פְּנִים

פנים מודרני של דירת קומתיים בלונדון

אנו מזמינים אתכם לקבל השראה מהחלטות העיצוב המעניינות המתקבלות בעת קישוט דירת קומתיים הממוקמת בלונדון. פלטת צבעים ניטרלית של גימורים, בשילוב ריהוט צבעוני ובהיר, מופיעה בתמונה הלא טריוויאלית של בית אנגלי מודרני. אולי פריסת הדירה או סידור הרהיטים, פתרונות הצבע או המרקם שאומצו יהיו רלוונטיים לשיפוץ שלכם..

סלון

חלל הסלון משתרע על שני חדרים סמוכים, אחד מהם ממוקם בגובה מסוים ביחס לשני. הגימור הפך למרכיב מאחד של הפנים – הצבעים הניטרליים של הקירות והתקרה הלבנה השלג משמשים ניגוד לרצפת הפרקט הבהירה. שימוש בדוגמת פרקט «אדרה» מעץ עם דפוסים טבעיים שונים הפך לאלמנט עיצובי מוקדי. כמה ריהוט מקורי בסלון תורם לשמירה על כמות גדולה של מקום פנוי.

פנים סלון

בחדר השני גם הרהיטים דלים ויש מספיק מקום פנוי בחדר. האזור הרך מיוצג על ידי ספה נוחה בשינוי מודולרי וממוקם מול האח, שבחלקו העליון יש אזור וידאו. עיטור חלל הסלון הוא שימוש בסגנון ניאו-קלאסי המבקש להשתמש בחומרים מודרניים בעיצוב מסורתי.

סלון בשני חדרים

מִטְבָּח

כמו כן, בקומה הראשונה של דירת הדופלקס יש אזור מטבח מרווח עם גישה לחצר האחורית. סידור השורה של מטבח עם אי מרווח איפשר למקם מספר רב של מערכות אחסון, משטחי עבודה ומכשירי חשמל ביתיים. יחד עם זאת, יש מספיק מקום פנוי בחדר להכיל קבוצת אוכל מן המניין. חזיתות מטבח בצבע אפור בהיר מעניקות לכל החדר מראה מודרני.

אינטרייר למטבחחלל המטבח מוצף ממש באור שמש, הודות לתקרת הזכוכית שמעל פינת האוכל, הקיר ודלתות הזזה שקופות גדולות המובילות לחצר האחורית. השימוש בקיר לבנים שאינו מטופל כמבטא מאפשר להביא קצת אכזריות ומניעים של סגנון תעשייתי לחלל הפנים של חלל המטבח. השילוב של משטחי עץ, זכוכית ולבנים עם שימוש בברק מודרני בריהוט יצר עיצוב מטבח לא טריוויאלי, אך בו זמנית פרקטי להפליא..

קיר לבנים ותקרת זכוכיתאי המטבח הגדול עבר שילוב של לא רק מערכות אחסון ומשטחי עבודה, אלא גם שני כיורים וכיריים, ובכך שחרר את פריסת האוזניות בשורה אחת ממגזרים פונקציונאליים אלה. מערכת התאורה ממלאת תפקיד חשוב בעיצוב פנים המטבח המעשי אך האלגנטי. הנברשת המקורית מעל משטח העבודה והתאורה המובנית של המדפים מאפשרים לא רק לספק לחדר רמה מספקת של תאורה בחושך, אלא גם ליצור אווירה מסוימת של החלל הפונקציונאלי..

אי מטבח מרווח

חדרי שינה

על גרם מדרגות עץ עם תאורה לתנועה בטוחה בחושך, אנו עולים לקומה השנייה, שם ממוקמים חדרי השינה וחדרי הרחצה הסמוכים.

גרם מדרגות מוארלחדר ההורים יש מספיק מקום להכיל לא רק מקום שינה מרווח לשניים, אלא גם ארון בגדים גדול, פינת ישיבה בצורת כורסה נוחה ואח עם אזור וידאו המונח על הארובה שלו. השימוש בגוונים בהירים מתוך קשת הצבעים הכחולה על רקע גימורים בהירים וניטרליים יצר עיצוב מעניין לחדר שינה ומנוחה..

