פְּנִים

דלפק בר בכל בית

כיום, דלפק הבר רחוק מהאלמנט העיצובי האקזוטי ביותר, שנפוץ אפילו יותר בבתים מאשר טלוויזיות. הרהיט הזה תמיד נקשר עם נינוחות, חופש וסוג של רוח מרדנית, והיה פופולרי בטירוף אפילו בקרב אותם אנשים שמתעבים אלכוהול וכל מה שקשור אליו. המאה העשרים ואחת פותחת בפנינו אפשרויות בלתי מוגבלות, ודלפק הבר יכול לשמש לבישול לא «בלאדי מרי» ושייקים בריאים ומיצים טריים, כמו גם משמשים תחליף מצוין לשולחן ארוחת הערב.

דלפק בר בבית

גישה פרגמטית

דלפק הבר המותקן במטבח הוא גישה קלאסית לפתרון בעיה זו. אין ספק, אין אופציה טובה יותר, כי כאן ניתן להבחין בין הרהיט הזה לרבגוניות שלו, במקביל לשחק תפקיד של שולחן, מקום להכנת משקאות ורק אלמנט עיצובי יוצא דופן שראוי לתשומת לב מיוחדת. עם זאת, כדאי לזכור שדלפק הבר אינו רהיט נפרד, אלא חלק ממערך המטבח הכללי, אותו יש לשלב במיומנות.

דלפק בר מעוצב

אם אזור המטבח אינו מאפשר לך להסתובב על ידי התקנת השולחן וגם דלפק הבר בו זמנית, אז עדיף לשלב את גולת הכותרת שלנו עם כל ארון מטבח, מה שמאפשר לחלל הבישול לזרום בצורה חלקה לפינת האוכל. אתה יכול להפריד בין שני המגזרים על ידי שינוי חלק של גוון השיש או על ידי אלמנט דקורטיבי יוצא דופן, כגון פסלון או אגרטל עם פרחים, שימוקם בצומת.

דלפק בר יוצא דופן במטבח דלפק בר מעוצב במטבח דלפק בר מקורי במטבח

פתרון מקורי לא פחות למיקום הדלפק ליד החלון הוא גם די פופולרי בקרב מעצבים מודרניים. אם החלון שלך מציע נוף יפה של פארק קטן או חצר ירוקה בה ילדיך אוהבים לטייל, לא תמצא מקום טוב יותר לרהיט זה. יושבים במטבח, נהנים מתה ריחני, מבלים במחשב נייד, עובדים או סתם מעיינים בפיד החדשות, ובמקביל שומרים עין על ילדכם חסר המנוחה בעין אחת – מה יכול להיות יותר יפה?

דלפק בר כהה במטבח מטבח כהה בהיר ליד החלון במטבח דלפק בר קל במטבח

אם אתה הבעלים הגאה של מטבח סטודיו, התקנתו על גבול שני אזורים – הסלון והמטבח – תהיה אופציה מצוינת ליישום דלפק בר. במקרה זה, תפקידה של מחיצה יתווסף גם לפונקציונאליות הכללית, שתחלק בחן את החלל לשני חלקים מבלי לערום את המצב..

דלפק בר במטבח

לאוהבי חברות רועשות

בסלון, דלפק הבר הוא אי של מפגשים מהנים, ידידותיים וכיף. בחדר זה, לרוב, הוא מבצע את תפקידו הישיר, אך למרות זאת הוא יכול להוות תחליף מצוין לפינת האוכל..

הכי טוב להתקין «אזור בר» מול הטלוויזיה, על מנת להפוך את הדירה שלכם לקולנוע אמיתי במהלך מפגשים ידידותיים. אם העיצוב והמידות של הספה שלך משולבים עם המראה של דלפק הבר, אז אי שילוב שני פריטי הפנים הללו הוא חילול השם של ממש. בנוסף לעובדה שבדרך זו מספר המושבים כמעט מוכפל, אך גם החלום מתגשם «עָצֵל», אחרי הכל, כעת ניתן להניח את השלט הרחוק או את העיתון על השולחן ממש מאחורי הגב.

דלפק בר כהה בסלון דלפק בר קל בסלון דלפק בר בסלון

טאבלט אחד, שני טבליות …

החומר ממנו יוצר הבר העתידי שלך הוא עוד שלב חשוב מאוד בבחירתו. מטבע הדברים, הכלל הראשון הוא לשלב נכון את אלמנט העיצוב הזה עם העיצוב הכולל של המטבח, כדי לא להפוך את העונג ל «עורב לבן».

