויים מיני עץ צפופים..

בית מכולה על כלונסאות

במבט ראשון על הבניינים הבנויים ממכולות, נראה כי אי אפשר לארגן בתוכו דירה מלאה, המפיצה באופן אורגני את כל הקטעים הפונקציונאליים הדרושים בחדרים צרים. אבל, ראשית, ניתן לחבר את המכולות זה לזה, להרכיב כמו חידות וליצור הנחות ממש נוחות מבחינת הפעולה. הודות לשימוש בחלונות גדולים ודלתות זכוכית, החללים מתמלאים באור שמש ונראים גדולים יותר מבחינה ויזואלית. בנוסף, חלונות פנורמיים מסייעים בהקלה על בעיות פסיכולוגיות של השהות בחללים קטנים. ושנית, ליצירת פנים נוחה, ארגונומית ואטרקטיבית מבחינה ויזואלית, ישנן טכניקות עיצוב רבות המסייעות ליצור אווירה נעימה גם בחדרים קטנים..

פנים הבית עם מסגרת מתכת

בגינה ניתן להתקין מבנה מכלי משלוח ישן על במת עץ. במקרה זה, מספיק לארגן חופה ברוחב הרציף על מנת לספק לעצמך לא רק מקום לינה נוח, אלא גם מקום לבילוי בחוץ עם מחסה מפני הגשם..

בית כפרי מואר

מבפנים, בית כה בהיר ושטוף שמש נראה לא פחות אטרקטיבי. גימור קל על כל המשטחים, ריהוט נוח אך קליל ותכנון מוכשר בחדרים קטנים מובילים ליצירת פנים נוח, נעים ומודרני. השימוש במשטחי זכוכית ומראה מסייע להרחיב את החלל ויזואלית ולגרום לחדר להיראות קליל.

עיצוב בית מכולות

להלן דוגמה נוספת לעיצוב המדהים של בית מכולות עם חופה, הממוקם על הרציף. על מסגרת המתכת של החופה מחוברים יריעות מבד שאינם משרים, שניתן להסירם במזג אוויר קר, ובימים חמים הם מעניקים צל וקרירות לכולם בבית ובסביבתו. תוכלו להירגע ולסעוד בחוץ, בצל, וליהנות מנופי הנוף שמסביב.

בית קיץ מקורי

בְּתוֹך «תפוז» לבית מספר אזורים פונקציונליים. החדרים בגודל צנוע, אך בעזרת גימורים קלים, סידור ארגונומי של ריהוט בינוני ושימוש בחלונות פנורמיים ודלתות הזזה מזכוכית, ניתן היה ליצור חדרים נוחים באמת..

סלון ומרפסת חיצונית

ממשיכים «תפוז» חזיתות, הבית הבא, המורכב בעיקר ממשטחי זכוכית. בית קטן על כלונסאות, עם חזית כתומה בהירה וחלונות גדולים, נוח בפנים.

מתכת כתומה וחלונות גדולים

בהיותך באווירה הנעימה של בית כזה עשוי זכוכית ומתכת, מתקבל הרושם של אחדות מוחלטת עם הטבע. שפע אור השמש וגימורי המשטח בצבעים בהירים, השימוש ברהיטים בצבעי פסטל, עם משטחי זכוכית ומראה – משקל זה אפשר לנו ליצור מקורי, אך יחד עם זאת פרקטי ומושך מבחינה אסתטית של עיצוב של הבית.

פנים בהיר של הבית המקורי

עיצוב חדר שינה בבית מכולות

בית דומה בעיצובו עם קירות זכוכית, דלתות הזזה מזכוכית, מגן, פלטפורמה מול הבניין וערוגה שלמה, התנפץ ממש על גג הבניין.

בית יוצא דופן עם ערוגה על הגג

בית קטן נוסף הוא אופציה שבה מיכל שלם משמש כסככה מקורה, בה הוסרו שני קירות חלקית. מקום נוח ומעשי להירגע באוויר הצח, מוגן מפני השמש, הגשם ותופעות מזג אוויר אחרות, לרשות הבעלים.

בית עם מסגרת מתכת

בניינים מרובי קומות עם קירות זכוכית

עבור בניינים עם שתי רמות או יותר של מכולות מטען, עליך לדאוג לנוכחות של בסיס. לעתים קרובות בבתים כאלה, דלתות הכנף הישנות נשארות כפתחים או הן מודרניות לשימוש נוח יותר. אבל האפשרות הנפוצה ביותר נשארת השימוש בדלתות זכוכית ליצירת אור טבעי מרבי בתוך הבית והרחבה חזותית של החלל..

בניין בן שתי קומות עשוי מכולות הובלה

מבפנים, הבניין בן שתי הקומות נראה מכובד מאוד. בעזרת תוכנית פתוחה אפשר למקם מספר אזורים פונקציונליים בתוך חדר אחד, תוך שמירה על תחושת מרווח, חופש תנועה וקלילות התמונה המתקבלת של הפנים.