עיצוב חדר שינה הוריםמערכות אחסון קטנות הממוקמות משני צדי האח מוצגות באותם הצבעים של הארון המובנה. הברק המבריק של החזיתות נראה מרשים על רקע גימור מאט ניטראלי.

חדר שינה עם אחבכל הדירה בלונדון, לגופי התאורה פתרונות עיצוב מקוריים ביותר. חדר השינה הראשי אינו יוצא מן הכלל – בנוסף לנברשות תלויות ומנורת רצפה מקורית, ראש המיטה מצויד בפמוטי קיר בצורת מנורות עם מוטות גמישים..

פמוטי קיר גמישיםחדר השינה השני הוא משתלה לילד. עיטור החלל הזה הוא רק ממבט ראשון מסורתי וניטרלי כמו בשאר החדרים. הקיר שליד המיטה צבוע בצבעים עזים על רקע ניטרלי. מערכות אחסון מובנות אינן נראות כמעט – העיצוב האפור הבהיר של החזיתות מתמזג עם עיטור הקיר. כתוצאה מכך, יש הרבה מקום בחדר שאינו תפוס על ידי רהיטים למשחק ויצירתיות..

חדר שינה לילדים

קבינט

מקום עבודה נוח ממוקם בפינת המשרד. שטח קטן ותפוסה קטן, אך שולחן פינתי מרווח משמש גם כמערכת אחסון לציוד משרדי, ניירות, מסמכים שונים. צבעו האדום הבוהק של הכסא הפך לא רק למקום מבטא של מקום העבודה, אלא גם למרכז המוקד של החלל כולו..

עיצוב ארוןמדפי ספרים פתוחים וישיבה נוחה הפכו לחלק מאזור הספרייה. המושבים המרופדים בצבע טורקיז נראים אטרקטיביים במיוחד על רקע ניטרלי..

ארון עם ספרייהכאן, בחדר המשרדים המרווח, יש אזור מנוחה בדמות עות’מאנית נוחה. צבעי קיר ותקרה בהירים וניטראליים מנוגדים לצבעים הבהירים של הריצוף. תבנית הפרקט בקומה השנייה של דירה בלונדון שונה מהריצוף במפלס התחתון..

מקום מנוחה במחקר

חדרי אמבטיה

חדר הרחצה ליד חדר השינה הראשי, למרות שהוא מעוצב בלוח צבעים ניטרלי, הוא פרויקט עיצוב מעניין מאוד מבחינת העיטור. השימוש בכלי חרסינה מחרסינה כחומר העיקרי לגימור ועיצוב מבטא של אחד הקירות באמצעות הרכב פסיפס איפשר ליצור פנים ייחודי של חדר לנהלי מים..

גימורי אמבטיה ניטראלייםזוג כיורים בצורת אליפסה עם מראה גדולה מונע פקקים בבוקר, כאשר כל בני המשפחה מתכנסים לעסק שלהם ובערב לפני שהם מתכוננים לישון. בעזרת נישות ומבנים מובנים ניתן היה להסתיר את כל מערכות ההנדסה, אלמנטים של אספקת מים וחיווט חשמלי..

כיורים מקורייםקיר מבטא עם לוח פסיפס ברוח דמויות עתיקות הפך לגולת הכותרת של הפנים. יחד עם זאת, הציפוי בטוח לחלוטין מבחינת חשיפה ללחות ושינויי טמפרטורה קבועים..

לוח פסיפס

חדר הרחצה השני, הממוקם בחדר הגג עם תקרה משופעת גדולה, מעוצב בצבעים כחול ולבן. השילוב של משטחים לבנים כשלג והדפסי אריחי קרמיקה צבעוניים יוצר מראה קליל, קליל ויחד עם זאת חגיגי של חדר הרחצה. קיר הלבנים המבטא מוסיף מעט אכזריות לחדר עם לוח ימי. גימור זה הפך לרקע מצוין לאמבטיה לבנה ושלג גדולה בעלת צורה מקורית..

חדר אמבטיה בעליית הגג