פְּנִים

מטבח עם כיור ליד החלון: תכונות התקנה והמלצות

אחד הטרנדים השנה הוא המטבח עם כיור ליד החלון. בעיקרון, רעיון זה מיושם על שטחים גדולים בבתים פרטיים. עם זאת, אפילו בדירה קטנה, פתרון זה מתאים. העיקר לחשוב על הכל עד הפרט הקטן ביותר על מנת להימנע מטעויות ולהפוך את תהליך עיצוב המטבח למהנה באמת..

כיור מתחת לחלון במטבח: יתרונות וחסרונות

כמו בכל פתרון עיצובי, להובלת כיור יש יתרונות וחסרונות. עליך להכיר אותם לפני תחילת העבודה. זה יעזור להימנע ממצבי לחץ ולתכנן בקפידה את כל תהליך התיקון. אז היתרונות של שטיפה מתחת לחלון הם כדלקמן:

  • אופציה תכליתית למטבחים במגוון סגנונות. לרוב ניתן לראות כיור מתחת לחלון בסגנון קלאסי, כפרי, לופט.
  • נוף יפה מחוץ לחלון. מסכים, שטיפת כלים תוך הסתכלות על פארק או בריכה יפים הרבה יותר נעימה.
  • שטח עבודה מוגדל. יתרון זה יהיה במקרה שרמת אדן החלון עולה בקנה אחד עם משטח השולחן. זה נותן לך הרבה יותר מקום עבודה..
  • בשל מיקומו של הכיור ליד החלון, יהיה עליך להשתמש בחשמל לעתים רחוקות יותר. וזה כבר יעזור להפחית את ההוצאות החודשיות..
  • לאחר השיפוץ יהיה יותר מקום לארונות נוספים. הדבר נכון במיוחד לגבי מטבחים קטנים..

כמובן שלפתרון זה יש גם חסרונות רבים:

  • תהליך מורכב של העברה והתקנה של הכיור. הדבר נכון במיוחד אם גובה משטח העבודה ואדן החלון שונים. לעתים קרובות מניפולציות כאלה דורשות אישור נוסף..
  • מסגרות חלון ראויות לתשומת לב מיוחדת. שימו לב שבמקרה זה עדיף שהם לא מעץ. מאחר ולחות יכולה להצטבר עליהם בחיי היומיום. זה ידוע כבעל השפעה שלילית על כל משטחי העץ. פתרון חלופי יכול להיות יחידת זכוכית עם מסגרות פלסטיק. הוא עמיד להשפעת המים ושומר על החום בחדר יותר.
  • חשוב מאוד לבחור את הברז הנכון כך שהאבנטים ייפתחו לרווחה. אחרת, יהיו בעיות באוורור החדר..
  • לעתים קרובות, עם סידור זה, מסגרות וחלונות מערפלים, כך שעובש עלול להתפתח עם הזמן. כדי להימנע מכך, ניתן להתקין את גריל האוורור ישירות במשטח העבודה..

מטבחי פינה עם כיור מתחת לחלון: תכונות העברה

לבעלי דירה עם מטבח פינתי קטן, העברת הכיור עשויה להיות הרבה צרות. לפחות מכיוון שמדובר באזור רטוב ויש לאשר את העברתו. אחרת, אפילו טעות קטנה יכולה להוביל להצפת שכנים. לכן, חשוב מאוד למצוא אנשי מקצוע בעלי ניסיון בהעברת הכיור..

באשר לתכונות של תהליך זה, ישנן לא מעט מהן. בעיקרון, לשם כך משתמשים בצינורות פוליפרופילן או מתכת-פלסטיק. חומרים אחרים אינם מקובלים. כמו כן כדאי לשים לב למרחק מהמיקום המתוכנן של הכיור למיועד. אם הוא עולה על שלושה מטרים, היכונו לחסימות תכופות. אתה יכול להפחית מעט את הסיכון הזה על ידי התקנת מחסן פסולת מזון. נקודה נוספת הדורשת תשומת לב היא מיקום הסוללות. שימו לב כי בעת התקנת הארון מתחת לכיור, תהיה אובדן חום משמעותי. כמעט תמיד אי אפשר להעביר סוללות. לכן, חשוב לשקול מקורות חום חלופיים..

מטבח עם כיור מתחת לחלון «חרושצ’וב»

למרות העובדה כי לעתים קרובות יותר כיור מתחת לחלון מותקן בדירות מרווחות, מגמה זו חלה גם על הרגיל «חרושצ’וב». זה יאפשר שימוש רציונלי בחלל. בעיקרון, הכיור מותקן ישירות מתחת לחלון. לכן, אתה תמיד יכול לשים כלים על אדן החלון או לארגן מקום לפריטים דקורטיביים. הודות לפתרון זה, יהיה הרבה יותר מקום לבישול..

מטבח עם כיור מתחת לחלון: המלצות כלליות

כמובן, פתרון זה נראה אטרקטיבי ככל האפשר. לכן הוא נבחר יותר ויותר לסידור המטבח. עם זאת, אנו מציעים לשים לב למספר המלצות כלליות. הם יעזרו לך להימנע מטעויות. ראשית כל, כדאי למקם את הכיור בצורה כזו שניתן לפתוח חלון אחד לפחות במלואו. אם האפשרות לפתוח חלונות לחריש היא נקודה בסיסית, אז עדיף לקרב את הכיור לקצה הפתח.

כפי שצוין לעיל, אחד החסרונות של שטיפה ליד החלון הוא התזה על החלונות. ניתן להימנע מכך על ידי רכישת כיור עמוק יותר ומיקסר עם זרבובית עמוקה או בינונית. מומחים מציינים גם שבמקרה זה חייבת להיות כנף לייבוש כלים. בנפרד, נציין כי וילונות עם מנגנון הרמה נראים הכי טוב במטבח. אלה יכולים להיות תריסי גלילה או תריסים רומאיים, כמו גם תריסים. הם נוחים לשימוש ומאפשרים לך להתאים את מידת התאורה של החדר..

למרות העובדה שהכיור ימוקם ליד החלון, כדאי לדאוג לתאורה מלאכותית. פמוטי קיר בצידי הפתח או תאורה נקודתית מתאימים ביותר לכך. בתהליך הבחירה, התמקדו בסגנון הכללי של פנים המטבח.

באשר לקישוט, הרווח בין הכיור לחלון בהחלט שווה לקשט. צמחים חיים בתוך הבית אידיאליים לכך, מכיוון שהם דורשים אור טבעי. וכמובן שבמקרה זה פשוט אי אפשר לשכוח מהשקיה. אם תרצה, ניתן להציב תפאורה בנושא זה באזור זה. בשל כך, המטבח יהיה קצת יותר נוח..

מטבח עם כיור מתחת לחלון תמיד נראה הרבה יותר אטרקטיבי. עם זאת, פתרון זה הוא די מורכב, הדורש עלויות גדולות והרבה זמן ליישם אותו. לכן אנו ממליצים לשקול הכל לפני קבלת החלטה סופית..