דלפק בר עשוי שיש

החומרים הפופולריים ביותר לדלפקי בר הם עץ (לעתים קרובות צבעי וונגה), שיש או קוריאן (חומר שנראה כמו שיש, אך זול יותר ועמיד מאוד). השימוש בפלסטיק או בזכוכית נחשב לרעיונות מקוריים ואוניברסליים יותר, אם כי חומרים אלה אינם עמידים בפני שחיקה ועמידים בפני זעזועים. סיבית ואבן משמשים גם בייצור משטחים, אך חומרים אלה אינם כה פופולריים בשל מורכבות העיצוב והעיבוד שלהם..

דלפק בר מעץ דלפק בר מעץ כהה

יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לקוריאן. חומר זה יפה מאוד, טווח הצבעים שלו אינו מוגבל בשום דבר, הוא די פשוט לעיבוד והמחיר עבורו הרבה יותר דמוקרטי מאשר לשיש. הוא מושלם לכל עיצוב קלאסי, המאופיין בקפדנות ובסדירות של צורות..

דלפק בר קל

זכוכית, פלסטיק וסיבית שכיחים הרבה יותר בהייטק ובעיצובים מודרניים. אין ספק שהם נראים הרבה יותר מקוריים מעץ או מאבן, אבל כל שריטה על הפלסטיק תהיה ניכרת אפילו לעיוורים, ואת כתמי עטים של ילדים על הזכוכית יהיה צורך לשטוף באופן קבוע. אופציה כזו למשטח השיש לא צפויה להתאים למשפחות עם ילדים, אך היא תהיה פתרון עיצובי טוב ב «מאורות רווקים» או דירות של זוגות טריים.

דלפק בר עשוי אבן בר קוריאן

עץ ואבן הם חלק מסורתי של חללי פנים בסגנון כפרי וכל השאר. חמימות הטבע, חומרים טבעיים ופגיעה מינימאלית בסביבה הם המוטו של תוכניות עיצוב כאלה, שללא ספק ראויות לתשומת לב. אך עם זאת, כדאי לזכור כי העץ אינו ידידותי במיוחד למים, ותצטרכו לטפל בו בזהירות, והאבן קשה לעיבוד וקשה להסיר כתמים שנותרו לאחר מסיבה רועשת ממנה..

דלפק בר ליד החלון

כיצד להתאים עיגול לריבוע

דלפקי בר יכולים להיות בצורות שונות, אך באופן מסורתי ישנם עגולים, חצי עגולים, הבנויים בצורת אות «ז» ומאורך. העיקר בעבודה עם הטופס הוא התאמה נכונה של המתלה לפנים, כך שהוא לא יעמיס בחדר, ונוח להתקרב אליו.

דלפק בר חצי עגול

דלפקי בר עגולים פועלים בצורה הטובה ביותר במטבחים או סלונים גדולים. כאן הם הופכים למעין אי של רגיעה וכיף, שבו כל הבעיות והקשיים נשכחים, במיוחד אם החברה מורכבת מחברים טובים. אם קשה להתאים את הצורה העגולה לפנים, מעצבים מודרניים משתמשים במדפים מלבניים רחבים, אך הם פועלים על פי העיקרון «איים», כדי לא להפר את האווירה של סגנון זה.

בר אי דלפק הבר החדש ביותר במטבח

מתלים חצי עגולים מוצאים לרוב את מקומם בפינת החדר. בין אם זה המטבח, הסלון או המרפסת, אם יש לכם חלון גדול ונוף לידכם, לעולם אין מקום טוב יותר להיות בו. בפינה היחידה של הדלפק אתה יכול להציב כל קישוט, בין אם זה זר הפרחים האהוב עליך, פסלון שהובא ממצרים או הצעצוע של ילדך.

דלפק בר מעוקל בהיר

«ז» ו «ט» דלפקי בר מעוצבים משמשים כחלק מהפאזל של המטבח שלכם, מתאחדים איתו במיומנות למכלול אחד, אך לא הופכים לארון מטבח אחר. אלמנטים פנימיים כאלה מחליפים בדרך כלל את פינת האוכל, אך בנוסף יכולים לשמש כמשטח לבישול, אם כל קרובייך מגיעים אליכם לשנה החדשה, ואין מקום לארגן מנות שונות.

