פְּנִים

עיצוב פנים של דירת סטודיו קטנה

כיום, זה לא כל כך קל למצוא לעצמכם מקום לינה מתאים. דירות מרווחות מרובות חדרים יקרות להפליא. כמובן שאם הרווחים שלך מאפשרים לך לקנות דירה או בית עם אזור שמתאים לך, אז יש לך מזל גדול. אך לעתים קרובות אנו נאלצים להסתבך בדירות קטנות של חדר אחד. כאן האפשרות לדירת הסטודיו באה להצלה..

ראשית, בואו להבין מהי דירת סטודיו. זהו סוג מסוים של חדרים, כמובן, למגורים, המתאפיין בעיקר בהיעדר קירות או מחיצות ראשיים בין המטבח לשאר החדר. כלומר, לפניכם חדר גדול, ללא כל חלוקת קירות..

פנים דירת סטודיו דירת סטודיו בתמונה

אתה כבר יכול לבנות לבד את המחיצות הדרושות, ולגדר, למשל, מיטה.

מחיצה למיטה בדירת סטודיו מיטה מגודרת בדירת סטודיו מיטה מאחורי מחיצה

לרוב, אפשרות הדיור הזו נבחרת בגלל המחיר הזול. או שאתה אדם יצירתי ומוזרז ואתה פשוט אוהב סוג זה של דיור. אחרי הכל, יש דירות סטודיו שהן מאוד גדולות בשטח. השם עצמו מדבר על גישה יצירתית לעיצוב הבית שלך. יש הרבה אנשים שרוצים לעבוד מהבית ולחבר את מקום מגוריהם למקום העבודה שלהם. מבחינתם, אפשרות זו פשוט מושלמת..

פנים ועיצוב דירת סטודיו פנים נעים של דירת סטודיו דירת סטודיו נוחה עיצוב מעניין של דירת סטודיו יישוב בפנים דירת סטודיו נוחות ונוחות של דירת סטודיו

אף על פי כן, בתחילת שנות ה -90 הופיע כיוון זה ברוסיה ותפס עמדה חזקה. באופן עקרוני, זה מאוד נוח, יפה מאוד ויוצא דופן..

דירת סטודיו נחמדה ונעימה

כידוע, פתרון אדריכלי ותכנוני זה הגיע אלינו מארצות הברית, בשנות העשרים יצר אותו לודוויג מיס ואן דר רוהה וזה מאוד אהב את הדור הצעיר של אנשים יצירתיים..

לאפשרות דירת הסטודיו יש גם צד פונקציונאלי לאנשים שגרים בעיר אחת אך נאלצים לפקוד פעם אחרת לעבודה. כדי לא להוציא סכום כסף עצום על מלונות ואכסניות, אתה יכול לקנות דירות זולות יחסית, זה יקל מאוד על חייך. עיצוב יפה ופנים נוח יחליקו את כל החסרונות של דירת סטודיו ויהפכו אותם ליתרונות.

הפונקציונליות של דירת סטודיו פנים נוח של דירת סטודיו דירת סטודיו נוחה ונוחה דירת סטודיו מסוג קלאסי

דירות סטודיו קטנות

באשר לדירות סטודיו קטנות, זהו כמובן חדר קטן. גם את חוסר הריבוע הזה אפשר לפתור, את רוב הרהיטים אפשר להסתיר באמצעות לוחות הזזה, או למשל ליצור ארון בגדים מובנה בתוך הקיר..

אפשרות לארון מובנה בדירת סטודיו

לעתים קרובות מאוד, לאפשרות דיור קטנה כזו יש מושג מינימליסטי. מסדרים רק את הרהיטים הדרושים ומינימום תפאורה, זה יחסוך מעט מקום, אך הנוף יישאר נעים בו זמנית..

מינימום ריהוט בדירת סטודיו מינימליזם בדירת סטודיו

הקמת דירת סטודיו

מעניין מאוד שבמערב נבנות דירות סטודיו כאלה, בעוד שבארצנו הן משופצות ונבנות מחדש. אם יש לך רצון לגור בדירה כזו, הנה מה שאתה צריך לדעת קודם כל. אם הדירה שלך נמצאת בבניין ישן, אתה עלול להתמודד עם בעיות טכניות ומשפטיות רבות. בפריסות דירות ישנות יש קירות נושאי עומס או מסדרונות ארוכים שלא ניתן להיפטר מהם. חל איסור מוחלט להרוס קירות נושאי עומס. זה יכול להוביל לכישלון מבני ואפילו להרס הבניין כולו. לכן, בניינים חדשים ומודרניים נבחרים לדירות סטודיו, כאשר האפשרות לתכנן על פי שיקול דעתם ניתנת, כביכול, בתחילה. כלומר, אתה רוכש ארבעה קירות ואתה יכול לעשות מה שאתה רוצה שם, לממש את כל החלומות והפנטזיות שלך וליצור פנים שאין לאף אחד אחר..

לדוגמה, אח יכול להיות מבטא נהדר בדירת הסטודיו שלכם..

אח בדירת סטודיו פנים ייחודי ואלגנטי של דירת סטודיו

אזור דירות סטודיו

כדי לפתור נכון את סוגיית ייעוד החלל שלך, התחל בסדר. הדבר הראשון שאתה צריך לתכנן הוא מיקום השירותים והחדר האמבטיה, עבורם בכל הדירות במהלך הבנייה יש עליות, שבהן מותקנים חדרי הרחצה. אתה יכול לגדר את החלל הזה עם קירות או מחיצות נוספות. על סמך זה, אנו יוצרים את שאר חלקי הפנים. מוקדם יותר «שכנים» השירותים וחדר האמבטיה היו המסדרון והמטבח. עכשיו אתה יכול לארגן הכל לפי שיקול דעתך, כיוון שזה יהיה נוח לך. אבל בהחלט לא יהיה ראוי להציב לידו אזור שינה. אם כי כמו כל אחד. מכיוון ששאלת אזור השינה כבר הועלתה, המיטה בדרך כלל מונחת הרחק מדלת הכניסה, ומגודרת במחיצות, ארונות בגדים וכן הלאה, ויוצרת, כביכול, חדר נפרד..

מיטה מגודרת בתמונה מיטה מופרדת על ידי מחיצה ייעוד בדירת סטודיו

שאר החלל יתפוס מטבח-סלון, כאן אתה בונה הכל לנוחיותך, על פי טעמך ואופיך.

מטבח-סלון בדירת סטודיו

אפשרות דירת הסטודיו מצוינת לאנשים המרוויחים הכנסה צנועה. לאלה שגרים בעיר אחת, אך לעיתים קרובות מגיעים לעבודה אחרת. לאנשים יצירתיים ויוצאי דופן. למי שעוד לא הספיק להקים משפחה או ילדים. וגם למי שאוהב להתבטא בדרכים הבלתי נתפשות..

דירת סטודיו יוצאת דופן פנים נחמד ונעים של דירת סטודיו פנים משפחתי של דירת סטודיו עיצוב פנים ומסודר של דירת סטודיו יופי ומקוריות של עיצוב דירות סטודיו