פְּנִים

אנו מקשטים את הפנים באגרטלים

בעולם המודרני יש הרבה אביזרים, פריטי תפאורה שבעזרתם נוכל לקשט את הפנים שלנו. אבל המעניין, המתוחכם והרב -גוני ביותר הוא האגרטל. בקושי ניתן להעריך את חשיבותו, האגרטל מביא תחושת מקוריות ויופי, קלילות וחן. פריט עיצוב כזה הוא פרקטי ואסתטי, פועל בצורה בלתי מורגשת, אגרטלים הופכים את הריהוט למקור יותר, מעניין ואלגנטי יותר..

פנים אלגנטי עם אגרטלים

הופעת אגרטלים מתוארכת לתקופות של תרבויות קדומות ואז פרחים לא הונחו בהן. למשל, היוונים הקדמונים ייצרו אגרטלים מחימר, קישטו אותם בחינניות וקישטו בהם בתים, החזיקו בהם אמפורה, נוזלים וחומרים שונים. אגרטלים קדומים תיארו יצורים מיתיים וגיבורי אגדות. ובזמננו החלו להשתמש באגרטלים בפנים בפתרון משימות שונות, פונקציונאליות ואסתטיות כאחד..

אילו אגרטלים ניתן למצוא כעת?

אגרטל לרצפה בפנים. אלה כוללים אגרטלים, שגודלם מיושב על הרצפה. בדרך כלל מדובר באגרטלים בגובה של 40 סנטימטרים. למרות שזה קורה שאגרטלים גבוהים כאלה מונחים על השולחן, הכל תלוי בטעם שלך ובפנים הכללי..

אגרטלים גדולים על השולחן

אגרטלי רצפה הם אלמנטים עצמאיים יותר בפנים, והופכים למבטא אלגנטי. ישנן צורות רבות, מפשט ועד מורכב, עם עיצובים וגימורים מקוריים.

אגרטלי רצפה בפנים אגרטלים גבוהים בפנים

אם אתה רוצה לקשט את הפנים שלך באגרטל רצפה, עליך לדעת כמה פרטים. הדבר החשוב ביותר הוא המקום הנכון, פריטי העיצוב האלה אוהבים מקום, במיוחד אם הם אגרטלים עם כרס, אז אל תחסמו אותם עם פריטי פנים אחרים, תנו להם מקום פנוי. אגרטלי רצפה משתלבים בצורה המוצלחת ביותר בפנים של חדר מרווח. הניחו אגרטל כזה בחלל פתוח, בפינה חופשית של החדר, בין הריהוט ליד החלון. בעת בחירת צבע ומרקם, כמו בפריטים דקורטיביים אחרים, חשוב לשלב בהרמוניה את העיצוב והפנים הכוללים.

אגרטל לרצפה בפנים

זרים שופעים אינם מתאימים לאגרטל מואר וצר, עדיף לשים פרח אחד, אך גבוה, או לשים זרד מעניין ויוצא דופן..

זרד באגרטל רצפה

אתה לא יכול לשים שום דבר באגרטל בכלל, זה ייתן לפנים עתיקות וקסם מסוימים.

אגרטלי רצפה בפנים אגרטלים ריקים בפנים פנים עם אגרטל ריק

אגרטלים בפנים ניתנים למילוי לא רק בפרחי חתך או קומפוזיציות יבשות, אגרטלי רצפה עם צמחים חיים בתוך הבית ייראו מעניינים ודמויי בית. אתה יכול להשלים אותם עם פרח בסיר רגיל ואפשרויות עיצוב אחרות..

צמחים פנימיים באגרטל

עדיף למקם קומפוזיציות שופעות יותר באגרטלים עצי כרס עצומים..

קומפוזיציות שופעות באגרטל רצפה

אגרטלי רצפה זוהרים בפנים נראים ללא תחרות, אופנתיים וייחודיים. הם יוצרים אווירה קסומה, ממלאים את החדר במסתורין ותעלומה..

אגרטלי רצפה זוהרים

אגרטל שולחן בפנים. בהתאם לכך, אגרטלים אלה מונחים על שולחנות, כמו גם על מדפים, שידות, מדפים ואדני חלון. ויש להם גובה של פחות מ -40 סנטימטרים. הצללית חשובה כאן, שתדגיש נכון את הצבע הכללי של החדר. קווי מתאר ברורים ויפים ישלימו באופן מושלם את הפנים לכל כיוון סגנוני.