פנים מודרני של בניינים יוצאי דופן

החזית המקורית של הבניין, המורכבת מכמה בלוקים, מעוטרת בחלונות מראה גדולים. משטחים מחזירי אור וחסכוניים מאפשרים לכם לספק לחלל הפנימי של הדירה את כמות השמש המרבית, לשמור על החום בבית בעונה הקרירה ולא לתת לחום בתוך הבניין בקיץ..

בית גדול עם חלונות מראה

גישה לא טריוויאלית לשימוש לא רק במכולות כמסגרת לבניין, אלא גם בשילוב אורגני של משטחים מחומרים שונים, משחק של צורות וקווים, אפשרה ליצור מבנה מקורי, מודרני ופונקציונלי..

טרסות ושבילים פתוחים עם במות עץ

בעלות הבית העצומה נוצרה על ידי חיבור של כמה מיכלי מתכת ושימוש בהרבה משטחי זכוכית. אבל הבניין המעשי, היפה והמרווח להפליא זקוק לא רק להגנה מפני שקיעה בצורה של בסיס או פלטפורמה, אלא גם הגנה מאור שמש שיכול לחמם את הגג לטמפרטורות גבוהות..

אחוזה עשויה מכולות הובלה

פנים המבנה מעניין לא פחות מהחזית שלו. לדוגמה, נראה שהסלון ממוקם באוויר הפתוח – בשל ריבוי משטחי הזכוכית, נוצרת תחושה של חוסר משקל של החדר, נוצרת קלילות מדהימה..

החלק הפנימי המקורי של בית הזכוכית

מבפנים, הבעלות על הבית נראית מרווחת להפליא – הגימור הלבן -שלג, משטחי מבריק וזכוכית מוסיפים קנה מידה לחלל. בפנים כאלה זה יהיה נוח לכולם – גם למשקי הבית וגם לאורחים שלהם..

פנים המטבח-חדר האוכל בצבעים בהירים

עיצוב בצבעים לבנים

שילוב של משטחים לבנים כשלג עם משטחים כהים. האלמנטים המנוגדים של הפנים, מאפשרים לך ליצור עיצוב דינאמי ומודרני. ויחד עם זאת, לא משנה מאיזה חומרים מסגרת הבניין מורכבת – מיכלי מתכת, זכוכית, בטון או עץ..

פנים סלון בשילובים מנוגדים

בהתאם לתנאי האקלים של מיקום בית המכולות, ניתן להשאיר חלק מהקירות ללא בידוד והמרקם המקורי של מיכל המטען יהיה גלוי בפנים. בגישה זו, מעצבים מעדיפים את הציור הרגיל של קירות גלי ליצירת דימוי מעניין ולא טריוויאלי של החדר..

עיצוב חדר מטבח

חדר אמבטיה בבית מכולות

בבתים עם חלונות פנורמיים גדולים ודלתות הזזה מזכוכית, הפתחים אינם עטופים אפילו בחדרי אמבטיה וחדרי שינה, המספקים מרחבים עם גישה מקסימלית לאור השמש..

חלונות פנורמיים בחדר הרחצה

השילוב של משטחי מתכת, זכוכית ועץ בעיצוב חזיתות הבנייה הטרומית והמודולרית מצליח ליצור אובייקטים אדריכליים אטרקטיביים, מעניינים ויחד עם זאת הרמוניים להפליא. בעלות על בית כזה בהחלט לא תתערבב עם אותן חזיתות של בתים רגילים ברחוב עיר או בין אזורים פרבריים עם בניינים..

החזית המקורית של הבניין

בניין מקורי אחר, שלא ניתן לבלבל בין עיצובו לבין מבנה אחר. חללים ארוכים וצרים, המחוברים באמצעות מעברי זכוכית, נראים עתידניים, מקוריים, אך יחד עם זאת אטרקטיביים.

בנייה בלתי רגילה

בתוך בית כזה, תחושת חוסר המציאות לא עוזבת – הפנים המקורי, עם כל הפשטות שלו, מאפשר לך לא לשכוח ממה מורכב הבית ועד כמה העיצוב שלו לא טריוויאלי..

בית עם חלונות ענקיים

גישה לא טריוויאלית לאדריכלות

ולבסוף, כל המתחם, המורכב ממכלי מטען המחוברים במעברי זכוכית, עם מרפסות, חופות להגנה מפני השמש ופלטפורמה נוחה מול הכניסה. מיכלים בצבעים שונים ושפע של משטחי זכוכית משתלבים בצורה מושלמת ויוצרים דימוי מעניין, מודרני וחיובי של הבניין..

בניין זכוכית מואר וגדול עם קופסאות מתכת