דלפק בר מעוקל במטבח דלפק בר יוצא דופן

דלפקי בר ישרים הם גרסה קלאסית של האלמנט הפנימי הזה שלא יפתיע אף אחד. למרות זאת, הרבגוניות שלו מפתיעה – היא יכולה למצוא את מקומה כהרחבה של שולחן המטבח או המזנון, להתיישב בסלון מאחורי הספה, לשמש כמחיצה בין המטבח לאזורי המגורים, או פשוט לחלק את החדר לשניים אזורים – בית ומקום לבילוי..

דלפק בר כחלק מהמטבח

ויהי אור!

תאורה אחורית היא מרכיב עיצובי לא פחות חשוב של דלפק הבר. אורות צבעוניים המותקנים כהלכה או פסי LED יכולים לחולל פלאים להמרת מפגשים עם חברים לביצועי אור של ממש..

דלפק בר עם תאורה אחורית

לרוב, תאורה מובנית בלוח הקדמי של דלפק הבר, אך מעצבים מודרניים כבר רואים בפתרון זה מיושן ומרופט. האורות הצבעוניים נראים הרבה יותר מקוריים, שמחליפים זה את זה בתוך המדף, העשויים מכל חומר שקוף או שקוף. בנוסף, אם תקציב התיקון מאפשר, המקום שלך לבילוי ידידותי יכול להפוך למערכת סטריאו של ממש, המספקת לא רק תאורה מקורית, אלא גם ליווי מוזיקלי..

דלפק בר עם תאורה נוספת דלפק בר עם תאורה במטבח

שתי רמות של אושר

דלפקי בר דו-מפלסיים הם חריקת אופנה חדשה, שכובשת במהירות את השוק במדינות חבר העמים ובאירופה. הם עצמם נחלקים לשני סוגים: נייחים ודינאמיים.

דלפק בר דו מפלסי במטבח

ההבדל ביניהם קל מאוד לקבוע, אפילו לדעת רק את שמם. בדלפקי בר דינמיים ניתן להזיז את הרמה השנייה, להסתיר אותה או להיפך, להוציא אותה מהנישה על מנת להגדיל את שטח השטח הפנוי אם מגיעים אליכם יותר אורחים ממה שציפיתם, או אם יושבים על כוס תה הפך לארוחת ערב מלאה. למכשירים נייחים יש חלק שני בלתי הניתן, עליו לרוב הם ממקמים אלמנטים דקורטיביים שונים או דברים קטנים שימושיים, כגון מחזיקי מפיות וקופסאות מלוחים..

דלפק בר דו-מפלסי

בחירת כסאות

מעצבים רבים חסרי ניסיון, העובדים על דלפק בר, אינם מתייחסים ברצינות לבעיית בחירת הכיסאות, וטעות זו עלולה להפוך את כל התכנון העיצובי לבלתי אפשרי. כדאי לזכור כי הכיסא, במקרים רבים, מהווה חוליה מקשרת בין הפנים הכללי לדלפק הבר, כך שלא ניתן להזניח אותו..

כסאות בר

אין ספק שהפתרון האידיאלי הוא תמיד כסאות מעוצבים שיעשו במיוחד למטבח שלכם, אך אפשרות זו היא לעתים קרובות פשוט מופקעת. אופציה הרבה יותר חסכונית תהיה להזמין כסאות בר שמעתיקים לחלוטין את הסגנון של כל הכיסאות האחרים בחדר על מנת לחבר אותם עם רעיון אחד ובכך ליצור עוד קישור לתכנית העיצוב שלכם. אם הזמן והתקציב צפופים, האפשרות הקלה ביותר היא להכין כיסאות מאותו חומר בו עשויים הדלפק וריהוט אחר בחדר, תוך התנסות בגוונים בלבד על מנת להוסיף מעט מקוריות..

כסאות בר מקוריים

דלפק בר הוא לא רק פתרון מצוין לבעיות מעשיות רבות, אלא גם רהיט מקורי, עין יוצאת דופן ולא מעצבנת. משולב בצורה מיומנת בפנים הכלליות, לא מעמיס את הסביבה הכללית ונוח למדי, הוא יכול להפוך למקום האהוב עליך בכל הבית, בו תבלה כל בוקר מנומנם וערב נעים ומנורה..