פנים מפואר עם אגרטלים לשולחן אגרטלי שולחן בפנים אגרטלים מעניינים בפנים

אגרטלים שולחניים משמשים לעתים קרובות יותר לפרחים, חתוכים טריים ומיובשים. עם בוא האביב, אתה יכול לשים זרדים עם הפרחים הפורחים הראשונים באגרטל, זה מסמל את תחילתם של חיים חדשים, כוח והרמוניה שבה תמלא את החדר שלך.

זרדים עם הפרחים הראשונים באגרטל אגרטל עם זרדים בפנים

לקראת ראש השנה וחג המולד, הניחו ענפי אשוח עם קונוסים באגרטל שולחן וקישטו אותם בצעצועים לשנה החדשה. זה ייצור אווירה של חגיגה וכיף. אתה יכול גם למלא את האגרטלים עם פירות יער, פירות או צדפים, למשל, בחדר האמבטיה. לשם כך האגרטל חייב להיות שקוף..

אגרטל עם צדפים בחדר האמבטיה

בחירת אגרטל לפנים

כיום, החומר לאגרטלים יכול להיות כמעט כל: עץ, זכוכית, מתכת, גפן, קרמיקה, חרסינה, פלסטיק, במבוק, אבנית וכן הלאה. זהו מבחר כה רחב שמוביל לכך שאגרטלים יכולים לקשט כל פנים. אותו דבר אפשר לומר על הצורות, כל אחד יכול לבחור לעצמו בדיוק מה שהוא אוהב – מוארך, מלבני, כרס, חרוטי, מעוקל, גלילי, בצורת כד, קערה, סיר, אפילו סיר קפה. מבחר כזה מדהים ואינו יכול אלא לשמוח. אך על מנת לבחור את העותק הנכון, תחילה עליך להחליט על הפונקציה שהאגרטלים שלך ישאו בפנים. הדבר המעניין ביותר הוא שבאותה דירה או בית, ואפילו באותו חדר, אגרטלים, השונים בתפקודיהם ובמטרתם, מתקיימים זה בזה באופן מושלם. הם יכולים להיות בצבעים, סגנונות וצורות שונים. שילוב זה בהרמוניה מושלמת אחד עם השני ועם הפנים הכללי, אל תפחדו להתנסות, עם אגרטלים זה פשוט ומעניין.

אגרטלים בפנים שונים בצורתם מגוון אגרטלים בפנים אגרטלים מעניינים ויוצאי דופן בפנים

אגרטלים עם פרחים יכולים להפוך פנים לגינה או לחממה, מכיוון שצמחים ירוקים מועילים מאוד לבריאות, הם רווים אותנו בחמצן הדרוש ונפטרים מעודף פחמן דו חמצני. חוץ מזה, זה פשוט מאוד יפה..

גינת פרחים בפנים עם אגרטלים

כפי שצוין לעיל, כמעט ולא ניתן להעריך את חשיבות האגרטלים בפנים. אחרי הכל, אתה רוצה לקשט את הבית שלך לא רק לחג, אלא גם בימי חול פרחים נראים כל כך נחמדים ויפים על השולחן, על המדף או בכל מקום אחר. בנוסף, אגרטלים יכולים לחולל ניסים קטנים, למשל, למלא חלל בחדר, מבלי להעמיס על המצב. והאווירה תהפוך מיד לנעימה ונעימה.

אגרטלים על המדף בפנים אגרטלים בפנים ממלאים את החללים אגרטלים חמודים עם צמחים ירוקים אגרטלים חינניים בפנים פנים אקזוטי עם אגרטל אגרטל ענק בפנים אגרטלים חמודים וקלים בפנים פנים בהיר עם אגרטל אגרטל עם פרחים בפנים אגרטלי רצפה הממלאים את החללים בפנים

הן בימי קדם והן בזמננו אגרטלים מקשטים כל חדר, הופכים אותו, מעצימים אותו, ומציגים מגוון ותחכום. אביזר זה מסמל רווחה, טוב לב ויופי..

אווירה נעימה עם אגרטלים רומנטיקה בפנים עם אגרטל אגרטלים חמודים בפנים פנים עם אגרטלים בתמונה אגרטלים יוצאי דופן בפנים אגרטל כמבטא אופנתי בפנים